Stranica 122 od 310 PrviPrvi ... 2272112120121122123124132172222 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 6,051 do 6,100 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #6051

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Dakle, iza Nove ide cijela grupica u nove pobjede

  2. #6052
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Fuksija, a odraditi spontani kod kuće ti nije opcija? Ako planiraš FET, moraš znati da u ciklusima nakon kiretaže endometrij zna biti vrlo tanak. Meni je trebalo 6 mj. da se donekle vrati u normalu.

  3. #6053
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Jako mi je zao zbog svih tuznih prica ali navijam da ce nova godina donijeti puno pluseva!

    Cure prijavljujem i danasnji (7dpt5dn) + na Intim plusu - doduse prilicno svijetao, iznenadio me sto je tako svijetli, znam da I+ inace pokaze ful jako i brzo. A onda sam u istom urinu napravila mullerov duchesse osjetljiv 25 (trakica) i pokazao je skoro odmah, cak jacu crticu nego I+

    Uzasne me mucnine peru vec sad. Mozda je utrogestan, a mozda ce trudnoca biti iscrpljujuca. Klamerica kako je danas?
    Posljednje uređivanje od Sybila : 23.11.2016. at 06:21

  4. #6054

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Citiraj Sybila prvotno napisa Vidi poruku
    Jako mi je zao zbog svih tuznih prica ali navijam da ce nova godina donijeti puno pluseva!

    Cure prijavljujem i danasnji (7dpt5dn) + na Intim plusu - doduse prilicno svijetao, iznenadio me sto je tako svijetli, znam da I+ inace pokaze ful jako i brzo. A onda sam u istom urinu napravila mullerov duchesse osjetljiv 25 (trakica) i pokazao je skoro odmah, cak jacu crticu nego I+

    Uzasne me mucnine peru vec sad. Mozda je utrogestan, a mozda ce trudnoca biti iscrpljujuca. Klamerica kako je danas?
    Sybila! Toliko se veselim zbog tebe da je to nevjerojatno! Odlicne vijesti za pocetak radnog dana! Cestitke od srca! Ja sam danas skroz ok. Malo sam losije spavala pa vec od ranog jutra zijevam. Ali sve ostalo ok.
    Hvala puno na lijepim rijecima. Bas si super!
    Ja cu sutra napraviti test, pa kud puklo da puklo

  5. #6055

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Cure moje, toliko mi je zao zbog losih ishoda! Nadam se da cemo sve jednog dana saznati razlog zbog kojeg nam se tako lose stvari dogadjaju...

  6. #6056

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    72

    Početno

    Evo mene. Ponovljena beta 1311.1, vise netrebam, narucena u Zg na uzv 5.12.!!!
    Drzite mi fige na rukama i nogama da bude sve ok nadalje!!! Jos sam u soku i nevjerujem!

  7. #6057
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    klamerica- znači sutra ujutro očekujemo +! mimi - čestitke od srca!
    držim objema najveće

  8. #6058
    Yarmmai avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    68

    Početno

    Čestitam mimi!
    klamerica - čekamo lijepe vijesti sutra.
    Sybila - super na plusu, javi betu u petak! Sigurno će biti ogromna!

  9. #6059
    Jolica30 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    455

    Početno

    Mimi cestitam
    Klamerica drzim fige sutra.
    Ostatku ekipe koja je u postupcima isto puno srece.
    Ja imam dogovoren termin u petak kod dr.R pa cemo biti pametniji nakon toga

  10. #6060

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Mimi, čestitam od srca!
    Klamerice, neka sutra bude plus!
    Sybila, tvoja beta će bit ooodlična! Znam to!

    Ja danas 2dnt, sve ok, radim, čitam vas i tak...

  11. #6061

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Evo da se i ja javim. 07.11. bila punkcija, 12.11. transfer 2 blastociste. U petak vadim betu. Evo izdržala bez vađenja testa, jer sam uvjerena da od postupka nista. Trenutno prestali svi simptomi. Baš ništa. prijašnjih dana sam imala osjećaj da ću dobiti mengu, osjetljive grudi. Sad je s tim svim prošlo. Javim betu.

  12. #6062

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Cure, hvala vam svima na podrsci! Evo, clear blue je kupljen danas. Valjda sam ok odabrala...
    Mimi, drzim palceve i na rukama i nogama! Cak cu i pletenice u kosi isplesti da bude sigurnije!
    Sybila, nadam se da sam sutra u tvojem klubu!
    Yarmai i Jolice hvala
    Jolice, jedva cekam da krenes u postupak!
    Mimsi, odmaraj, cuvaj se, jedi, moli, voli... kroz tjedan dana i kod tebe ocekujemo +!

  13. #6063

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    115

    Početno

    Jos da nadodam... simptomi 8 dnt: skoro ih nema! Dobro da sam otisla na raditi, jer ovaj posao mi stvarno olaksava da ne osluskujem svoje tijelo, rad jajnika, promatram sise, trbuh itd... Osjecam se dobro i psihicki i fizicki. Osim kaj sam nocas teze zaspala i danas sam skuzila da imam perut. A perut nisam imala nikad u zivotu! Sad... dal se to broji, ne znam! Ali eto, drugo nista nemam za prijaviti.

  14. #6064

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    72

    Početno

    Ej pitanjce...jel bi kakve vitaminceke kupila i pocela piti? Nisam do sad nista....tj.jesam prije neko vrijeme,pa sad zadnje nisam....kaj preporucate? Nisam pitala nist doktora.

  15. #6065
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    hej mimi. dakle, soc.gin bi ti trebao dati folacin ako ga već ne piješ, on ide na recept. ima 5mg folne u sebi. ja sam inače pila elevit - on je skup, ali mislim da je najkvalitetniji na tržištu, sadrži 0,8mg folne i dosta drugih lijepih stvari - željezo, vit.d itd. elevit mi je gin preporučio.
    klamerica uuu jedva čekam + a niti ja nemam neke posebne simptome osim što me mučnina pere da to nije za vjerovati.
    Posljednje uređivanje od Sybila : 23.11.2016. at 14:20

  16. #6066
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,620

    Početno

    Meni je zanimljivo da su u B+ prije 3 god davali na otpusnom pismu preporuku za folancin. A sad kazu samo tablete folne, usmeno mi rekli bilo koje iz slobodne prodaje.

    A i nesto sam od dr skuzila da kazu da nisu potrebne te vece kolicine koje su u folacinu. Morat cu to malo ispitati,bas mi zanimljivo zapravo

  17. #6067

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    72

    Početno

    Da da pijem folacin 5mg i normalno utrogestan.Nek si mislim kaj vi jos uzela.Bernica ti si rekla almagea? Neznam sad nit sama,da opet ne pretjeram sa vitaminima.

  18. #6068
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je zanimljivo da su u B+ prije 3 god davali na otpusnom pismu preporuku za folancin. A sad kazu samo tablete folne, usmeno mi rekli bilo koje iz slobodne prodaje.

    A i nesto sam od dr skuzila da kazu da nisu potrebne te vece kolicine koje su u folacinu. Morat cu to malo ispitati,bas mi zanimljivo zapravo
    hm, da, stvarno je zanimljivo. Ja bih se rado vratila na elevit jer imam osjećaj da je 0,8 sasvim dovoljno folne, a stvarno mi super odgovaraju. daj javi ako štogod saznaš

  19. #6069

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj klamerica prvotno napisa Vidi poruku
    Jos da nadodam... simptomi 8 dnt: skoro ih nema! Dobro da sam otisla na raditi, jer ovaj posao mi stvarno olaksava da ne osluskujem svoje tijelo, rad jajnika, promatram sise, trbuh itd... Osjecam se dobro i psihicki i fizicki. Osim kaj sam nocas teze zaspala i danas sam skuzila da imam perut. A perut nisam imala nikad u zivotu! Sad... dal se to broji, ne znam! Ali eto, drugo nista nemam za prijaviti.
    Srecnooo!!! Nadam se da ce biti pozitivan. Od srca ti to zelim!!! Ja sam radila danas...8dnt...negativan ali tjesim se da je jos rano...jer su vraceni treci dan...Je li rano? Utjesite me.

  20. #6070
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,620

    Početno

    Ja sam bila uzela Solgarovu folnu, svi mi dr rekli da Elevit i drugi vitamini nisu potrebni prva 3mj,ak se ok hranis. Da je dovoljna samo folna

    Sad sam ju prestala piti,a ne znam dal da nastavim? Kako vi izmedu postupaka?

  21. #6071
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ja isto pijem od Solgara,nastavila sam je pit a i dr mi je rekao da ne prekidam.

  22. #6072
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Pozz svima....kod mene 5dnt
    Sybila cestitam i da bude sve ok do kraja
    Nisam pohvatala poimenice, ali znam dosta slucajeva kada u blizanackoj trudnoci 1 bebica ostane....cak i u porodici imam divnog decka od 19 godina koji je zacet uz bluzanca, a rodio se sam....sve se ok zavrsilo!

    Aaa upravo se slazem i cesto mislim o tome kako mi MPO cure uvijek cekamo i strepimo i tako nam zivot prolazi cekajuci.....moliti nam se za zdravlje i naravno za bar po 1 zdravu srecicu

  23. #6073
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Kod mene KET, radjen u Ceskoj i pijem aspirin, estrofem, utrogestan (vag.), prednizon, folnu 10mg....pored toga svoj metformin i eutirox ....standardno njihova terapija....tako da mislim da su ok preporuke za folnom kiselinom

  24. #6074

    Datum pristupanja
    Apr 2016
    Postovi
    269

    Početno

    Ciao @Pina, baš mi je drago što te čujem ponovo i držim palčeve za lijepu beticu

  25. #6075

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Doktor mi je rekao da mi preporuca kiretazu a ne ovo drugo..zadnji put sam se jako namucila doma i svejedno na kraju zavrsila na kiretazi..i jos su mi na kraju rekli da sam jos cekala da bi sepsu dobila..
    Koliko sam ja citala, nakon kiretaže je lakse zatrudniti jer se bolje primi..meni je inace endometrij super, ja imam drugih problema..ocito s genetikom..i nakon zadnje kiretaze proslo je 2-3mj kad sam isla opet na ivf

  26. #6076

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Citiraj Mimi1010 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mene. Ponovljena beta 1311.1, vise netrebam, narucena u Zg na uzv 5.12.!!!
    Drzite mi fige na rukama i nogama da bude sve ok nadalje!!! Jos sam u soku i nevjerujem!
    Mimi, na koji ti je to dan beta? I koliko ti je bila prijasnja, na koji dan? Btw cestitam

  27. #6077

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Citiraj Mimi1010 prvotno napisa Vidi poruku
    Ej pitanjce...jel bi kakve vitaminceke kupila i pocela piti? Nisam do sad nista....tj.jesam prije neko vrijeme,pa sad zadnje nisam....kaj preporucate? Nisam pitala nist doktora.
    Ja sam čula da su Almagea Prenatal (tak nekak se zovu) dobre..netko je pisao na forumu a i dok mi je rekao..

  28. #6078

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je zanimljivo da su u B+ prije 3 god davali na otpusnom pismu preporuku za folancin. A sad kazu samo tablete folne, usmeno mi rekli bilo koje iz slobodne prodaje.

    A i nesto sam od dr skuzila da kazu da nisu potrebne te vece kolicine koje su u folacinu. Morat cu to malo ispitati,bas mi zanimljivo zapravo
    Meni je ginica jos davno rekla da uzmem Folnu kiselinu (Natural wealth) i to 800 mg (ili cega vec)..cini mi se dosta velika doza..

  29. #6079

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam bila uzela Solgarovu folnu, svi mi dr rekli da Elevit i drugi vitamini nisu potrebni prva 3mj,ak se ok hranis. Da je dovoljna samo folna

    Sad sam ju prestala piti,a ne znam dal da nastavim? Kako vi izmedu postupaka?
    Ja vec 2-3 godine pijem folnu

  30. #6080

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    72

    Početno

    Fuksija,na 14dnt. Nemam prijasnje bete, jer mi je ovo drugi pokusaj FET, a prvi pokusaj stimulirani je beta bila 1.

  31. #6081
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Glow hvala! Tebi sretno u pripremama kao i u samom postupku i da sto brze prodje vrijeme do velike bete =)

  32. #6082
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Klamerica, di si nam?

    mimsi kak se držiš? kad vadiš opet tsh?

  33. #6083

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Citiraj Mimi1010 prvotno napisa Vidi poruku
    Fuksija,na 14dnt. Nemam prijasnje bete, jer mi je ovo drugi pokusaj FET, a prvi pokusaj stimulirani je beta bila 1.
    Napisala si 'ponovljena beta 1311.1' pa zato pitam htjela sam usporediti sa svojom da mi bude jasnije zasto je moj dokic mene slao vise puta da vadim a tebe tvoj odmah na uzv..

  34. #6084

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Sybila, ja sam ok. Nemam nikakvih simptoma jos. U biti jucer me kao nesto blaaago boluckalo u maternici, al moguce je da to samo psiha radi!
    Ako ostanem trudna, tsh cu odmah otici izvaditi privatno i kod nekog privatnog endokrinologa po misljenje. Tako da ako netko ima preporuku kod koga, pliz javite, moze pp.

    Kako ti s mucninom?

    Klamerice, nadam se da je +!!

  35. #6085
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    ne znam ti nikoga privatno, ja idem u vg, do sada sam bila kod njih troje i svi su mi bili super.
    ha blaaago boluckanje bi baš mogla biti implantacija

    mučnina je super, dobila je frendice žgaravicu i podrigivanje. totalno sam ugodno društvo sad osim toga, ne spavam. jučer i prekjučer sam se probudila u 15 do 6, danas sam širom otvorenih očiju bila već u 4,20, a zaspati ne mogu prije 12. inače normalno spavam u 22, bez obzira gdje bila i što radila, sustav se gasi teško dišem, sva sam uspuhana, puls ubrzan...sve ono što normalnim ženama dolazi cca tjedan-dva kasnije i inače sam imala mučnine prije m, vrlo jake simptome pms-a, tako da mislim da se radi o mojoj stvarno slaboj toleranciji na progesteron. frendica koja je sad 26tt me zeza da ako mi je sada tako, bit će mi ludo cijelu trudnoću.
    Posljednje uređivanje od Sybila : 24.11.2016. at 10:28

  36. #6086

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Ajoj Sybila, blago tebi s frendicma, haha. Inace ljudima ne zelim mucninu, al nama svima ju zelim!
    Ma neznam, kazem ti, ipak mislim da je kod mene psiha...ja ni inace nemam bolove u pmsu i dok imam m, pa mozda ni implantaciju necu osjetit..al ne nadam da ce je bit!

  37. #6087
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    ahahaha baš si me nasmijala s tim da nam želiš mučninu ja stalno hodam uokolo po stanu i kukam i one sekunde kad prestane počnem misliti "neee, gdje je otišla, vrati se, vrati se"

    pa gle, ja inače mrknem cca 5-8 vrećica brufena 600 po danu kad imam mengu, a implantacija me doslovno srušila s nogu kad su krenuli bolovi. tu sam došla cmoljiti da ću dobiti m, boljelo me baš gadno, da je bio bilo koji drugi mjesec, posegnula bih za brufenom.
    tako da tvoje boluckanje, pa i ako inače ne boli, može biti super stvar i taman je na vrijeme držim fige da se stvarno gnijezdi malac

  38. #6088

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Ja sutra, 25.11. vadim betu. Ovaj tjedan radim, da sam doma, ispalila bih na živce.

  39. #6089

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    72

    Početno

    Fuksija,nisam te skuzila....napisala sam dva dana prije,valhda ti promaklo.Znaci na 12dnt beta bila 472.1, a ponovljena na 14dnt 1311.1
    Ja inace nemam nikakvih simtoma, mozda malo osjetim maternicu....al mucnine ili znojenje, nista....

  40. #6090

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Sybila, zar nije to previse brufena u jednom danu? Ajme!
    A koji su ti to dobri endokrinolozi? I kakve pretrage si radila? Ja idem kod jedne, samo gleda TSH i nista vise..cini mi se da bi to mogla i sama
    Mimi, sad mi je jasno nisam vidjela onu prvu betu..

  41. #6091

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    63

    Početno

    Devojke ovo iscekivanje rezultata ubija, a ti moras biti smirena! Haos u glavi! Danas mi je 7. Dan od transfera i nestrpljivost me dovela do tog da uradim test....a jos svesna da sam pre dva dana primila pregnil...test je bio negativan! Druga crta se nazirala....pomozite ovoj ludoj glavi...da li je rano? Da li ta bleda druga mozda od pregnila, ako jeste zar ne bi trebala da je jaca?? Da li ima neko iskustva slicna??

  42. #6092

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    33

    Početno

    Meni je danas 9 dnt test negativan...ali rekli mi sa klinike da je rano i da najranije uradim 11 dan...ali ja sam vec otplakala...ponovicu za dva dana, ali...Klamerice, sta je sa tobom, ti i ja smo isti dan imale et...

  43. #6093

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Zeljice, kakav zametak ti je transferiran? Mislim, koliko stanica?

    Sad vidim da definitivno nije psiha. Povremeno osjecam blagu bol/peckanje u maternici. Inace mi bude tako pred m, al stvarno blago. Buduci da je za m stvarno jos rano jer sam 3dpt, nadam se da se nest događa!

  44. #6094

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    33

    Početno

    Treci dan, osmostanicni, ali imaju fragmentaciju.

  45. #6095

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    749

    Početno

    Cure, jeste koristile kakve vitamine prije postupaka? Ja uzimam vitamin D i E, koenzim Q10, omegu. Mislite da to pomaže?

  46. #6096

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    336

    Početno

    Ja uzimam skoro isto to i mislim da pomaže jer sam ovaj postupak s istim protokolom imala više stanica nego inače i došlo je do biokemijske trudnoće što niti jednom nije bilo do sad. Sad ću još pojačati q10 za slijedeći postupak.

  47. #6097
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj fuksija prvotno napisa Vidi poruku
    Sybila, zar nije to previse brufena u jednom danu? Ajme!
    A koji su ti to dobri endokrinolozi? I kakve pretrage si radila? Ja idem kod jedne, samo gleda TSH i nista vise..cini mi se da bi to mogla i sama
    da, to je previše brufena, ali tako mora biti, drukčije ne mogu kroz dan. na toj dozi me i dalje boli, samo je podnošljivo. samo doktorima ne smijem reć koliko ih pijem
    u vinogradskoj, bila sam kod tri različite žene i stvarno su bile super. davno sam bila kod altabasa, i on mi je bio super. pristupačni, žele objasniti, ne gube vrijeme i daju sve pretrage koje su potrebne. ja sam radila tsh, t3, t4, ft3, ft4, anti tpo, anti tg, planiran je uzv koji ja odgađam (uvećana štitnjača pa kad me netko primi za vrat imam napadaj panike i guši me), i nisu stigle zbog tone mojih drugih pretraga, ali planiraju obaviti punu obradu za dijabetes. ja nemam nikakve značajke dijabetesa, pa nije frka sad, ali na rasporedu je. a ja sam relativno jednostavan slučaj

    Citiraj mimsi prvotno napisa Vidi poruku
    Sad vidim da definitivno nije psiha. Povremeno osjecam blagu bol/peckanje u maternici. Inace mi bude tako pred m, al stvarno blago. Buduci da je za m stvarno jos rano jer sam 3dpt, nadam se da se nest događa!
    tooo mimsi, tako treba, jedna dobra implantacija

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, jeste koristile kakve vitamine prije postupaka? Ja uzimam vitamin D i E, koenzim Q10, omegu. Mislite da to pomaže?
    pomaže, samo moraš paziti da ne uzimaš nešto što bi ti moglo odmoći. pazi na vit.a - njega ne trebaš. sad već ko papiga ponavljam na sva zvona pila sam elevit, počela 3 mj prije postupka.

    zeljice, to stvarno ne mora značiti stvarno da nisi trudna. hoćeš primjer? ja piškim + od utorka, svaki dan radim test. danas sam ujutro na prvi urin imala negativan test (first sign, dm, smeće, a ne test) - izbezumila sam se, i onda sam u popodnevnom "razvodnjenom" urinu radila muellerov koji je kao isto osjetljiv i bila lijepa debela crta, jača nego jučer. tako da...negativan test ne znači stvarno negativan test, pogotovo ako je 3dnevni embrij.

    lucija - stvarno se ne kužim u boostere i kako to funkcionira tako da ti ne mogu pomoći. ali prema pričama drugih cura, boosteru treba do 7 dana da izađe iz sustava. da ga nisi primila, i najsvjetlija crtica druga je pozitivan test.

    ne znam gdje nam je klamerica
    Posljednje uređivanje od Sybila : 24.11.2016. at 20:20

  48. #6098

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Citiraj LF2 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, jeste koristile kakve vitamine prije postupaka? Ja uzimam vitamin D i E, koenzim Q10, omegu. Mislite da to pomaže?
    LF2 i ja sam na slicnom rezimu, samo sto umjesto omege jedem posni sir i laneno ulje koje je bogato omegom.
    Za prosli IVF sam isto uzimala q10 i vit D, ali u vrlo malim dozama i takodjer sam dobila vise jajnih stanica, kao i vise embrija - skoro nam je uspjelo u proslom fet-u.
    Sada sam doze pojacala na razine koje preporucuje hanumica na temi o popravljanju jajnih stanica i planiram tako do postupka u sijecnju.

  49. #6099

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    297

    Početno

    Ja sam isto uzimala coq10 i omegu. Imala sam drugaciju stimulaciju i dobila manji broj stanica al mislim da su bile kvalitetnije (prvi ivf: 6 st.,4 embrija,2 osmostanicna treci dan vracena, preostala 2 nisu bila za zamrzavanje; drugi ivf: 4 st., 3 embrija, 2 rane blastociste vracene). Manji broj pripisujem stimulaciji, ciklusu, (ne)sreci... Nakon transfera se ne uzima coq10.jel tak? To sam isto negdje procitala,pa tak i radim.
    I jos pitanje, koju dozu vitamina d uzimate?

  50. #6100

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj zeljica prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je danas 9 dnt test negativan...ali rekli mi sa klinike da je rano i da najranije uradim 11 dan...ali ja sam vec otplakala...ponovicu za dva dana, ali...Klamerice, sta je sa tobom, ti i ja smo isti dan imale et...
    zeljice i klamerica, ako ste imale isti dan et vi ste tek danas 9 dnt. Kad je et to je nulti dan i ne broji se.
    Prerano je raditi test na 8 dnt zeljice pogotovo kad se radi o dvodnevnim i trodnevnim embrijima.
    Sretno svima

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •