Što Vaši klinci ove dobi rade tokom ovih praznika , ukoliko nisu na moru niti imaju u blizini mogućnost svakodnevnog kupanja, dakle ako moraju biti u svoja 4 zida ili blizu toga. Ja sam više doslovce luda, ispada da velikim dijelom visi na kompu, a ne želim mu to zabraniti jer ne znam ni sama što da očekujem da bi on trebao raditi dok smo mi na poslu. Budući da se ne zna sam organizirati, većinu onoga što očekujem od njega i što pomaže po kući tipa usisavanje, suđe, pospremanje, radimo zajedno popodne jer mu stalno trebaju neke smjernice pa nam je tako lakše. E sad problem je ( što sam već i prije pisala na drugim temama) što je susjedstvo puno djece koja samo čekaju da se ukrcaju negdje na druženje a to mi je neprihvatljivo budući da je odnedavno D. sam u kući ( baka je u svojoj kući u dvorištu i ne želim ju opterećivati da ga pazi i kontrolira) zaista se bojim štete i nereda koje ta djeca ostavljaju za sobom, tim više što nema odrasle osobe u blizini. Dakle ne mogu dozvoliti da D. ode kod nekoga na druženje jer to znači da će začas ta ista djeca + xy susjed iz ulice biti u našoj kući , a mislim da D. nije spreman na to da pazi konstantno tko što radi i koliko su ti isti kod nas( a bili bi doslovce cijeli dan , vjerujte mi ). Budući da je kišno vrijeme, opcija igre na otvorenom ne postoji, a opet i kad je jako sunce opet nije poželjno da su vani. Kako to izgleda kod vas ?