Pokazuje rezultate 1 do 50 od 61

Tema: Pubertet i higijena

Threaded View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #31
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    kaj se tiče časa fizičkog, ako može jedna crtica koju sam ja čula od tate jedne 11-godišnjakinje

    cura trenira rukomet u svojoj generaciji ali u isto vrijem su i treninzi cura koje su i starije i mlađe od ove, i sad veli tata, kak mu mala veli da su cure ( velike) pune dlaka i slično, mala nije mogla dugo doći k sebi nakon tog izgleda, očito da svi ne brinu o društvenom standardu, koji mislim da i nije bitan, bitno je zdravlje

    druga crtica.

    moja klinka tada 8 godina bila s jednom grupom na moru, i bilo je i cura kojae su punoo veće od nje, cure joj nadrobile kak se mora mala depilirat, a ni s 10 nema više od 10 dlaka, niisu li nekima ipak dopusteni standardi koji su primjenjiviji curama od 20,25 godina

    i još jedna:
    ( za tu sam crticu se malo posvađala s Elly)
    idemo mi na natjecanje nastupaju cure od 5.5 do 18 godina,one s oko 7-9 najviše našminkane ( s iscrtavanjem i obrva, usnica, komplet), ne postoji kodeks da se mora šminkati, da se mora gelirati, zatezati i slično, ali te male prednjače, nije li to ipak malo suviše na njihovim licima, cure od 16-18 nisu bile našminkane
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 26.03.2016. at 13:35

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •