Stranica 11 od 310 PrviPrvi ... 9101112132161111 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #501
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj Frćka prvotno napisa Vidi poruku
    Žužy, šta nije tebi sad vrijeme ovulacije? Sluz već malo gumirana nakon ovulacije, al još rastezljiva, pomješana malo sa sukrvicom od transfera?
    Za ovaj vodeni dio nemam ideja
    Mislim osim utrića, šta drugo!

  2. #502
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Frćka,imala sam pozitivnu lh trakicu na 8. dc.,prošla mi je ovulacija.
    Ma bit će neka ozljeda kod et-a kak veli bubekica ..

  3. #503
    aprilili avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    158

    Početno

    Ja definitivno sutra idem po taj sirup. Danas hvala Bogu neboli al sve ostalo nije ni malo zabavno. Jel tebi sirup djeluje?
    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    oo, da, i to mi je poznato, ja na dan punkcije pocinjem sa sirupom od sljive i smokve, kupujem ga kad dizem utrogestane u ljekarni bitno da nije nista ozbiljno. sretno!

  4. #504

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    25

    Početno

    Citiraj Krtica prvotno napisa Vidi poruku
    Mjestopodsuncem bravoooooo!!!! Prekrasne vijest danas!!! Daj nam malo simptome na sunce!!!!!! Gladne smo tih simptoma.

    Klivija jel dobro? Ako skoči tempica onda je lekadol ili lupocet ono što smijemo popiti. Nadam se da neće trebati, al evo neka se zna.

    Jeste vi naše tete s veeelikim betama imale kakve bolove tamo oko 3-5dpt? Implantacijsko krvarenje?
    eto, svaki dan je 38, poraste svaku večer, pa sam se sad već navikla da je to normalno stanje, hvala na brizi od jučer, 5dnt imam povremene žgaravice koje nikad u životu nisam imala, čak sam i 3 puta povraćala, pa sam se ponadala....a danas imam kao nekakve predmenstrualne bolove, pa se sad bojim da neću ni dočekati betu...joj, takav mi je kaos u glavi da već hoću poludjeti!

  5. #505
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    Citiraj aprilili prvotno napisa Vidi poruku
    Ja definitivno sutra idem po taj sirup. Danas hvala Bogu neboli al sve ostalo nije ni malo zabavno. Jel tebi sirup djeluje?
    Sirup od smokve i sljive je skroz ok (ja sam ga za curku koristila) ali nije ti lose ni kasicu od sljiva za bebe pojesti .

  6. #506

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    aprilili djeluje, iako mu ponekad treba dan-dva. u normalnim okolnostima si drugo jutro na wc-u (sirup se pije navecer).

  7. #507
    Stena avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    247

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Stena jesi primila kakav brevactid? Na cice mislim, grcevi u trbuhu su normalni...
    Nisam,samo gonale i ovitrel,za grčeve mi je malo prerano danas 1dpt?? Ma neću smarati...idem dan po dan.

  8. #508
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj klivija prvotno napisa Vidi poruku
    eto, svaki dan je 38, poraste svaku večer, pa sam se sad već navikla da je to normalno stanje, hvala na brizi od jučer, 5dnt imam povremene žgaravice koje nikad u životu nisam imala, čak sam i 3 puta povraćala, pa sam se ponadala....a danas imam kao nekakve predmenstrualne bolove, pa se sad bojim da neću ni dočekati betu...joj, takav mi je kaos u glavi da već hoću poludjeti!
    Ma nećeš procuriti, to se i meni događa, bolovi kao pred mengu. Dođu pa prođu i tak pomalo.
    Joooj tvoji simptomi jako obečavajuće zvuče. Ma želim ti oooogromnu beturinu!!
    Planiraš testić prije bete?
    Mene već od 2dnt počela boliti donji leđa. Mislila sam da je od ležanja jer sam malo mirovala. Jučer užas, nisam stajati mogla, noćas kao da mi netko sjedi na njima. Uffff i sad jutros ko bolesna.

  9. #509
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj klivija prvotno napisa Vidi poruku
    eto, svaki dan je 38, poraste svaku večer, pa sam se sad već navikla da je to normalno stanje, hvala na brizi od jučer, 5dnt imam povremene žgaravice koje nikad u životu nisam imala, čak sam i 3 puta povraćala, pa sam se ponadala....a danas imam kao nekakve predmenstrualne bolove, pa se sad bojim da neću ni dočekati betu...joj, takav mi je kaos u glavi da već hoću poludjeti!
    Ma nećeš procuriti, to se i meni događa, bolovi kao pred mengu. Dođu pa prođu i tak pomalo.
    Joooj tvoji simptomi jako obečavajuće zvuče. Ma želim ti oooogromnu beturinu!!
    Planiraš testić prije bete?

  10. #510
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Mene već par dana boli donji dio leđa. Mislila sam da je od ležanja jer nakon transfera malo više mirovala, tj. ležala. Jučer užas, nisam stajati mogla, noćas kao da mi netko sjedi na njima. Uffff i sad jutros ko bolesna, bole i leđa i stomak. A treba kolač peći.

  11. #511
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Evo ga,počele su i moje standardne tegobe
    Sinoć sam svršila u snu,bi i drugi put al sam sama sebe probudila sekundu do ..pa kaj me to tak muči u svakom postupku.I,nikad nije počelo ovak rano.

  12. #512
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Krtice,sutra ćeš pišnuti testić?
    ~~~~~~~~~~~~~~~

  13. #513

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    Citiraj aprilili prvotno napisa Vidi poruku
    Danas mi je tek 2dnt . Neznam sta se desava ali upravo su me probudili takvi bolovi da nemogu na noge. Neznam dali je to moguce da je od estrofema ili utrogestana? Kisem cijeli dan i probadalo me je na ljevoj stani. Ali nisam mislila da ce me ovako jako poceti boljeti. Nadam se da je sve ok. Nemogu docekati jutro da nazovem doktora.
    Meni je isto 2dpt prije samo pola sata u dva navrata sam imala takve bolove ,probadanje u donjem dijelu trbuha i oblio me vrući znoj ,da mi je i zlo bilo otišla na wc da vidim dali sam možda dobila mengu jer bolovi su bili baš takvi,vračeni su mi 2 4st embrija,tebi kažeš da ti je doktor reko da te to boli od tvrde stolice a ja obrnuto usrala sam se ko grlica,isto tako imam za terapiju estrofem 3x1 od 2mg a umjesto utrogestane koristim crinone gel,sad dok ovo pišem osjećam se ko da nije ništa bilo samo me još doljni dio leđa boli ali nije tako strašno ko malo prije kako me je bolilo da nisam mogla hodati,ovo mi je 8 postupak i nikada nisam imala takve simptome a sam postupak sam otpisala i prije nego sam krenula,na dan transfera sam bila toliko razočarana da sam sa suzom u oku išla na transfer a poslje transfera dok smo ležali u sobi opalio me je takav smijeh da sam se i ja i krevet se tresli,beta 2.5 ima nas dosta za taj dan koje vadimo bete sretno svim betočekalicama,čestitke trudnicama i one koje nisu uspjele ovaj put samo hrabro naprijed jednom se i to mora dogoditi.

  14. #514
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    Krtice,sutra ćeš pišnuti testić?
    ~~~~~~~~~~~~~~~
    Najradije bi da znam na ćemu sam, al opet ne znam jel rano. Danas je 9dnt.
    Jo1974 jako obećavajuće kod tebe zvuči. Jučer sam tu na rodi čitala cure s istim tegobama, ta oštra bol, bol u leđjima i dočekale su plusiće, velike bete!! Sretnoooo i ti nas obraduj!!

  15. #515
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Evo da se i javim na ovoj temi. Danas 7.dnt 2 blastice i krenuo spotting, prvo smeckasto, poslije bas crvena krv. Sad lezim i nadam se cudu da je to samo implantacijsko krvarenje.
    Ali prosli put kad je bilo uspjesno sam u isto vrijeme imala samo smedjarenje tako da me ova crvena krv sada vec priprema na veliku 0, a beta je tek u petak...
    Dok ovo pisem gledam emisiju Direkt na TV-u, a tema MPO

  16. #516

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    25

    Početno

    Citiraj Krtica prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nećeš procuriti, to se i meni događa, bolovi kao pred mengu. Dođu pa prođu i tak pomalo.
    Joooj tvoji simptomi jako obečavajuće zvuče. Ma želim ti oooogromnu beturinu!!
    Planiraš testić prije bete?
    Mene već od 2dnt počela boliti donji leđa. Mislila sam da je od ležanja jer sam malo mirovala. Jučer užas, nisam stajati mogla, noćas kao da mi netko sjedi na njima. Uffff i sad jutros ko bolesna.
    hvala, krtice draga, i ja tebi želim betu ogromnu ko kuća...a i svim ostalim suborkama, bio bi to lijep Uskrs. danas sam kupila dva testa, jedan za ponedjeljak, a jedan za utorak kad bih ga zapravo i trebala raditi...sve ranije je prevelika igra živaca...punooo sreće svim betačekalicama

  17. #517
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Je li koja od vas imala akne, onak kao pred M? Meni bujaju 2 komada i sad ne znam što da si mislim.

  18. #518
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Jesam ja, od utrogestana svaki put, i kad sam bila trudna i kad nisam.
    edit: i od Crinonea, dakle općenito od dodatnog progesterona više nego u običnom PMS-u.
    Posljednje uređivanje od Argente : 20.04.2014. at 22:03

  19. #519
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Kad smo kod akni, lice mi je koma. Nije da nemam problematično lice, al ovako godinama nisam imala. Dekolte joooj.....Još gore muke mi zadaje ogromna akna ispod desnog guza, sjediti ne mogu. Hahahahaa... Prokleti duphaston i silni progesteron!

  20. #520
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Sad mi je lakše. U zadnjem postupku mi je izbila jedna, pa sam se uplašila da mi M kuca na vrata.

  21. #521
    aprilili avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    158

    Početno

    Kako si danas? Jel se smirila bol? Da meni je doktor tad rekao da je ta bol najvjerovatnije konbinacija punkcije i terapije poremetila probavni trakt i da su zato ti blentavi bolovi bili. Meni je ona neizdrziva bol na svu srecu trajala samo jednu noc. Meni je danas 5dnt i bode me samo s ljeve strane al izdrzljivo je i spava mi se ko kvocki.

    Citiraj jo1974 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je isto 2dpt prije samo pola sata u dva navrata sam imala takve bolove ,probadanje u donjem dijelu trbuha i oblio me vrući znoj ,da mi je i zlo bilo otišla na wc da vidim dali sam možda dobila mengu jer bolovi su bili baš takvi,vračeni su mi 2 4st embrija,tebi kažeš da ti je doktor reko da te to boli od tvrde stolice a ja obrnuto usrala sam se ko grlica,isto tako imam za terapiju estrofem 3x1 od 2mg a umjesto utrogestane koristim crinone gel,sad dok ovo pišem osjećam se ko da nije ništa bilo samo me još doljni dio leđa boli ali nije tako strašno ko malo prije kako me je bolilo da nisam mogla hodati,ovo mi je 8 postupak i nikada nisam imala takve simptome a sam postupak sam otpisala i prije nego sam krenula,na dan transfera sam bila toliko razočarana da sam sa suzom u oku išla na transfer a poslje transfera dok smo ležali u sobi opalio me je takav smijeh da sam se i ja i krevet se tresli,beta 2.5 ima nas dosta za taj dan koje vadimo bete sretno svim betočekalicama,čestitke trudnicama i one koje nisu uspjele ovaj put samo hrabro naprijed jednom se i to mora dogoditi.

  22. #522
    aprilili avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    158

    Početno

    Imam i ja, al nije ni cudo koliku kolicinu hormona primimo u tako kratkom periodu.

  23. #523

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    danas oko podne opet bol u doljnjem dijelu trbuha ali onako ko struja trajala je kratko 1-2 minute,i da osjećam desni jajnik dosta ali njega nisu mi niti punktirali jer je zahvaćen endometriozom a bilo je i na njemu par js.,valja čekati a vrijeme ko da je stalo. a nekada mi dan proleti da mi je i kratak a ovo stojim u mjesto ,kako bude bit će ,laku noć

  24. #524
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Moj dva testa jutros negativna na 11dnt.

  25. #525

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    SLAVONSKI BROD
    Postovi
    674

    Početno

    Krtice zao mi je otuguj I kovaj planove za dalje,tesko je znam jer 7 puta sam dozivjela to,I sad dok cekam betu vec razmisljam I sljedecem postupku ako me opet doceka minus,ljubim te I grlim virtualno.

  26. #526
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Krtice zao mi je. Jel vadis i betu za svaki slucaj?

    Ja cu u srijedu na betu, to ce mi biti 11dnt blastica i mislim da ce tada vec biti sigurno na cemu smo, ovi neki smedje crveni iscjedci me prate vec 2 dana pa sam na iglama.

    Imam jedan krasan simptom, uzasno sam napaljena, a ne smijemo nista, mm bjezi od mene, boji se...

  27. #527
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Žao mi je Krtice...
    stena,Aprilili,kak ste vas dvije?

  28. #528
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Hvala cure na utjehama! Moramo dalje! Čak sam ovo dosta dobro i podijela jutros.
    Bugaboo moram svakako vaditi betu. Doktor točno naglasio da javim broj. Sviđa mi se taj tvoj simptom. I mene je proganjao, al tako je to... Zabranjeno je najslađe. Obraduj nas ti!!
    Aprilili, Jo, Bugaboo

  29. #529
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Ja ne prestajem brljaviti, uglavnom malo smedjeg iscjedka, maloprije kapljica crvene krvi...sad mi se cini da se menga polako probija, a utrici je samo odgadjaju. Treba izdrzati jos do srijede i bete...

  30. #530
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Bugaboo držim ti ogromne figeeeeeeeee!!!! Još samo dva puta spavaš!! Razveseli nas!!

  31. #531
    aprilili avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    158

    Početno

    Zuzi Dobro sam, sinoc tj. jutros oko pola pet me probudio onaj isti san koji vi sanjate i takva ostra bol nakon orgazma u snu da sam mislila da cu mengu odma dobiti ali hvala Bogu nisam
    Krtice i Mury
    Bugaboo
    I svim ostalim cekalicama malo zvjezdane prasine nece skoditi ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Tko je sljedeci za vadjenje bete nakon Bugaboo?
    Ja sam danas na pola puta 7dnt dakle jos 7 dana do vadjenja bete 29.04.

  32. #532
    Stena avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    247

    Početno

    Kod mene danas 5. dpt. Simptomi? Neznam, spava mi se,plače mi se,piški mi se,prdi mi se ,kiše mi se...a to sve krene kada pročitam simptome ostalih.
    Tu i tamo zaboli kao pred m. Rado bi sve prespavala pa kako bude.

  33. #533
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Evo moje mizerne betice: 0,4.
    Simptomi su bili tako lijepo obečavajući i pafffff... Ostale suze!

  34. #534
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Sretno čekaice bete!!!!!!!! Uveselite nas kad već sebe samu nisam!
    Ja se bacam u kovanje daljnih akcija, konzultacije, uzv...

  35. #535
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    Krtice žao mi je, ali vidim da si si već u planovima što je super, samo pozitivno dalje!
    Meni bi beta trebala biti 12 dpt ( što je nedjelja 27.4.) pa bi je izvadila u Suncu u subotu ali ne znam bude li nalaz isti dan s bzirom da rade kraće u subotu?
    Jel netko zna možda? Zovem ih al nikako dobiti.

  36. #536
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    bugaboo ,kak je danas? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Krtice,žaloste me ovi plačkići u tvom potpisu...al lijepo je čitati kako si u novim planovima!Go girl
    aprilili ,uf uf..ta bol,mene je boljelo nakon takvog sna samo kad je beta bila pozitivna..zato me i strah toga,grčenja maternice.
    Nadam se da ti je to dobar znak
    Cure,sretno! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Mene glava bolucka od 3. dnt...inače me počne boljeti pred mengu.
    Sise 0 bodova,ama ni malo..i to mi je novost,inače me rasturaju u svakom postupku,pa i u FET-u.
    Čak ni od utrića.
    6 dana prošlo,10 ispred..

  37. #537
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Krtice super sto si u planovima za dalje, jednom ce uspjeti
    Ja bila u setnji i shoppingu da skrenem malo misli s postupka, sutra vadim betu na svoju ruku iako bih trebala tek u petak, ali ne mogu vise izdrzati, a sutra bi vec trebalo biti jasno na cemu sam.
    Cure svima drzim fige i nadam se da ce se ovaj forum tresti od lijepih beta!!!

  38. #538
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj Joss prvotno napisa Vidi poruku
    Krtice žao mi je, ali vidim da si si već u planovima što je super, samo pozitivno dalje!
    Meni bi beta trebala biti 12 dpt ( što je nedjelja 27.4.) pa bi je izvadila u Suncu u subotu ali ne znam bude li nalaz isti dan s bzirom da rade kraće u subotu?
    Jel netko zna možda? Zovem ih al nikako dobiti.

    dobiješ nalaz isti dan iako je subota, ali moraš doći dovoljno rano. Kad si ti bila na punkciji Joss? i gdje?

  39. #539
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Krtice, naš mi je žao. I ja sam imala divne simptome i betu 0,2. Svi ti simptomi koji nas vesele i daju nadu su mi bili od utrića. U petak vadim betu i ne očekujem ništa dobroga. Al me onda ulove trenuci kad se ipak ponadam.
    Držim figice da ćeš uskoro uspjeti.

  40. #540
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    kadauna tnx!
    punkcija bila 10.04. na SD ( sve ista shema kao i prosli put, klinika, doktor, prirodni ciklus)..ne mogu polovit u kojoj si ti fazi ajde na pp.

  41. #541
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj Sadie prvotno napisa Vidi poruku
    Krtice, naš mi je žao. I ja sam imala divne simptome i betu 0,2. Svi ti simptomi koji nas vesele i daju nadu su mi bili od utrića. U petak vadim betu i ne očekujem ništa dobroga. Al me onda ulove trenuci kad se ipak ponadam.
    Držim figice da ćeš uskoro uspjeti.
    joj Sadie sve mi je jasno. Ti usponi i padovi..... Jedan dan koma, drugi dan puna optimizma, treći ljuta i tako... Onda simptomi... Mater im njihovu više ih neću spomenuti. Ha ha ha
    Moja obrana od oplakivanja je ajmo odmah dalje... Sada se već veselim novim konzultacijama.
    Ja ti želim svo sreću da nam se uskoro javiš i napišeš jednu troznamenkastu betu.

  42. #542
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Evo cure, ono moje brljavljenje je ipak bila implantacija, danas beta 254.7

    Svima vama i dalje drzim fige i pratim vas

  43. #543
    Aliki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    70

    Početno

    Bugaboo, čestitam i ovdje, ovo je stvarno lijepa i pozitivna priča!
    Da se prijavim -5.dnt 2 dvodnevna četverostanična - statistika nije na našoj strani, ali se nadamo . Dvije krasne blastice su kriopohranjene, to smo jučer saznali

  44. #544
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Bugaboo bravooooooo!! Čestitke od srca!!

  45. #545
    Stena avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    247

    Početno

    Boli gornji dio stomaka ko da sam napravila 1000 trbušnjaka,pa kaj je to????

  46. #546
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Stena draga nemam pojma. Nadam se da se bol smirila. Možda probava?
    Kad ponavljaš betu? Obraduj nas plizzzzz!!!

  47. #547

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    stena ja u svima vidim hiper - piskis li normalno? dises normalno?

  48. #548
    aprilili avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj Stena prvotno napisa Vidi poruku
    Boli gornji dio stomaka ko da sam napravila 1000 trbušnjaka,pa kaj je to????
    Stena jesi zvala doktora?

  49. #549
    Stena avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    247

    Početno

    Normalno piškim,ne mislim da je hiper, Probava bi mogla biti ali bojim se da se moje mrvice ne smještaju u krivi smjer. Sise mi se ispuhale,boli kao pred mengu a svako pišanje je ko šok terapija. Mislim da ni ovaj put ništa sve se isto događa kao i u prošlim negativnim postupcima. Redovito zapisujem svaki simptom i baš se scenarij ponavlja

  50. #550
    Stena avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    247

    Početno

    Danas 7 dpt i počelo smeđarenje...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •