Pokazuje rezultate 1 do 50 od 131

Tema: Ostati na jednom djetetu

Threaded View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno Ostati na jednom djetetu

    N ovom forumu ima tema "kako ga nagovoriti na još jedno dijete" ali nisam se tamo pronašla jer svi navijaju za treće, četvrto dijete ali što kad zapne već nakon prvog?

    Naša jedinica je bila izuzetno teška, i nije nam bilo nakraj pameti ići na drugo dijete uz prvo koje skače s lustera. Onda je malo odrasla i postala razumnija ali je prokleta kriza udarila svoj pečat pa smo zaključili da možda nije vrijeme za to. Onda se on počeo razbolijevati od stresa na poslu - samo nam fali još jedna beba uz sve to! U međuvremenu smo jedinica i ja razvile dosta turbulentan odnos, tako da je povremeno i meni bilo upitno mogu li se/želim li se nositi s još jednom prinovom? Što, o bože što ako bude jednako neobuzdana kao i ova?

    Sad nam kćer ima 5 godina, svi oni izgovori (koji su, čini mi se, uvijek bili inicirani s njegove strane) više nisu aktualni ali mm ne osjeća želju za još jednim djetetom. Ja imam sestru, on je jedinac - mislim da bi moje dijete bilo zbilja zakinuto da ostane sama.

    Mm me neki dan pitao bi li zaista bilo tako grozno da ostanemo na jednom djetetu? Nisam mogla razgovarati o tome, jer odmah počnem cmoljiti a nisam naročito uspješna u pregovaranju dok balavim Zapravo me strah ozbiljnije načeti temu jer je jedan od dva moguća dogovora/zaključka da nećemo imati više djece a nisam psihički spremna na to. Ne znam hoću li ikada biti....

    Ima li još netko da je (ne htijući) ostao na samo jednom djetetu, i kako se nosite s time?
    Posljednje uređivanje od Mrvna : 31.01.2014. at 10:00

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •