Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: ljetovanje - velika obitelj

  1. #1
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno ljetovanje - velika obitelj

    dakle tražimo preporuku za ljetovanje...
    velika želja mm je bila otok Ugljan, ali što smo gledali preko interneta, nije nam se sviđalo ili nam nije odgovaralo...

    ima nas puno, velika smo obitelj sa 5ero djece, a poveli bismo i baku i nećakinju...
    trebamo dakle kuću, apartman ili dva manja za 7 osoba sa mogućnošću smještaja dva putna krevetića (cure će imati oko mjeseci tada).
    po mogućnosti klima, da nije daleko plaža, da ima nešto hladovine oko plaže i u dvorištu....

    ako imate neku preporuku... negdje gdje ste bili ili što ste vidjeli... javite mi....

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    imaš pp

  3. #3
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno


  4. #4
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Jel ti Peljesac predaleko?

  5. #5
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Ja ti imam dva apartmana, jedan ispod drugoga. Ovaj u prizemlju ima svoje dvorište u prirodnom hladu. Gornji je dvosobni, donji jednosobni. Ako te zanima, šalji pp.

  6. #6
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ti imam dva apartmana, jedan ispod drugoga. Ovaj u prizemlju ima svoje dvorište u prirodnom hladu. Gornji je dvosobni, donji jednosobni. Ako te zanima, šalji pp.
    Ako je jedan od njih ono što si meni nudila, mrak je.

  7. #7
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    pelješac mi je ipak malo predaleko s obzirom da ćemo ići sa dva auta i malom dječicom...

  8. #8
    alga avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Trina, možeš li mi odati u kojem mjestu se nalaze tvoji apartmani?

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    101

    Početno

    Eto i mi nešto planiramo za ovu godinu, odmoriti na desetak dana, za koliko se bude imalo naravno. Nešto malo gledamo di bi išli, da je neko mirnije mjesto da se odmorimo ko ljudi, a da nije baš negdje zabačeno, jer bi išla i djeca a njima odmor i mir na moru nije primaran. Susjedi su prošle godine išli u Bibinje (baš te apartmane iz linka), zadovoljni su, onu su baš nešto takvo tražili i ići će i ove godine. No ne znam, ne bi htjeli ić s njima jer želimo mir, odmorit i od susjeda, a opet, oni već znaju di šta tamo ima pa je dobro i njih povest... A opet, tu sam na ovom forumu tražio i našao neka mišljenja da ljudi nisu prezadovoljni tim mjestom u ovoj temi: http://forum.roda.hr/threads/71382-l...ale-djece-GDJE! Mislim, to je bilo prije 3 godine, svakako se i tamo dosta toga promjenilo, ali ima li ko informacije iz prve ruke?

  10. #10

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Trogir,kuca,odlicna za vecu obitelj,sestra moja iznajmljuje.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •