Stranica 62 od 77 PrviPrvi ... 1252606162636472 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,051 do 3,100 od 3831

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #3051

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Tiara, uzela si bolovanje? Jel i tebi bi dr. Kardum na transferu?

  2. #3052

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    KajTeBriga,ja ne radim,al kad sam radila sam dobila bolovanje bez problema,kad je bila punkcija onda od nje na dalje.
    Meni bila dr. Jukic,neznam tko je taj dr. To je neki novi?

  3. #3053

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Kad vadis betu?

  4. #3054

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    21.7. tek, a već sam luda
    dr. kardum je na subspecijalizaciji mislim, inače je u merkuru na ginekologiji, meni je bio i na punkciji još u siječnju, zajedno s dr. bursaćem koji mi je i radio punkciju. sad je FET kardum odradio sam, divan i izuzetno drag čovjek.
    a za bolovanje mi je rekao da imam pravo, ali već prije sam odlučila da neću, ovak se barem malo koncentriram na nešto drugo.

  5. #3055

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    KajTeBriga,ja 23.7. Ako nemas neki stresan i fizicki naporan posao zasto ne,mislim da sam vidjela prije jednog onako s naocalama,ma ja sam ti ovaj put odlucila bit hladna ko led,a dal cu uspjet neznam,uglavnom dr. mi je rekla danas malo vise odmaranja,a od sutra lagane setnjice,sve ono laganini,tako da eto vidjet cemo,nisam dobila fragmin,nego aspirin,utrogestan i estrofem dalje,sretno,drzim palceve

  6. #3056

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Danas tek pregled 2.dc, u cetvrtak kontrola pa ce se vidjet... sad sam od sutra pet dana na 3x1 klomifenu...
    Nadam se da ce ovaj ciklus biti bolje

  7. #3057

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    ivana, pa brzo si dogurala do novog postupka, ili mi se samo čini, jednom kad se pokrene puno je lakše nego stalno čekati a ne znaš što čekaš i koliko dugo ćeš čekati. držim fige jako da bude bolje nego prošli...
    nama je prvi transfer uopće i nekak sam sva pozitivna, a toga se najviše bojim, kad me obuzme ta neka dragost i sreća, obično se sve izjalovi. a ne mogu si pomoći, jednostavno mi je takav osjećaj...

  8. #3058

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Ma kad mi je prekinut postupak 24.6.na 15. dc, taman sam odma rad morala poslat nove upitnike i menga stigla lijepo bez kasnjenja tako da je sad poceo novi ciklus... a pauza ne treba biti jer nije postupka ni bilo..

  9. #3059

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Ivana2009,ma bit ce sad sve ok,vidjet ces,drzim fige.
    KajTeBriga,gle nikad neznas kako ce zavrsit,al dobro je razmisljat pozitivno,nekako se bolje osjecas,barem ja tako

  10. #3060

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Cure samo pozitiva, odmor i čim zdraviji život, koliko je moguće...
    Držim vam objema palčeve-tiara i KajTeBriga, čuvajte svoje embriće (bebice) i sebe pa da uskoro budu dva plusića!!!

  11. #3061

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Ivana, hvala ti! Javljaj nam svoj napredak, da nam čekanje bude zanimljivije

  12. #3062

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Zna li netko da li ovjeren pristanak za mpo kod biljeznika treba donijeti odmah 3.dan kada kada se krece u postupak?

  13. #3063

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Bilo bi dobro da ga imate tad, ali mislim da smo mi znali na tom prvom pregledu tek uzeti upitnik i onda ga donijeti ovjerenog na drugom pregledu. Jer obrazac nema nigdje online, moraš ga fizički uzeti kod njih...

  14. #3064

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Dobili smo ga jos prije god dana kada smo krenuli ali s obzirom da se sve zakompliciralo nikako da ga ovjerimo, budemo mi onda sutra ujutro prije nego idemo tamo to ovjerili za svaki slucaj, valjda je obrazac ostao isti.

  15. #3065

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Ako i nije 100% isti, mogli su promijenit font il nest slično jer zakon je isti...

  16. #3066

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Ovjereni pristanak trebas donjet do dana punkcije

  17. #3067

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    sladja01,isti je obrazac,ja sam ga imala od prosle godine,ovjeren i kod njih bio od tad.mozes ga donjet sutra,a mozes i na sljedeci pregled
    Ivana,hvala,uskoro ces i ti cuvat svoje,drzi palceve i sretno
    KajTeBriga,kako si,kak se osjecas?

  18. #3068

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    I svakak i nikak. Malo osjećam neki pritisak u donjem dijelu trbuha, pa malo malo ne osjećam ništa. Obrisala sam drugi i treći dan nakon transfera malo sukrvice, to je rekao da bi moglo biti implantacijsko, al opet, meni tak bude tijekom ovulacije koja se taman poklopila, pa pokušavam ne o tome razmišljati. Radim normalno, pazim da ne dižem ništa teško i fale mi treninzi, užasno, pa kompenziram dužim šetnjama. I ludim od čekanja, danas sam se probudila i mrak mi je na oči pao kad sam shvatila da je tek srijeda. Obećala sam si da neću raditi test prije nego bude dan prije bete, a noćas sam sanjala da je test bio pozitivan pa si sad još više mislim da neće biti... Al to ti je tak, kak me koju minutu pitaš

  19. #3069

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    nije mi prošao post do kraja, fali pitanje kak si ti tiara

  20. #3070

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Bila ja danas, za svaki slucaj ovjerili usput i predali. A usput pitanje ako je netko bio na klomifenima, ostao nam jos jedan prirodni postupak pa idemo probati, koji dan otprilike mogu ocekivati punkciju? U pon idem na kontrolu.

  21. #3071

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Ja sam na klomifenima, tj.danas popila zadnje tri.. i ja se pitam kad bi to moglo biti (pogotovo sad jer treba covid testiranje)... samo nek bude... nadam se sutra da ce uzv pokazat dobar napredak...
    Posljednje uređivanje od Ivana2009 : 15.07.2020. at 22:30

  22. #3072

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Kaze uzv da su folikuli 8.dc jos mali, oko 10 mm, ali su za taj dan ok, sad jos malo klomifena dva dana pa cemo vidjet u pon. Svaki put nas ima u čekaoni sve više i više..

  23. #3073

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Cure, jel išao netko možda već na covid-test na Andrija štampar u zg-u, zbog hitnoce i nemogucnosti obavljanja blize-doma? Kako tamo funkcionira taj drive-test? Treba se naručiti ili se dođe samo s uputnicom?

  24. #3074

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    KajTe Briga,ma isto ko i ti,kad me boli,zasto boli kad ne zasto ne,svaki dan me uhvate neki bolovi,ko da ce svaki cas iscurit iz mene,sise me tek pocele jucer bolit,al ne strasno sve ko u pms-u,al vjerojatno od utrogestana,neznam ni sama,nemogu se sjetit kako mi je bilo kad sam ostala trudna,al opet nemogu usporedivat jer je tad bila stimulacija,ma neznam vise sta da mislim,a do cetvrtka treba izdrzat,neznam ni ja dal cu radit test prije,nemam ga ni doma trebala bi kupit,kad sam ostala trudna radila sam ga 9dpt jer sam imala uzasne bolove preko noci do jutra i tad sam ga napravila cisto onako da me ne iznenadi menga il negativna beta a ono +,i ja setam,ne dizem tesko,radim sve polako,lezim samo kad stavljam utrice,al onda zaspim u sekundi,a bit ce kako bude,nemozemo nista osim cekat i nadat se

  25. #3075

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Ivana, drzim fige da folikuli u pon budu dobri. A sto se testa tice, mene isto malo brine hocu li to uspjeti obaviti i dobiti nalaz na vrijeme.

  26. #3076

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Sladja, hvala... ako nikako drugačije, kampirat ću kod dr. Andrije Štampara dok me netko ne testira... jer ako mi kažeu pon ujutro da je punkcija u srijedu ujutro, u utorak je malo kasno testirat se da nalaz imam, a testiranja su u manjim bolnicama samo do 9, a teleportirat se iz ZG u Kc nazalost ne mogu...

  27. #3077

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Čovječe, koje komplikacije... Pa trebali bi oni uputit, najavit makar, mog supruga su prije dva mjeseca naručili prije operacije točno na minutu na test, sve je bilo tempirano. Istina, bolnica van Zg i ovo je malo teže sve jer ne možeš predvidjeti unaprijed, ali tim više bi oni trebali biti umreženi i povezani da se to stigne riješiti, a ne da ti vele moraš imati nalaz, ali snađi se sama... Koma!

    Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

  28. #3078

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Meni jos kaze moja doktorica da mi ne moze dati uputnicu dok ne znam tocan dan kada cu raditi test jer me kao uz izdavanje uputnice odmah mora i naruciti tako da zivi bili pa vidjeli kako cu to obaviti.

  29. #3079

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Ja sam uputnicu dobila, nije naslovljena na neku određenu bolnicu/ustanovu, a za kad me treba naručiti mogu doktoru javiti i telefonski, samo trebali bi se znat 2 dana prije, a to je nemoguce.... valjda ce uvazit najavu u zg malo prije dolaska, drive-in... nije valjda takva guzva

  30. #3080

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Ivana, a jesi li se raspitala hoces li moci obaviti test u Stamparu, ja trazim info po netu ali nista ne nalazim. I znaci, tebi je doktorica uputnicu dala bez kompliciranja?

  31. #3081

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Uputnicu sam dobila bez problema. Samo javim doktoru kad bi trebala na testiranje, on mora najaviti i reci zbog čega treba... do sad nije narucivao u zg, ali ak ne bude izvedivo stici u kc, negdje se mora, u ZG je taj drive-in pa valjda ce me htjeti testirati..

  32. #3082

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Cure, evo ja obavila testiranje na Andrija Štampar- bez problema, bez najave, samo treba uputnica, brzo i bezbolno...
    punkcija u srijedu, danas štoperica navečer... imam tri folikula 18, 18 i 17 mm... držite fige na sve prođe ok

  33. #3083

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Ivana,super,drzim fige,sretno i javi u srijedu kako je proslo

  34. #3084

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Cure, moj test negativan na 12. dan poslije transfera, sutra reda radi idem vaditi betu, ali šarafi me već od jučer ko pred mengu i stala sam s terapijom pa čekam svaki čas procuriti.
    Nadam se da vaše vijesti budu ljepše...

    Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

  35. #3085

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    E da, koje ste imale punkciju i transfer vec - kada se zna kolko je stanica i kad ce biti transfer? Isti dan najave ili nazovu?

  36. #3086

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Ivana, super za folikule i dobro je cuti da je i testiranje obavljeno bez problema, ja danas popodne zovem dr.da mi hoce nece mora dati uputnicu. Ja sutra moram jos na kontrolu, nakon 5 dana klomifena imam jedan vodeci folikul i dosta manjih pa ce sutra dr.odluciti jel ce punkcija biti u cet ili petak. A sto se broja stanica tice, odmah iza transfera se zna koliko ih je i ja sam bila 3 dan iza punkcije narucena ali ipak se cekao 5.dan pa mi je onda bio transfer. KajTeBriga, zao mi je bas sto je tako...

  37. #3087

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    KajTeBriga,zao mi je,neznam sta da ti kazem,svejedno vadi betu,ja nebi prestajala sa terapijom do bete,drzi se

  38. #3088

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Ma idem sutra, ali nema mi smisla nastavljati, već sam sama sebi odvratna s tim utrogestanom, čim prije procurim mogu to staviti iza sebe i okrenuti se dalje... Danas sam čista negativa, ali držim fige jako da vama bude bolje

    Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

  39. #3089

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    KajTeBriga, mozda beta pokaze ipak, zato se i vadi jer testovi nisu najsigurniji u tako ranoj fazi...

  40. #3090

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Ma petodnevne su mi vraćane, da se ima što vidjeti već bi se svakak vidjelo. Lakše mi je ako ne nastavljam agoniju te lažne nade i čekanja čuda. Što prije odtugujem, to prije mogu dalje, ali kužim vas što mi govorite, da je netko drugi u ovoj situaciji i ja bih govorila isto

    Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

  41. #3091

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Jutro,KajTeBriga pridruzujem ti se sa negativnim testom,nisam toliko tuzna koliko sam ljuta,embriji tako odlicni ne kuzim jednostavno u cemu je problem,vise nemam snage,nemamo vise smrzlica,al definitivno cu potrazit neko drugo misljenje,a dok ova j..... korona traje ne mislim ulazit u novi postupak,ne zelim prolazit procedure koje mi netrebaju

  42. #3092

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Ja već dva sata čekam vađenje krvi za betu, samo da se potvrdi da je negativna... Kasnim na posao urnebesno, i meni je svega puna kapa... Ali ne mislim odustati, ni mi nemamo smrzlića, utoliko mi je lakše ići dalje, jedino sam se sjetila jučer da sam zaboravila potvrditi putne naloge, to bi mogao biti jedini razlog zašto ću se vraćati na VV. Mislim i da znam gdje ćemo dalje, baš zato da dobijem drugo mišljenje i drugačiji pristup, možda upali, tu više ne želim gubiti vrijeme...
    Tiara, jako mi je žao, baš.

    Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

  43. #3093

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Ja sam jucer podigla uputnicu tako da cu ic vadit u cetvrtak samo tolko da im znam javit,ne mislim ni ja odustat samo cu potrazit drugo misljenje,gdje mi nece rec da je sve u redu,a nije,jer bi vec hrpu klinaca imala doma,i to me najvise ljuti,prije ove korone se dr. maksimalno posvetila tome da uspijemo,barem sam imala takav dojam,al sad kad sam dosla ponovo kao da je sve nabrzaka,dogovorili smo da cemo ic prirodno u fet pa mi opet dali estrofem,a nedaj boze da sta spomenes,evo jednostavno sam toliko ljuta da bi mogla mobitel pregrist,a jos k tome nemam ni osjecaj da bi vjestica mogla stic,nikakvih bolova,nista,osim sto me grudi jos bole

  44. #3094

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    25

    Početno

    Pozdrav. Pratim i citam postovo,al nemam volje se javljat, a ni nesto mudro za podjelit. I ja sam nedavno bila na vracanju, negativna beta. Svaki put su mi vracene 5 blastice. Sve uredu ali se neprima. Sad sam dragom uzela profertil, i koenzim q10 , i sa tim ga stopam. Sljedeca 3 mj ne mislim ici nikuda. Luda sam vise od tih pregleda, i onda na kraju nesto nadu. Pa opet otrov trpat u sebe, a otic po drugo misljenje , pa da mi kaze sve uredu. Ne znam. Kuda dalje...citam postove na kraju mi to sve izgleda isto.

  45. #3095

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Da, i ja sam jako nezadovoljna pristupom, a uz to, ako još jednom budem morala na punkciju bez anestezije, vrištat ću na mjesec. Ja stvarno imam visok prag tolerancije na bol, ali ovo je nešto kroz što ne želim više ikad na živo prolaziti.
    Osim toga, više puta mi se dogodilo da, kad uletim kod doktora na zamjeni, ovaj se čudom čudi kako ili ne uzimam terapiju koju on misli da bih trebala ili zašto još neki zahvat nije napravljen. I onda kad pitam što sad, odgovor bude, ništa, ja sam tu na zamjeni.
    Pa si ti misli, zato želim friške oči u našem slučaju, a još kad se tome priboje sve birokratske komplikacije... Nemam što dalje razmišljati. Osim u koju ćemo bolnicu dalje, a mislim da sam se odlučila za Petrovu.

    Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

  46. #3096

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Curke, žao mi je zbog vaših neuspjeha, iako koliko sam shvatila jos nisu gotovi testovi bete, zato ne gubite nadu jos koji dan...
    KajTe Briga, koliko folikula je bilo na punkciji da je bila takva bol? Ili to nema veze s tim?
    Sada se ne nosi svoja spavacica ni nista (zbog korone)... u cemu su zene onda tamo? U njihovim nekim???
    Jedna cura je pricala da je dobila toliko injekcija prije (u venu i guzu) da ju bolila zapravo samo guza od injekcije... i vi ste dobile tako il je to novo?

  47. #3097

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Ivana, bez brige, dobiš tamo spavaćicu, šlapice a sad i kapicu za glavu
    E, a sad mi stvarno nije bila namjera isprepadati te zbog punkcije, ali ja to više ne želim ponoviti bez anestezije. Meni su izvadili 8 stanica, otišlo u blagi hiper, sve prije i poslije je mačji kašalj u usporedbi s tih 5-10 minuta na stolu. Što ne znači da će i tebi biti tako, probaj ne razmišljati o tome kad je već takva situacija da i dalje ne nude anesteziju.
    A ta sredstva za smirenje na mene nisu imale nikakav učinak, niti me boljelo dupe od toga
    I stigla je beta još ujutro, ravna nula

    Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk
    Posljednje uređivanje od KajTeBriga : 21.07.2020. at 16:18

  48. #3098

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Ma ja sam se pripremila vec na bol tak da kak bude, bude... a lijekovi inace na mene djeluju bas jako i duze nego je to obicno (2013.kod uklanjanja polipa dobila neki koktelcic od kojeg sam bila jos dva dana zmantana), a nakon zahvata spavala par sati... prije hsg mi nisu dali nista, mogla sam izdrzat, inace bi mi dali... tak da prezivjet cu tih 5-10 min

  49. #3099

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Gle ja sam izdrzala punkciju 15 kom,s tim da imam samo jedan jajnik,da boli boli jebiga,al sam sama sebi rekla da moram izdrzat za ono sto najvise zelim,al mislim da ovi neuspjesni postupci jace bole,barem mene,npr kod punkcije sa 7 il 8 vise neznam koliko ih je bilo u prvom me jace boljelo nego sa 15,s tim da je bio drugi dr.
    KajTeBriga i meni je jedna od opcija Petrova,al imam jos vremena za razmisljat jer pod koronom necu nigdje ic

  50. #3100

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Tiara, svaka čast na toj odluci, ja nakon ovih izgubljenih godinu dana na vuku više niti minute ne želim gubiti, 36 mi je godina, ni u posvojenju se ne bih rado našla s 40.

    Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •