pozdrav mame, treba mi pomoć, na rubu sam očaja!

naime, imam curicu, 4 ipo mjeseca, isključivo dojenu do 4.mjeseca. sa 4.mj je pedijatrica zaključila da ne napreduje dovoljno, i preporučila dohranu, voće preko dana i bočicu adaptiranog prije spavanja (da bolje odspavamo jer se budi i traži ciku svako sat-dva). Međutim ni duda i bočicu nijedne marke ni oblika ni materijala ne prihvaća, već sam joj i ranije pokušavala dati izdojeno mlijeko na bočicu). tih nekoliko gutljaja što bi joj uspila podvalit na čašu ili žlicu je povratila, dvije večeri sam pokušala, međutim to je bilo grozno iskustvo jer je baš puno povratila i ostatak noći plakala i jecala. zaključila sam da ne podnosi adaptirano i nisam se usudila pokušati s nekom drugom markom, a svi pripravci koje sam ja pronašla (rižine pahuljice npr), se mješaju s adaptiranim mlijekom. da sažmem treba mi savjet: što joj dati kao obrok prije spavanja, da zaspe i odspava bar dio večeri, ne mogu je uspavati prije ponoći i kad zaspe budi se svako sat-dva. već sam na rubu očaja i umora! svaki savjet je dobrodošao