Stranica 24 od 34 PrviPrvi ... 142223242526 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,151 do 1,200 od 1669

Tema: Ikea

  1. #1151
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    Citiraj Minda prvotno napisa Vidi poruku
    Molim hitno iskustva s IKEA posuđem za indukcijske ploče, cijena je pristupačna a kakva je kvaliteta?

    Naime kuhinja mi je gotova a ni jedna posuda ne radi na indukciji pa nešto moram kupiti za prvu ruku - a kasnije nešto kvalitetnije kad ulovim popuste i oporavimo se financijski

    Iskustva???
    imam ja, radi besprijekorno već od 2011. godine. Čak sam kupila i drugu za na more, nju imam tek godinu dana i bolji je model, isto sam jako zadovoljna. Ne bih se sad zaklela, ali negdje mi zvoni da je indukcijska ploča (bar ona mala sa dva ringa koju ja imam) od Elektroluxa. Ne mogu sad naći papire da provjerim.
    edit: tek sad sam skužila da pitaš za posuđe, a ne za ploču (brzopletost, to sam ja)
    imam i par padela, isto su mi super!
    Posljednje uređivanje od khaa : 11.02.2015. at 17:53

  2. #1152
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    Citiraj giussepe prvotno napisa Vidi poruku
    Kupili smo Stuva ormar..slozili ga. Nije bas da sve onak lijepo "dihta".Recimo vrata se ne mogu otvoriti, ako je istovremeno otvorena ladica. Oni koji imaju taj namjestaj...jesmo mi negdje zeznuli ili se cesto desi da da nije bas to sve po mjeri?
    Ja sam doktorirala Ikea namještaj, i koliko znam, svaka vrata se mogu podesiti šerafima na pantima, nacrtano je u uputstvima kako se pomiču.

  3. #1153
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Cure pomoć, kaj ima za jesti u Ikei? Jel ima kaj sa pomftitom? Na stranicama mi baš i ne pokazuje nešto kaj bi djeca jela.

  4. #1154
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Ima, naravno, one njihove kuglice sa pomfritom.

  5. #1155
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    o, ne brini, ikea je djecje veselje

    imas dolje cim dodjes hot-dog i krafne
    a u restoranu gore imas djecje obroke - pomfri i mesne kuglice
    a onda na izlasku gumeni bomboni

    moga ni to ne moze natjerati da ode u ikeu

  6. #1156
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Da, imaš dolje i hot dog, a i užasni sok za koji kupiš čašu pa puniš što i koliko hoćeš

    Mojoj je Ikea jedini dućan u koji voli ići.

  7. #1157
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Na engleskim stranicama sam vidjela fish&chips jel ima toga kod nas?
    Ili kakvo pohano?
    Posljednje uređivanje od Cathy : 20.02.2015. at 20:59

  8. #1158
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Nisam primijetila, mislim da nema. Mi svi obožavamo kuglice, pa nisam niti gledala.

  9. #1159
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam primijetila, mislim da nema. Mi svi obožavamo kuglice, pa nisam niti gledala.
    Ok, budem ih probala "prodati" djeci.

  10. #1160

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    a dolje ima i sladoled koji puniš na automatu, bez toga moja ne izlazi. A i mojoj je Ikea uz Muller jedini dućan za koji se ne mrgodi ako mora ići

  11. #1161
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    a dolje ima i sladoled koji puniš na automatu, bez toga moja ne izlazi. A i mojoj je Ikea uz Muller jedini dućan za koji se ne mrgodi ako mora ići
    Imala sam ideju da na povratku u Zagreb ručamo u Ikei, ali ako je ovakva situacija sa klopom budemo jeli u mjestu u koje idemo na izlet.

  12. #1162
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Postoji li u IKEA-i još ona farba za efekt ploče na zidu i koliko dođe (ili ako netko zna naziv da sama provjerim)?

  13. #1163
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    Postoji li u IKEA-i još ona farba za efekt ploče na zidu i koliko dođe (ili ako netko zna naziv da sama provjerim)?

    mislim da ikea nema, ali ako si u zgb, imas na vukaovarskoj onaj chemaco. e sada, maltene do njega je otvoren neki ducan sa slicnim stvarima i tamo ti bocica te boje kosta 17 kn, i ima u raznim bojama. trenutno nema crne, ali za crnu ti moze posluziti boja za beton. pogotovo ako trebas pobojati vecu povrsinu. jucer sam to radila. i super je

  14. #1164
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Povrsina je veća. Znači mogla bih obojati bojom za beton? Hvala ti.

  15. #1165

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Bas danas vidim ovaj clanak u Novom listu: Kako zid pretvoriti u školsku ploču i podariti svom djetetu kreativni kutak

    Pise u njemu da se te boje mogu kupiti u hobby&art trgovinama, a ono sto je meni bilo posebno zanimljivo saznati jeste da one ne moraju biti samo crne nego da se mogu nabaviti i u drugim bojama.

  16. #1166
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    Povrsina je veća. Znači mogla bih obojati bojom za beton? Hvala ti.
    da svakako. ali ako ti je povrsina rava trebas prije staviti primer. ja sam obojala i super je. cak bolje teksture nego boja za ploce.

  17. #1167
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Treba mi za veliku šperploču. Crna ili plava. Još ću razmisliti o boji. Valjda nije puno kunića. Radi se o površini 2x2 metra.

    Aurora, kreativni kutak je za mm-a.

  18. #1168
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Jel netko kupovao poplune u ikei? Kakvi su, vidim da nisu skupi, pa me zanima vrijede li cemu?
    Meni treba za vikendicu, pa bih uzela topliji.

  19. #1169
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj bella77 prvotno napisa Vidi poruku
    Jel netko kupovao poplune u ikei? Kakvi su, vidim da nisu skupi, pa me zanima vrijede li cemu?
    Meni treba za vikendicu, pa bih uzela topliji.
    Dimenzije su ti drukčije, nisu 140x200 tako da pazi zbog navlaka.

  20. #1170
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Citiraj bella77 prvotno napisa Vidi poruku
    Jel netko kupovao poplune u ikei? Kakvi su, vidim da nisu skupi, pa me zanima vrijede li cemu?
    Meni treba za vikendicu, pa bih uzela topliji.
    mi svi imamo popone iz Ikee - one 4 godišnja doba. kupili smo ih davno u austriji i nama su odlični - ali ti i nisu nešto jeftini - mislim za vikendicu - naši su pernati

  21. #1171
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Hvala!
    To bi mi ipak bilo prekomplicirano da jos i posebne navlake idem kupovati... nis, budem drugdje potrazila.

  22. #1172

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,769

    Početno

    Kakva su vam iskustva s kupaonicama?

    Zapela mi je za oko LILLANGEN.

  23. #1173
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    Bas danas vidim ovaj clanak u Novom listu: Kako zid pretvoriti u školsku ploču i podariti svom djetetu kreativni kutak


    Pise u njemu da se te boje mogu kupiti u hobby&art trgovinama, a ono sto je meni bilo posebno zanimljivo saznati jeste da one ne moraju biti samo crne nego da se mogu nabaviti i u drugim bojama.
    Neki dan sam bila u Chemacu u Vukovarskoj, imaju bar pet boja na izbor. ono što ti mogu savjetovati kod tih boja je da bojaš sa valjčićem, a ne kistom, jer se jako poznaju potezi, boja je dosta gusta. Meni je ispalo super!

  24. #1174
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Naravno, valjčićem i na suncu. Google mi kaže da se te boje mogu mješati tonerima ili kako se to već zove. Odluka je pala - hoću plavosivu boju.

  25. #1175
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    ima li u ikei soba za prematanje / dojenje?

  26. #1176

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj bella77 prvotno napisa Vidi poruku
    ima li u ikei soba za prematanje / dojenje?
    Naravno da ima!

    Mene zanima koliko dijete mora biti staro ili visoko da moze u njihovu igraonicu. Konkretno mislim na Ikeu u Villesse, ako slucajno tko zna?

  27. #1177

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    Mene zanima koliko dijete mora biti staro ili visoko da moze u njihovu igraonicu. Konkretno mislim na Ikeu u Villesse, ako slucajno tko zna?
    Uspjela sam pronaci odgovor ovdje. Znaci igraonica u Villesse je za djecu od 3 do 10 godina i visine 95 do 140 cm. Uh, jos nam fali koji centimetar.

  28. #1178
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

  29. #1179
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    trebam pomoc : )

    ako znate nekoga da mi moze kupiti dvije stvari u ikei villesse, a da naknada nije astronomska. radi se o dva vurm stalka.
    na stranici iprijevoza pise da je cijena dostave 200 kuna, sto mi je preprevise. 2 stalka su 120 kuna, ali ih kod nas nemaju i ne znaju hoce li ikad dobiti.

    i ako je itko kupovao ikea kuhinju, koju koju okvira je bolje uzeti bijelu ili prosarano crnu?

  30. #1180
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Ne kužim se u ovaj alat za crtanje kuhinje. Da li se može doći u IKEU sa mjerama, pa da tamo oni nacrtaju prijedlog kuhinje?

  31. #1181
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Tako dugo već hoću ići u Ikeu.

  32. #1182
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Tako dugo već hoću ići u Ikeu.

    u čemu je problem?

  33. #1183

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Ne kužim se u ovaj alat za crtanje kuhinje. Da li se može doći u IKEU sa mjerama, pa da tamo oni nacrtaju prijedlog kuhinje?
    Da.

  34. #1184
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Uvažavaju li reklamacije i ako se nema račun?
    Pri montiranju nečega shvatili smo da je greška u izradi - naravno, vjerujući u nepogrešivost, ne marih za račun pa je pri bacanju ambalaže i on recikliran. Mislim, ne bih ja ni novac ni slično - nego taj ispravan dio jer je djetetu potrebno a nisu mi nikako usput.

  35. #1185
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Da li je moguce u Ikei kupiti nesto, pa dogovoriti dostavu na odredjeni dan? Npr. kupili bi sada, a htjeli bi da nam dostave za 10 dana.

  36. #1186
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj centar prvotno napisa Vidi poruku
    trebam pomoc : )

    ako znate nekoga da mi moze kupiti dvije stvari u ikei villesse, a da naknada nije astronomska. radi se o dva vurm stalka.
    na stranici iprijevoza pise da je cijena dostave 200 kuna, sto mi je preprevise. 2 stalka su 120 kuna, ali ih kod nas nemaju i ne znaju hoce li ikad dobiti.

    i ako je itko kupovao ikea kuhinju, koju koju okvira je bolje uzeti bijelu ili prosarano crnu?
    Slučajno sam danas ugledala ovaj post. Bila sam dva puta prošli mjesec tamo. Idem opet u prvoj polovici 8. mjeseca. Vidim da je jedan stalak 8,99 eura i da ih imaju 36.
    Ako hoćeš, mogu ti kupiti, ali ja sam u Rijeci.

  37. #1187
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    Deadei, moguće je da ti dostave na određeni datum ali plaćaš ležarinu od dana kada je kupljeno pa do dana isporuke.
    Mi smo tako htjeli kupiti ormar i da nam dostave tad i tad ali nismo željeli plaćati ležarinu tri tjedna.

  38. #1188
    centar avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zg
    Postovi
    701

    Početno

    Hvala, beti!
    Ja sam tek sada vidjela odgovor, no stalke su napokon dobili i u Zagrebu!

    Svejedno puno hvala!!!

  39. #1189
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ima netko iskustva s dječjim krevetima koji se mogu produljiti? Razmišljamo o Sundvik krevetu, pa bi rado čula pro & cons.

  40. #1190
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    ako imas opciju u dužini sobe, biraj odmah krevet normalne duljine ( ja volim flexu) jer za čas prerastu, pa je Sundvik Sandvik i nema letva/šeraf... i tko. Ako imaš gdje staviti uzmi standardnu dužinu.

  41. #1191
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Mi smo imali krevet koji se produljuje iz ikee. Zbilja ako imas mogucnosti uzmi odmah standardni krevet. Mi smo ga koristili jer u stanu nismo imali opciju ali dolaskom u veci prostor smo ga zamijenili za Flexu. I puno smo uadovoljniji.
    Pro: prostor koji zauzima je manji. Klinci se ne izgubu u njemu
    Con: ako trebas s dijetetom bit u krevetu nemas kud s nogama. Prenizak je.

  42. #1192
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    I mene uskoro čeka kupovina kreveta pa me zanima vi koji imate flexu koliko je ograničenje kilaže ? Kako bi maloj to bilo odvajanje iz naseg kreveta u svoj vjerojatno ce u početku netko trebati leci s njom ( a mm je u kategoriji 100+).
    I da li netko ima i onaj donji lezaj na izvlacenje? Kak to funkcionira i jel udobno za prespavati i do koliko kg?

  43. #1193
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Ja imam taj na razvlačenje, super mi je. Često spavam na njemu.

  44. #1194
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    Citiraj angel 1 prvotno napisa Vidi poruku
    I mene uskoro čeka kupovina kreveta pa me zanima vi koji imate flexu koliko je ograničenje kilaže ? Kako bi maloj to bilo odvajanje iz naseg kreveta u svoj vjerojatno ce u početku netko trebati leci s njom ( a mm je u kategoriji 100+).
    I da li netko ima i onaj donji lezaj na izvlacenje? Kak to funkcionira i jel udobno za prespavati i do koliko kg?
    Koliko znam nema ograničenja, to je normalan krevet za odraslu osobu koji se savršeno kombinira pa bude na visini, a npr. ispod stolić, police. Ili za krevet na kat (upravo sam kupila krevet, ljestve i 4 stupića i radim krevet na kat) ili krevet s ladicama ispod, ili s krevetom u ladici... puno kombinacija.
    Krevet u ladici je ok, normalnih dimenzija kome ne smeta da je nisko na podu, a postoji opcija da ga se digne na noge pa je u ravnini s inicijalnim krevetom. Nedostatak je visoka inicijalna cijena i jako skupi dodaci, ljestve, zaštitna ograda i 4 stupa za krevet na kat 1400 kn u Lesnini.

  45. #1195
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Užasno je kolko je naša Ikea prljavija od austrijske. Danas je svaki tanjur "čisti" bio odurno ljepljiv. Samo detalj.

  46. #1196
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    Mene iritira da se u onoj okrugloj igraonici u restoranu djeca ne izuvaju!! Pa onda kleče, a maleni glavama kraj đona cipele. Baš prljavo. Nitko se ne izuje. A restoran isto.

  47. #1197
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj pikula prvotno napisa Vidi poruku
    Užasno je kolko je naša Ikea prljavija od austrijske. Danas je svaki tanjur "čisti" bio odurno ljepljiv. Samo detalj.
    I svaki, ama baš svaki stol je bio zmazan ...
    Izgleda da nitko ne čisti .
    Jest da je bila gužva neviđena, no ipak su se mogli malo potruditi...

  48. #1198
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    I svaki, ama baš svaki stol je bio zmazan ...
    Izgleda da nitko ne čisti .
    Jest da je bila gužva neviđena, no ipak su se mogli malo potruditi...
    Pa ni naši ljudi ne pomažu.
    U dijelu gdje je kafić uopće ne odnesu prazno suđe u dio koji je za to predviđen.
    Ali isto vidim i u McDonaldsu.

  49. #1199
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Nikad ne idem vikendom, uvijek preko tjedna popodne i nisam primjetila da je prljavo. Istina, samo sam dva put u ovih godinu dana bila u restoranu, ali bilo je čisto.

  50. #1200
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ne znam kakva je Ikea Flaxa, ali kad smo vec kod duplih kreveta na razvlacenje, totalno hvalim ovaj iz linije Hemnes: http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/30080316/ Kupljen je onako, da se nadje za slucaj da 'moram' spavati u djecjoj sobi... a skoro tri godine kasnije, spavam na njemu svaki dan, skupa s djetetom. Do prije dva mjeseca smo spavali zajedno na jednostrukom (s dva Ikea memory foam madraca, zaboravila sam koja), a sad smo na razvucenoj verziji, svaki s jednim madracem. Super udobno jedno na drugom, super udobno razvuceno. Lako se razvlaci i sastavlja, ako je potrebno (nama stoji otvoren). U ladicama ima brdo mjesta. Ovako izgleda razvucen: https://scontent-ord1-1.xx.fbcdn.net...73&oe=567201DD

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •