Stranica 7 od 9 PrviPrvi ... 56789 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 301 do 350 od 402

Tema: doktori iz vinogradske

  1. #301

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    4

    Početno

    Dr. Rudman radi u poliklinici Vili i super je.

  2. #302
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    Citiraj Ayan prvotno napisa Vidi poruku
    dr. marija jukić - nije baš ostavila neki dojam na mene. sve je objasnila što sam pitala, ali mi je malko tu mač ispala živac, ne volim kad ljudi okreću s očima i nervozni su. prvi puta sam kod nje, ne znam jel inače ovakva ili je samo imala loš dan.
    nije ti inače takva, uvijek je bila ljubazna, s osmijehom, sve objasni, blaga, umiruje...to su moji dojmovi nje. naravno, svaki čovjek ima i "onaj" dan....

  3. #303

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    mislim da je žena imala "onaj" dan.
    inače mi je jako dobar dojam ostavio dr. brlečić i dr.rudman mi je jako draga.
    Posljednje uređivanje od Ayan : 06.02.2013. at 12:06

  4. #304
    Ivček avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trešnjevka
    Postovi
    380

    Početno

    Citiraj Ayan prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da je žena imala "onaj" dan.
    inače mi je jako dobar dojam ostavio dr. brlečić i dr.rudman mi je jako draga.
    Dr. Rudman mi je bila odlična a nadam se da ću jednoga dana uspjeti zaboraviti dr. Brlečića.

  5. #305
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Meni se nitko od doktora nikad nije predstavio. Znam samo ono dvoje koje sam vidjela u TA (i to zbog žiga na nalazu, inače ni to ne bih znala).

    Zna li netko kako se zove:
    - doktorica (mislim da je plava, 40+ godina) koja hoda okolo u nekoj sponzorskoj majici
    - mlada lijepa doktorica kovrčave smeđe kose
    - mladi doktor Dalmatinac

  6. #306
    ekoi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj Franny prvotno napisa Vidi poruku
    nije ti inače takva, uvijek je bila ljubazna, s osmijehom, sve objasni, blaga, umiruje...to su moji dojmovi nje. naravno, svaki čovjek ima i "onaj" dan....
    Da si ja na svom radnom mjestu dozvolim imati "onaj dan", bio bi mi to zadnji dan.
    Posljednje uređivanje od ekoi : 08.02.2013. at 22:17

  7. #307
    matahari avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    859

    Početno

    Baš si se "raspištoljila" s detaljima...


    Citiraj mishekica prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se nitko od doktora nikad nije predstavio. Znam samo ono dvoje koje sam vidjela u TA (i to zbog žiga na nalazu, inače ni to ne bih znala).

    Zna li netko kako se zove:
    - doktorica (mislim da je plava, 40+ godina) koja hoda okolo u nekoj sponzorskoj majici
    - mlada lijepa doktorica kovrčave smeđe kose
    - mladi doktor Dalmatinac

  8. #308
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Citiraj matahari prvotno napisa Vidi poruku
    Baš si se "raspištoljila" s detaljima...
    Za ovu prvu sam saznala kako se zove.

  9. #309
    ekoi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    501

    Početno

    Dajte mi molim vas pojasnite - čitala sam ovdje da sada posjete ulaze u subu a da vaša beba tada nije s vama, nego je odnesu. Znači posjeta ne vidi bebu? I da posjetu može doći samo 1 osoba? Znači li to da moj muž ne može sa sobom dovesti naše prvo dijete da vidi svoju seku? Znači li to da 3 dana ja neću vidjeti svoje prvo malo dijete?

  10. #310
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Ekoi, zar ti nisam ja već odgovorila na to pitanje na onoj drugoj temi?

    Dolazi SAMO jedna osoba, na samo pola sata (16:30-17:00). Beba tada bude u sobi, osim ako ti tražiš da je odnesu ili ako, nedajbože, ima nekakav zdravstveni problem pa mora primati terapiju.
    Djeca ne smiju dolaziti u posjete, ali to ti valjda nije teško za razumjeti - djeca, pogotovo vrtićka, prenose koješta i besmisleno je ugrožavati bebe. Jasno da je tebi preteško biti bez starijeg djeteta par dana, ali to je cijena rooming-ina...

  11. #311
    princessmo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    a postoje li još posjete tamo u hodniku, da npr.zamolim da mi uzmu bebu i vidim se s mužem i starijim djetetom tamo gdje su bile prije posjete?

  12. #312

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    ne može.
    u hodniku su posjete za patologiju i njima može doći koliko god ljudi hoće na sat vremena.
    babinjače posjete primaju u sobi, isključivo jedna osoba ( ne može npr. dvije osobe po 15 min. svaka), i posjete su 30 min. bebu ne odnose nego je s tobom 24 sata, osobito ne kad su posjete.
    naravno uvijek možeš pitati za ovo što želiš, ali ne vjerujem da će proći, jer nisu niti mojim cimericama koje su imale djecu izašli u susret.
    također djeci do 10 godina života su zabranjene posjete na odjel babinjača.
    Posljednje uređivanje od Ayan : 19.02.2013. at 12:06

  13. #313
    ekoi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj mishekica prvotno napisa Vidi poruku
    Ekoi, zar ti nisam ja već odgovorila na to pitanje na onoj drugoj temi?

    sori, ako jesi, zaboravila sam. koncentracija i pamćenje mi je zadnjih dana ravna nuli.

    Dolazi SAMO jedna osoba, na samo pola sata (16:30-17:00). Beba tada bude u sobi, osim ako ti tražiš da je odnesu ili ako, nedajbože, ima nekakav zdravstveni problem pa mora primati terapiju.
    Djeca ne smiju dolaziti u posjete, ali to ti valjda nije teško za razumjeti - djeca, pogotovo vrtićka, prenose koješta i besmisleno je ugrožavati bebe. Jasno da je tebi preteško biti bez starijeg djeteta par dana, ali to je cijena rooming-ina...
    znam ja koji su razlozi za zabranu posjeta djeci, ali kao i mnogo toga u vrlom nam našem zdravstvu - i ovo je krajnje nehumano i ponižavajuće za obitelj. kad samo gledam sve one divne slike žena u drugim zemljama koje rađaju u bolnici ili doma uz cijelu obitelj i psa u pozadini, ne znam dal da se na ovo smijem ili plačem. isprike na mojoj trenutnoj frustriranosti, ali moram ići pripremiti svoje prvo dijete i objasniti joj da ni mene ni seku neće moć vidjet najmanje 3 dana bez da se osjeća manje vrijednom i nepoželjnom - zbog bakterija.

  14. #314
    princessmo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    Ovo ide iz krajnosti u krajnost... Od onih strašnih grupnih posjeta u hodniku kad su dolazila cijela plemena - bake, strine, ujne, tete, stričevi, susjedi, kumovi, prijatelji i parade cvijeća, vijenaca, balona, naguravanja pred staklom s hrpom fotića do jedne osobe u sobi... hmmmmm.....preživjet ćemo tri dana (nadam se ne duže), ali stvarno ne zna kaj da kažem...

  15. #315

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    728

    Početno

    nema više pokazivanja beba kroz staklo.

  16. #316
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    uhh, vidim štošta se promijenilo u par mjeseci

  17. #317

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    28

    Početno

    Ako još uvijek tamo radi, dr Grbavac, odličan ginekolog i još bolji pristup pacijentu. Svaka čast!

  18. #318
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Znate li tko je od doktora sutra na uzv-u? U petak je dr Brlečić?

  19. #319
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    ponedjeljkom je dr. Košec i još netko, nisam ziher, mislim ona dr. s dva prezimena na R.

    da, dr. Grbavac još radi.
    Posljednje uređivanje od Franny : 17.03.2013. at 22:07

  20. #320
    saf avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    642

    Početno

    Citiraj princessmo prvotno napisa Vidi poruku
    Od onih strašnih grupnih posjeta u hodniku kad su dolazila cijela plemena - bake, strine, ujne, tete, stričevi, susjedi, kumovi, prijatelji i parade cvijeća, vijenaca, balona, naguravanja pred staklom
    aaaaaaahahahaha
    Posljednje uređivanje od saf : 04.06.2013. at 19:14

  21. #321
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Franny prvotno napisa Vidi poruku
    ponedjeljkom je dr. Košec i još netko, nisam ziher, mislim ona dr. s dva prezimena na R.


    da, dr. Grbavac još radi.
    je li dr Rudman?

  22. #322
    saf avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    642

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    je li dr Rudman?
    Dr.Radovic-Radovcic

  23. #323
    Begonija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    49

    Početno

    Rodila sam prije 3 mjeseca. Na porodu je bio dr. Ivan Grbavac i sestra Irina.
    Dream team. Toliko empatije od medicinskog osoblja nisam očekivala.
    Rodila veliku bebu, bez intervencija, a ja sam vrlo sitna.
    Trudove odradila na pilates lopti,a sestra Irina mi je masirala međicu pri izgonu.

  24. #324
    saf avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    642

    Početno

    Citiraj Begonija prvotno napisa Vidi poruku
    Rodila sam prije 3 mjeseca. Na porodu je bio dr. Ivan Grbavac i sestra Irina.
    Dream team. Toliko empatije od medicinskog osoblja nisam očekivala.
    Rodila veliku bebu, bez intervencija, a ja sam vrlo sitna.
    Trudove odradila na pilates lopti,a sestra Irina mi je masirala međicu pri izgonu.
    Joj ja se isto nadam dream teamu sa loptom i masiranjem međice

  25. #325
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    I ja sam rodila prije malo više od 3 mjeseca. Prema meni su svi bili super (ležala 3 tjedna), pohvala cijelom osoblju Vinogradske, ali posebno bih istaknula dr Brlečića i dr Grgića.
    Posljednje uređivanje od sejla : 12.06.2013. at 15:48

  26. #326

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    slijepo crijevo zagreba
    Postovi
    57

    Početno

    Citiraj Franny prvotno napisa Vidi poruku
    ponedjeljkom je dr. Košec i još netko, nisam ziher, mislim ona dr. s dva prezimena na R.

    da, dr. Grbavac još radi.
    Dr. Ivka dijakovic bila je prije cc 2 mj

  27. #327
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Dr. Koscec, Grbavac, Brlecic, Grgic, Dijakovic, Radovic-Radovcic...

    Citala sam sto pise o pojedinima..ali evo, to mi postaje jako aktualna tema. Morat cu uskoro i u TA, a odluka je pala - rodit cu u Vinogradskoj.
    Zanimaju me vasa sjecanja, starija i novija iskustva.

  28. #328
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Nitko?

  29. #329
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    O tema koja i mene zanima. Dva ginića su mi već preporučila Košec i još jednu doktoricu koje se ne mogu sad više sjetiti... Ali navodno kod Košec u TA bude gužva

  30. #330
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Nisam rodila u Vinogradskoj, ali imam iskustvo s dr Ivičevićem i meni je on super doktor.
    Istina je da ima specifičnu spiku. Ali prema meni nikad nije bio bezobrazan. Uvijek uljudan, stručan i odgovori na sva pitanja.
    Jednom davno kad sam s krvarenjem u trudnoći došla k njemu, a on se taman presvukao da ide doma poslije noćnog dežurstva samo mi je rekao da pričekam par minuta i da će doći u ordinaciju.
    I fakat je došao za pet minuta koliko mu je trebalo da se ponovno presvuče u bolničku odjeću.
    I sve što mi je rekao i napravio je tako i bilo i zahvalna sam mu na tome.
    Po mom iskustvu je on jako stručan doktor.

  31. #331
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Dr. Ivicevic je u penziji.
    Sarasvati i Vrci sto vas zanima? Kojeg doktora preporučamo ili?

  32. #332
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Da, ja bih htjela kod nekog tko je ok (zbog mpo trudnoće, mirovanja i svega). Kažu da se kod narudžbe može zatražiti pregled kod pojedinog doktora, pa da probam

  33. #333
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Ja sam ležala na odjelu 7 tjedana i mislim da sam upoznala sve doktore, a od onih koji rade u trudničkoj preporučam dr. Tučkara, dr. Grgića i dr. Rudman. Vrci na spomen mpo trudnoće svi će biti ekstra oprezni, barem je tako bilo u mom slučaju.

  34. #334
    saf avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    642

    Početno

    Dr. Tučkar je ostavio dobar dojam na mene. Bila sam kod njega samo jedan put i bio je pristupačan i stručan

  35. #335
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Dolazak u TA i odabir doktora naravno nema nikakve veze s doktorom koji će nam biti na porodu, jel tako? Na porodu će biti osoba koja u to vrijeme radi. Dakle, ja zapravo biram doktora za TA da mi taj dio prođe ugodnije?

  36. #336
    Kloto avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    229

    Početno

    Tijekom trudnoće bila sam hospitalizitana u vinogradskoj dva puta, iskustva s gotovo svim liječnicima su super. Trudnoću mi je vodil dr Košec - o njoj imam samo riječi hvale.

    Nakon poroda su mi bile bitnije sestre - a ima ih nekoliko koje su zbija od velike pomoći što se tiče svega, naročito dojenja.

  37. #337
    Kloto avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    229

    Početno

    Ima samo jedan catch - ako zelite epiduralnu, probati ce sve samo da vam je izbjegnu dati. Sve moje bolnicke cimerice i ja smo imale skoro istu situaciju. I nijednoj od nas nisu dali na kraju.

  38. #338
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Dolazak u TA i odabir doktora naravno nema nikakve veze s doktorom koji će nam biti na porodu, jel tako? Na porodu će biti osoba koja u to vrijeme radi. Dakle, ja zapravo biram doktora za TA da mi taj dio prođe ugodnije?

    Upravo tako, sto se tiče doktora na porodu ovisi u čiju smjenu upadnes. A na samom porodu su čini mi se važnije babice, osim ako nije carski u pitanju.

  39. #339
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    ja bih u TA pokušala izbjeći dr. Košec - em je gužva za poludit, em je ona daleko najgrublja od dr-a tamo. ima stvarno super dr-a u Vg, ali koliko vidim, većina ih nije u TA. od onih navedenih ovdje, ja bih pokušala upasti kod dr. Rudman (a za Grgića nisam ziher koji je - je li to onaj mladi crni?).

  40. #340
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Frka Grgić nije crn, a za godine mi je teško procijeniti, uglavnom nije skroz mlad. Ti misliš na onog sa dalmatinskim naglaskom? Ne mogu se sjetiti kako se zove

  41. #341
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    e da, na njega sam mislila. nije mi jasno kako ne znam koji je grgić kad sam već inventar bila tamo bio je i jedan niži, plavkast - odgovara li taj opisu?

    općenito su mi gore super bili dr. Gall, Vuković, Soljačić (koja malo strože izgleda, ali zapravo je krasna), Bolanča, Grbavac, Butorac i već spomenuta Rudman. ali masa njih je primarno na drugim odjelima. a o umirovljenom Ivičeviću se svašta pričalo i istina je da je znao biti izrazito neugodan, za što nema opravdanja, ali vjerujte mi da se taj čovjek maksimalno trudio za najpotrebitije koje su drugi znali zaobilaziti u širokom luku (bila je žena kojoj je dijete direkt išlo u Nazorovu nakon poroda kojoj je jedino on posvećivao pažnju, a vidjela sam i slučaj prebacivanja u drugu bolnicu kad je Ivičević trčao s dekom u ruci vičući na druge nije li ih sram što se nisu pobrinuli za nju kako treba).

  42. #342
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    E taj već bliže odgovara opisu.
    Butorca znam sa ginekologije ali on npr ni jednom nije bio u viziti na patologiji/rodilištu kad sam ja bila tamo. Niti dr. Soljacic.
    E da, zaboravila sam mladu doktoricu Djakovic, jako draga i ugodna, bas prije svega čovjek a onda tek doktor. Mislim da i ona radi u TA jedan dan.

  43. #343
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    jao, kako sam Djaković zaboravila - divnaaaaaaa je!

    dok sam ja bila, Butorac i Soljačić su bili i gore (povremeno). ali znam da je Butorac u međuvremenu specijalizirao onkologiju pa je možda promijenjen raspored. njega pak najviše volem

  44. #344
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Kloto prvotno napisa Vidi poruku
    Ima samo jedan catch - ako zelite epiduralnu, probati ce sve samo da vam je izbjegnu dati. Sve moje bolnicke cimerice i ja smo imale skoro istu situaciju. I nijednoj od nas nisu dali na kraju.
    meni su ju nudili bez problema, zaprimio me dr. Grgić (koji mi je bio super). čim sam spomenula epiduralnu rekao je da mi ne treba jer se dobro otvaram i porod će ići brzo, ali na kraju mi je dozvolio da odlučim kad dođem u boks. uzeli su mi krv za pretrage, ali mi zaista nije trebala jer sam nakon dva sata u boksu bila otvorena 8cm.
    nije mi nitko radio probleme za epiduralnu, iako na odjelu babinjača su cure pričale da su tražile i nisu dobile a imale su poprilično duge porode.

    Citiraj Gabi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo tako, sto se tiče doktora na porodu ovisi u čiju smjenu upadnes. A na samom porodu su čini mi se važnije babice, osim ako nije carski u pitanju.
    ovo potpisujem.
    meni je doktorica na porodu samo masirala trbuh i šivala me, sve ostalo je babica radila.

  45. #345
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Hm, vidim da se sad spomenulo za Košec - ja sam do sad samo dobra iskustva s njom pročitala...

    I na kraju opet ne znam kod koga se naručiti

  46. #346
    matahari avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    859

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa Vidi poruku
    jao, kako sam Djaković zaboravila - divnaaaaaaa je!

    dok sam ja bila, Butorac i Soljačić su bili i gore (povremeno). ali znam da je Butorac u međuvremenu specijalizirao onkologiju pa je možda promijenjen raspored. njega pak najviše volem
    Je, Butorac se bazirao na onkologiju.

  47. #347

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    362

    Početno

    Provela sam tjedan dana na patologiji trudnoće u Vg i moram reći da sam ugodno iznenađena. Očekivala sam tipični hrvatski bolnički tretman tipa ti si tamo broj i bolje na pitaj ništa. Međutim sestre su zaista ok, a dr isto. Od dr. koje sam tamo najviše susretala (i izbombardirala ih sa hrpom pitanja, nedoumica, mojih fiks ideja), su bili dr. Košec , dr. Vuković i dr. Rudman. Svi su mi na sva pitanja odgovorili i tretirali me kao osobu a ne broj koji treba odraditi. Krajem mjeseca opet ću morati na tjedan dana tamo i iskreno se nadam da je moj prvi dojam bio ispravan.

  48. #348
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Ja bih, iskreno, najrađe izbjegla odlaske u TA Ovih dana ču se odgegati pogledati kad radi koji doktor. Pa barem izabrati ono što mi je dopušteno birati.

  49. #349
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Daj onda tu napisi kad koji dr radi u TA, bilo bi super

  50. #350
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Hm, vidim da se sad spomenulo za Košec - ja sam do sad samo dobra iskustva s njom pročitala...

    I na kraju opet ne znam kod koga se naručiti
    moj prijedlog ti je petak kad je dr. Rudman.

Stranica 7 od 9 PrviPrvi ... 56789 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •