Stranica 221 od 310 PrviPrvi ... 121171211219220221222223231271 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 11,001 do 11,050 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #11001

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Sad ste me namamile sa tim testicima,a imam jedan doma.mozda sutra ujutro napravim ili ne?joj..
    Nemoj ti jos raditi test. Dan transfera je nulti dan i on se ne broji sto znaci da si danas 6 dnt. Posto imas samo jedan test cekaj bar taj 10 dan.
    Ja sam imala dosta osjetljive testove od 10 miu.
    Ne znam kakav je tvoj al ima ih puno od 25 miu osjetljivost.
    Gravignost ultra i Geratherm su ti super testovi od 10 miu.
    Ima i Cyclo test dva razlicita ( 10 i 25 miu).
    Gravignost mini duo trakice su vrlo pouzdane al je osjetljivost 25 miu pa bi trebala s takvim testovima cekati bar 11 ili 12 dan od zransfera da bi ocitao hcg na testu.
    Posljednje uređivanje od LaraLana : 07.02.2018. at 10:28

  2. #11002

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Cure kako ide sa trakica za ovulaciju,njih imam puno?one bi trebale pokazat obje crte iste boje ako je test pozitivan?
    Posljednje uređivanje od Zvjezdica* : 07.02.2018. at 10:31

  3. #11003

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Cure kako ide sa trakica za ovulaciju,njih imam puno?one bi trebale pokazat obje crte iste boje ako je test pozitivan?
    Ja to nebi radila s lh trakicama.
    Napisala sam ti sve u postu gore koji su testovi pouzdani.

  4. #11004
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Sad ste me namamile sa tim testicima,a imam jedan doma.mozda sutra ujutro napravim ili ne?joj..
    Sutra ti je 7dnt? Ne računamo dan transfera, on je nulti. Sa blasticama bi se već trebalo vidjeti, ali doktori bi vjerojatno vikali da je prerano, pa ukoliko bude negativan rezultat uzmi ga s rezervom i ponovi za dan-dva ili izvadi betu. A ako bude nadamo se pozitivan, onda je to to! Ja sam imala dvije blastice i 7dnt je bio negativan i test i beta. Tako da, ja bi rekla da je to ok dan za testiranje. Samo pazi koji ćeš test uzeti. Cure ovdje kažu da su najbolji oni sa rozom crtom, a najosjetljiviji su Geratherm i Gravignost mini. Sretno i javi!

  5. #11005
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    LaraLana i Katka22 danas dežuraju i odgovaraju istovremeno iste stvari

  6. #11006

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Imam taj gravignost mini.onda ponedjeljak cu probat napravit pa sta bude.

  7. #11007

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    LaraLana i Katka22 danas dežuraju i odgovaraju istovremeno iste stvari

    Bas, al doslovno sve isto napisale

  8. #11008

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Zvjezdica* prvotno napisa Vidi poruku
    Imam taj gravignost mini.onda ponedjeljak cu probat napravit pa sta bude.
    To je ok. Bit ce 11 dnt

  9. #11009
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Hvala vam cure. Danas više nisam tako cool ko jučer i prekjučer, a imam još ohoho vremena .

    Da li dan transfera koji je bio u pon brojim kao nulti? Dakle danas mi je u biti 2dpt?
    Čitam po netu da implantacija blastociste bude 3-4dpt, samo ne znam ko kako broji, kažu da se blastocista jako brzo nakon transfera ugnjezdi. U prvom uspješnom IVF-u sam osjetila implantaciju, neka tupa bol me presjekla no u ovom prošlom neuspješnom nisam osjetila niš. Sad me malo frka da li ću imati opet tu bol ili ne...
    Danas mi je stalno nekak zima iako sam dobro obučena no na poslu sam pa se ne mogu utopliti. Najviše me brine kaj si ne mogu nikako ugrijati stopala, ledena su mi stalno iako sam u krznenim čizmama, a kažu warm feet=warm uterus!

    Idem se malo skulirati, nema mi druge .

  10. #11010
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Dal su to sve isti testovi sto si radila, od istog proizvodjaca? I dal se razlikuje taj od 6 i 9 dnt?

    Ma pricaj mi o testovima....i ja sam rano pocela i nemam nista protiv toga. Dapace cinilo mi je zadovoljstvo a i htjela sam sto prije znati.
    Zato i nisam cekala prvi put kad mi je dr preporucio betu da vadim vec sam otisla na 12 dnt dvodnevnih embrija.
    A sada u drugoj trudnoci se nekako poklopio i vikend i mala mi je bila nesto prehladjena pa sam tako docekala taj famozni 15 dnt.
    Al test je isto bio vec pozitivan na 10 dnt.....
    hii hii ima jos neko osim mene ja sam one sa neta trakice dodje ih 50kom pa udri 5dnt je bila crtica koju sam samo ja vidjela i nisam muzu ni pokazala, a od 6dnt se predvecer vise vidjelo nego ujutro, meni su testovi ujutro uvijek svijetliji nego navecer nemam pojma zasto. Od 8dnt se vidi bas lijepa crta roza i debela. U petak cu na betu upravu si, da ne cekam ponedeljak

  11. #11011

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Isabel,dan transfera je nulti dan.Ovo ''topla stopala,topla maternica'' sam si i ja ponavljala Normalno da si napeta,meni je FET tek za mjesec dana pa evo vec unaprijed sizim i strah me.Mislim da cu isto tako osluskivati svoje tijelo.Tako sam radila i prva 2 puta.

  12. #11012
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    hii hii ima jos neko osim mene ja sam one sa neta trakice dodje ih 50kom pa udri 5dnt je bila crtica koju sam samo ja vidjela i nisam muzu ni pokazala, a od 6dnt se predvecer vise vidjelo nego ujutro, meni su testovi ujutro uvijek svijetliji nego navecer nemam pojma zasto. Od 8dnt se vidi bas lijepa crta roza i debela. U petak cu na betu upravu si, da ne cekam ponedeljak
    Logično je za tamniji test navečer, ipak beta s vremenom raste, bar mi se tako čini...

  13. #11013

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    33

    Početno

    pozdrav cure,
    evo ja sam nova ovdje i danas mi je 9 dan od et,icsi- prvi put. Ukoliko je netko imao slicno iskustvo zamolila bi da mi pomogne. Do danas sam konstantno imala povisenu temp. oko 37, a danas je pala na 36.4. Od ostalih simptoma bih navela ispuhanost stomka danas i grudi su me uvijek nesto malo bolile,ali nikad pretjerano znacajno.Sinoc do 3 h nisam mogla zaspati zbog menstrualnih tegoba,a tijekom dana nema nikakvih znacajnijih bolova.iscjedak nikakav nisam imala kroz cijeli postupak.

  14. #11014
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    kaji biti će do lijepa beta
    Isabel samo opusteno
    ja i dalje brljavim, ide prema mengi i tako zavrsava nas mpo put. zadovoljni smo imamo L, probali dalje jesno, ali kad ne ide, ne ide (mislim da kod mene postoji neki autoimuni problem, ali iskreno umorna sam od doktora i svega pa mi se za sada to ni ne istrazuje)
    sretno svima

  15. #11015
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Pirica, hvala ti na lijepim željama! Biti ću pozitivna i opuštena koliko god mogu , nadamo se najboljem.

    Vi stajete s pokušajima? To je to?
    Vjerujem da si umorna, ja sam nakon ogromne pauze od 9 godina sad opet u toj priči od 9 mj. i već sam se umorila. Teško je to za psihu...
    Hvala bogu na našim curkama , ipak je sve lakše uz njih!

    Sretno i tebi !

  16. #11016
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa Vidi poruku
    Pirica, hvala ti na lijepim željama! Biti ću pozitivna i opuštena koliko god mogu , nadamo se najboljem.

    Vi stajete s pokušajima? To je to?
    Vjerujem da si umorna, ja sam nakon ogromne pauze od 9 godina sad opet u toj priči od 9 mj. i već sam se umorila. Teško je to za psihu...
    Hvala bogu na našim curkama , ipak je sve lakše uz njih!

    Sretno i tebi !
    da stajemo, od 2010.-2014. smo bili stalno u postupcima, iz zadnjeg postupka 2014. je ostao ovaj smrzlić po kojeg smo sad išli i to je to, ne da mi se više

  17. #11017
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj pirica prvotno napisa Vidi poruku
    da stajemo, od 2010.-2014. smo bili stalno u postupcima, iz zadnjeg postupka 2014. je ostao ovaj smrzlić po kojeg smo sad išli i to je to, ne da mi se više
    Ja se ipak nadam da će vam ovaj zadnji postupak biti onaj iz kojeg ćete izaći sa smotuljkom

  18. #11018
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Pozdrav cure,
    Jel imate problema s umorom od terapije? Ja se jedva dizem ujutro, danas posebno tesko bilo, jos uz glavobolju.

    Kupila sam si test ipak, ali nisam jos sigurna kad bi ga radila, danas sam 10dnt i tocno 2 tjedna od punkcije

  19. #11019

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj sljokicaa prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure,
    Jel imate problema s umorom od terapije? Ja se jedva dizem ujutro, danas posebno tesko bilo, jos uz glavobolju.

    Kupila sam si test ipak, ali nisam jos sigurna kad bi ga radila, danas sam 10dnt i tocno 2 tjedna od punkcije
    Ti mozes vec ujutro na 11 dnt napraviti test.
    Meni je vec 10 dan bio pozitivan

  20. #11020

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    hii hii ima jos neko osim mene ja sam one sa neta trakice dodje ih 50kom pa udri 5dnt je bila crtica koju sam samo ja vidjela i nisam muzu ni pokazala, a od 6dnt se predvecer vise vidjelo nego ujutro, meni su testovi ujutro uvijek svijetliji nego navecer nemam pojma zasto. Od 8dnt se vidi bas lijepa crta roza i debela. U petak cu na betu upravu si, da ne cekam ponedeljak
    Ma to te ja pitam. Bit ce to debela beta
    Cekamo te u petak....slobodno izvadi betu.

  21. #11021
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj alati prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav cure,
    evo ja sam nova ovdje i danas mi je 9 dan od et,icsi- prvi put. Ukoliko je netko imao slicno iskustvo zamolila bi da mi pomogne. Do danas sam konstantno imala povisenu temp. oko 37, a danas je pala na 36.4. Od ostalih simptoma bih navela ispuhanost stomka danas i grudi su me uvijek nesto malo bolile,ali nikad pretjerano znacajno.Sinoc do 3 h nisam mogla zaspati zbog menstrualnih tegoba,a tijekom dana nema nikakvih znacajnijih bolova.iscjedak nikakav nisam imala kroz cijeli postupak.
    ne zelim te zbedirati ali kad je kod mene pala tempica to je znacilo da nije uspjelo...a kad je bio bingo tempica bila stalno oko 37,2...ne zelim ti isti scenarij ali eto moj slucaj je takav bio bez obzira na utrogestan ja sam mjerila temp i uvjek mi je to bilo mjerodavno i tocno....sretno

  22. #11022

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    33

    Početno

    hvala ti puno Mia ...

  23. #11023

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj sljokicaa prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure,
    Jel imate problema s umorom od terapije? Ja se jedva dizem ujutro, danas posebno tesko bilo, jos uz glavobolju.

    Kupila sam si test ipak, ali nisam jos sigurna kad bi ga radila, danas sam 10dnt i tocno 2 tjedna od punkcije
    sljokicaa sto kaze test???

  24. #11024
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    sljokicaa sto kaze test???
    Nisam radila jutros, zurila sam na posao. Budem sutra.

  25. #11025

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj alati prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav cure,
    evo ja sam nova ovdje i danas mi je 9 dan od et,icsi- prvi put. Ukoliko je netko imao slicno iskustvo zamolila bi da mi pomogne. Do danas sam konstantno imala povisenu temp. oko 37, a danas je pala na 36.4. Od ostalih simptoma bih navela ispuhanost stomka danas i grudi su me uvijek nesto malo bolile,ali nikad pretjerano znacajno.Sinoc do 3 h nisam mogla zaspati zbog menstrualnih tegoba,a tijekom dana nema nikakvih znacajnijih bolova.iscjedak nikakav nisam imala kroz cijeli postupak.
    Ja cu ti reću svoje iskustvo sto se tice temperature.ja sam kad sam ostala trudna imala konstantno povisenu temp-37,1.onda sam zavrsila u bolnici zbog hiperstimulacije i jedno jutro su mi mjerili temperturu 36 sa 4,5 vise se ne sjecam tocno!mislim da nikada u zivotu nisam imala tako nisku temp i vec sam mislila po tome da je sve gotovo.ali nista,i dalje trudna i temperatura se uravnotezila opet do navecer.tako da to ne mora nista znaciti.sretno!

  26. #11026

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    38

    Početno

    Nemogu vjerovat da ovo pisem i sve me nekako strah. Al ja sam danas posustala radila test i on je pozitivan, al ono fest pozitivan. Crta je bas intenzivne boje. Toliko me strah bilo da ponovno ne ugledam negativan test po ne znam ti ni ja koji put, tako da sam MM potjerala i u kupaonicu i rekla mu da mi vikne. I ono tisnjak jedno par sekundi i ja mislim a nista ajmo ispocetka i cujem njega imamo dvije crte. Sutra idem vadit betu ❤️❤️❤️❤️❤️ Nemogu odolit a da vam ti ne javim. Odradili smo postupak u tisini nitko nije znao i znam da je jos rano al ja bi vikala na sav glas

  27. #11027
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Citiraj Cekalica123 prvotno napisa Vidi poruku
    Nemogu vjerovat da ovo pisem i sve me nekako strah. Al ja sam danas posustala radila test i on je pozitivan, al ono fest pozitivan. Crta je bas intenzivne boje. Toliko me strah bilo da ponovno ne ugledam negativan test po ne znam ti ni ja koji put, tako da sam MM potjerala i u kupaonicu i rekla mu da mi vikne. I ono tisnjak jedno par sekundi i ja mislim a nista ajmo ispocetka i cujem njega imamo dvije crte. Sutra idem vadit betu ❤️❤️❤️❤️❤️ Nemogu odolit a da vam ti ne javim. Odradili smo postupak u tisini nitko nije znao i znam da je jos rano al ja bi vikala na sav glas
    Jeeeej! Prekrasno... Čestitam! Mogu misliti koliko ste sad sretni!!!!

  28. #11028
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Cekalica123 prvotno napisa Vidi poruku
    Nemogu vjerovat da ovo pisem i sve me nekako strah. Al ja sam danas posustala radila test i on je pozitivan, al ono fest pozitivan. Crta je bas intenzivne boje. Toliko me strah bilo da ponovno ne ugledam negativan test po ne znam ti ni ja koji put, tako da sam MM potjerala i u kupaonicu i rekla mu da mi vikne. I ono tisnjak jedno par sekundi i ja mislim a nista ajmo ispocetka i cujem njega imamo dvije crte. Sutra idem vadit betu ❤️❤️❤️❤️❤️ Nemogu odolit a da vam ti ne javim. Odradili smo postupak u tisini nitko nije znao i znam da je jos rano al ja bi vikala na sav glas
    Wooohooo hoooo bravo zeno. Znala sam da ce tako biti. Cekamo lijepu betu ❤️

  29. #11029

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Cekalica123 prvotno napisa Vidi poruku
    Nemogu vjerovat da ovo pisem i sve me nekako strah. Al ja sam danas posustala radila test i on je pozitivan, al ono fest pozitivan. Crta je bas intenzivne boje. Toliko me strah bilo da ponovno ne ugledam negativan test po ne znam ti ni ja koji put, tako da sam MM potjerala i u kupaonicu i rekla mu da mi vikne. I ono tisnjak jedno par sekundi i ja mislim a nista ajmo ispocetka i cujem njega imamo dvije crte. Sutra idem vadit betu ❤️❤️❤️❤️❤️ Nemogu odolit a da vam ti ne javim. Odradili smo postupak u tisini nitko nije znao i znam da je jos rano al ja bi vikala na sav glas
    Super,cestitam!!

  30. #11030

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    38

    Početno

    Joooj hvala vam svima. Nemogu docekat sutra da idem betu vadit. Osjecam se ko malo dijete na badnjak koji cekam sutra ujutro poklon dobiti ❤️❤️❤️

  31. #11031

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj Cekalica123 prvotno napisa Vidi poruku
    Joooj hvala vam svima. Nemogu docekat sutra da idem betu vadit. Osjecam se ko malo dijete na badnjak koji cekam sutra ujutro poklon dobiti ❤️❤️❤️
    Konačno dobra vijest!!!! Čestitam od !!!! Koga još čekamo?? Kaji? Šljokica? Jesam izostavila koga?

  32. #11032
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj vikky prvotno napisa Vidi poruku
    Konačno dobra vijest!!!! Čestitam od !!!! Koga još čekamo?? Kaji? Šljokica? Jesam izostavila koga?
    I ja sutra vadim betu, strah me kao i uvijek

  33. #11033
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj vikky prvotno napisa Vidi poruku
    Konačno dobra vijest!!!! Čestitam od !!!! Koga još čekamo?? Kaji? Šljokica? Jesam izostavila koga?
    Vikky imamo i zvjezdicu jos za betu

  34. #11034

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Vikky imamo i zvjezdicu jos za betu
    Ja u pon mislim da napravim test,za betu jos neznam,do kraja tjedna ocu.danas cijeli dan bolovi ko da dolazi vjestica,tako da mozda me i ona iznenadi prije svega.
    Sretno svima koje vadite betu,neka bude velika!

  35. #11035
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj Cekalica123 prvotno napisa Vidi poruku
    Nemogu vjerovat da ovo pisem i sve me nekako strah. Al ja sam danas posustala radila test i on je pozitivan, al ono fest pozitivan. Crta je bas intenzivne boje. Toliko me strah bilo da ponovno ne ugledam negativan test po ne znam ti ni ja koji put, tako da sam MM potjerala i u kupaonicu i rekla mu da mi vikne. I ono tisnjak jedno par sekundi i ja mislim a nista ajmo ispocetka i cujem njega imamo dvije crte. Sutra idem vadit betu ❤️❤️❤️❤️❤️ Nemogu odolit a da vam ti ne javim. Odradili smo postupak u tisini nitko nije znao i znam da je jos rano al ja bi vikala na sav glas
    Super!!! Čestitam

  36. #11036
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Cure napravila sam test i pozitivan je! Ja jos ne vjerujem, strah me, cekam betu u pon.

  37. #11037
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    Citiraj sljokicaa prvotno napisa Vidi poruku
    Cure napravila sam test i pozitivan je! Ja jos ne vjerujem, strah me, cekam betu u pon.
    ...tako je i meni bilo,test je pao u subotu na 9.dnt a beta nakon 4 duuuugggggaaaa dana...nokte sam si poglodala

  38. #11038
    Antonija Mia avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    312

    Početno

    kaji sad tvoja beta koja nas bu oborila (kao cunami u najmanju ruku)cekamo

  39. #11039
    Lagunas avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    119

    Početno

    Dobro jutro cure drage!!! Cestitam na pozitivnim crticama i ocekujem preljepe betice u nastavku i od onih koji se bas i ne nadaju.
    Moram se dotaknuti LH testova kod onih koji ih koriste kao testove za trudnocu i reci svoje iskustvo. One ĆE biti pozitivne bas kao kad je ovulacija, dvije jake crte, kad je trudnoca u pitanju ali tada ce i svaki drugi test na trudnocu, bilo koje osjetljivosti, ocitati tu istu trudnocu. Hocu reci, da bas treba biti lijepa brojkica da bi po lh testu mogla znati da je to to. Tako da se ne isplati..
    Sto se temperature tice, moja je u prvoj T bila bas niska ali eto, bila trudna. U ovoj je bas zato nisam htjela ni mjeriti.. I ovak se previse nazivciramo osluskujuci..

  40. #11040

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj sljokicaa prvotno napisa Vidi poruku
    Cure napravila sam test i pozitivan je! Ja jos ne vjerujem, strah me, cekam betu u pon.
    Bravo,cestitam!!bit ce sve dobro!

  41. #11041
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Sljokica super bas mi je drago. Cekamo lijepu betu ❤️
    Zene ja sam krv dala, oko podne ce mi javiti. Drzite fige. Joj kako se sva tresem od straha. Samo bih plakala ali sam na poslu pa nemogu

  42. #11042
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj kaji prvotno napisa Vidi poruku
    Sljokica super bas mi je drago. Cekamo lijepu betu ❤️
    Zene ja sam krv dala, oko podne ce mi javiti. Drzite fige. Joj kako se sva tresem od straha. Samo bih plakala ali sam na poslu pa nemogu
    Sretno kaji! Vec vidim sebe u istom scenariju u pon

  43. #11043
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se ipak nadam da će vam ovaj zadnji postupak biti onaj iz kojeg ćete izaći sa smotuljkom
    procurila

    čestitke svima na +

  44. #11044

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    38

    Početno

    Sljokice cestitam, kaji drzim fige. Ja sam upravo saznala beta je 600 ❤️

  45. #11045
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj Cekalica123 prvotno napisa Vidi poruku
    Sljokice cestitam, kaji drzim fige. Ja sam upravo saznala beta je 600 ❤️
    Wow bravo cekalice, cestitam i neka bude sa srecom ❤️

  46. #11046
    kaji avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Lokacija
    Germany
    Postovi
    338

    Početno

    Citiraj pirica prvotno napisa Vidi poruku
    procurila

    čestitke svima na +
    Zao mi je pirice

  47. #11047

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Cekalica123 prvotno napisa Vidi poruku
    Sljokice cestitam, kaji drzim fige. Ja sam upravo saznala beta je 600 ❤️
    Cestitam...

  48. #11048

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj pirica prvotno napisa Vidi poruku
    procurila

    čestitke svima na +
    Zao mi je...

  49. #11049
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Čekalica, čestitam ti od srca! Koji si sanas dpt?
    Šljokica, super za test ! Da beta bude prekrasna u pon!
    Kaji, držim fige za prekrasnu troznamenkastu brojku!

    Zvjezdica tvoj testić i betu još čekamo jel?

    Meni je danas 4dpt i jučer popodne bila sam u laganoj šetnji sa svojom curkom i pesekima. U jednom me trenutku nešto me probolo u sekundi točno ispod pupka da sam zatstala jer me iznenadilo i zaboluckalo. Nakon toga još me neko vrijeme to mjesto malo žigalo, ko neki pritisak, nije bilo bolno. Mi smo se odmah ponadali da bi to mogla biti implantacija no trudim se ostati cool . Ali bilo je jaaako neobično, odmah sam se primila za trbuh i nasmješila i pomislila jel moguće da se tak osjeti...

  50. #11050
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Citiraj pirica prvotno napisa Vidi poruku
    procurila

    čestitke svima na +
    Jako mi je žao Pirice

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •