Stranica 15 od 24 PrviPrvi ... 51314151617 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 701 do 750 od 1176

Tema: 39+ (Klub Q10) II

  1. #701
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno


    Pozdrav ekipi +40...!!!!
    Nije me bilo dugo ovdje,ali to ne znači da vas nisam čitala..pogotovo mi je za oko posebno drago čitati naš klub...i još ga do kraja nisam pročitala(čitam od onih prvih postova s početka foruma)...
    Još malo pa punim +++40
    a sutra ako nebo da,krećem sa novom stimulacijom(danas sam na pregledu i dogovoru kod dr.,a m mi je poranila)
    Curama u klubu sretno u svim daljnim postupcima,čekanjima ma svima sretno u svemu!!!!!

  2. #702
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Jo,dobrodošla ponovo među nas(kaže ona koja je isto leteća i nevidljiva ovdje).Mislim da su ti nalazi hormona sasvim ok,a za neku bolju informaciju sigurno će se naći neka cura koja će ti bolje objasniti.
    ..moji najnoviji nalazi hormona

    LH 4,01
    FSH 8,31
    PROLAK. 254
    ESTRADIOL 219,5
    TESTOST. 0,488
    TSH 0,43

  3. #703
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Sretno bubice!!

  4. #704
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    jo1974
    sretno! jesi već krenula?

    Citiraj brar prvotno napisa Vidi poruku
    Imam sad već preko 40. U 3 mj. krećem na oplodnju u Sv. Duhu. Užasno sam zbog toga uplašena. Bojim se kako će sve to ići, kako će mi djelovati svi ti lijekovi, a najviše me strah hoće li s bebom biti sve ok. Dr. je rekla da ide s najjačom terapijom; kakvi su simptomi?
    Brar, dobro došla i sretno!

    Idi bez straha u postupak. MPO nije lagan put, ali generalno gledajući ti postupci su sigurni za ženu i za bebe koje se rađaju nakon mpo postupaka.
    Naravno, svaki postupak liječenja nosi i svoje rizike, ali gledaj na mpo kao način na koji ćeš ostvariti roditeljstvo.

    Informiraj se, pitaj liječnike o svemu što imaš potrebu znati. Piši na forumu, tu je puno članica koje su mpo prošle.


  5. #705
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno


    Hvala...
    krećem od sutra 3dc-enlova 150,sljedeći utz u srijedu
    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Sretno bubice!!

  6. #706

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    49

    Početno

    Bubicazubica, Brar i jo1974, sretno, neka bude sve kako treba!
    Nisam se javljala od prosinca jer nakon negativnog testa uzela sam ciklus odmora. Krajem siječnja bila sam na FET-u. Test mi je jučer bio pozitivan, a sutra ću vaditi betu. Eto malo pozitive u klubu za početak godine !

  7. #707
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Nikica, bravo. Sretno!

  8. #708

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    49

    Početno

    Hvala, javit ću kako se situacija dalje razvija.

  9. #709
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno


    Super vijest!!!!!!!!!!!
    Čestitke od srca!!!!!!!!!

  10. #710
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Nikica, jesi uradila betu?
    Bubicazubica, hoćeš imati samo elonvu?

  11. #711

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    49

    Početno

    Bubicazubica, hvala!
    Nisam vadila jer mi je danas ginić radio popodne pa sam dobila uputnice za sutra i za četvrtak.

  12. #712

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    Sretno Nikice i ja sam u 40-toj postala mama
    Bubicezubice i tebi želim sreću i neka ovaj postupak te iznenadi

    Inesz ja planiram u 4 mj. otići na brdo i dogovoriti se za postupak planiram da če me odmah uzeti jer u 8mj. punim 42god.

  13. #713
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Inesz sutra idem na fm,ali mislim da će mi dodati još i nešto puregona.
    Hvala jo1974 i ja tebi želim sreću na brdu!

  14. #714

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    49

    Početno

    Hvala, jo! Vadila sam jutros betu, 498 je!

  15. #715

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Citiraj Nikica 1976 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala, jo! Vadila sam jutros betu, 498 je!

  16. #716

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    Citiraj Nikica 1976 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala, jo! Vadila sam jutros betu, 498 je!

    Odlična beta ,bravo draga nek je sad sve po školski

  17. #717

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    49

    Početno

    Hvala ti još jednom, daj Bože da bude! Jesi i za prvo dijete morala u mpo? Ja nisam pa nisam ni znala koliki je stres stalno provjeravati hormone i još koješta. Stvarno, svima skidam kapu!

  18. #718

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    49

    Početno

    Sony, hvala i tebi! Pišem na Forumu jer želim ohrabriti i poduprijeti sve koji se trude ostvariti trudnoću u već "zrelim" reproduktivnim godinama. Prije no što smo krenuli u postupak bilo mi je drago čitati tuđa iskustva, a posebno me ganulo kako su svi spremni i u veselju i u tuzi biti jedni drugima podrška!

  19. #719

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    Da nakon 8ivf rodila se moja zvjezda danica,a prije toga sam prirodno izgubila 4 trudnoće,sad se nadam još jednoj sreći iako neočekujem previše ipak ču probati nikad se nezna

  20. #720

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    49

    Početno

    Citiraj jo1974 prvotno napisa Vidi poruku
    Da nakon 8ivf rodila se moja zvjezda danica,a prije toga sam prirodno izgubila 4 trudnoće,sad se nadam još jednoj sreći iako neočekujem previše ipak ču probati nikad se nezna
    Vidiš, stvarno nikad ne znaš, držim fige da uspiješ! Ja sam rodila prvo dijete bez problema, nisam ni znala da će s drugim biti problem. Meni je ovo iskustvo pokazalo koliko treba imati snage, volje i želje i, čini mi se, sreće. Ti si se stvarno namučila već do sada, nadajmo se da će ovaj put biti bezbolnije .

  21. #721
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Nikica -čestitke za super betu!!!!
    Ja jučer s utzv malo ,ali samo malo bedirana..očekivala sam ne znam što u ovim mojim godinama..dr.je zadovoljan-3 desno(oko 12mm),lijevo dva manja(7mm) na koje mi rekao da ne računam(ali ja računam
    Sutra 9dc dodajem puregona225+ od jučer orgalutrana,sljedeći spoj na utz u subotu,punkcija ili ponedjeljak ili utorak.

  22. #722

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    49

    Početno

    Bubicazubica, hvala ti! Danas sam vadila drugu, ispala ja 1156, što je, mislim, dobra vrijednost. A sad u nove pobjede: uzv za dva tjedna - preživjeti iščekivanje srčeka.
    Ne brini, nije loše ni da budu tri, samo da budu dobre . Kako se osjećaš u stimulaciji?

  23. #723
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Super je druga beta-takve su vrijednosti,slične tvojoj bile i moje...i samo hrabro naprijed,bit će sve u redu!!
    Hvala ti na podršci,mislim da je ipak bitnija kvaliteta od kvantiteta...jedna ali vrijedna...ako bude i više,neću se žaliti.
    Osjećam se jako napuhnuto,drugačija je od prijašnjih stimulacija,od samog početka i više osjećam jajnike, svaku promjenu... u glavi-nikad nisam ni bila previše luda,neurozna,depresivna tokom cijele stim.-samo sam u licu malo natečena..tako da sve te protokole podnašam sasvim ok..Čak i nešto smršavim jer nisam uopće gladna,jedem samo zato"jer kao mora se"

  24. #724

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    49

    Početno

    Hej, Bubica, kako si? Jesi jako natečena? I kod mene je bilo tako kako pišeš, nije strašno bilo, no bilo mi je teško ući u robu jer nosim usku odjeću .

  25. #725
    tal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    286

    Početno

    Bok cure evo vam se pridružujem . Juče sam imala transfer tri osmostanična i nadam se treći put treći dan tri mrvice da če biti bingoooo .
    Držim fige svima vama i lijepe želje za valentinovo

  26. #726

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    49

    Početno

    Tal, sretno i tebi, daj Bože treću sreću! Kako se osjećaš? Ovaj put niste išli na blastociste?

  27. #727
    tal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    286

    Početno

    Ne ovaj put su se dr i embriolog dogovorili ns tri osmostanična jer sam do sad imala dva neuspješna sa dvi blastociste . Dva su mi još ostala pa čekam da mi jave iz laba stanje dali su za zamrzavanje . Danas bi se i moje tri mrve u meni trebale pretvorit u blastociste . Neznam kad da očekujem ugnježđenje ?

  28. #728
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Blastocista praktički odmah kreće u proces izlijeganja, i ako su uvjeti u uterusu zadovoljavajući, stanice trofoblasta blastociste invadiraju u endometrij. Taj proces implantacije nije jednokratan događaj već proces koji traje.

  29. #729
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Ma nisam uopće više natečena..ispuhala sam se>
    Sutra punkcija...bila u subotu na utzna tri desno još uvijek se drže(2 su bila nešto manje od 17mm,a jedan 14mm),a lijevo(2) idu puževim korakom i oko11mm su)..Hranila sam ih još u subotu s puregonom,sinoć dala ovitrele i molim se onome gore da će ipak bit nešto od svega toga
    ..ne osjećam se baš onako napuhnuto,bolno,tu i tamo me nešto štrecne...ono,kao da ni nisam u postupku..
    Do sutra ću bit jako neurozna
    Citiraj Nikica 1976 prvotno napisa Vidi poruku
    Hej, Bubica, kako si? Jesi jako natečena? I kod mene je bilo tako kako pišeš, nije strašno bilo, no bilo mi je teško ući u robu jer nosim usku odjeću .

  30. #730

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    49

    Početno

    Tal, sretno, negdje sam čitala da je nekad bolje vratiti zametke ranije jer se bolje razvijaju u maternici. Ja sam nakon prvog postupka bila toliko nekako preiscrpljena i pod utjecajem svih tih hormona da nisam maternicu ni osjećala, samo jajnike. Bila je super blastica, no nije se primila. Sad kad sam se odmorila, opet su mi vratili blasticu i primila se i sad sam stalno osjećala kako mi maternica radi. Dr. kaže da je nekima uspješniji FET od svježeg ciklusa, na početku mi to nije bilo jasno, no sad sam osjetno odmorenija pa valjda to ipak nešto pomaže. Mislim da je dobro mijenjati postupke ako jedan ne ide.

  31. #731

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    49

    Početno

    Bubicazubica, sretno sutra, drži se! Ideš s anestezijom ili bez?

  32. #732
    tal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    286

    Početno

    Hvala Nikica i ja sam čula dosta njih o uspješnom Fet kao budeš bez stimuliranih pa je tjelo čisto i odmorno pa ima bolje šanse da se primi . Ko če ga znat
    Bolucka me po maternici onako laganini pa neznam jeli to dobro ili ne jer mi je danas 2. dan nakon tronevnih transera .

  33. #733
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Cure drage, svima puno dobrih vibri!

  34. #734

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav svima,
    i ja sam u klubu 39+ ☺
    Krenula sam u Os, ali bih se htjela prebaciti u Zg. Imate li kakvih preporuka?
    Razmišljam o Petrovoj i Vinogradskoj.

  35. #735
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Citiraj Nikica 1976 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala, jo! Vadila sam jutros betu, 498 je!
    čestitam od srca. Bravo

  36. #736
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Bubice sretno! Slučajno navratila na forum i vidim da si u postupku..držim fige!

  37. #737

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    49

    Početno

    Mojca, Rozalija, hvala! Zirnem svakih par dana ovdje da vidim što ima, opuštam se doma i čekamo uzv sljedeću srijedu da vidimo je li sve ok.
    Bubucazubica, kako je prošla punkcija?

  38. #738
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno


    Hvala vam drage cure na dobrim vibrama-i bile su uspješne!!
    Jučerašnja punkcija,od sveukupno 5 fol.(3 manja,a 2 velika,one nedostupne nismo dirali,a imala sam ih) dobila sam 2 js...Noćas nisam mogla spavati od mantranja"molim te samo barem jedna da bude dobra"...i obje su dobre.Transfer u petak ujutro!!!!
    Nikica-dobila sam samo kratku i vensku analgeziju i lokalnu anesteziju.Nije boljelo ništa posebno,već sam to prošla,samo malo neugodan ubod a malo me navečer i danas boli,zateže tako da sam od sutra doma(imam ponekad fizički posao i ne da mi se baš s tim zezati)
    Red -hvala ti!!!!!Kako si ti?

  39. #739
    tal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    286

    Početno

    Bubicazubica držim ti fige za uspješan transfer i pozitivnu betu .
    Meni je danas 4. dnt preksinoč me boluckalo malo i jutros ko pred mengu pa neznam dali je to dobar ili loš znak?
    Neznam dali ima cura tu na forumu koje imaju uspjeh sa osmostaničnim mrvama ?

  40. #740

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    Citiraj _kikica_ prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima,
    i ja sam u klubu 39+ ☺
    Krenula sam u Os, ali bih se htjela prebaciti u Zg. Imate li kakvih preporuka?
    Razmišljam o Petrovoj i Vinogradskoj.
    Kikica na tebe je da odabereš,ja osobno nisam za petrovu,a prije bih na vv jer nema čekanja ,kako god odlučiš sretno

    Bubicazubica za super transfer i troznamenkastu betu

    nikica za srčeko

    svima sretno u kojmi god vodama plovili

  41. #741
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Hvala ti!!!
    Svaka od nas je različita,simptomi su različliti,nema tu nekakvih pravila.
    I mene je boluckalo,i zatezalo baš taj 4dnt s blasticama,zaista sam mislila da ću prokrvariti... prošli tr.mi je bio isto 8-stanična mrva,sve me je bolilo,morala popiti tablete za bolove mislim negdje oko5-6dnt..bila je biokemijska.
    Želim ti da ti tvoji bolovi budu pozitivni bolovi

    Citiraj tal prvotno napisa Vidi poruku
    Bubicazubica držim ti fige za uspješan transfer i pozitivnu betu .
    Meni je danas 4. dnt preksinoč me boluckalo malo i jutros ko pred mengu pa neznam dali je to dobar ili loš znak?
    Neznam dali ima cura tu na forumu koje imaju uspjeh sa osmostaničnim mrvama ?

  42. #742
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno


    Hvala,mislim samo pozitivno!!!
    Citiraj jo1974 prvotno napisa Vidi poruku
    Kikica na tebe je da odabereš,ja osobno nisam za petrovu,a prije bih na vv jer nema čekanja ,kako god odlučiš sretno

    Bubicazubica za super transfer i troznamenkastu betu

    nikica za srčeko

    svima sretno u kojmi god vodama plovili

  43. #743
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Samo opušteno draga...vibram za srijedu i da se pokaže srčeko!!
    Citiraj Nikica 1976 prvotno napisa Vidi poruku
    Mojca, Rozalija, hvala! Zirnem svakih par dana ovdje da vidim što ima, opuštam se doma i čekamo uzv sljedeću srijedu da vidimo je li sve ok.
    Bubucazubica, kako je prošla punkcija?

  44. #744

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    4

    Početno

    Hvala jo, još ni sama ne znam. Mogu li se tamo donijeti svoje nalaze, ili traže svoje?

  45. #745
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj _kikica_ prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima,
    i ja sam u klubu 39+ ☺
    Krenula sam u Os, ali bih se htjela prebaciti u Zg. Imate li kakvih preporuka?
    Razmišljam o Petrovoj i Vinogradskoj.
    Kikica, dobro došla na forum.
    Ako si 39+, preporučam da potražiš čim prije kliniku za postupak u Zagrebu.

    Koja je dijagnoza kod vas? Kakav je mpo put do sad?

  46. #746
    tal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    286

    Početno

    Danas mi je 5 dnt trodnevnih sinoč prije spavanja i jutros zorom jaki bolovi ko oni menstrualni onako po sredini maternice i malo niže . Trčim na wc u mislima evo krenila uranjena menga ali ništa . Dali to može biti implataciski grčevi ili nemora značit ? Mada mi je za mengu malo rano koju očekujem tek oko 24 -25 . ?

  47. #747

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    49

    Početno

    Bubicazubica, navijam za lijepu diobu i transfer u petak! Bolje se malo počuvaj, bit će vremena za posao.
    Tal, imala sam transfer blastice i cijelo vrijeme do testa me tako boluckalo, kao pred mengu, i sam se ponekad tako osjećam. Tako mi je bilo i prvoj trdnoći pa je to valjda dobar znak, iako je sve individualno.
    Ne mogu vam ni reći koliko jedva čekam uzv da čujem kako stvari stoje, lijepo sam si isplanirala dane, laganini i po guštu pa će i to čekanje nekako proći.
    Sve vas !

  48. #748
    tal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    286

    Početno

    Hvala Nikica nadam se i ja da ču tvojim stopama . Kad bi mogla testić pišnit ?

  49. #749
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj tal prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Nikica nadam se i ja da ču tvojim stopama . Kad bi mogla testić pišnit ?
    tal mozes vec 10 dnt

  50. #750
    tal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    286

    Početno

    Hvala Sara ?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •