Pozdrav, imam dvije curice,godinu dana razlike, mladja ima 8 mjeseci i jos uvijek ju dojim. Problem je sljedeci, zadnjih 2-3 mjeseca malo po malo pocele su mi se dogadjati takve senzacije po cijelom tijelu da ne znam od kojih pretraga bih pocela. Anemicna jesam (fe 5, pijem heferol mada ima dana da ga i preskocim jer jednostavno zaboravim) , konstantno sam umorna, toliko da ne mogu speglati ves jednom tjedno, jedva skuham rucak. Ujutro kad se probudim bole me sve kosti u vratu, ramenima a i naprijed u prsima. Glavobolje su me pocele redovito hvatati, prosli tjedan i pol konstantno svaki dan, i to u isto vrijeme, oko 6 pa nadalje. Po noci je ok. Jos jedna stvar koja me najvise muci/zivcira je osjetljivost na svjetlost. I to ne na sunce nego bas na umjetnu i pogotovo navecer,tako da jedina opcija mi je pogasit svjetla po kuci. I to ne prestaje, javlja se svakodnevno. Dalje, u zadnjih par dana pocelo mi je katkad ubrzano kucati srce, neki dan sam opet dobila zastoj mlijeka i naravno temperaturu/groznicu i bila cijeli dan u krevetu do navecer kad sam izasla samo do auta jer smo morali ici nesto obaviti. U autu mi je dosao uzasan nalet vrucine, pa stezanje u prsima i hladan znoj i to je trajalo cca 8-10 min. (nekad znam imati napade panike , ali bez stezanja u prsima tako da ne znam jel to bilo to ) , hipohondar sam postala totalni u zadnjih par mjeseci, na svaku bol ili senzaciju ja si dijagnosticiram neku tesku bolestinu, (jos naravno simptome upisem u google, pa si mozete mislit sta mi izbaci), uglavnom, pretjerano sam zabrinuta za zdravlje , i to me pocelo ometati tako da sam pocela slabo izlaziti iz kuce, nemam volje za nista, ne znam da li je to posljedica anksioznosti ali ovi tjelesni simptomi nisu na psihickoj bazi kao sto se cini, nego mi se to stvarno dogadja i ne znam otkud da pocnem. Nadam se da ce neka od vas imati neki dobar savjet jer vise tak ne mogu, cure me trebaju, a ja se osjecam ko 100% tni invalid.