Stranica 28 od 122 PrviPrvi ... 1826272829303878 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,351 do 1,400 od 6068

Tema: Kako poništiti glasački listić

  1. #1351
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Sreća pa nas ima i starijih, onih koji su početkom '90. bili vec davno odrasli i pratili politiku .
    Je, ko da nam je to neka sreca.
    bolje da smo jos stariji , pa da nas vec zaboravljivost lovi i selektivna memorija.

  2. #1352
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Jos ces me coksa natjerati da se zahvalim coveku sto je redovito gledao dnevnik. A u jednoj sobi ne mozes pobjec

  3. #1353
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Jel ti to nas da prostis zaje......s??????
    Ili se pakbigras TELEFONA s nama. Ovo telefona je da te podsjetim na jedanu vecu aferu.
    ok, spajalice. izvor o telefonu je isto jako vjerodostojan. koji bi i sam imao štošta reći o iseljeničkim novcima i o "prijatelju" koji mu je posudio za stan..

  4. #1354
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Mislim da orešković neće valjati ni da nam zvijezde skine s neba. NEMA boljeg od zokija.

  5. #1355
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da orešković neće valjati ni da nam zvijezde skine s neba. NEMA boljeg od zokija.
    Da mi iz niše to mislimo, SDP bi dobio izbore.

  6. #1356
    suncokret avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    1,091

    Početno

    zdravstvo:
    Orešković je dodao da misli da je kanadski model zdravstva dobar, te da privatno kao što je u Americi, nije jedina solucija.

    nisam zaista znala da je zdravstvo kao američko uopće solucija. juhu

  7. #1357
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da orešković neće valjati ni da nam zvijezde skine s neba. NEMA boljeg od zokija.
    Ovo stvarno zvuci kao dobar argument. Da bih rijec rekla.
    Sreca da ne patim od kulta licnosti, pa cak niti kad je Zoki u pitanju. Ako nisam patila na Tita, necu niti na Zokija.

  8. #1358
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    Tako je, da je lijevima Zoki valjao, glasali bi za sdp.

  9. #1359
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Citiraj suncokret prvotno napisa Vidi poruku
    zdravstvo:
    Orešković je dodao da misli da je kanadski model zdravstva dobar, te da privatno kao što je u Americi, nije jedina solucija.

    nisam zaista znala da je zdravstvo kao američko uopće solucija. juhu
    hajde, ima nade da nam privatno ne bude jedina opcija.

  10. #1360
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Dobar ti je argument. Mislim na oba posta.
    Ja ne tvrdim da i ljevica nema problema i breme. Kako sam zakljucila zuska te povukla za jezik pa si se javila. Dakle citas redovito. Pa valjda si procitala i moje postove na pocetku.
    A ti HDZ je ovo i ono. Sve drugo je propast. Cudi me da smo prezivjeli ove cetiri godine.
    Al sad evo meni u vrtu i cvijece cvate. Valjda da proslavi trenutnu vlast. Nema veze sto je zima.
    Daj sjedi i sama pogledaj. Pa sve su to jos uvijek isti ljudi koji su bojali tunele. Stavljali telefonske centrale...... ajde budi fer i nabroj novu krv u HDZ bez repova i pokazi da su se promjenili.
    Premijer mozda moze dati novu nadu ali tek kad mu vidimo uzi i siri kabinet. Tad cu se ponadati i mozda mu progledati kroz prste neznanje jezika.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 28.12.2015. at 17:58

  11. #1361
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Ma fuckas jezik. Prezivjela bih paranje usiju kod govora kada bi bilo povjerenja da ce raditi u interesu naroda. Meni to sto je on super truper vrhunski voditelj raznih poduzeca kojo okrecu lovu nista ne govori o tome kakav ce biti u vodenju izvrsne vlasti. Jer kao sto sam vec napisala, drzava nije poduzece.

  12. #1362
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    To je i meni jasno.
    Ne mogu podrzati macka u vreci. Nit ga znam nit ga poznajem a ni kabinet mu se jos ne zna.

  13. #1363
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Pa ne glasa samo niša sdp-a..imamo dvije "glasačke mašinerije" + one koji su nekad za jedne nekad za druge + one koji nikad ne izlaze na izbore..

    spajalice, ja stvarno ne želim zvučati kao toliki zagovornik hdz-a..nisam ni ja ushićena tim izborom, ali oprosti bez obzira na ideologiju, ovo je bila vlada neznalica i nesposobnjakovića predvođena .-.ne smijem napisati- u kojoj je npr. ministar poduzetništva bio predsjednik mladeži sdp-a. Kakve li reference?

    Vjerujem da će ovoj vladi most biti korektiv. Karamarko je već puno ranije kontaktirao oreškovića, je li to može značiti da je i onda kad je računao na dobivene izbore, tražio nekoga za oporavak gospodarstva? A mogao je i jednostavno instalirati nekog svog aparatčika, zašto se zamarati? Što nije Milanović bio predstavio nekog stručnjaka izvana, ili iznutra, svejedno? I mislim da nisi u pravu što se lista tiče, mislim da je oko 70% ljudi novih.
    Ali uostalom vidjet ćemo.

    Dajmo čovjeku šansu da pokaže što može. A možemo i odmah i drvlje i kamenje.

  14. #1364
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    To ti se samo čini - država Je poduzeće.
    Posljednje uređivanje od Davor : 28.12.2015. at 18:09

  15. #1365
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    je, ko da mene netko pita kome cu dati sansu.
    I tako se iz rukava (ili tko zna od kud) izvlace totalno narodu nepoznati ljudi i stavljaju na vazne pozcije. Ko da je uopce vazno da se bilo sto narod pita.
    Posljednje uređivanje od sirius : 28.12.2015. at 18:12

  16. #1366

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Za dobrobit naše države i budućeg izbornog potencijala SDPa, od kojeg se zaista sada očekuje da bude konstruktivna oporba, od srca se nadam da će se pronaći novi vođa stranke, jer neodgojeni, agresivni, bahati i drski Milanović zbilja ne može pasti niže... Već sam rekla da nikada nisam niti nebih glasala za SDP, ali bez obzira na različitost stavova i ideologiju, SDP u vrijeme Ivice Račana i ovaj SDP sada zaista su nebo i zemlja... Milanović je predsjednik postao ni kriv ni dužan i izbore je dobio jer je Sanader izgubio - opet ni kriv ni dužan. Picula ili možda netko drugi iz stranke sigurna sam bio bi puno bolji izbor...
    I, da, ne smeta mi jezik novog Mandatara. Izraziti sam optimist i vjerujem da nam mora svima krenuti na bolje

  17. #1367
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa Vidi poruku
    To ti se samo čini - država Je poduzeće.
    ne cini mi se , nego sam naivna.

  18. #1368
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa Vidi poruku
    To ti se samo čini - država Je poduzeće.
    Da, za liberale. Nekako ne vidim da bi se takvo drustvo brinulo za neobrazovano biracko tijelo. Za njih nema dovoljno posla, niti mogu zaraditi dovoljno da Oreskovic i ekipa namire gubitke sto su se odrekli menadzerskih ugovora.

  19. #1369
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa Vidi poruku
    To ti se samo čini - država Je poduzeće.
    Točno. I najveći poslodavac, trenutno. Bilo bi bolje da je i veći, ali na način da uloži u gospodarstvo, a ne samo u uvoz i trgovinu.

  20. #1370
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Dobar Puhovski. Malo ubije na početku, ali kasnije je zanimljiv, pogotov kraj. legitimacija-i-li-kvalifikacija

  21. #1371
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno

    http://www.crol.hr/index.php/politik...hdz-a-i-most-a

    Nategnuto, ali ipak me nasmijalo. A sta ces, kad se o covjeku nista ne zna, a ljudi radoznaliiiii

  22. #1372
    šafran avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,085

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    Ja pak mislim da je Račanu jako bilo stalo do Hrvatske. Naime nije ju pokrao, nije otkupljivao vile po smiješnim cijenama, nisu mu nevjerojatno sposobna djeca i unuci otvarali razne firme...
    Gerhard Schröder ga je nazvao velikim državnikom, arhitektom moderne Hrvatske i velikim Hrvatom.
    U njegovo vrijeme Njemačka nam je držala zaleđinu. Na žalost bez te zaleđine smo ostali promjenom vlasti i nekih novih likova na hrvatskoj politčkoj sceni, a nije da nam nije potrebna. Današnji hrvatski poličari, bez obzira kojoj stranci pripadali, na žalost su blijeda sijenka nekadašnjih.

  23. #1373
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Percepcija neke osobe u javnosti je baš zanimljiva stvar, Račan je recimo bio na visokim pozicijama u KPH, i to se uzdigao nakon sedamdesetih i pada proljećara, a znamo da je to bilo doba prilične represije.

  24. #1374
    šafran avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,085

    Početno

    Netko je tu rekao, država je kao poduzeće. Apsolutno. A voditi jedno poduzeće podrazumjeva i stvaranje imagea, koji to poduzeće određuje na svjetskoj politčkoj sceni. A sad s kime bi radije sjedili za stalom, sa jednom Poljskom ili jednom Njemačkom, stvar je percepcije, izbora, vizije.

  25. #1375
    šafran avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,085

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Percepcija neke osobe u javnosti je baš zanimljiva stvar, Račan je recimo bio na visokim pozicijama u KPH, i to se uzdigao nakon sedamdesetih i pada proljećara, a znamo da je to bilo doba prilične represije.
    Savka mu je to čini se oprostila, a vjerujem da je ona bila upućenija nego mi ovdje i sada.

  26. #1376

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Pa zar ne vidiš da su se od prvog dana krenuli baviti životno važnim problemima.
    Revizijama imena.
    Majko mila.
    Btw, potpisujem Milanovića u ovoj izjavi.
    Nije on nikoga ništa optužio. Činjenica je da je koalicija takva. I činjenica je da je izabrana.
    Da, otprilike kao što se SDP bavio životno važnim problemom promjene imena kad su ONI promijenili ime sabora 2000.
    Ili kao što su na početku ovog mandata također iz životno važnih razloga mijenjali imena ministarstava - športa u sporta i zdravstva u zdravlja (što ne samo da je nepotrebno, nego je i besmisleno i pogrešno).

    Meni je HDZ užas i ne bih glasala za njih, promjena imena sabora je nepotrebna i sve to stoji, ali je stvarno smiješno da se sad prigovara za to, a kad je SDP radio potpuno istu stvar i to sa imenima više ministarstava, onda je bilo ok. Bezveze.

  27. #1377

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Ja se ne mogu nacuditi zasto nekome smeta sto premijer slabije govori hrvatski, a jos manje zato sto je paljba krenula prije nego sto je covjek uopce krenuo ista raditi. Sto se Mosta tice, potonule su mi sve nade, ali, hajde, sacekat cu da vidim sto ce napraviti kad oforme vladu i krenu..

  28. #1378
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    rehab smeta me, ali ne jer imam apsolutni sluh, vec mislim da mu je potreban u svakodnevnom radu.
    takvo je radno mjesto.
    u plivi, kao sto je vec receno, mu to nije bilo neophodno, jer i mi im saljemo izvjesca na engleskom.

  29. #1379
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Meni je smiješno što premijer postaje osoba koja nije živjela u zemlji koju će voditi, pa ne mogu pretpostaviti da poznaje zemlju i prilike, a simbolično se to dakle ogledava čak i u nepoznavanju jezika.

    Ali ne bi me niti to smetalo da je ta osoba jasno označena kao kandidat za premijera u kampanji, ovako mi čitava priča oko mandatara djeluje kao kompletno izigravanje demokracije.

  30. #1380
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    upravo to, mima. ne bi me smetala ni koalicija hdz-a i mosta (ok, bi, jer nije moja opcija), da nije izvedeno na način na koji je izvedeno.
    upss, suradnja, ne koalicija.

  31. #1381
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Smetalo me i zdravstva u zdravlja. Šport je bio idiotski sam po sebi.
    Smeta me larpurlartizam.

  32. #1382
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj annvilli prvotno napisa Vidi poruku
    ali je stvarno smiješno da se sad prigovara za to, a kad je SDP radio potpuno istu stvar i to sa imenima više ministarstava, onda je bilo ok. Bezveze.
    ja ne prigovaram radi promjene imena, nego radi odabira imena.

  33. #1383
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Mene bode u oci iz principa. Ako se danima cijela hrvatska sprdala s piplmasttrastas, a doticnoj engl.nije niti materinji niti je njemu izlozena u svakodnevnoj komunikaciji niti je zaposlena na eng.govornom podrucju, onda je ovo ne samo izraz nepoznavanja jezika nego i nepostovanje funkcije i svih nas koji nemamo takve uvjete za nauciti neki jezik, a opet nasi ljudi jako dobro govore i eng. I malo teze jezike od eng.

    Mm je stranac i njegov hrvatski je sto puta bolji od ovog. Ne samo izgovor, gramatika, sintaksa nego i poznavanje konteksta i registra primjerenog za odredeni kontekst. Ako nekom nije u tim godinama jasno da se u formalnoj komunikaciji i to na tv ne moze novinarki obracati sa 'Cuj' onda ja sumnjam u mnogo toga kod te osobe.

    Al mislim da su tu na djelu nasi domaci kompleksi. Mi nista svoje ne znamo istinski cijeniti. Samo znamo biti ponosni. U stilu svako cigo svoga konja hvali, sto je onaj najnizi i najprimitivniji vid osjecaja identiteta, direktno vezan za krv i tlo, bez nekih visih ljudskih vrijednosti.

  34. #1384
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    Ja sam uvijek optimist i nadam se boljem, iako moram konstatirati da me optimizam više puta iznevjerio, još iz doba kad mi je friški Sanader nakon Pašalića djelovao kao pravi gospodin .
    Kod mandatara me ne smeta loš hrvatski, nego njegov put u nepoznato, "pad s kruške", a nije mi baš sjeo ni način komunikacije - čuj, došo ja malo prihvatit izazov, ricky martin i te spike.

  35. #1385
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    - čuj, došo ja malo prihvatit izazov, ricky martin i te spike.
    gdje je to bilo? nisam upratila.

  36. #1386
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

  37. #1387
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Citiraj LEIRmam prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo je zato pod navodnicima jer ono što bi trebalo biti u teoriji, nije u praksi. Ali protiv Božićnog sajma u školi, priredbe u školi, Uskršnjeg sajma u školi, okićenog bora u školi nemam apsolutno ništa protiv. Ponoviti ću opet da smo katolička zemlja, sekularna ili ne, vjeronauk nije obavezan predmet, slanje djecu na školske priredbe nije obaveza i to je to. Bila bih zaista žalosna da se gore navedene stvari ukinu...
    Jednostavno nisi u pravu. Ne postoji argument za vjeronauk u skolskoj satnici. To je cak protuustavno u drzavnim skolama. Kome je do vjeronaula i slavljenja relig.blagdana u skoli slobodno neka upise dijete u privatnu ili katolicku skolu. A ne da se djeci koja idu u drzavnu skolu predlaze da odu u neku drugu. Ili da izostaju s programa, koji je btw obavezan, priredbe su obavezne! To mi je ko da kazes ako nemaju kruha nek jedu kolace.

    Ustavom je zajamcena sloboda i pravo obiljezavanja relig.blagdan, to ne znaci i obaveza. A ako je nesto u okviru obaveznog programa drzavne skole, koja je isto tako obavezna!!!!, onda je vrlo.jasno.o cemu se radi.

    Diskriminacija i indoktrinacija. Mislim da bi svi koji tako nonsalantno nemaju 'nista protiv' vjeronauka i vjerskih sadrzaja u skoli shvatili i borili se za provodenje sekularizma u skolama i javnim ustanovama kad bi njiihova dominatna religija dobila konkurenciju, kao sto je to u francuskoj recimo.

  38. #1388
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Meni bi bilo baš lijepo da ima još toga, da je bogato, raznoliko, ne samo za i protiv. Naravno u granicama ljudskih prava i sloboda, bez burki, derviša koji gutaju mačeve itd. Iako bi i to moglo biti zanimljivo. Božićni sajam s fakirima. Fora
    Posljednje uređivanje od pikula : 29.12.2015. at 15:02

  39. #1389
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    evo, nekima će biti dan odmah ljepši
    http://promise.hr/napokon-odlazi-cov...inal-na-hrt-u/

    mogli bi staviti opet Vrdoljaka

  40. #1390
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    evo i malo (vjerojatno) novog ministra zdravstva
    http://www.index.hr/vijesti/clanak/h...ot/636218.aspx

  41. #1391
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    i još malo pregleda dnevnog tiska
    http://www.index.hr/vijesti/clanak/n...vo/864978.aspx

  42. #1392
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Na mom fejsu sve je puno komentara, linkova, clanaka... FB frendovi su mi strasni analiticari drustvenih i politickih dogadanja. Danas mi je (vec) postalo muka od svega. Ostala su mi upecatljiva samo dva momenta:

    1) Most je od pocetka izborna prevara koju je osmislio HDZ. Ako zbilja je, skidam kapu Vasi.

    2) Sve ove pi.darije oko svjetonazorskih stvari (nacionalno, vjersko... i sl.) su nevjerojatne potpuno nepotrebne pi.darije, i pitanje je trenutka kad ce se uhvatiti s raznim reformama, citaj rezovima. Ne ovim "reformama" o kojima brije Božo, nego ce vec sutra opet doci na tapetu prodaja auto-cesta, smanjenje placa u javnom sektoru, evo vec su poceli smanjivati sebi place. Sve ono sto je SDP trebao napraviti, a nije. Ne zato sto ja socijal-demokratske provenijencije mislim da treba, nego nema nam druge, ocito je, strucnjaci tvrde
    http://m.tportal.hr/biznis/409807/Ka...zati-rast.html

    Tako da sam odlucila prestati pratiti medije i ovu temu nekoliko mjeseci, zlo mi je od gluposti, zasto je i kad dogovoren Oreskovic, je li Most pijun ili korektiv. Ocito je da imamo HDZ vladu obicnog mandata, pocet cu ponovo pratiti kad pocnu s nekim konkretnim poslovima.

    A sto se tice Zokija, moram reci da ga ja bas volim takvog nadrkanog i bezobraznog. Ne da ga podrzavam ili slazem se s njim neupitno, nego mi se svida to sirovo, bez rukavica, poludim na Kolindicu kad krene uvijati. Reci sto imas za reci, ne se.i.

  43. #1393
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    evo, nekima će biti dan odmah ljepši
    http://promise.hr/napokon-odlazi-cov...inal-na-hrt-u/

    mogli bi staviti opet Vrdoljaka
    kakav je to portal? Nesto kao dnevno.hr, bitno.hr?
    ili jos gore?

  44. #1394
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    evo i malo (vjerojatno) novog ministra zdravstva
    http://www.index.hr/vijesti/clanak/h...ot/636218.aspx
    ne znam, da li su novinari to dobro prenijeli, ali ova rečenica je strahotna:
    "Ista će ostati standardna razina socijalne zaštite za sirotinju",

    kako možeš ljude nazvati "sirotinja"?

    mislim, ideja rezova u zdravstvu je sama po sebi strahotna, ali kad to jos formuliraju ovako jezivo, padne ti mrak na oči.

  45. #1395

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam uvijek optimist i nadam se boljem, iako moram konstatirati da me optimizam više puta iznevjerio, još iz doba kad mi je friški Sanader nakon Pašalića djelovao kao pravi gospodin .
    Kod mandatara me ne smeta loš hrvatski, nego njegov put u nepoznato, "pad s kruške", a nije mi baš sjeo ni način komunikacije - čuj, došo ja malo prihvatit izazov, ricky martin i te spike.
    potpis

    ova nonšalancija tipa da-vidim-kako-će-mi-ovo-ići našeg novog mandatara mi je prestrašna

  46. #1396

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    zašto, zašto na samom pocetku drzati govore o promjenama imena ovih ili onih, pa zar se nitko ne moze odmaknuti od tih priča. Trebalo bi uvesti da se prvu godinu ne smije spominjati prošlost pa da vidimo tko može izdrżati.

  47. #1397
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    A sto se tice Zokija, moram reci da ga ja bas volim takvog nadrkanog i bezobraznog. Ne da ga podrzavam ili slazem se s njim neupitno, nego mi se svida to sirovo, bez rukavica, poludim na Kolindicu kad krene uvijati. Reci sto imas za reci, ne se.i.
    ja ne volim apsolutno nikog nadrkanog i bezobraznog, bio to prodavač u dućanu, vozač autobusa, liječnik, nastavnik... i ne znam zašto bi političari bili izuzetak
    bilo bi jako zgodno vidjeti kako bi svijet funkcionirao kroz princip "reci što imaš reći, ne seri", mislim da je to dobro portretirao Jim Carrey
    biram uvijenost, ako ona znači pristojno ponašanje bez bahatosti i primitivizma

  48. #1398
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    ja ne volim apsolutno nikog nadrkanog i bezobraznog,
    Ma čak i na stranu te sve njegove krasne osobine, ali taj isti milanović je POTPISAO tripartitnu suradnju s tim istima stranama koje su mu sad proustaške, špijunske, itd???.
    A za glavaševo postrojavanje crnokošuljaške garde je u stanju reći "To neki dečki paradiraju i dokle god neće biti opasni, neće biti problema jer nisu naoružani i ne prijete"??

    Mislim, what the f..? Gdje je tu dosljednost, načela, antifašizam u koji se zaklinje?

    Zapravo se sve lako da opisati rečenicom "Sve za vlast, vlast nizašto".

    Oprostite mi svi vi koji ga simpatizirate, ali ipak ću reći: Hvala, hvala dragom Bogu, da taj čovjek konačno odlazi sa čela Hrvatske.
    Posljednje uređivanje od Dijana : 29.12.2015. at 20:36

  49. #1399
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    Ma čak i na stranu te sve njegove krasne osobine, ali taj isti milanović je POTPISAO tripartitnu suradnju s tim istima stranama koje su mu sad proustaške, špijunske, itd???
    zar je potpisao? pa kad? karamarko je odustao, on je potpisao suradnju s mostom.

  50. #1400
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    zar je potpisao? pa kad? karamarko je odustao, on je potpisao suradnju s mostom.
    On je potpisao TRIPARTITNU suradnju. On se mogao nadati, i naravno da se nadao da je dvopartitna, jer je Karamarko rekao da ne želi tripartitnu, ali ono što je on potpisao je tripartitna suradnja. Karamarko se mogao vratiti, kao što znamo, ali nije htio. Imao je načelo da neće u suradnju sa strankom za koju smatra da je upropastila Hrvatsku. A Milanović, koji valjda i u snu priča kako je hdz uništio hrvatsku, brzo je pogazio sva ta svoja načela. Draža mu je bila
    i mrvica vlasti nego biti u oporbi.

    Svaka čast ko ga može simpatizirati nakon svega.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •