Stranica 11 od 50 PrviPrvi ... 91011121321 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 2500

Tema: Odbrojavanje 2/2014

  1. #501
    tulipan83 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    Citiraj Krtica prvotno napisa Vidi poruku
    Tulipan kako znaš kolika je beta već danas?
    Želim da ti ta beta za 12ak dana bude bar 100struka!!!! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Neznam kolika je beta. 2.5 je dan kad vadim betu. I ja se nadam da bu veelikaaaa

  2. #502
    tulipan83 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    tulipan ako su u pon odmrzavali oocite, a jucer je bio transfer, onda su ti vraceni 3-i dan, dan odmrzavanja tj dan kad se radi IVF je 0-ti dan. sretno!
    Aha, nisam to znala, ja mislila kako je taj dan prvi jer su i oplođene taj dan. Još sad čitam malo i vidim da su većinom 3dan osmostanične a meni 4 dan.pa mi se nekako to lošije učinilo. Hvala na pojašnjenju!!!

  3. #503

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Maybebaby klomifen na VV racunaju pod prirodnjak!
    Hvala na odgovoru

  4. #504
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Mabybaby zao mi je, bi ce vise srece drugi put

    Mjestopodsuncem cestitam jos jednom! Kad ti je prvi UZV?

  5. #505
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Meni stvarno nije jasno kako se mogu klomifeni u jednoj klinici ubrajati u stimulirani postupak, a u drugoj u prirodnjak!? Srećom pa sam ja na VV jer ovo stvarno nije pošteno. Kako se to može ubrajati u stimulaciju, kad se njome najčešće dobiju 2 stanice, naspram onih gdje ih se dobije 10? Uh! Baš me to ljuti!

  6. #506

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Ne bih zelila nekome davati laznu nadu,pa molim cure koje se bolje kuze da provjere,al kad sam se prije par mjeseci dogovarala sa mojom soc.ginekologicom o postupku,ona mi rekla da vise nije limitiran broj postupaka preko hzz,nego je jedini uvjet da je zena mladja od 42 cini mi se...pa se mozda isplati provjeriti?
    Ja sam isla privatno,pa stvarno ne znam,ali kad je moja prijateljica isto prije koji mj isla na cak 5. stimulirani,kaze da su joj u kbc split rekli da ima pravo jos nekoliko puta...evo,iako nas je sudeci po postovima dosta iz pedagoske struke,mozda ima i koja pravnica pa da provjeri

  7. #507

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    funky postupci su se nakon donosenja zakona u srpnju 2012-e "resetirali" tj. od tad se broje nanovo, moguce da je tvoja prijateljica dio postupaka odradila prije.
    po aktualnom zakonu imamo pravo na 6 ivf postupka, od cega 2 u prirodnom ciklusu.
    Članak 10.
    (5) Liječenje neplodnosti postupkom medicinski pomognute oplodnje na teret Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje obuhvaća:

    – četiri pokušaja intrauterine inseminacije (IUI),

    – šest pokušaja izvantjelesne oplodnje (IVF), uz obvezu da dva pokušaja budu u prirodnome ciklusu.
    http://narodne-novine.nn.hr/clanci/s...7_86_1962.html
    Posljednje uređivanje od bubekica : 18.04.2014. at 20:29

  8. #508

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Aha,sad kuzim,tako je, prija je postupke odradjivala po starom...a bas mi ovaj moj prijedlog izgledao dobro...
    nadam se da ce svima uspit unutar...ma kojih 6, kamo srece da uspije svima odmah...bas sam postala emotivac u ranoj trudnoci,placem na reklame,a kamoli na ove nase borbe....
    od srca svima zelim trudnoce, dosadne i sa sretnim zavrsetkom....

  9. #509
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj tulipan83 prvotno napisa Vidi poruku
    Neznam kolika je beta. 2.5 je dan kad vadim betu. I ja se nadam da bu veelikaaaa
    Joj koja sam ja tula hahaha... ja nisam skontala da je to datum.

  10. #510
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Jel netko muku muči s leđoboljom? Bole danima donji dio leđa,al danas nisam mogla ni stajati dok sam radila u kuhinji. Pa nije da sam se još uspjela prehladiti.

  11. #511

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    33

    Početno

    Drage moje, zelim svima puno srece, velike bete javim vam se u iducem postupku.
    Posljednje uređivanje od Maybebaby : 19.04.2014. at 08:00

  12. #512

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    27

    Početno

    Curke drage kod mene danas 10dpt i sve puno vodenog iscjetka...koja od vas slicno iskustvo?

  13. #513

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    27

    Početno

    I insomnia u 6 se budim i nema vise spavanja...

  14. #514
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    O, da. Ja spavalica se probudim u cik zore i ne mogu više zaspati. Tak mi bilo prošli put i danas opet počelo, 5dnt.

  15. #515

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    To bi cure mogli biti dobri znakici...ja jos imala i cudne snove,kao da gledam dvd,pa se izmjenjuje nekoliko snova...

  16. #516

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    27

    Početno

    Vodeni iscjedak mi se do sad javljao samo odma nakon transfera valjda zbog stoperice. Ovo je prvi put tak kasno.....da i ja provrtim 3-4 sna :D

  17. #517
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Citiraj funky prvotno napisa Vidi poruku
    To bi cure mogli biti dobri znakici...ja jos imala i cudne snove,kao da gledam dvd,pa se izmjenjuje nekoliko snova...
    I ja sam noćas svašta čudnoga sanjala. Al nikakvim simptomima više ne vjerujem, prošli postupak sam imala simptome da je milina. Sada, da mi se zametak počne derati "mama" ne bih vjerovala da se nešto događa.

  18. #518
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Kod mene nikakvog iscjedka. Evo i test sam pišnula. Il je rano il nije bilo sreće. U pon ponovim.

  19. #519

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    27

    Početno

    Koji ti je dan danas ?

    Citiraj Krtica prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene nikakvog iscjedka. Evo i test sam pišnula. Il je rano il nije bilo sreće. U pon ponovim.

  20. #520

    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    351

    Početno

    Krtice koji ti je danas dan? I koji si test radila?

  21. #521

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    27

    Početno

    Krtica prerano je za test, sad skuzih da ti je danas 9dp3dt...Ja sam jedan dan vise od tebe i tek cu ujutro pisnuti...nadam se jakooooo sretnom Uskrsu

  22. #522
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Danas 9dnt. Pišnula onaj Alice test, visoke osjetljivosti. Vraćen mi je trodnevni osmostanični embrij. Možda prerano, a možda nije bilo sreće. Prvi ivf. Haha a ja htjela odmah. Ovo je tek zagrijavanje.

  23. #523
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Libertas nek bude vesel, vesel Uskrs!!
    Ja ću onda u ponedjeljak.
    Imaš li kakvih simptoma? Ja muku mučim s leđima, boli donji dio, stomak na momente osjetim. Il umišljam.
    Sretnoooooo

  24. #524

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    27

    Početno

    hvala i tebi zelim isto!
    Ne spavam, umaram se, prsa me ne bole, al su teska i vidim izrazene vene (od danas), malo osjetim kao da cu procurit zadnja 2 dana i taj vodeni iscjedak...Imala sam ja i prije simptome pa nista

  25. #525

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Ha,ha,sve smo lude,mislim da vise nikakav psiho test ne bi prosle...simptomi su nas doveli do ludila...evo i ja sad trudnica,a samo visim na potpomognutoj i cirkam vase rezultate...a s obzirom da spavam kao dojence ( budim se svako 3 sata da nesto pojedem) slobodno mi javite rezultate tih testica ujutro oko 6... nadam se samim plusevima...

  26. #526
    PinaColada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    168

    Početno

    Krtice....pa poranila si.....cekaj bar 11dnt...i neka bude najbolji moguci ishod

    Ja isto pokusavam bar sat-dva dnevno lezati, kao odmarat se...i od toga me bole ledja i umrtvljena sam....doduse uz kisu i tmurno vrijeme....i da, probadaju jajnici i pri dnu stomaka boli.....ma nek boli, samo da aBd beta bude veeeelika)

  27. #527
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno


    čestitke!!!!!
    Citiraj Mjestopodsuncem prvotno napisa Vidi poruku
    16 dan od transfera dva dana starog embrija, na trinaesti dan bila 885,20, kaze sestra dvojceki

  28. #528
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno


    žao mi je..ali nema predaje!!!!!!!!
    Citiraj Maybebaby prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala svima, no nema bete 0. Za 2 mjeseca ponovno kaze dr. A do tada ponoviti sve pretrage jer je prosla 1 god.
    Cestitam svima sa poz betama i neka bude sve ok do kraja!
    I imam pitanje bila sam u postupcima 4 puta, 2 puta samo pod klomifenom, treci put klomifen + menopur, cetvrti put gonali. Je li ista od toga prirodno ili je sve stimulirani postupak? Jer znam da imamo pravo na 6 postupaka ( 2 prirodna i 4 stimulirana).

  29. #529

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    27

    Početno

    Sretan Uskrs svima!!!
    Na mom testu jutros veliki minus

  30. #530
    dazler avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    286

    Početno

    Sretan Uskrs i da što prije još jedne male ruke sa nama za Uskrs farbaju jaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  31. #531
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    Pozdrav cure!
    Skicnuh samo da tuznicama posaljem jedan zagrljaj ,cestitam svim novim trudnicama ,betocekalicama pozelim velike bete a svima ostalima pozelim sretan i blagoslovljen Uskrs!!
    (nekako me copila neka tuga,i ja bi kucu punu igracaka i jednog veselog bebaca ,nadam se da je ovo zadnji Uskrs da smo mm i ja sami)

  32. #532
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Pridružujem se čestitkama i želim vam svima sretan Uskrs! Evo, kod mene puna kuća kinaca, a nijedno nije moje... Valjda će i nama zasjati sunce!

  33. #533
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Drage moje,želim vam Sretan Uskrs!

    Krtice,libertas,zao mi je zbog minusa...nadam se da je samo bilo prerano. :loove: :loove:

  34. #534

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    440

    Početno

    Zao mi je zbog negativnih testica, ja sam prosle godine na Bozic blesila u 1001. negativni test i plakala,a onda sam odlucila ici sto prije ponovno, hoce li ikad uspjeti odluku sam prepustila dragom Bogu,a ja sam se zarekla pokusavati i pokusavati i evo, sad se nadam nasoj bebuski bas negdje oko Bozica...
    nadam se da ce uspjeti svima,a meni se moj mir vratio kad sam sam osjetila da me Gospa cuva i moli za nas....i prije ovog postupka osjecala sam se super,a isto zelim svima! Sretan Uskrs!

  35. #535
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno


    curke...sretan vam uskrs želim...a da sljedeći bude uvećan za još jednog ćlana--želim svima nama!!!!!!!!!

  36. #536
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Meni jučer (5dnt) sramežljivo krenuli lagani grčevi, ali samo na jednom mjestu, ne kao pred M. Danas mi opasno niču 2 akne, 1 se lijepo crveni i žari. Ne znam dal da se veselim tome il oprostim od svake nade.
    Češće idem na wc, teško spavam, imam čudne snove. Nekima je to bio dobar znak, al meni je bilo tako i u prošlom, neupješnom postupku.

    E, da, sve vam najbolje želim i nadam se da ćete idući Uskrs dočekati s bebačima.

  37. #537
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Sretan Uskrs drage žene! nek nam bude blagoslovljen i nek nam se ispuni naša čežnja!
    Teško je za vrijeme blagdana. Baš mi je mm rekao danas da bar imamo jednog klinca da mu pričamo priču o Uskrsu, pravimo skriveno gnijezdo u stanu (npr. u jednoj od mnogobrojnih kutija od cipela u ormaru)... Naravno ronila sam suze u kupaonici nakon toga da me ne vidi.

  38. #538
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Citiraj libertas8 prvotno napisa Vidi poruku
    Sretan Uskrs svima!!!
    Na mom testu jutros veliki minus
    Draga baš mi je žao! Nadam se da je rano!

  39. #539
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Lice mi koma. Nije da nemam problematično lice, al ovako godinama nisam imala. Dekolte joooj.....Još gore muke mi zadaje ogromna akna ispod desnog guza, sjediti ne mogu. Hahahahaa... Prokleti duphaston i silni progesteron!

  40. #540
    aprilili avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    158

    Početno

    Drage moje svima vam zelim sretan Uskrs!!!

  41. #541
    aprilili avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    158

    Početno

    Iz istog razloga kao i ti sam vjerovatno neobicno mirna .

    Citiraj funky prvotno napisa Vidi poruku
    Zao mi je zbog negativnih testica, ja sam prosle godine na Bozic blesila u 1001. negativni test i plakala,a onda sam odlucila ici sto prije ponovno, hoce li ikad uspjeti odluku sam prepustila dragom Bogu,a ja sam se zarekla pokusavati i pokusavati i evo, sad se nadam nasoj bebuski bas negdje oko Bozica...
    nadam se da ce uspjeti svima,a meni se moj mir vratio kad sam sam osjetila da me Gospa cuva i moli za nas....i prije ovog postupka osjecala sam se super,a isto zelim svima! Sretan Uskrs!

  42. #542
    Krtica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    501

    Početno

    Kako je bilo 9 dnt, tako i danas 11dnt. Dva testa ujutro negativna. Još pro forme da izvadim sutra betu i prijavim u Vg okruglu 0. Što dalj? Prvo uzv da vidim svoju adenomiozu jel uznapredovala. Što bude bit će!
    Čekalicam sretnooooooo!! Obradujte nas kad već se nismo same!

  43. #543
    Mary123 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    781

    Početno

    Citiraj ljubilica prvotno napisa Vidi poruku
    Bubekice saljem zagrljaj!!! Znam da cete uspjeti!
    Mary123 a bemu misa, sad jos i to... Kolika je vrijednost nalaza? Pretpostavljam da je tsh povisen?
    Tsh mi je 3,39...Povišen je da...u utorak idem endokrinologu pa ćemo vidjeti...luda sam

  44. #544

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    25

    Početno

    Citiraj Krtica prvotno napisa Vidi poruku
    Kako je bilo 9 dnt, tako i danas 11dnt. Dva testa ujutro negativna. Još pro forme da izvadim sutra betu i prijavim u Vg okruglu 0. Što dalj? Prvo uzv da vidim svoju adenomiozu jel uznapredovala. Što bude bit će!
    Čekalicam sretnooooooo!! Obradujte nas kad već se nismo same!
    krtice, stvarno mi je žao meni je danas 10dnt, isto sam ujutro radila test i negativan je.. sutra ću ipak još vaditi betu mada me danas sve toliko boli kao da ću još danas dobiti...izgleda da sam si sve simptome umislila jer sam baš svaki dan od negdje 5 ili 6dnt povraćala...valjda od nervoze

  45. #545
    Mary123 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    781

    Početno

    Citiraj libertas8 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Mary razumijem te potpuno, ja isto imam problem s TSH koji je povišen! Doktori mi vise od 2 godine nisu pogodili pravu dozu hormona, počela sam piti sok od aronije i nakon 3 tjedna dobila ok TSH od 2.2 (bio je 3.6). Probaj mozda pomogne i tebi
    Idem sada endokrinologu pa ćemo vidjeti....a ja se nadam da ću uspjet smanjiti u dva tjedna tako da mogu ić slijedeći mjesec u postupak kako je planirano...
    Hvala na savjetu pa ću probati...

  46. #546
    geronimo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    158

    Početno

    Krtice, kivija.. žao mi je....

  47. #547
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Citiraj Mary123 prvotno napisa Vidi poruku
    Tsh mi je 3,39...Povišen je da...u utorak idem endokrinologu pa ćemo vidjeti...luda sam
    Znam da se takav TSH smatra povisenim za trudnocu, ali ja sam u proslom dobitnom postupku imala isto takav i nitko nije spominjao da je to problem.

    Drzim fige da ides u postupak iduci mjesec cim obavis sve sto su ti dr. savjetovali

  48. #548

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Drage moje,evo mene nakon puuuuuno vremena...nisam bas u toku,ali vidim da ima trudnica,cak i spontanih !!!!Evo i mog prijavka,u veljaci bila u stim.postupku,dobila 4 js,samo jedna se oplodila i beta 0 .Slj.ciklus cu mozda u prirodnjak,ali se bas nemam cemu nadati ni slj.ciklus ni bilo kada,u velikoj sam depri...
    Zelim vam svima puno velikih beta ~~~~~~~!!!!

  49. #549
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Mury, kako to da vam se samo jedna oplodila, jesu li radili ICSI?

  50. #550

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    1,675

    Početno

    Argente, da, bio je ICSI, a objašnjenje je nekvalitetne jajne stanice, grrrrrrrrrrrrrr...uglavnom za pop....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •