Stranica 13 od 15 PrviPrvi ... 31112131415 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 748

Tema: Dogovor oko iznosa alimentacije

  1. #601

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    262

    Početno

    Citiraj Willow prvotno napisa Vidi poruku
    main,
    ljudi pišu po forumima što god žele, i što da je netko napisao da bi minimalan iznos alimentacije trebao biti npr. 3000 kn po djetetu?

    ako je zakonski okvir takav kakav je, i uzima u obzir visinu primanja i stambeni kredit, i u tvom slučaju je sve uzeto u obzir, o čemu ti tu pišeš?

    zakon te štiti, imaš i odvjetnika a smatraj da je tvoja žena (kako god okreneš) 1100 minimalno potrošila na dijete, svojih, tvojih, kojih god, jer kako god okreneš,
    toliko je potrošila minimalno na dijete - posredno ili neposredno
    ili se bojiš da bivša želi tvoju ušteđevinu ili što već? možda će tražiti i da prodaš stan i da njoj daš novac od prodaje stana

    evo mogu i ja napisati da se slažem s tobom da 7000 kn i nije neka plaća, ispod 10.000 ne priznam i što sad - možda ovo vidi netko iz sabora i sjeti se
    svima podići plaće, ma neka minimalac bude 10.000 kn pa ćemo svi lakše živjeti
    realno mislim da sam dokazao svoje. tko do sad nije shvatio što ja želim taj niti neće jer neželi.

    platim 1100 a onda dok imam nešto onda mogu dijetetu nešto posebno kupiti. trenutno nemam ništa da mu dam. totalno sam skrenuo u dugove.

    ako bi morao previše plaćati ništa mi ne ostane da mu ovako dam.
    Posljednje uređivanje od main : 24.08.2016. at 15:37

  2. #602
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,701

    Početno

    a to ti je hrvatska svakidašnjica... život u minusu

    uostalom, dijete će (dugoročno) pamtiti vrijeme provedeno s ocem a ne što mu je kupio

  3. #603
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj main prvotno napisa Vidi poruku
    gdje vas 5 živi od pola moje mjesečne plaće?

    nisam našao, samo ne mogu baš svaki dio secirati. Realno moj stav nije trentno razmišljanje. bilo što napišete, na kraju ispadne da nije tako. istina se ne može izbiti. to npr prolazi u nekim kratkim raspavama pa navedeš drugog na krivu stranu, on se ni ne snađe a ti sa parolom dobivaš. bila to raspava ili sud.


    kako vas 5 može živjeti? gdje živite?
    A gdje si ti procitao pola??? Ja sam napisala manje. I da, zivimo od manje. U kvartu koji je na 15min od centra.Gdje nam je škola iza zgrade. U malom stancicu koji je moj i nije pod nikakvim kreditima. Srasli smo sa njime a treba nam veci. Ali ne zalimo se jer imamo krov nad glavom. Nekome kutija za cipele nama sve. Imamo auto srednje klase.Teski bi mogli kada ni sebe stavljali na prvo mjesto. Biti ce i za to vremena kada budu uvjeti bolji.


    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  4. #604
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    A imam tinejdžera, osnovnoškolsku i todlericu. Razlicite dobi i razlicite potrebe.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  5. #605
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    *osnovnoskolku

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  6. #606

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    262

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    A gdje si ti procitao pola??? Ja sam napisala manje. I da, zivimo od manje. U kvartu koji je na 15min od centra.Gdje nam je škola iza zgrade. U malom stancicu koji je moj i nije pod nikakvim kreditima. Srasli smo sa njime a treba nam veci. Ali ne zalimo se jer imamo krov nad glavom. Nekome kutija za cipele nama sve. Imamo auto srednje klase.Teski bi mogli kada ni sebe stavljali na prvo mjesto. Biti ce i za to vremena kada budu uvjeti bolji.


    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
    ok. sorry krivo pročitao. dakle imate skoro kao ja, a ne plaćate kredit. dakle imate više nego.

    kako ste došli do stana?

  7. #607
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj main prvotno napisa Vidi poruku
    ok. sorry krivo pročitao. dakle imate skoro kao ja, a ne plaćate kredit. dakle imate više nego.
    Osim što ih je 5.
    A ti 1 sa alimentacijom.

  8. #608

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    262

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Osim što ih je 5.
    A ti 1 sa alimentacijom.
    i ne plaćaju kredit..

  9. #609
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Al ih je četvero na tom iznosu.

    Moram napisati, nadam se nikad u mojoj blizini takva logika, takvo razmišljanje i takav partner.

  10. #610

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Pa očito nisu kreditom... Ili su ga već otplatili. Ili su naslijedili. Naravno u svakom je slučaju tvoja situacija teza. Ipak ti sa sedam tisuća moras dat tisucu za dijete. I apsolutno je nemoguće da čovjek sam zivi od te siće.

  11. #611
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Stan sam ja kupila od zarade i ustedevine. Buduci da nije neki elitni kvart dobro sam prosla. Ali to ti nista ne znaci jer danas malo bolji auto dode toliko. Za temu nije bitno tko je bio pametniji prije xy godina.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  12. #612
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    A mm je dosao sa autom

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  13. #613
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,379

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Al ih je četvero na tom iznosu.

    Moram napisati, nadam se nikad u mojoj blizini takva logika, takvo razmišljanje i takav partner.
    Meni je razmisljanje genijalno.
    Obitelj od 5 clanova sa ( pre)malim stanom i prihodima manjim od 7000 kn.
    I zdrav slobodan muskarac sa alimentacijom koja iznosi koliko ono % place (?) i stanom na kredu.
    Siroti taj muskarac. Ugrozena vrsta. Uvela bih posebnu kategoriju pomoci za takve. Mozda bi im dodjelila i nove sportske aute bez krova i bonove u restoranima da im olaksam.
    Posljednje uređivanje od sirius : 24.08.2016. at 16:13

  14. #614

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Ma kriszg, vi se razbacujete parama, isto kao i mi. A covjeku fakat teško. Mislim ono, nemojmo mu trljat sol na ranu našim prihodima... Dat tisucu za dijete pa da ti ostane šest i kredit... Nije to lako

  15. #615
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,701

    Početno

    main, a nisi nigdje napisao koliki ti je stambeni kredit ili sam previdjela?

  16. #616
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Ne bih rekla da nemamo kredita. Samo ta opcija je za kucanske aparate. Taman nam izasao fridz od prošle god i crkne masina za vesh. Mrtva je. Nikako se izvuci.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  17. #617
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    Ma kriszg, vi se razbacujete parama, isto kao i mi. A covjeku fakat teško. Mislim ono, nemojmo mu trljat sol na ranu našim prihodima... Dat tisucu za dijete pa da ti ostane šest i kredit... Nije to lako
    i to kaj velis.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  18. #618
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Dvaput sam pitala isto.
    Vrlo konkretno.
    I nisam dobila odgovor.
    Nemam vremena ni volje isčitavati stranice i stranice @mainovih "argumenata"
    Samo ću još dodati da ovaj topik čitaju i odvjetnici i suci i sutkinje pa će ubuduće biti pametniji prilikom određivanja alimentacija.
    Nadalje i prihodi na crno se itekako uračunavaju prilikom određivanja alimentacije.
    Dovoljno je da bivša žena izjavi da postoje.
    A fore tipa: dat ću otkaz i radit ću na crno da ne moram niš plaćat su davno prokužene pa sudovi nerijetko određuju obvezu plaćanja i takvim roditeljima kao i njihovim roditeljima, djedovima i bakama.
    I da@main, imam puno više škole od tebe, ali i godina, iskustva, radnog staža pa i pameti.
    I bolje ti je da se prihvatiš tog malog i zajedno s mamom napravite čovjeka od njega umjesto da mu brojiš kune i lipe.
    I piskaraš nebuloze.

  19. #619
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    Ali npr. kila pilećih prsa je 30 kn, a sigurno ne pojedemo kilu za jedan ručak. Blitva i krumpir za jedan ručak nije ni 10 kn.
    sori dijana što cicijašim, ali ja sam zapela na ovome, tj dug sam vrtila zašto meni ručak piletina + blitva i krumpiri za 4 osobe ne ispada tako jeftin nikako
    otkud 30kn? u konzumu vidim da je 30kn 400g, cijena po kilogramu je 82kn, u Kauflandu je na akciji -33% 52kn, dakle isto redovna cijena 80kn po kilogramu. Obično je normativ mesa po osobi oko 300g, recimo da je za manje dijete nešto manje, iako za diejte od 8 godina i ne toliko manje, moj sedmogodišnjak pojede skoro koliko i ja.

    meni je u kućanstvu hrana daleko najveća stavka na koju trošimo (krediti su nam ostali još mali), i to pričam o hrani tipa meso, voće, povrće, riba, mliječni proizvodi, unutar sezone, ne gotova jela niti restorani

    pa kad vidim ovo, i kad deaedi napiše da skuha varivo za 4 osobe za 20kn, stvarno bih jako volila da mi odate tajnu

  20. #620
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Na placu je kila pilecih neiskostenih prsa 30 kn.Iskostim i od ostatka imam juhu. Zasto bi u konzumu kupovala duplo skuplje, doduse iskosteno? Mlijeka ima vec od 3.5 kuna, jogurta od 7,8.

  21. #621
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Ne znam doduse za split, ali ovo ljeto sam bila u malom mjestu i za istu cijenu kupovala, kod perutnine ptuj.

  22. #622
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Ha ha pa niti ja stvarno ne želim cicijašiti, ali iskošteno i neiskošteno jednostavno nije jednako, to nije jednaka količina mesa.

  23. #623
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,379

    Početno

    Joj, Dijana , daj otvori temu o stednji.
    Jos bolje nastavi na postojece teme o kupovini na placu i stednji.
    Sto zelis dokazati sa svojim pisanjem? Ne kuzim poantu?
    Niti svi hodaju po placu, niti svi hodaju po rasprodajama. Mogu, ali ne moraju. Isto kao sto ne mojaju imati stambeni kredit ili auto. Postoje puno povoljnije opcije , zar ne?
    Ali , eto , ljudi vole placati skupe kamate banci da bi imali kvadrate na svoje ime jednog dana.
    Ili vole voziti guzicu u udobnom autu, a ne zaguzvanom busu.
    Neki vole pakirani pileci file iz Konzuma, ne hodaju po malim perutninama na placu , traze akcije i ne filetiraju prsa prije bacanja na tavu.
    Posljednje uređivanje od sirius : 24.08.2016. at 17:00

  24. #624
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Minus 20-ak dkg, imam ostar noz i dosta prakse A ostatak ide u juhu, ne baca se.
    Svejedno, solidan rucak za 4 s tim prsima ne ispada preko 50kn.

  25. #625
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Ne znam zasto si nervozna, sirius?

  26. #626
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,379

    Početno

    Ja, nervozna?
    Uopce nisam.
    Samo ne vidim poantu pricanja o filetiranju pilecih prsa sa akcije na placu dok otac zali visoku svotu koju daje za alimentaciju jer ne moze hodati po restoranima sa potencijalnim partnericama.
    Ili su te upute o povoljnoj kupovini mozda za njega?

  27. #627
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    A vidjela si poantu dok su se nabrajali troskovi logopeda i ostalog koji su kao isli pod normalno, da se dokaze kako je dijete neminovno skupo?
    A kad ja pokusam pokazati kako se moze proci jeftinije, ti me saljes da otvaram novi topic?
    Posljednje uređivanje od Dijana : 24.08.2016. at 17:11

  28. #628
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Znači za jedno dijete 15 kuna, da ne cicijašimo, i neka su ostali obroci koje dijete dnevno pojede još 15 kuna (doručak, večera i užine) 30 kuna dnevno, 30*30=900 i skoro ode mainovih 1100 kuna, ostane taman za cipele iz Deichmanna

  29. #629
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,379

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Znači za jedno dijete 15 kuna, da ne cicijašimo, i neka su ostali obroci koje dijete dnevno pojede još 15 kuna (doručak, večera i užine) 30 kuna dnevno, 30*30=900 i skoro ode mainovih 1100 kuna, ostane taman za cipele iz Deichmanna
    Ma daj Mima, Bandic to moze za 9 kn po glavi. Sto mi ne bi mogli, plus jos koja kunica za veceru.

  30. #630
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Otprilike, ako ne ide u institucije.

  31. #631
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,379

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    A vidjela si poantu dok su se nabrajali troskovi logopeda i ostalog koji su kao isli pod normalno, da se dokaze kako je dijete neminovno skupo?
    A kad ja pokusam pokazati kako se moze proci jeftinije, ti me saljes da otvaram novi topic?
    Naravno da se moze proci jeftinije.
    Npr. tko kaze da dijete uopce treba ici logopedu , cak i ako mu je potrebno.
    Uvijek moze cekati godinu dana na dijagnostiku, a onda jod 1,5 -2 godine na terapiju . Jednom tjedno od 40 minuta u paru.
    Posljednje uređivanje od sirius : 24.08.2016. at 17:17

  32. #632
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Da, ocito je privatnik jedino rjesenje. Tko nema love ocito nema priliku djetetu ispraviti defekt.

  33. #633
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,379

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    Otprilike, ako ne ide u institucije.
    Aha, kako da ne . Djetetu od 14 godina sigurno je dovoljno cc 12 kn dnevno za sve obroke. Dorucak , rucak i vecera za 3 kn, a 2 uzine mogu proci za 1.5 kn po obroku. Taman za pola banane ili 2/3 jabuke za uzinu.

  34. #634
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,379

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    Da, ocito je privatnik jedino rjesenje. Tko nema love ocito nema priliku djetetu ispraviti defekt.
    Iskreno, bas i nema.
    Pogotovo ako nije izuzetno angaziran i ne zivi u vecem gradu.

  35. #635
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Znaci, svi koji kod logopeda idu preko hzzo idu za bezveze, jer im to nece pomoci? A angaziran bi valjda trebao biti za svoje dijete svatko, placao privatno ili ne.

  36. #636
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,379

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    Znaci, svi koji kod logopeda idu preko hzzo idu za bezveze, jer im to nece pomoci? A angaziran bi valjda trebao biti za svoje dijete svatko, placao privatno ili ne.
    Kad se ide preko HZZO -a ( konkretno logopedu) ceka se puno predugo, terapija se dobije vecinom prilicno kasni i u kolicini /trajanju premalo za optimalne rezultate ( kod vecine).
    Jasno da ce ljudi cekati red preko HZZO-a ako nemaju novaca, ali da je to cekanje i kolicina terapije u ineteresu djeteta ...pa -nije.
    Ne razumijem sto je tu cudno ili neobicno?
    mozes to pitati bilo kojeg logopeda koji radi na uputnicu, i svaki ce ti reci ovo sto sam napisala.
    Biti angaziran znaci : raditi sam sa djetetom doma po knjigama iz knjiznice i gnjaviti okolo ustanove da uzmu dijete na terapiju prije vremena ( preko veze).
    Posljednje uređivanje od sirius : 24.08.2016. at 17:37

  37. #637
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    I, sirius, u vezi piletine, tang je pristojno pitala, pa sam joj odgovorila.

  38. #638
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Pa samo ispadne da se nitko ne izlijeci na uputnicu, eto. A da je potrebno vise zivaca nego kod privatnika, sigurno jest.

  39. #639
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Mom djetetu je, kao pacijentu Goljaka od rođenja, kad je zatrebalo ponuđena terapija kod logopeda svaki drugi tjedan za ispravljanje slova R, s tim da su mi direktno rekli da to nije dovoljno. I što napraviti u tom trenutku - ja sam odlučila plaćati privatno.

  40. #640
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,379

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    Pa samo ispadne da se nitko ne izlijeci na uputnicu, eto. A da je potrebno vise zivaca nego kod privatnika, sigurno jest.
    Pa srecom, vecina stari u sustavu o kojima zivot ovisi idu na uputnicu.
    Ali nemoj misliti da svaka bolest cija terapija, operacija , pregled i pretrage mogu vecinom na uputnicu, ne nosi sa sobom dodatne troskove koji ne idu na uputnicu.
    za najobicniji proljev najjeftiniji probiotik kosta 60 kn.

  41. #641
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Dijana stvar je u tome, a to svakako znaš jer si roditelj, da djeci stalno nešto treba, i to svakom nešto, nekom logoped, nekom probiotik za proljev, nekom sirup za kašalj.
    Evo mojoj je nakon dugo vremena ljetos zatrebao baby haler jer je trebala primati Ventolin, stari smo bacili jer je već bio premali - i što, puknula sam 200 kuna u apoteci, 200 kuna nepredviđenog troška, a kako sam mogla uštediti, ne dati djetetu lijek?! Istraživati ide li baby haler na uputnicu? a takve i tome slične stvari se sa djecom svako malo događaju.

  42. #642
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,379

    Početno

    Npr. dodes iz Slavonije sa djetetom na besplatnu operaciju u Zagreb ( na uputnicu).
    I sto onda? Iskrcas ga u bonici i dodes po njega kad ga otpustaju.
    Jer zakon ne predvida bolovanje dok je dijete u bolnici, a moras si i privatnu sobu platiti ako nemas rodbine u blizini ( smjestaj u bolnici uz dijete mozes samo sanjati.).
    Posljednje uređivanje od sirius : 24.08.2016. at 17:47

  43. #643
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Pa ne znam, moje su imale stopala prema unutra, i ja sam se doma gnjavila s tim. Plus klaiceva. A mogla sam i naruciti fizioterapeuta da mi dodje doma pa se ne bi gnjavila. Samo ja to nisam ni shvacala kao gnjavazu.

    Inace, mislila sam na logopeda, ne na teze probleme. Nije valjda da nitko to ne uspije rijesiti kroz sustav plus vlastiti angazman?

  44. #644
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Nema to veze sa gnjavažom, da si naručivala fizioterapeuta doma (ako bi to našla, ja sam npr. plaćala fizioterapeuticu, ali sam išla gdje bi mi ona rekla da dođem, jer nije dolazila doma nego je radila gdje je ona htjela) onda bi mogla vježbe dobiti češće i duže. Moje dijete je kao hipotono nedonošče terapiju na Goljaku dobivalo maksimalno jednom tjedno po nekih pola sata, i to preko poznanstva, da budem iskrena.

  45. #645
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,379

    Početno

    Logoped ima kod sebe i teze probleme , one koji zahtjevaju visegodisnju terapiju.
    Kao sto i fizioterapet ima puno teze od onih koji se mogu tretirati sami kod kuce.

  46. #646
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Da tvoje dijete ne govori R, frflja ili pak ima grafomotoričke probleme, i da ti se preko uputnice ponudi terapija svaka dva tjedna, bi li ti bila spremna riskirati?

  47. #647
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Ne znam, moja je bila na op, i bila sam uz nju. Platila sam krevet, ne sjecam se koliko. A da nije bilo love, bilo bi mi tako kao sto kazes, ali opet, najvaznije je da se problem rijesi. Mima, razumijem, moja veca je bila osjetljiva i svasta sam pokusavala, ali problem-mandule je rijesila tek op. A iskrcala sam tonu love dotle.Bespotrebno.

  48. #648
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,379

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam, moja je bila na op, i bila sam uz nju. Platila sam krevet, ne sjecam se koliko. A da nije bilo love, bilo bi mi tako kao sto kazes, ali opet, najvaznije je da se problem rijesi. Mima, razumijem, moja veca je bila osjetljiva i svasta sam pokusavala, ali problem-mandule je rijesila tek op. A iskrcala sam tonu love dotle.Bespotrebno.
    Je, najvaznije je da rijesi.
    Pretpostavljam da bi ti to isto bilo najvaznije kad bi u pitanju bio ozbiljniji zahvat i hospitalizacija u trajanju od nekoliko tjedana, ali sigurno ne bi bas tako na to odmahnula rukom. Uz tvrdnju da sve ide na uputnicu i bez love.

  49. #649
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,379

    Početno

    Hocu reci da je sve za zive ljude.
    Moze dijete jesti grah i rizu 5 dana u tjednu i biti samo danima u bolnici.
    Samo je pitanje da li se to bas mora, i da li je to nuzno i optimalno.
    Samo da bi dokazali da se na djecu moze trositi manje , da bi nama ostalo vise za stan, auto i veceru u restoranu.

  50. #650
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Stvarno banaliziras. Vecina djece nema nikakvih posebnih zdravstenih problema. I to se isto uzima u obzir pri odredjivanju alim.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •