Stranica 11 od 20 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 975

Tema: TRUDNICE 2014. ( blizanci,trojke,četvorke...... :) )

  1. #501
    m2b avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    196

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    m2b, kako to dr misli-antibiotik za virusu upalu pluća?!

    m2b, ti nisi još rodila, zar ne? kako bebe kašlju u maternici? mislim da bi trebala otići na ginekologiju u bolnicu na kompletnu obradu.
    ma ne bebe, ja kašljem! U 33 tj sam...
    A antibiotik je dobio moj trogodišnjak zbog temp., stalnog kašlja, i nečeg što je čula na plućima. RTG tek slijedi...

  2. #502
    imari avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    33

    Početno

    Evo mi smo napokon prizdravili... m2b i nama je bilo koma, meni je krenuo lagani bronhitis,a mali je imao upalu uha i sinusa. Nadam se da ste bolje.
    Polako skupljam stvari šta mi fale, nekako brzo prolaze ti tjedni Drugi blizanac nam se još nije pokazao; iako je dr u bolnici rekla da joj se čini da bi i drugi mogao biti dečko. Ma samo neka su zdravi i što dulje unutra

  3. #503
    nikolina.m avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    92

    Početno

    Bok curke!Evo da vam javim danas je curka dosla napokon doma...I danas saznam da je imala intr(kršitelj koda)rikularno krvarenje prvog i drugog stupna.....Neznam sta bi rekla na ponasanje Petrove,to mi nisu spominjali.Imaju srece sto je sve dobro zavrsilo sa nama jer bi ih stvarno tuzila ovako cu se sad posvetit djeci i sebi.

  4. #504

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    Uff..ovo automatsko trazenje "krsitelja koda".

    Glavno da ste napokon svi doma..ovo o komunikaciji po bolnicama neću ni komentirat.
    Sretno vam bilo i ljubi dječicu!

  5. #505
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    TRUDNICE U 2014.g. (termini poroda)

    AndrejaMa - 24.03.2014.
    m2a - 30.04.2014.
    jojo - 15.06. 2014.
    Ingis - 15.06.2014.
    imari - 19.07.2014.
    veca - ?
    fijolica - ?
    vrtirepka - ?
    Sanja79 - ?

    RODILE U 2014.g.


    Angel_26 - 2.1. cura i dečko

    sybylle - 08.01. cura i dečko
    anita0108 -11.01. cura i dečko

    boss - 29.01. 2 dečka
    zlatokosaST - 09.02. cura i dečko
    đurđa76 - 10.02. cura i dečko
    nikolina.m - 17.02. cura i dečko
    Sanna4 - 03.03. 2 dečka

    nikolina super da ste napokon svi skupa domeka ,a za ponašanje pogotovo u petrovoj ufffff.......................
    uživajte

  6. #506

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    138

    Početno

    Hellou cure,gdje ste?!
    A gdje nam je AndrejaMa?Ona je sad na redu
    Mi evo punih 25 tjedana.Sve ok,ali zgaravica ubija.Ne pomaze nista!!

  7. #507
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Evo me, tu sam....
    Mojim curama je dobro, a i mama je nekako sntimentalna zadnjih dana, ne bi da još rodim, nekako taj osjećaj da je to od mene to, ne bih još....
    Nemam nikakvih problema, sve OK, još sam skroz aktivna, tako da ćemo mi do termina valjda dogurati....

  8. #508
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Ignis, što se žgaravice tiče i kod mene je bilo problema, mučila me stalno, nije pomagalo ništa.
    Bilo da sam jela ili ne, bilo da sam nešto popila ili ne, vrsta hrane, uvijek bi imala žgaravicu predvečer, navečer i u noći.
    U prijašnjim trudnoćama bi pomagali bademi, lagano grickanje i što dulje u ustima. Sada ništa nije pomagalo. ALi evo, zadnjih par dana nema... sad kad sam pri kraju...

  9. #509

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    138

    Početno

    Ah,dobro je jos ste u komadu!!
    Imas pravo,ne pomaze nista ni bademi,ni DonatMg,ni jabuke ma ne znam sto nisam probala.I bez obzira na hranu!!Znaci pred kraj ptestane,jos malo!!!!
    Samo vi budite u komadu do termina i budite mi dobro!!!!!

  10. #510

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    andrejaMa zar ti nisi morala u bolnici čekati termin?? meni moj dr. kaže da bi od 36 tt trebala u bolnicu, i da nikad ne čekaju termin nego eventualno porod u 38tt. a tako nebi tila bit u bolnici....

  11. #511
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    ja sam šarmirala doktore...
    ma zezam se... u utorak idem na kontrolu, pa ćemo vidjeti kakva je situacija.....ako do tada ne rodim, onda bi me pod kraj tjedna ostavili u bolnici...

    kod mene ne forsiraju jer je po UZV nešto manja trudnoća. A i ja sam se izjasnila da ne bih forsirala, ako je sve sa dječicom OK, a ja se osjećam se OK, pokretna sam, nije mi ništa posebno teško...

  12. #512

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    132

    Početno

    Citiraj AndrejaMa prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam šarmirala doktore...
    ma zezam se... u utorak idem na kontrolu, pa ćemo vidjeti kakva je situacija.....ako do tada ne rodim, onda bi me pod kraj tjedna ostavili u bolnici...

    kod mene ne forsiraju jer je po UZV nešto manja trudnoća. A i ja sam se izjasnila da ne bih forsirala, ako je sve sa dječicom OK, a ja se osjećam se OK, pokretna sam, nije mi ništa posebno teško...
    Svaka ti cast, cetvrta trudnoca a ti koda Je prva Ma odlicno, nadam se Da CE ti i porod biti takav...
    Pratim vas sve....neka vam Je sa srecom.... B-)

  13. #513

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    Citiraj AndrejaMa prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam šarmirala doktore...
    ma zezam se... u utorak idem na kontrolu, pa ćemo vidjeti kakva je situacija.....ako do tada ne rodim, onda bi me pod kraj tjedna ostavili u bolnici...

    kod mene ne forsiraju jer je po UZV nešto manja trudnoća. A i ja sam se izjasnila da ne bih forsirala, ako je sve sa dječicom OK, a ja se osjećam se OK, pokretna sam, nije mi ništa posebno teško...
    blago tebi... probat ću i ja razgovarat sa svojim da što duže budemo 3 u 1, naravno ako sve bude ok.

  14. #514
    Sanna4 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    71

    Početno

    jojo i AndrejaMa drzim vam fige da sve bude ok...i drzite se van bolnice što duže...ja se još uvijek bojim da sanjam da sam doma i da cu se probuditi u bolnici....traume...

  15. #515

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    Citiraj Sanna4 prvotno napisa Vidi poruku
    jojo i AndrejaMa drzim vam fige da sve bude ok...i drzite se van bolnice što duže...ja se još uvijek bojim da sanjam da sam doma i da cu se probuditi u bolnici....traume...
    virujem ti... sad je to iza tebe. čitajući vaše postove baš mi je muka

  16. #516
    imari avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    33

    Početno

    I mene muči žgaravica,nije bitno šta jedem ni kad jedem...
    kod mene ponekad upale bademi...
    U prvoj trudnoći me je to zadnjih par tjedana mučilo ,a sad ovako rano, da i vene su me počele bolit i izlazit A tek smo 22+1 Šta bude do kraja sve me strah. Nisam ni dobila puno kila,4kg do sada (je da imam zalihe od prije )
    Idem slijedeći tj radit ogtt.. Kažu rutinski se radi,ma ja ga u prvoj trudnoći nisam radila.

  17. #517

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    138

    Početno

    I ja slijedeci tjedan radim ogtt,cisto me strah inace sam jako gadljiva,a tolika kolicina slatke tekucine na taste!!Ma samo da nalaz bude ok
    Meni su rekli hospitalizaciju i nadzor sa 32 tjedna!

  18. #518
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Ignis, stvarno ne znam zašto bi te hospitalizirali već u 32 tjednu? Ima li neki razlog?
    Evo, meni sutra 39 tt, još sam danas i šetala sa svo troje djece, ljudi u ulici već se smiju... ide trbuh, dugo, dugo ništa, pa onda ja..... to je komentar moje susjede...

  19. #519

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    138

    Početno

    To je kao stav kuce,hospitalizacija u 32 tjednu.Tako rade svim trudnicama s blizancima i stanje nakon potpomognute.Nikakav drugi razlog.Da,imam sav serklaze,ali i to mi je stavljeno preventivno.Ja mislim da su jednostavno preoprezni.A znam i da cu poluditi u bolnici!!A sto se tice stomaka mogu misliti koliki je,moj je vec sad veeliki kao pred porod.Znaci ti uzivas sa svojom djecicom.Svaka cast,na setnjama i energiji koju imas.Uzivajte

  20. #520
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Trbuh možeš vidjeti u avataru...

  21. #521

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    ignis, ja te potpuno razumim što se tiče bolnice, u splitu je preventive radi hospitalizacija u 36tt. ja sam prošli tjedan radila ogtt, nije mi uopće bilo toliko loše koliko sam pročitala po netu. šećer mi je dobar ali sam malo anemična.

  22. #522

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    138

    Početno

    AndrejaMa velika,velika lijepa buša
    jojo znaci ti u bolnicu sa 36 tjedana,pa to i nije tak strašno kad pogledam mojih 32 tjedna:-to je stvarno duugo!Toliko ću biti troma da mislim da ce mi biti svejedno(tjesim se).Divim se AndrejiMa koliko ima energije!E da,hvala sto si me ohrabrila za ogtt,grozim se toga!sad cu ja to rijesiti kroz koji dan.

  23. #523
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Samo da prijavim da su mi jučer navečer prvi put naotekle noge, i jutros isto, vidjet ćemo kako će biti do navečer...
    I cijelu noć sam imala lagane BH kontrakcije....
    polako se bliži...sutra je pregled....baš me zanima...

  24. #524

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    138

    Početno

    AndrejaMa,jel se to curke polako spremaju upoznati mamicu!!!!!Sretno sutra na pregledu i javi nam novosti

  25. #525
    m2b avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    196

    Početno

    Sanna4, dužna si mi priču, detalje!!!!!!!! Može na PP, u bolnici sam, sve me zanima.

  26. #526
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Evo mene sa pregleda....
    Radila CTG i pregled, prohodna, ali ne i otvorena....
    Sve super, pipa glavicu prvoj bebi, dakle čekamo prirodni porod...
    I idem na pregled tek u ponedjeljak, a u srijedu bi me primili u bolnicu na nadzor... (dakle ne na porod)...pa bi onda vidjeli dalje...
    SVaka čast, meni je u ponedjeljak puni termin po menstruaciji, ali je kao za tjedan do 10 dana manja trudnoća po njegovoj procjeni i ne forsira ništa jer se ja dobro osjećam, bebe su super....
    Jedino što nisam radila UZV, ali nije me ni u ponedjeljak naručio za UZV, pa ne znam kolike su bebe, ali to je sada manje važno....
    Samo neka sve super prođe.....

  27. #527

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    138

    Početno

    AndrejaMa,drago mi je da je nalaz dobar.Super sto cete docekati termin,svaki dan je bitan samo neka su curke jos malo kod mamiceSuper,super bas mi je drago!!A kako si ti,kako noge??Meni je vec sada tesko malo duze stajati(vise od 15 min.)??!!A inace nisam neka maza,dapace do trudnoce sam bila 100/sat

  28. #528
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Ma ja sam super!!!
    Jučer i danas noge su mi vrlo malo naotečene, samo kod zglobova.
    Inače sam jako aktivna i sve radim po kući sama, peglam, čistim, sprema, sad eto imam još koji dan, možda još i prozore operem....
    Nešto polakše sve radim, ali radim. Odlazim u kupovinu dnevnu, doduše ekipe ujutro nema doma (škola i vrtić) pa ja sve napravim u miru i polako...
    JAko mi je drago što ćemo još malo biti 3 u 1, nekako sam stvarno zadovoljna... samo da ne prođem kao neke mame na ovoj temi...kao ništa, ništa pa tu noć završe u bolnici...
    Iako sad stvarno ne bi smjela se žaliti na ništa...

  29. #529
    Sanja79 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    682

    Početno

    Samo da vam se javim, danas nam je 12 tt. Isla sam na double test, NT su 1,4 i 1,2, tako da to izgleda ok. Posto je jos mala trudnoca, nekako imam osjecaj da nemam sta da vam pisem, sve se bojim da biti na bilo kakvim listama jer se pribojavam kako ce teci trudnoca. Ali vas citam redovno...

  30. #530
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Sanja79, samo polako... čitaj nas i kad osjetiš da nešto želiš podijeliti s nama - podijeli......
    Malo nas je ostalo na listi....a ja sad imam vremena pa stalno provirujem, ali nema nikog....
    ne javljaju nam se one koje su rodile, valjda su prezaokupljene....

  31. #531
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    da prezaokupljene....uf uf.....

  32. #532
    zlatokosaST avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    81

    Početno

    Prezaokupljene je blago receno. Iako se ne javljam, mislim na sve vas koje jos cekate, i na one koje su u mojoj kozi . Btw, djecica su super. Noa sve vise sise, al sve su to jos mali koraci i pomaci.

  33. #533
    fijolica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Pored mora
    Postovi
    107

    Početno

    AndrejaMa, ženo Sram me je kad čitam tvoje postove - u 25. tt ja se osjećam kao gladijator nakon borbe, strah me uopće zamišljati šta će biti u kasnijoj trudnoći!
    Sanja79, znam kako ti je. Isto tako sam se i ja osjećala (i još uvijek se osjećam) - strah me kupiti bilo što za bebice. Molim boga da izdržimo barem do 30. tt, sve nakon toga za nas će biti jackpot!
    m2b, nisam znala da si u bolnici, drži se! Šta je bilo?

  34. #534

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    Fijolica svaka trudnoća je drugačija..u prošloj sam radila do 23 tt, super se osjećala i ništa mi nije bilo teško.. (nažalost , zbog drugih stvari loše je završilo). Ovaj put sam od 20tt teško hodala,imala ogroman pritisak dole, prepone i leđa me ubijale..stalno sam imala osjećaj da sam se otvorila. Na kraju i u 34tt kad sam završila na carskom bila skroz zatvorena taknda bi vjerojatno da nije bilo tlaka daleko dogurali.

    Inače , ja vas čitam svaki dan..vremena nekad imam nekad ne ..evo klinci nočas uhvatili 6 sati u komadu tako da smo većinom i dosta dobro naspavani. Vani smo svaki dan bar sat-dva i onda još ostavim klince spavati na terasi . Ma uživam ko malo prase ..ne mogu ih se zasititi..kad papaju, spavaju, smiju se, guguću...

  35. #535
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    leeloo77, baš mi je drago čuti... dakle ima nade....
    fijolica, kao što leeloo kaže, svaka je trudnoća drugačija... je pišem o svojim pozitivnim iskustvima jer se nadam da će i drugi osjetiti ono pozitivno, i da nisu sve priče teške ili pak neugodne...
    meni je vrlo vjerojatno pomoglo i tjeralo to što doma imamo troje djece, pa sam na neki način bila primorana neke stvari raditi i biti aktivna, stalno u pokretu i "nisam imala vremena" da mi postane teško... ali da je i teških dana bilo, i da nisam mislila da ću ovoliko izdržati 3u1, i da sam mislila da će mi biti puno teže - jesam....
    Sad sam sretna i uživam u zadnjim danima... svaki dan imam još nešto za "obaviti i napraviti" pa ne stignem još roditi...

    A sad jedan današnja dogodovština...
    Dolazim kod svog ginekologa po uputnicu za bolnicu i sretnem ženu sa malom bebom u ambulanti, njena sestra unutra na pregledu, čeka potvrdu trudnoće, doma ima troje i sad je sumnjala na trudnoću... izlazi i naravno dr je potvrdio trudnoću, ona malo zabrinuta, a ja je pitam "je li jedno ili dvoje?" Ona zbunjena, a ja je tješim... "ja sam 10 godina starija od vas i u ovoj situaciji mi je dr rekao da nosim dvoje, dakle Vi ste super prošli!" ... svi smo se nasmijali

  36. #536
    Sanna4 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    71

    Početno

    Citiraj leeloo77 prvotno napisa Vidi poruku

    Inače , ja vas čitam svaki dan..vremena nekad imam nekad ne ..evo klinci nočas uhvatili 6 sati u komadu tako da smo većinom i dosta dobro naspavani. Vani smo svaki dan bar sat-dva i onda još ostavim klince spavati na terasi . Ma uživam ko malo prase ..ne mogu ih se zasititi..kad papaju, spavaju, smiju se, guguću...
    kad počinje taj dio??? mi uzivamo u grcicima...nisam spavala danima...kad to zavrsava??? kako vi rjesavate to??

  37. #537
    imari avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    33

    Početno

    I meni je sve teže (sada smo 23 tj) Polako skupljam stvari,slažem, brojim,dal bude svega dosta ali isto nikako da nešto kupim,da ne "zacopram" ili neznam šta već ,neki iracionalan strah,kužite me zar ne...... U trbuhu je sve živahnije i udarci postaju od onih slatkih na početku, sve jači Pola sata nešto radim pa se onda 1h odmaram Kada to šef dopusti (sin od 2 god i 3 mj). Imam još jedan veliki problemček,taman smo napravili sobu za maloga i on neće unutra spavati za niš, igra se unutra i sve 5 ali spavati nema šanse. Po noći se probudi i plačući dotrči kod nas i nema šanse natrag u sobu. Ne bi htjela da kad se bebe bude po noći da i njega bude,da ima svoj mir a i njegov kindić bi dobro poslužio ,da nemoramo kupovati još 1 za početak ... Dal ima netko iskustva kako to riješiti. Za početak sam mislila da blizanci spavaju u jednom kindiću pa za koji mj kupiti još 1. NA kraju budem imala 3 kindića u sobi, a muž i ja budemo valjda spavali,neznam,na lusteru... nije baš da mi je soba prevelika
    AndrejaMa-hahhahah dobro sam se nasmijala, super ti to izdržavaš,svaka čast. Držimo fige da bude sve ok

  38. #538

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    455

    Početno

    Sanna- da kucnem u drvo, glavu ili šta već, moji nisu imali niti jedan jedini grčić! Ima prduckanja i to je to. Od početka jedem apsolutno sve (što i prije) tako da ni s prehranom nema muke...tako da ti stvarno ne mogu dati nikakav savjet po tom pitanju. Sta se tice spavanja to se tek dovelo u red sa neka 2 mj

    Imari- moji od pocetka spavaju u jednom kindaču. Jedan imaju u dnevnoj gdje su cijeli dan, drugi gore u spavaćoj sobi i tam su po noći. Sad su 3 mj i još se ne diraju nogicama. Do 2. mj su spavali popreko a sad svako na svojoj strani.
    Posljednje uređivanje od leeloo77 : 19.03.2014. at 22:11

  39. #539

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    132

    Početno

    Citiraj Sanna4 prvotno napisa Vidi poruku
    kad počinje taj dio??? mi uzivamo u grcicima...nisam spavala danima...kad to zavrsava??? kako vi rjesavate to??
    Draga Sanna nema se tu sta pametno rec, ja evo Ovdje sta citam primjecujem da svaki par blizanaca prica svoju pricu... Moji su stari 10 mj i nisu nikad odspavali duze od dva sata u komadu, zadnja dva mjeseca to je horor film,budenje svakih pola sata...tako da sam ja kronicno neispavana,iscrpljena, svaka viroza se hvata na mene... Al djeca nemogu bit bolja sto se tice svega...osim spavanja grcevi produ sa neka tri mjeseca, uzimajte probioticke kapi,masirajte trbuscic,topli oblozi na buše i nosanje... Svi vele proci ce... prodje jedno dodje drugo To je sve kak te potrefi,moli Boga da te potrefe spavalice jer je ipak sve lakse kad si naspavan....
    Osla ja sa teme....
    No kad ce ko rodit vise? Andreja??!

  40. #540

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    542

    Početno

    leeloo to je moja želja - da spavaju barem 5-6 sati u komadu. ja nisam velika spavalica ali bolje funkcioniram kad odspavam makar 5 sati po noći.

    i moji će za početak biti u jednom krevetiću pa ćemo tako gurati dok bude išlo. imamo 2 ali čisto zbog malog prostora jedan neće biti od početka u funkciji.

  41. #541

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    138

    Početno

    OGTT napravljen,vrijednosti granicne!Od sad na dijetu,odnosno izbaciti slatko!A cokoladu obozaaaavam,iako prije trudnoce nisam slatko uopce jela!
    Pozz svim curama,a di ste nestale?!

  42. #542
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Ignis, bolje izbaci bijeli kruh, tijesteninu, krumpir i bijelu rižu!!!
    Čak komadić čokolade neće štetiti kao ovo, vjeruj mi, probala sam u prošloj trudnoći!
    Ako bi jela popodne tijesto, drugo jutro šećer puno viši nego kad sam znala pojesti par rebra čokolade navečer!!
    Imaš cijelu temu o tome, i nije to tako strašna dijeta, kad se privikneš...

  43. #543

    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    138

    Početno

    AndrejaMa,hvala!!Pa ti ces zeno stvarno docekati termin!!
    Hvala na uputama,vec dva dana gladujemNa kojoj to temi mogu pogledati?

  44. #544
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Mislim da je OGTT ili nešto slično.... malo proguglaj...
    Moj savjet iz iskustva, da izbaciš ili svedeš na minimum namirnice koje sam spomenula, voće je isto ograničeno na dvije voćke na dan, ali treba izbjegavati banane i grožđe... povrće možeš koliko hoćeš i meso, ali više kuhano ili pirjano sa povrćem, ne prženo... recimo grejp je super namirnica, ja sam znala očistiti grejp sa zobenim pahuljicama za užinu... i organizirati 6 obroka manjih na dan....

  45. #545
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

  46. #546
    Sanna4 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    71

    Početno

    evo kod mene se razvio mastitis...tri dana temp i bolnog masiranja...skoro me u bolnicu opet strpali..ugl tek sad mislim da je bolje...nadam se da ce sve vise proci...da uzivam u svojim bebama....

  47. #547
    migulica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Stenjevec
    Postovi
    1,130

    Početno

    Sanna uspjevas li ih dojiti ili samo izdajalicu koristis?
    Lijek za mastitis je da beba izvuce mlijeko,izdajalice tek donekle pomazu...
    jesi zvala SoS telefon?

  48. #548
    Sanna4 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    71

    Početno

    ne uspijeva dojenje...odbijaju stalno silikon, bila u djecijoj sobi u rodilištu opet, prvi dan mastitisa, da mi pomognu...a fora s izdajalicom i bradavicom ne funkcionira...probat cu danas veceg opet staviti pa cu viditi, bitno je da sam oživila...kako kaže moj muž ...inace fulala temu jel sam za predhodni post isla prek moba pa se ispricavam...trebala pisati na dojenje...

  49. #549

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    6

    Početno

    Bok žene, nadam se da sam na pravoj temi

    Evo ovako, iz Zagreba sam, imam 35 godina, i očekujem trojke. Trudna sam 14 tjedana i užasno me strah svega što slijedi ali idemo polako, dan po dan
    Mama sam dviju curki od 10 i 7 godina

  50. #550
    ana- avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Miranda na dobroj si temi dobro nam dosla cestitke na trojkicama pisi sve sto te muci tu smo ima i mama trojkica javit ce se i ako imas termin za na listu trudnica da upisem

Stranica 11 od 20 PrviPrvi ... 910111213 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •