Pokazuje rezultate 1 do 28 od 28

Tema: Jastuk za spavanje trudnica

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    7

    Početno Jastuk za spavanje trudnica

    Molim preporuke za kupnju jastuka za spavanje u obliku zmijice

  2. #2
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    pazi da ti ne uvale onaj punjen kuglicama stiropora. Ko da ležiš na deblu, meni potpuno nefunkcionalan. Zapravo potpuno nezamislivo da itko može na tome ležati. Plus šuška, ko da je šljunak u njemu, nema razlike. Taj tip punjenja više odgovara za dojenje. Uzmi punjen onim čime se već puni jastuk (obični). Jastuk mora biti podatan i mora se moći spljoštiti da ti fino dođe pod trbuh kad ga "zajašiš". Mora se moći lako "motati" - da lagano s njim barataš kroz san i spavanje. Ja sam imala onaj u obliku potkove, jako dugačak i koristim ga i u ovoj trudnoći. Sad kad se razradio mi je najbolji.

  3. #3
    lisica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    384

    Početno

    Ja si, vjerovale ili ne, upravo radim sama!! Imala sam taj sa kuglicama, posudila frendici, vraća mi ga već mjesec dana!!! A ja ko kit u krevetu! Skupila sam sve jastučeke koji ničemu ne služe, uzela staru navlaku za plahtu, nažicala kćer da sjedne i ona ko balerina raširila nožice, ja po rubu iscrtala i sad ga idem prošiti, izrezati, puniti, ni sama ne znam kojim redoslijedom ali nužan mi je!! Noćas! I MMu, ukoči mi se zdjelica od ležanja na lijevom boku pa se ja fino na kant naslonim na njega.

  4. #4
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Ja sam za spavanje koristila onaj veliki banana jastuk za dojenje. Kupila u nami na trgu, 170 kn.

  5. #5
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    I ja sam koristila jastuk za dojenje. Prvenstveno sam ga kupila za spavanje u trudnoći a kasnije mi je savršeno došao za dojenje. Savršen, savršen, savršen...

  6. #6
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Kad ste ga pocele koristiti??koliko ste bile trudne...ili je individualno...ovisi tko kako spava i koliki je drob.

  7. #7
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    U mojoj kući su se svi tukli za taj jastuk. Na kraju, poslje dojenja, oko njega su se natezali i muž i sin. I dan danas kad ga vidi moje djete, baca se na njega i automatski ga baca u san. Sad je opet moj. Fino mi popuni rupu ispod rebara (gdje nemam trbuh koji je jako nisko), pa me niš ne zateže, niš ne visi i ne peče.

  8. #8
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Imaš super jastuk u Rodinom webshopu!

  9. #9
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Da, jastuk je i inace odlican za spavanje, ne samo u trudnoci. Ja bih ga i dalje koristila, ali bi bila guzva u krevetu, beba, ja i onda jos i jastuk...

  10. #10
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Ja sam sa svojim i u bolnicu isla doma su ga zvali foster,meni je mjenjao m,klincima mene

  11. #11
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    A gdje se ima za kupiti taj jastuk? U nekim specijaliziranim trgovinama?

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    Ja sam neki dan vidjela u baby centru u City Centru i košta ravno 400kn... too much, jel zna tko jel ima gdje jeftinije??

  13. #13
    lisica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    384

    Početno

    Ja sam svoj napravila od stare navlake za poplun. Zamolila kćercu da sjedne kao da se rasteže, iscrtala po njenim nogama-oblik banane, produljila ga, prošila i napunila sjeckanom spužvom iz starog jastuka od trosjeda. Opće oduševljenje! Kako mi je ostalo pola punjenja iz jastuka a imamo još jedan, naručila su sva djeca po svoj primjerak! :D Probajte, stvarno nije nikakva nauka!

  14. #14
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    Citiraj *Butterfly* prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam neki dan vidjela u baby centru u City Centru i košta ravno 400kn... too much, jel zna tko jel ima gdje jeftinije??
    Bilo u kik-u 90 kn,ne znam za bolji pa meni ok

  15. #15

  16. #16
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Meni taj sto je beti linkala djeluje nekako mali... mozda samo takva slika. Moj je dug... a sigurno metar i pol, ma i vise. Kazem nama na trgu, bio je 170 kn. Tamo na baby odjelu.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    7

    Početno

    Evo nisam znala da ga ima u Rodinom webshopu, ali isto mi se čini manji nego ovaj koji smo uzeli u Bubamari za 170 kn, izgleda kao dugačka banana. Pretpostavljam da je to isti kao u Nami. Uglavnom, super sam zadovoljna. Bas mi je lakše spavati kad se fino smotam uz njega Trudna sam 25 tjedana. I super mi je to što svi pišete da odlično služi i za dojenje. Ja naravno već zamišljam kako će ga moja mrvica razvlačiti po stanu...

  18. #18
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Zna li netko di u zd ima jeftiniji od tog 400kn.znam da u magic baby ima.ali mi se to cini previse dati.
    E a taj rodin mi se cini mali.a i nema jastucnicu.a mozda mi je taj mali i ok jer sam ja niska 165cm.

  19. #19
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Ima jastučnicu, odvojeno se kupuje. .
    Ful je kvalitetan, neš fulati

  20. #20
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Citiraj Smokvica. prvotno napisa Vidi poruku
    Ima jastučnicu, odvojeno se kupuje. .
    Ful je kvalitetan, neš fulati
    Daj link

  21. #21

  22. #22
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Narucila sam.a navlaku ce mi sasiti od frendice mama.

  23. #23
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    Imaš i ovdje http://www.jastukzadojenje.com/pogledajte-dezene.html 200kn i besplatna poštarina za Hrvatsku

  24. #24
    artisan avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    371

    Početno

    Bas sam ja htjela pitati jel netko narucio od tamo. Bas su mi lijepi, al se bojim da nisu preprazni...

  25. #25
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Citiraj mala-vila prvotno napisa Vidi poruku
    Imaš i ovdje http://www.jastukzadojenje.com/pogledajte-dezene.html 200kn i besplatna poštarina za Hrvatsku

    a joj.sad mi je gotovo kad sam narucila sa rode ;(

  26. #26
    artisan avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    371

    Početno

    Evo ja sam narucila ovaj sa stranice jastukzadojenje i sad je stigao, a jucer sam platila. Sve pohvale, bas je lijep dizajn, uzela sam plavo bez tockice, i fino je popunjen, nije ni malo prazan. navecer cu probat spavat s njim...

  27. #27
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Kak to nisam znala. Frendica će mi posuditi jastuk za dojenje, nisam se uopće sjetila spavati s njim. A baš mi počinje biti nezgodno spavati - trbuh mi je sad već veliki, moram spavati na povišenom da lakše dišem, pa me onda bole leđa.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    7

    Početno

    Preporodit ces se jer je zbilja super za spavanje. Jedino me bebica budi kad se igra u busici, za to jos nema jastuka

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •