Stranica 5 od 7 PrviPrvi ... 34567 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 311

Tema: izlasci i granice - sedmaš, skoro 14-godišnjak

  1. #201
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Zato što ti sad ekipa ne stopira za izać nego za na utakmicu, trening, školu... Pa stopiraju danju.
    I ponekad stopiraju mladi stranci. S ruksacima.
    Noćne tek tu i tamo vidim.

  2. #202
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Stopirati se ne smije, pa onda u 23h jer ti je pobjegao bus ideš iz Bibinja u Zadar van, pješice po magistrali. Po mrklom mraku. Bilo bi nam bolje da smo stopirali.
    A onda isto ljeto, iz Saturnusa doma, stopom, s nekim vremešnim gospodinom koji je bio na muškom striptizu ala c.h.i.p.p.endales.
    I mi, s naših 16g.
    Posljednje uređivanje od Cubana : 19.02.2015. at 10:07

  3. #203
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Kod nas na Pagu imaju buseve koji voze na Zrće, samo ne znam baš točno odakle ih sve voze. Znam da su moji nećaci i društvo lani išli, pa je izbila neka frka u busu i valjda su zaštitari špricali nešto kao suzavac, a oni su mislili da špricaju osvježivač zraka - blesavi su i jako ovisni o roditeljima s jedne strane, a sa druge imaju puno više slobode nego što smo mi imali; čudna kombinacija. Nećakinja ide sama na onaj festival u Splitu, a onda je cijelo vrijeme na mobitelu sa tatom koji ju navigava po Splitu jer se izgubila. Onda dobije temperaturu pa tata sjedne u auto i časkom skoči po nju sa Paga u Split.

  4. #204
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    recimo spavala u vreći na kolodvoru u Cardiffu,.
    a ja u Patrasu. I mi smo stopirali, i u zagrebu, i na moru i van Hrvatske. Mislim da je najgore bilo negdje naBraču, pijani vozač i njegov frend u nekom malom autu na zavojitoj cesti - joj kada se toga sjetim

  5. #205

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    - blesavi su i jako ovisni o roditeljima s jedne strane, a sa druge imaju puno više slobode nego što smo mi imali; čudna kombinacija. Nećakinja ide sama na onaj festival u Splitu, a onda je cijelo vrijeme na mobitelu sa tatom koji ju navigava po Splitu jer se izgubila. Onda dobije temperaturu pa tata sjedne u auto i časkom skoči po nju sa Paga u Split.
    tako sam i ja nekako stekla dojam, gledajući ovako sastrane.

    kao da su djeca danas samostalnija tamo gdje ne treba, a nesamostalnija tamo gdje treba...
    znam da generaliziram i da će se sada neke dići na noge,
    ali gle npr. upise u srednje škole,
    pa mi smo sve sami obavljali oko toga, od raspitivanja o školi do predaje papira...
    danas tu kod mene neke kolege uzimaju godišnji u vrijeme upisa djece u SŠ

  6. #206
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    u nedostatku vremena da napisem puno toga sto mi se mota po glavi a puno toga mi se u zadnje vrijeme mota za pocetak kazem samo:
    puno toga se svodi na to, da li ces nekome koji je gladan dati ribu, ili ga zelis nauciti da sam ulovi ribu.

    sto se mene tice, ja sam odavno odlucila da mi je moto u odgoju i zivljenju sa nasom ljubljenom curkom: nauciti i pripomoci pri ucenju toga kako se riba lovi.

  7. #207
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    Citiraj orange80 prvotno napisa Vidi poruku
    ali gle npr. upise u srednje škole,
    pa mi smo sve sami obavljali oko toga, od raspitivanja o školi do predaje papira...
    danas tu kod mene neke kolege uzimaju godišnji u vrijeme upisa djece u SŠ
    Samo što u moje vrijeme (dobro, to bijaše p.n.e. ) upisi ipak nisu bili s 14g., nakon osnovne je bilo svejedno u koju se školu upišeš, tek od 3.srednje su bila usmjerenja.

  8. #208
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj orange80 prvotno napisa Vidi poruku
    tako sam i ja nekako stekla dojam, gledajući ovako sastrane.

    kao da su djeca danas samostalnija tamo gdje ne treba, a nesamostalnija tamo gdje treba...
    znam da generaliziram i da će se sada neke dići na noge,
    ali gle npr. upise u srednje škole,
    pa mi smo sve sami obavljali oko toga, od raspitivanja o školi do predaje papira...
    danas tu kod mene neke kolege uzimaju godišnji u vrijeme upisa djece u SŠ
    Ima i gore od toga - pričao je susjed (ima jedno dijete vršnjaka mojih dečki i drugo u srednjoj školi) da su neki njegovi poznati predali kod javnog bilježnika zahtjev za razvod braka, da bi dijete dobilo dodatne bodove za upis u srednju školu....Ne znam koji bi smajlić tu bolje pasao - ovaj ili , he he he...

    Inače, ja sam se isto sama upisivala u srednju školu, ali kako sada stvari stoje, moj stariji namjerava to isto samostalno obaviti. Trenutno zna više nego mi - sve o lanjskim kriterijima i online prijavama. Nisam nezadovoljna. Ako mu bude trebala pomoć - bit ćemo mu pri ruci, ali ako ne bude tražio - tim bolje.

    Ali što se tiče samostalnosti - svojevremeno je ivarica pokrenula zanimljiv topic o samostalnim odlascima te generacije obiteljskom liječniku. U biti, do osamnaeste godine bi roditelji trebali ići s njima, a nakon toga su "odrasli". Nema nikakvog međuperioda za odrastanje. Moji baš i nisu imali prilike za to (osim odlazaka zubaru - to idu samostalno), ali snađu se klinci... Naručili smo mlađem sinu nove naočale i trebalo je nakon par dana otići po njih. Potvrda je ostala kod mene, ali moj E. je uredno došao doma s novim naočalama, he he he... Sam ih je podigao. I još je ugnjavio tetu optičarku da mu lijepo podesi okvir prema njegovim ušima koja nisu na istoj visini. Došao je doma s novim cvikerima i čekao da ja to primijetim (i mogu samo reći da mi je trebalo pol sata da skužim ).

  9. #209

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Samo što u moje vrijeme (dobro, to bijaše p.n.e. ) upisi ipak nisu bili s 14g., nakon osnovne je bilo svejedno u koju se školu upišeš, tek od 3.srednje su bila usmjerenja.
    malo je off, ali u moje je vrijeme bilo baš isto ko sad, iste gimnazije i strukovne,
    čak su se i zvale isto ko sad (I, V, XI itd),
    a znam da nisam prva generacija kod koje je tako bilo, tak da je tak već cca 25 godina,

    sistem je dakle već duuugo isti - ali navike klinaca skroz drukčije

    a i mislim da nas je puno više išlo sa 6 u školu (koga god znam da je rođen do 1.9. je išao sa 6)
    dakle, puno nas se je upisivalo sa nepunih ili tek napunjenih 14 u SŠ

  10. #210
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj Zuska prvotno napisa Vidi poruku
    Jao, ovi bez poroka...
    Ali, meni uopće ne fali luda mladost. Sjećanja su mi stvarno lijepa. Život u mladosti može biti sasvim ispunjen i drugim sadržajima, osim pića, pušenja, stopiranja i inih
    Bez poroka...ne znam, nikad nisam na sebe tako gledala. Jednostavno, takva sam. I baš volim biti u svojoj koži.
    Da li ovakvim stavom prenosim dobru poruku vlastitoj djeci? Mislim da da. A ako i ne, iz svoje ( bezporočne ) kože ne mogu.

  11. #211
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    od ovoga mene jeza hvata. možda neopravdano, al eto, nije me strah ovisnosti djece, nije me strah da će, ako će, zapalit joint, al ovoga me strah. trava je ilegalna, a ovo s*anje legalno prodaju.

    http://www.tportal.hr/vijesti/crnakr...ove-droge.html

  12. #212
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    i mene cvijeta73, baš ono jako

    i što je najgore, to sam vidjela jučer na fejsu - jer su djeca našeg grada povezana tak da je to frnd od frenda
    Posljednje uređivanje od NanoiBeba : 20.02.2015. at 09:21

  13. #213
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    nano
    iako nije u tom filmu, jučer sam mu mozak ispilila s tim.
    to mi se čini kao nešto što im može vrlo lako pasti na pamet.
    prodaje se na policama dućana, ne izgleda kao neka teška opasnost i bum. dovoljno ti je jednom.
    gledam fejs i tamo stranice od smart shopa u rijeci.
    s tim svojim gnojivima i osvježivačima zraka koje legalno prodaju.

  14. #214
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Bome, i kod mene je na dnevnom redu pranje mozga. Ako krenem odmah, do puberteta valjda stignem dobro isprati

  15. #215
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Mene je tih jeftinih sintetičkih droga više strah nego, ne znam, recimo heroina. Za svega desetak kuna kupiš tableticu ili neku limenku osvježivača, i dovoljna je samo jedna konzumacija da završiš sprženog mozga ili mrtav. Mislim da je u moje doba bitan faktor radi kojeg konzumacije droge nije bilo više bila prvenstveno skupoća iste. Danas je tabletica jeftinija od pića u nekom klubu.

  16. #216
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    ono žena, majka, kraljica, severina rozga i kak se već zovu - su male bebe prema ovom. fakat smo se dotakli banalnosti.
    Ali ovo - baš ono imam ludi strah

  17. #217
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno

    Kad pomislim šta se sve može desiti, sveže mi se želudac. Ma samo da ih je žive i zdrave dovesti do, štajaznam, dvadeset i pete, uplaćujem si odmah ljetovanje na Arubi

  18. #218
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    u naše doba klinci su snifali ljepilo. Bilo je toga uvijek i bit će, važno je samo osvijestiti im da te stvari nisu bezazlene....

  19. #219
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Imaš pravo.

    Uostalom, i alkohol može dovesti do kome i smrti.

    Treba s djecom razgovarati o tome i naučiti ih kako da izbjegavaju potencijalno opasne situacije. Stakleno zvono nije rješenje.

  20. #220
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Imaš pravo.

    Uostalom, i alkohol može dovesti do kome i smrti.

    Treba s djecom razgovarati o tome i naučiti ih kako da izbjegavaju potencijalno opasne situacije. Stakleno zvono nije rješenje.
    veliki X.

  21. #221

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    A gle, uvijek je bilo budala. Ja se sjećam ekipe koja je brana buniku u sklopu izviđača, dok su roditelji uživali u svojoj zdravoj djeci, pa su kasnije po djecu na hitnu išli. I jednog momka kojeg i dalje vidim kad dođem u kvart, al on mene ne vidi tamo od 98. Ili muškatnog oraščića u kombinaciji s ljepilom... Čovjek nikad nije siguran, jedino što pomaže je odgajat misleća i samoodgovorna bića. A kad shvatim kako to...

  22. #222
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    u moju obranu moram reći da sam godinu i pol radila na projektu prevencije vršnjačkog nasilja kroz koji je prošla većina zg škola od 5rz do 4rz sr.š. Psiholozi u timu su se dobro nosili s tim, socijalni pedagozi još bolje, a ja zaključila da je vršnjačko nasilje manji dio problema i da djeca nisu sretna s tom "slobodom" i oni koji dobro prođu kad slušaju što se dogodilo njihovom prijstelju/ici osjećaju se jednako loše. Gospodar muha mi je često padao na pamet

  23. #223
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    mislim ja sam bila samo jedan mini kotačić pomoćni ali dovoljno sam čula

  24. #224
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Izlasci i granice: tri dana Ultre, prvi do 00:30, drugi do 2:00, treći do fajrunta pa na kupanje. Jedan tata partijaner je s njima, ili se barem tako priča.

  25. #225
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    ajme.

    Mi smo još do 22,30

  26. #226
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Izlasci i granice: tri dana Ultre, prvi do 00:30, drugi do 2:00, treći do fajrunta pa na kupanje. Jedan tata partijaner je s njima, ili se barem tako priča.
    auuuuu, svaka čast!
    slijedeće godine ga šaljem tebi u split :D
    naime, cijela njegova ekipa, za sad bezuspješno, pila za ultru.
    jedini zadatak će ti biti provjeriti mu zjenice kad dođe doma pošteno platim :D


    moj ima do 23 izlaz, a ja ne znam kako ću preživjeti.
    m je s bakom u dalmaciji, mi radimo, a j s ekipom trenutno ima time of their life.
    a meni muka.
    jučer sam bila sva sretna jer su bili kod nas doma na kompu
    barem pol dana.
    te od dva na kupanju pa me strah da ne izgori, pa onda skaču s nekih ogromnih stijena, pa s biciklima, pa noćna kupanja, te ti izlasci do 23 ...ne mogu ja to
    ovo je prva godina da je takva situacija, valjda ću se naviknuti. il se čovjek nikad ne navikne, šta ja znam.
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 13.07.2015. at 09:46

  27. #227
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Izlasci i granice: tri dana Ultre, prvi do 00:30, drugi do 2:00, treći do fajrunta pa na kupanje. Jedan tata partijaner je s njima, ili se barem tako priča.
    Auuuu, moj stariji bi se rado pridružio. Izjavio je da je to jedino što ga zanima od ljeta. A da je netko od tata u pratnji - još bih i popustila.

    Inače, on je tip koji sjedi doma, nije baš od izlazaka osim na ovakve nekakve stvari.

  28. #228
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Prođe ih ta Ultra brzo. Moj je prošle godine kumio i molio, ove godine je samo odmahnuo rukom. Sad se pitam šta novo smišlja. Al nema baš puno mogućnosti jerbo si je našao posao na plaži, pa je mnogo ograničen s vremenom, hehehe. Što ga ne sprječava da doma dolazi u 1:00. Doduše, ne bude naokolo nego kod prijatelja, al me svejedno živcira.

  29. #229
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Moja (jos ni 9) je predlagala stricu da zajedno zbrisu na Ultru :D
    Vertex, jesu se dobro zabavili?

  30. #230
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Jesu, bilo im je fenomenalno, pogotovo jučer. Pun je dojmova. Zjenice uredne, miriše na dezodorans...
    On sluša neke od tih DJ-eva i inače pa mislim da će i dogodine tamo. A mislim da ću i ja.
    Posljednje uređivanje od vertex : 13.07.2015. at 10:42

  31. #231
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    . Zjenice uredne,...
    .
    daj meni neukoj ovo malo objasni pliiz. Istina, moja frendica kaže da i ona zna, al nemrem djecu stalno k njoj slati

  32. #232

  33. #233
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Tvoji su vec veliki i stvarno bi bilo steta da propuste tak nekaj i to jos u svom gradu.
    @vertex
    Posljednje uređivanje od enela : 13.07.2015. at 10:47

  34. #234
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Zjenice budu proširene ili sužene u ovisnosti o tome jel osoba konzumirala alkohol ili drogu, odnosno koju vrstu droge. Treba samo pažljivo gledati dijete.

  35. #235
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    A mislim da ću i ja.
    vidi nje sad, jest velik stadion, ali ne kvari ditetu gušt, ima i drugih festivala

  36. #236
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Kod mene je obrnuto, moji se ponekad guraju da meni kvare festivas.

  37. #237
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    vidi nje sad, jest velik stadion, ali ne kvari ditetu gušt, ima i drugih festivala
    Ma daj, ja sam totalno cool mama, ne srami se on mene :D
    Šalu na stranu, dovoljno je velik stadion, lol.

  38. #238

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj enela prvotno napisa Vidi poruku
    Tvoji su vec veliki i stvarno bi bilo steta da propuste tak nekaj i to jos u svom gradu.
    @vertex
    već veliki? 15, 11 i (6) godina?
    šteta da propuste Ultru???

    http://www.vecernji.hr/hrvatska/evo-...-osoba-1014294

    jel sam nešto krivo povezala ili smo toliko različiti?

  39. #239
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    orange, a kad će ako ne s 15 na ultru?
    to je najveći europski festival tog tipa u europi, tisuće i tisuće mladih iz cijelog svijeta, prilike za nova poznanstva... heeej...
    što je to 94 privedene osobe, naspram 150.000 koliko pišu da je ove godine u splitu?

  40. #240
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Ovih "6" mi je promaklo :D, ali 15 i 11 uz neku pratnju, zakaj ne?

    Moja je prije tjedan dana kumila i molila da prespava s jos jednom frendicom kod trece. Na kraju smo, srecom, pristali. Zakaj srecom? Zato jer su malo spavale, ujutro su bile mortus i isposvadale se, tak da im to spavanje bas i nije ostalo u dobrom sjecanju. I sama veli da je bilo tak-tak. A da ju nismo pustili, mislila bi da je valjda propustila Sveti Gral. :podlamama:
    Necu vise uzurpirati temu sedmasima, obecajem
    Posljednje uređivanje od enela : 13.07.2015. at 11:10

  41. #241
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    mada meni se 15 isto čini premalo
    ali nisam sad u tim cipelama pa je to čisto teoretski, treba uzet u obzir svoje dijete i druge okolnosti
    recimo, razlika između 15 i 18 mi je tu poprilična

    a ova zgražanja na smeće na ulicama i droge su mi urnebesna, to su ovom gradu inače totalno nepoznati pojmovi

  42. #242
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    orange, a kad će ako ne s 15 na ultru?
    to je najveći europski festival tog tipa u europi, tisuće i tisuće mladih iz cijelog svijeta, prilike za nova poznanstva... heeej...
    što je to 94 privedene osobe, naspram 150.000 koliko pišu da je ove godine u splitu?
    Ali ne vjerujem da baš dolaze stranci mladji od 18g? Meni se 15g čini premalo za to...

  43. #243
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    da, svog s 15 neću pustiti na ultru u drugi grad. bez ikakve kontrole.
    al da je u rijeci bih.

  44. #244
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Pa više ti je to ovako, orange:
    Ultra je protekla u redu i miru bez nekih većih incidenata jer kako je rekao Zedd sa velike pozornice, Ultra je sve što je vezano za jednakost, poštivanje različitosti, zajedništvo, ljubav i glazbu.

    I policija kaže da nije baš imala posla, pa ako su oni zadovoljni, ne vidim zašto i ja ne bih bila.

    I meni se 15 činilo premalo. Ali kampanja je trajala jedno šest mjeseci. Bila je uspješna, očito, i drago mi je da jest.

    Posljednje uređivanje od vertex : 13.07.2015. at 11:16

  45. #245
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Znas kaj, bolje na Ultru nego na cajke.

  46. #246
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj enela prvotno napisa Vidi poruku
    Znas kaj, bolje na Ultru nego na cajke.
    To te ja pitam!

  47. #247
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Zjenice budu proširene ili sužene u ovisnosti o tome jel osoba konzumirala alkohol ili drogu, odnosno koju vrstu droge. Treba samo pažljivo gledati dijete.
    hvala, ali i dalje ne kužim. Nemam talenta - a frka me kao ničega

  48. #248
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    hvala, ali i dalje ne kužim. Nemam talenta - a frka me kao ničega
    ako konzumira ekstazi, nekakav spid, lsd, kokain i sl - zjenice su jako jako proširene, toliko da se jedva vidi šarenica. ono, sve crno. i to dosta dugo traje.
    ako je konzumirao heroin, onda su jako sužene. točkice.
    naravno, na svijetlu se mijenja veličina zjenica, ali, ako je mrak, a zjenice kao točkice - tu nešto ne štima.
    ili, ako je sunce, a zjenice kao tanjuri - opet ne štima.

  49. #249
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    A zašto te frka?

  50. #250
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Nano, ja nisam zapravo gledala zjenice, to sam se zezala na cvijetin komentar.
    Bio bi normalan i vedar kad bi stigao doma, jutros u 5 smo proćakulali bar 20 minuta. Ja se za njega nekako ne bojim opijata ni pića, vidjet ćemo griješim li.
    Čini mi se da je kao ja po tom pitanju, trezvenjak po prirodi. Uostalom, on je high sam od sebe, ne treba njemu poticaja
    Ali kažem, vidjet ćemo, kuc-kuc.

Stranica 5 od 7 PrviPrvi ... 34567 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •