Stranica 6 od 7 PrviPrvi ... 4567 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 311

Tema: izlasci i granice - sedmaš, skoro 14-godišnjak

  1. #251
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    A zašto te frka?
    kak misliš? - pa za sad mu je ponašanje OK, ali bojim se da su današnja djeca izložena puno više neg smo mi bili (tu mislim ja jeftine kemijske tvorevine) - jednostavno se bojim.

  2. #252

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    kak misliš? - pa za sad mu je ponašanje OK, ali bojim se da su današnja djeca izložena puno više neg smo mi bili (tu mislim ja jeftine kemijske tvorevine) - jednostavno se bojim.
    pa normalno je da se bojiš i da su djeca izloženija nemjerljivo više nego smo mi bili.

    pogotovo djeca čiji roditelji nemaju ništa protiv pustiti ih sa 15? ili 11??? na mjesta gdje je izloženost tome velika.

  3. #253
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ma nisu oni tamo bili izloženi. Ja sam im spakirala doma, da ne troše bezveze kad imamo.

  4. #254
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    (tu mislim ja jeftine kemijske tvorevine) - jednostavno se bojim.
    reci ti njemu, ništa kemija, samo natural, bajo moj
    ovu rečenicu inače non stop ponavlja moj j pa se zato smijem.
    i kaže da mu moram dat malo više novaca pa će onda bar imat za lajnu kvalitetnog kokaina, a ne za jeftino smeće.
    i tako se mi razgovaramo u zadnje vrijeme. zeza se, naravno. zna koja je najveća panika roditelja, pa mu je to sad glavna fora. a ni pivu ne popije. za sad.

  5. #255
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nisu oni tamo bili izloženi. Ja sam im spakirala doma, da ne troše bezveze kad imamo.
    Joj vertex, ha ha ha

  6. #256
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    vertex

    orange, da ne misliš sad da je vertex luda
    ili kako je jednom jedna forumašica rekla da nije ni čudo da nam je država takva kakva je uz roditelje kao cvijeta

    s ultrom ili bez ultre, izloženosti ne fali
    ko hoće, to se vrlo lako sredi
    tako da sve spada na odnos sa djetetom, razgovore, edukaciju... i zrno nade

    isto kao i za alkohol
    lude vožnje
    i ostale životne užitke

  7. #257
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Vertex

  8. #258
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ideja da su naša djeca puno više izložena drogama je meni prilično smiješna. Kakti droge u naše vrijeme nisu postojale, a heroinska balkanska ruta nije prolazila preko Hrvatske jer mi zapravo ni onda ni sad nismo bili na Balkanu. Mislim da će dijete prije dobit droge od prijatelja, nego što će po festivalu tražiti dilera.

  9. #259
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ili kako je jednom jedna forumašica rekla da nije ni čudo da nam je država takva kakva je uz roditelje kao cvijeta

    od kud to, koja je ta bila za ime sveto, ja se ne sjećam.

  10. #260
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ja sam zaključila da je "naše vrijeme" različit pojam ovdje na forumu, ali ja sam odrastala u Splitu devedesetih, kad je taj grad bio sinonim za narkomane, izloženije od toga teško da ide
    doduše ja sam onda spadala u generaciju kad se već prepoznao taj problem debelo, i do 15. rođendana sam prošla kroz valjda 4 različite preventivne edukacije, vršnjaci pomagači i štajaznam
    u to vrijeme se nijedan koncert nije organizirao bez nacrtane slomljene šprice i natpisa "reci ne"

  11. #261
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku

    od kud to, koja je ta bila za ime sveto, ja se ne sjećam.
    ne sjećam se koja forumašica, ali tema je bila djeca na igralištu i roditelji koliko paze na njih

  12. #262
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    IMislim da će dijete prije dobit droge od prijatelja, nego što će po festivalu tražiti dilera.
    to sigurno.
    iako ja ipak mislim da ima i do one - prilika čini lopova.
    i da je jednostavno veća vjerojatnost da će se dati nagovoriti da uzme ekstazi, ako se svi dogovore da uzmu ekstazi, ako ide na ultru, nego tražit drogu od prijatelja ako je vani u parku. i da to isto treba imati na umu
    što ne znači, naravno, da ih treba držati doma i nigdje ne puštati do 18-te.

  13. #263
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    to sigurno.
    iako ja ipak mislim da ima i do one - prilika čini lopova.
    i da je jednostavno veća vjerojatnost da će se dati nagovoriti da uzme ekstazi, ako se svi dogovore da uzmu ekstazi, ako ide na ultru, nego tražit drogu od prijatelja ako je vani u parku. i da to isto treba imati na umu
    što ne znači, naravno, da ih treba držati doma i nigdje ne puštati do 18-te.
    Tako je. Sve si točno rekla.

  14. #264
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Ideja da su naša djeca puno više izložena drogama je meni prilično smiješna. Kakti droge u naše vrijeme nisu postojale, a heroinska balkanska ruta nije prolazila preko Hrvatske jer mi zapravo ni onda ni sad nismo bili na Balkanu. Mislim da će dijete prije dobit droge od prijatelja, nego što će po festivalu tražiti dilera.
    ne znam - u moje vrijeme nije bilo - ili ja ne znam - jeftine kemije

  15. #265
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Bilo je ljepila, nije ova vrsta jeftine kemije, ali je jeftino i je kemija. I događalo se svaki dan oko moje osnovne škole, primjerice.
    Ali slažem se i ja s cvijetom, sigurno da je lakše kad je društvo i kad je "veselo".

  16. #266

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nisu oni tamo bili izloženi. Ja sam im spakirala doma, da ne troše bezveze kad imamo.
    svatko radi prema svojim uvjerenjima.

    moja su jasna i čvrsta,
    bila čak i prije nego sam pročitala da i sam organizator preporuča da na Poljud
    dođu osobe starije od 18 godina, ne mlađe,
    a mlađe obavezno moraju imati punoljetnu pratnju ...

    http://www.slobodnadalmacija.hr/Dru%...8/Default.aspx

    i recimo meni ovo nije smješno niti mi je jasno kako je većina mama koja se je ovdje javila liberalnija od samog organizatora koncerta.

    očito sam crna ovca, a moje je dijete vjerojatno seljo beljo jer sa skoro 11 nije čulo za Ultru, a kamo izrazilo želju da ide.

    ali tako je kako je...

  17. #267
    tanja37 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ZAGREB - RUDEŠ
    Postovi
    393

    Početno

    Ajoj! Moj ima 13 i pol pa ga jedva pustim do 21:30 sada preko ljeta! Ne znam...paničar sam u duši...

  18. #268
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    orange, tvoje dijete može biti sretno što ima tako brižnu mamu čvrstih stavova. Moji nažalost imaju samo mene :D

  19. #269
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj orange80 prvotno napisa Vidi poruku
    očito sam crna ovca, a moje je dijete vjerojatno seljo beljo jer sa skoro 11 nije čulo za Ultru, a kamo izrazilo želju da ide.

    ali tako je kako je...
    kao prvo, 11 i 15 je ogromna razlika. kao drugo, nisu svi zainteresirani za ultru. kao treće, ne možeš ih do 18-te držat doma i onda su, kao jako pametni i veliki, i otpustit lance najednom. a kao četvrto, uvijek je bilo i biće strogih roditelja gdje djeca ne smiju mrdnut i onih manje strogih. a to se pokazalo da nikakve korelacije nema s količinom počinjenih dječjih gluparija, a kakmoli s nekakvim krajnjim rezultatom, onim koji svi priželjkujemo - odgojem odgovornih i sretnih mladih ljudi.

  20. #270

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Moj sin od skoro 14 nije želio ići, a mm ga je žaaarko želio odvest... I tako nisu išli.
    A da živimo u Splitu i da mi sin želi ići za godinu dvije sigurno bi smio sam ići. Što se tiče droge, ja baš mislim da je na Ultri, za one nepripremljene, bila preskupa za 15-godišnjaka s očekivanom količinom novaca.
    A što se tiče liberalnosti. ne znam što bih rekla. Mislim da sam prilično konzervativna, ono očekujem vjenčanje kad cura ostane trudna, al sam svjesna da cure ostaju u drugom stanju prije braka. Isto i s drogom, uistinu očekujem da moj sinak proba lakše droge i uvidi da to i nije neko ludilo jednako kao što očekujem da mi sinak bude ponuđen kemijskim smećem i da odbije. Jednako tako očekujem da se i napije koji put u srednjoj.
    Iz mog islustva, najizloženija su djeca strogih roditelja kad odu na faks u drugi grad. Onda kao pušteni s lanca polude, i to mi se čini toliko opasnim, ono po život, da se uistinu za neke ljude pitam kako su tako liberalni da su djecu pustili na fakultet, a doma su morali biti do 23 s 17 godina te bi im prste i kosu mirišali.

  21. #271
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    ja jedva prezivjela sto su zadnji dan skole svi skupa otisli na jarun, kakva ultra
    sva sreca B jos uopce nije od takvih izlazaka pa nisam u dilemi, ove godine prvi puta ostaje vani do 10.30, od kad nema skole...

  22. #272
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ko i vertex imam petnaestogodisnjaka i mogu vam prorocanski ko prorocica iz Delfija il Nostradamusova prva susjeda reci da nemate pojma sto vas ceka. Mozda bude sve oo spagici, a mozda bude rusvaj. Mozda i jedno i drugo. A neki su mozda i u sumi.

  23. #273
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Nego, kad smo vec kod droge i kod muzike. Jel slusa tko od ovih vasih prti bee gee? Sta s tim napraviti? Majko mila, mene slag trefio kad sam uguglala tekstovi prti bee gee. Nije za osjetljive, najozbiljnije. Orange, ti nemoj ni citati to je stvarno prestrasno. Dodje mi da se sa sjetom sjetim faze joleta i thompsona.

  24. #274
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    To mu slusa odrasli stric, eto, sta da ti kazem. valjda im treba i ta faza verbalne dijareje...

  25. #275
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    a mene zanima tko je to ocrnio cvijetu

  26. #276
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    sad sam guglala. o majko mila.
    moj se zedrzao na " uno due tre, imas dobre guzice" i krepava od smjeha ( ovo je inace, postolar triper)

  27. #277
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    Cvijeta, sviđa mi se ovaj tvoj Biđiz (kako se to čita po Vuku?).
    Peterlin bi ga dala za vježbu ČSR-a .


    Osobito me dojmio nepravilni šesterac

    Mnogo volim tvrdu
    a i sisu meku
    maratonci, Bogdan Diklic
    davi Sablic Seku

  28. #278
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno


  29. #279
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    čokolada

    moja je još premala, 12 god. nepunih ali ide u kvartu do nekih 21.30. 22 max
    ta će sigurno tražiti i Ultru i štogod bude tad aktualno, kroz 2-3 godine
    ja ne živim u zabludi da neće nikad ništa probati, ona je preznatiželjan stvor

    ali vjerujem i usrdno se nadam da će imati granicu
    da će znati "zasvirati i za pas zadjenuti"
    Posljednje uređivanje od flopica : 14.07.2015. at 07:58

  30. #280
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj orange80 prvotno napisa Vidi poruku
    svatko radi prema svojim uvjerenjima.

    moja su jasna i čvrsta
    orange nemoj se ljutiti, nije ništa zlobno,
    ali često znaju proklizati oni kojima su uvjerenje čvrsta i jasna
    u odgoju djeteta
    i tako razbiti nos kad progledaju.
    moja je prošla osamnaestu i bila je stvarno ok u pubertetu,
    ali tamo negdje kad je napunila dvijeipol sam prestala govorit
    -ona to ne bi nikad napravila ili -ja to ne bih nikad dopustila.
    najnajvažnije je izgraditi povjerenje, iako i onda postoje strahovi,
    ipak se lakše diše.

  31. #281
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nisu oni tamo bili izloženi. Ja sam im spakirala doma, da ne troše bezveze kad imamo.

  32. #282
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nisu oni tamo bili izloženi. Ja sam im spakirala doma, da ne troše bezveze kad imamo.
    imate, vertex, a?

  33. #283
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Bubica prvotno napisa Vidi poruku
    ja jedva prezivjela sto su zadnji dan skole svi skupa otisli na jarun, kakva ultra
    Ajde da nisam jedina.

  34. #284
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Ja sam svratila da se malo nasmijem
    Mada, čini mi se da mi neće biti do smijeha za par godina.

  35. #285
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Bubica prvotno napisa Vidi poruku
    ja jedva prezivjela sto su zadnji dan skole svi skupa otisli na jarun, kakva ultra
    sva sreca B jos uopce nije od takvih izlazaka pa nisam u dilemi, ove godine prvi puta ostaje vani do 10.30, od kad nema skole...
    To ovisi o djeci.

    Moj stariji je kategorički odbio ići tamo sa svojim haharima - kaže da ne želi ni u ludilu biti blizu te ekipe koja tam divlja. Ja nisam ni znala da su se organizirali i išli, sve dok nisam čula od drugih roditelja iz razreda. On nije doma čak ni rekao da se to organizira. Kad sam ga kasnije pitala kaj zna o tome - kaže "sve, ali me ne zanima". I priča gotova.

    Ultra - nisam ni znala da on zna za to do početka ljeta. Da smo bliže, išao bi. On obično traži da tata ide s njim (dobro se slažu i zanimaju ih slične stvari). Ne naturamo se, ali takva kombinacija nam je savršeno prihvatljiva. Ja sam čak ponekad razočarana koliko moja djeca znaju biti komotna, da ne kažem lijena nekamo ići (ni do kina im se ne da ako nema nikoga od roditelja da ih vozi - nije moj jedini, takva je ekipa). S druge strane, to ponekad dobro dođe.

    Inače, ne fali njima izazova - trenutno su na moru bez nas i uživaju, ali to ne znači da su bez nadzora - ljetuju u glazbenom kampu i svakako imaju disciplinu čvršću nego doma. Treću sezonu idu - nikad nije bilo problema, ne s mojima nego ni s jednim učesnikom kampa. Ja sam sigurna da su prvu večer bili budni do ponoći (što doma ne bi bili), ali tamo se ne lufta nego se radi, pa ih savlada umor. Ne bih ih pustila da štajaznam ljetuju sami u apartmanu bez nadzora odrasle osobe. Izlasci - baš se nešto i ne trgaju ići van, za sada im je dosta društvo iz kvarta koje ne tulumari u sitne sate.

  36. #286
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    čokolada

  37. #287
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj Bubica prvotno napisa Vidi poruku
    ja jedva prezivjela sto su zadnji dan skole svi skupa otisli na jarun, kakva ultra
    sva sreca B jos uopce nije od takvih izlazaka pa nisam u dilemi, ove godine prvi puta ostaje vani do 10.30, od kad nema skole...
    Imam iz prve ruke sa splitske hitne informaciju da im je mirnije prošla Ultra, nego zadnji dan škole. I to ne postotno, nego apsolutno!

  38. #288
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Još malo pa će nam početi dolaziti partijaneri iz svih krajeva svijeta na zadnji dan škole, a ne na festivale.

  39. #289
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    stav moji nece to... sam napustila davno. jer nije sto im ja nudim i dajem sami nadju i dokopaju se. divim se roditeljima koji mogu sve konce u svojim rukama.
    da je ultra ultra popularna sam shvatila kad je jedna osoba za koju ja nikad ali nikad ne bi rekla da ide na tako nesto otisla. a ako to zele i stariji zasto ne bi zeljeli i mladji.
    kako cu progutati kendlu kad moji budu isli ne znam, ali znam da cu je progutati s osmjehom, ali da ce mi grc ostati to sigurno.

  40. #290
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    ne postoje roditelji koji drže sve konce u svojim rukama. to je iluzija. život nas stalno opovrgava.

  41. #291
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    ne postoje roditelji koji drže sve konce u svojim rukama. to je iluzija. život nas stalno opovrgava.
    Takje.

    Ne držimo u rukama ni sve konce VLASTITOG života, a kamo li života svojih potomaka....

    Ja sam bila u grču kad su moji prvi put otišli na ljetovanje bez nas, prije 3 sezone. Sad više nisam radi toga, ali ima drugih stvari. Prije smo strepili hoće li znati sami preko ceste... Mijenja se samo fokus, ne i opseg. Ja sam sigurna da ću umirati od straha kad moji krenu samostalno voziti, zato jer sam paranoična kad je promet u pitanju. Netko drugi možda nije.

    S druge strane (pisala sam već o tome na ovom topicu) dovoljno je da se sjetim sebe - moja djeca su mila majka.... A možda je i moja mama tak mislila za mene, jer pojma nije imala gdje sam ja (markirala iz srednje škole i kidnula s društvom u Zagreb i slične gluposti). Danas je djecu barem moguće dobiti na mobitel, mogu i oni nas zvati ako je frka...bar u teoriji. Ne znam zašto bi i trebalo držati sve konce u rukama. Droge vjerojatno ima barem isto toliko na gradskim ulicama i pred školama kao i na festivalima. Dok se samo sjetim čega je sve bilo na našem dječjem igralištu... ufff.... Učiš djecu na oprez usput, ali najbitnije je da nauče misliti svojom glavom i čuvati vlastitu zadnjicu u svakakvim situacijama, jer ne možemo mi misliti za njih za sva vremena. Ni ne trebamo.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 14.07.2015. at 11:34

  42. #292

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ne znam sto ce biti za dvije godine no moja je sad u drugom polugodistu 6. razreda pocela s curama ici u grad za dana . Po slikama najbolje vidim gdje su bili i sto su radili. Štros, kolaci u cookie factory u Tkalči, pa Cvjetni ... Ili odu Arenu pa dodu mokrih tenisica od vodoskoka
    A prosle godine je bila i prvi put sama s frendicama na bazenu. Ne znam nekako mi to sve prirodno dolazi.

  43. #293

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Htjela sam jos napisati da ona vec dvije godine koristi javni prijevoz do muzicke. Trecu godinu ide samostalno u kampove pa je ovo samo prosirenje.

  44. #294
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    moja ima skoro 13 i zeli na ultru al nema sanse. mm radi navecer pa ne moze ic a mene to ne zanima.
    na temu izlazaka, cimavica od skoro 13 i maza od 8,5 imaju izlaz do 22:30, a ako zele ostati jos pola sata
    jave se i uvik ih pustim. do 23 h moraju bit u kuci.
    cini mi se da jos i najduze ostaju kad procitam vase postove al zivimo u selu a izadju oko 20,21 h kako kad

  45. #295
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    reci ti njemu, ništa kemija, samo natural, bajo moj
    .
    Samo nečural

    Meni zakon pomaže da odredim granicu,
    do 23.00 je izlazak i tako fercera za sada.
    nisam naravno niti ja od kamena, ako film traje do 23.30 neću zabraniti izlazak, ali čekamo ispred kina u automobilu.
    on se "uglavnom" ne buni, neki njegovi frendovi su imali loše iskustvo sa policijom
    i to ne u dva ujutro, nego u jedanaest i kvarat navečer.

  46. #296
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Pipli
    ma nek su tvoji krenuli izlazit da te opet malo vidimo tu!

  47. #297
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    piiiplii

  48. #298
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    pipli i ja skakucem na tvoje ukazanje, kao i na a zakaj na jednoj drugoj temi.

  49. #299
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    pipli, inbox :D

    Svi smo se rascmoljili...

  50. #300
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Pipli
    ma nek su tvoji krenuli izlazit da te opet malo vidimo tu!
    ja sam mislila da je trudna

    pipli

Stranica 6 od 7 PrviPrvi ... 4567 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •