Dakle počelo je prošli vikend stariji je jednom povratio ionda cjelu subotu imao proljev u nedjelju bolj ponedeljak još bollje...ali onda je mali pokupio.
Dakle u noči ok 5 povratio i jednom tokom dana..utorak je bilo bolje...u srijedu opet u noči povratioisto tako oko pet onda prek dana ok...četvrtak petak i subota je bio proljev i to mu uglavnom po sitno pobjeglo u gače a u subotu je baš dva puta išao na wc. E sad baš se nije nešto žalio da ga boli trbuh. i onda opet u ponedeljak ujutro ok 4-30 povratio. Onda smo otišli doktoru sve joj rekla..ja sam mislila da me bude poslala vaditi krv ali niš veli da svaki drugi ima takvu diagnozu. Onda preko dana ok...i po noči opet tulum opet u 5 povatio...povrati jednom i to je to. Ujutro mu opet malo pbjeglo u gače proljev tako svako jutro. I sad stvarno sam več luda odnosno ne znam nekako mi to predugo da je samo viroza.
A čula sam da su se pojavile u vrtiću i školi gliste...e sad simptomi glista i nisu baš toliko strašni mislim da ima proljev i povračanje...pa nisam pametna
Eto ne znam šta da radim....najradije bi da izvadimo krv i stolicu iako ne znam ako doktorica nnije predložila valjda misli da ne treba..ne znam....ko je pametan....recite mi nešto...uh