Stranica 11 od 31 PrviPrvi ... 91011121321 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 1540

Tema: Odbrojavanje 02/2016 by Tajci66

  1. #501
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    A ne stignem prije posla , od sedam radim ni jedna ljekarna mi ne radi prije. Zvat cu ujutro doktoricu za betu mi treba uputnica ili?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #502
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Treba ti uputnica. Ili ako ides privatno, ne trebas. Beta ti je 150-200 kn po labosima.

    ~~~~~~~ da se sjene pretvore u visoku betu.

  3. #503
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Hvala cure, raspitat cu se sutra


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #504
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Petii.. i ja ti vibram za pozitivan testić ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  5. #505
    Limeta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    157

    Početno

    Jutro cure!!
    Peticoat ima li sta novo?? Ja da sam na tvom mjestu izmislila bih nekaj samo da trknem do ljekarne i kupim test!!!

  6. #506
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Petticoat baby check je cesto lazno pozitivan.
    Nadam se da ovaj put nije...
    Ja sam imala isto lose iskustvo sa njim.
    Ponovi sa grvignost mini. 15 kn kosta

  7. #507
    Limeta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    157

    Početno

    Nivesa nisam znala du su baby check tako losi!! Cuj lazno pozitivan!!! Uzas..pravo igranje sa zivcima...
    Peticoat koji ti je dpo?? Mozda je kasna ovulacija..

  8. #508
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Limeta, meni je pokazao onak, solidnu crtu, ne bih rekla sjenu jedan dan, drugi dan full blijedu. Prvi mj sam mislila da je biokem., a kad mi se drugi mjesec ponovilo isto, znala sam da je to smece od testa. Kinezi i dmovi me nikad nisu tak zeznuli.

  9. #509
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    To se i meni dogodilo.
    Drugi mj isto. Pa sam taj mj fakat imala biokem.
    I sad opet...
    Uglavnom smece od testa.

  10. #510
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~
    Lista za:
    3
    .3.2016.
    ~~~~~~~~~~~~~~~




    (Ne)čekalice:



    malaguena ~~~~~~~~~~~~ 47.dc
    romeo85
    ~~~~~~~~~~~~~~31.dc
    Limeta~~~~~~~~~~~~~~~ 28.dc
    monaLi~~~~~~~~~~~~~~~25.dc





    Odbrojavalice:




    šiškica ~~~~~~~~~~~~~~~21.dc
    xavii ~~~~~~~~~~~~~~~~ 15.dc
    nivesa
    ~~~~~~~~~~~~~~~ 12.dc
    vjerujem u bolje sutra
    ~~~~~10.dc
    Cheerilee
    ~~~~~~~~~~~~~~ 9.dc
    mami2~~~~~~~~~~~~~~~~8.dc
    zola ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 7.dc
    tanita14~~~~~~~~~~~~~~~6.dc
    jagodicabobica
    ~~~~~~~~~~4.dc
    anka91 ~~~~~~~~~~~~~~~2.dc
    Ives000
    ~~~~~~~~~~~~~~~1.dc




    MonaLi,
    ~~~~~~~ da nam se što prije riješiš beštije!!!!
    Posljednje uređivanje od Ives000 : 03.03.2016. at 12:59

  11. #511
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Eto curke i mene na Listi... ipak sam se odlučila ubaciti nakon dugog razmišljanja.

    Anka, jako mi je žao što je došla menga... evo brojim s dan zakašnjenja s tobom.
    Nek nam bude sretno..tebi još u ovom a meni u idućem ciklusu

    Pettii.. jel ima šta novoga???


    ja sam nekako najvjernija onim One step sa ebaya, em što mi točno pokažu, em ih imam za preprodaju ..em su povoljni

  12. #512
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Ives, dobrodosla!!! S listom ili bez, rezultat ce biti isti

  13. #513
    Limeta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    157

    Početno

    Ives drago mi je vidjeti te na listi, a jos draze ce mi biti da sto prije odes sa nje

  14. #514
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ives ces meni na toj listi srecu donjeti!!
    Petticoat ima kakvih news?
    Ostalim curkama zagrljaj i pitanje.
    Narucila ne sestra kod gin. taman usred onog razdoblja kad cemo ja i dragi biti "busy". Tj. jedno dva dana nakon O!
    Jel to kakav problem? Jel moze to zasmetati cijelom procesu zaceca? Planiram raditi papu i uzv i zicati briseve.

  15. #515
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Koje zatisje....mene je strah...

  16. #516
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Ives - držim fige da budeš sto kraće na listi

    Jagodica - nema to veze kaj ces raditi kod gin, šteta kaj nisi koji dan prije ovulacije da vidi kaj ima kod tebe
    Posljednje uređivanje od MonaLi : 03.03.2016. at 18:24

  17. #517

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Ives brojimo zajedno valjda ce nam se uskoro posreciti. To zelim naravno i svim ostalim curama. I hvala cure na podrsci uz vas je ipak sve malo lakse

  18. #518
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ja sam vec mislila da ste se svi nekam preselili kolko dugo nikoga nije bilo!!

    Petti kaj ima? Kakve su novosti?

    Mona a kaj se to recimo "vidi" prije O? Nisam nikad prije ni gledala kad mi je O do sad pa ono...

    Danas u cekaoni kod gina skuzim da na zidu ima plakat/reklamu za sajam cvijeca ilti floraart iz 1999!!!!
    To nemre bit dobar znak hahaha! Ili je odjel za marketing flora arta gadna zakazao!

  19. #519
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Jagodice moja draga..
    Budi bez brige..ne bi mi nikud utekle bez tebe
    Ja sam danas opet na terenu pa se javljam s puta.

    Vidim da si bila kod gina.. kod mog gina..svud po zidovima vise slike Luisa Roya ...tj. njegove mistične gole žene.. radije bi blejala u cviječe da mogu ikako birat.
    E i da.. ako bi otišla prije ovulacije na pregled ništa pametno ti neće vidjeti (mislila sam na unutrašnjost da se odmah opravdam) .. osim eventualno nagovjestiti nadolazeću "o"
    Ali pošto ti ideš nakon.. dobro je jer ti barem može reći da li je do nje došlo. I neće ti sam pregled utjecati na potencijalno začeće. Samo raspalite. I cervikalne briseve obavezno užicaj to ti je skoro bitno kao i papatest.


    Curke hvala svima na dobrodošlici.. eto nadam se da ćemo se sve što kraće ovdje zadržati..
    Posljednje uređivanje od Ives000 : 03.03.2016. at 19:22

  20. #520
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ives nebu ni izvana nis pametno vidio hahahaha! Osim moje super cool futrane majce koja dode do pol bedara i koju samo u zadnjem trenu dignem

    Pitat cu ga svakak za O i za endometrij! Zicat cu briseve i reci da radimo na bebachu! I mozda kazem da imam macku...razmislit cu....imam hrcka! To ti skoro isto, isto kad ga zovem, ne dode!

    Fakat jel smijem cistiti hrckovu kakicu kad bum trudna....brijem da nije bed samo ruke dobro oprat...

  21. #521
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku

    Pitat cu ga svakak za O i za endometrij! Zicat cu briseve i reci da radimo na bebachu! I mozda kazem da imam macku...razmislit cu....imam hrcka! To ti skoro isto, isto kad ga zovem, ne dode!
    Je ali ak ćeš gledati po količini i veličini kakice vjeruj mi nije isto ajme, kud smo mi otišle
    Ništa ..ne brigaj.. samo izbjegavaj čišćenje gajbe kad ostaneš trudna i to prepusti dragom.. a onda izbjegavaj i dragog dok ne opere ruke i stvar riješena.

  22. #522
    Limeta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    157

    Početno

    Jagodice koliko ja znam prije pape ne bi trebala imati odnose niti koristiti vagitorije min 48h prije uzimanja brisa...kako bi se mogla raditi sto adekvatniji uzorak i kvalitetnija analiza i samim time sigurniji nalaz... naime tocnost papa nalaza je svega do 80%...tako da bolje je obezbjediti sto pogodnije uvjete za uzimanje brisa.. ispravite me ako grijesim moja gin mi tako kaze...
    I jos nesto sto ide u prilog ovoj prici o pouzdanosti papa nalaza..ja sam radila dva papa i oba uredna a utvrdjen mi hpv virus visokog rizika...a papa cist ko suza, ...eto pa ko tu grijesi..

  23. #523
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Vidis vidis to nisam znala.... Limeta hvala na savjetu...imat cu to na umu. Mislim da mi je O negdje 12 ovaj mj. Nebi ju htjela propustiti, pa cu vidjeti sad kak i sta....

    Ives uuuuu kako cu se gustati kad ce cistit gajbu. Sad ja cistim ali onda cu imati dobar razlog da na njega to prebacim. Isla sam citati da u rijetkim slucajevima mogu glodavci nekaj prenjeti pa kolko god da volim svoji hrckicu morat cu se distancirat malo.

  24. #524
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Bome sad citam, ne preporucuje se sex BAREM 24h prije papa testa. I kazu da sperma remeti kao tocnost pape. Meni bu onda veselo ak se prije toga planiram 8 dana keksat....

    Jaooooo!

  25. #525
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Curke da vam javim, sinoc sam otisla u ljekarnu kupila dva jedan clear drugi taj gravidnost mini ujutro clear negativan, danas popodne mini također negativan s tim da sam imala malo krvarenje koje je prestalo , sada dosla s hitne di se nista ne vidi , krvarenja vise nema, u subotu vadim betu. Oba dva baby su mi pokazali trudnocu i prije njih u utorak mi je i gravidnost mini također pokazala drugu crticu ,istina da su sve blijede bile ali su se vidjele. Doktor misli da je biokem. Kasno mi je bila ovulacija 20dc , pratila lh trakicama, vise ne znam sta da mislim izludit cu vise, hodam i plačem i sinoc do dežurne ljekarne i danas do bolnice


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. #526
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Da i sinoc mi je bio pozitivan test, slabo ali pozitivno


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. #527
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Draga Petti, po ovome što si napisala i meni izgleda na biokem. Što je rekao gin, da li ima šanse da je sve još prerano da bi se ustvrdilo? Možda najbolje da si izvadila betu..tako bi najsigurnije znala na čemu si. Iskreno i od srca ti želim da se ipak podebljaju crtice .

  28. #528
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    A on misli da je biokem. Nije me htio slat sada betu da ne cekam do iza ponoci u subotu ce vidjet a ja isto mislim da nista samo bi mi lakse bilo da je odmah bio minus i to je to, ovo me iscrpilo maksimalno i mislim da mi stvarno nakon vise od dvije godine pokušavanja, minusa i ciklus prije postupka stvarno nije trebalo, uzelo mi je zadnji atom snage, tako mi je sve iz nutra ravno ne mogu ti opisat... Kao da sam prazna ,bez duše, emocija ičeg samo pitanje dokle vise


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. #529
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Petti,draga, sad bih te zagrlila da mogu jer rijeci su suvisne. Svaka od nas je prosla/prolazi/tek ce proci ovaj tren u kojem se sad nalazis i nema smisla tjesiti te kad se osjecas na samom dnu. Ali... Da bi spoznale srecu, moramo upoznati tugu. Kisa prethodi dugi. I koliko god ti sad sve besmisleno bilo, proci ce. Jer sve prodje. I dobro i ono sto vidimo kao zlo. Pisem ti iz iskustva. Grlim te na najjace ovako virtualno.

  30. #530
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Ali, sad sam uhvatila ovu "ciklus prije postupka". Ajme, kako meni to obecavajuce zvuci. Ja vec danima guglam mpo jer zelim pozuriti svoju zelju da se ostvarim kao majka, a ti si nadomak tog cilja, draga. Ono sto se meni cini taaaako daleko, kod tebe mi se cini vec u iducem ciklusu ostvarivo Stvar perspektive. Odtuguj, obrisi suze i izdigni se jaca iz ovoga. Druge nam nema

  31. #531
    Petticoat avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    411

    Početno

    Eto skroz prokrvarila, dakle bila je biokem. Sad bar znam na cemu sam, jutro je lakse nego vece, popustilo me. Ono trčanje do ljekarna, pa nada, googlanje, doktori, 1000misli, osluškivanje tijela svakodnevno, iscrpilo me skroz. Sada ja ne znam dali da idem odmah ovaj ciklus u postupak ili moram cekat, mislim reko mi je doktor da ovo računam kad dobijem ko kasniju vješticu , ali nije bio razgovor o postupku dok je to rekao. Ici cu danas kod svoje dr. pa vidim, hvala vam cure



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  32. #532

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    565

    Početno

    Cure dobro jutro. Sjedim na poslu uz kavu i razmisljam o svemu sta nam se dogada i sta sve prolazimo da bi dosle do svog cilja. I kad slucajno naletim na clanak neznam ga ovdje zaljepit ali ako vam se da proguglajd zivim.hr kako smo pobjedili neplodnost i dobili sina. Malo mi je taj clanak popravio ovo tmurno jutro

  33. #533
    Limeta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    157

    Početno

    Jutro!!
    Peticoat strasno mi je zao nemam rijeci... nadam se da ce ovo uskoro biti proslost a da ces ti nakon postupka imati svoju mrvicu u stomaku

  34. #534
    Limeta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Anka91 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure dobro jutro. Sjedim na poslu uz kavu i razmisljam o svemu sta nam se dogada i sta sve prolazimo da bi dosle do svog cilja. I kad slucajno naletim na clanak neznam ga ovdje zaljepit ali ako vam se da proguglajd zivim.hr kako smo pobjedili neplodnost i dobili sina. Malo mi je taj clanak popravio ovo tmurno jutro
    Odmah cu da ga potrazim malo lijepih vijesti ovo jutro..

    evo ga
    http://zivim.hr/ucim/pobijedili-smo-...i-dobili-sina/
    Posljednje uređivanje od Limeta : 04.03.2016. at 08:29

  35. #535

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    124

    Početno

    bok cure ! dal me se sjecate ? ja sam ona sto ima ciste i muku muci s njima i cudnim ginom
    e pa prepisala sam se kod novog gina nakon sto mi je kasnila u sijecnju,dobila klomifen 2x1 5-9dc i duphaston 14-24dc,kupila si caj o vrkute i jucer popodne,33dc,10 dana nakon zadnjeg duphastona popiskila svoje prve dvije crtice i napravila jos tri testa da se uvjerim heheheh
    jel ih vidite i vi ??

  36. #536
    Limeta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj ankica prvotno napisa Vidi poruku
    bok cure ! dal me se sjecate ? ja sam ona sto ima ciste i muku muci s njima i cudnim ginom
    e pa prepisala sam se kod novog gina nakon sto mi je kasnila u sijecnju,dobila klomifen 2x1 5-9dc i duphaston 14-24dc,kupila si caj o vrkute i jucer popodne,33dc,10 dana nakon zadnjeg duphastona popiskila svoje prve dvije crtice
    Ankice cestitam!!!! Zelim ti najljepsu skolsku trudnocu!!
    Nekad je izgleda najbolje promjeniti gin da bi stvari krenule na bolje! Ja iskreno razmisljam da poslije slj.ciklusa odem kod druge gin..jer kad sam vadila hormone po meni su bili sve samo ne idealni, a gin je samo presla preko toga...kao nije to nista

  37. #537
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Petticoatticoat znam kako je kad ti se snovi preko noći sruše... jako mi je žao što si morala
    proći kroz biokemijsku trudnoću. I potpisujem sve što ti je Tanita rekla.
    I dobro si rekla, jutro je pametnije od noći. Ništa nije gotovo i ništa nije nemoguče.
    Pred tobom je postupak i tvoj san će postati stvarnost. Vidjet ćeš. Samo nemoj odustati..
    Pogledaj curke na ovom forumu.... Svaka se barem jednom susrela sa strahom i
    tugom koju sada ti osjećaš, ali sve te to na kraju krajeva nekako ojača.. i pripremi
    za trudnoću koja dolazi. Budi nam jaka i hrabra kakva si bila i do sada.
    i šaljem ti veliki zagrljaj.



    Anka/Limeta - zbilja znate čovjeku popraviti dan


    Ankice ajme kako mi je drago. Čestitam ti od srca!!!
    I hvala što si nam javila, puno puta si mi prošla kroz glavu nakon što si
    misteriozno nestala. Neka si promjenila gin. Vidiš da se isplatilo..
    pila si sve isto kao i ja kad sam ostala trudna. Neka ti je sa srećom.
    Čuvaj se i mazi trbuščić.
    Posljednje uređivanje od Ives000 : 04.03.2016. at 10:22

  38. #538
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Jutro!!!

    Ankice, čestitam, draga! Ovo su stvarno vidljive crtice!

    Petticoat, ne vidim razlog zašto ne bi išla u postupak odmah.

    Ja danas na frizuru idem, pa na party :alkohol: :D

  39. #539
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Petti zao mi je zbog svega! Bas te poklopilo previse toga odjednom. Samo hrabro draga, vjerujem da ces biti nagradena za sve kaj si prosla!

    ankica kakvi savrseni testovi!! Takve si sve prizeljkujemo! Cestitke od srca.

    Svima ostalima dobar dan saljem, i kako god da je poceo neka se nastavi odlicno!

    P.S. Ja se odlucila ostaviti kave!

  40. #540
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Ankice ma vide se i iz aviona

    Tanita.. 'oće li te dragi prepoznat nakon toliko transformacija
    Jao zavidim ti.. popij i za mene koju
    Posljednje uređivanje od Ives000 : 04.03.2016. at 11:23

  41. #541
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Limeta - super link, suze na oči

    Ankica - čestitam, jedva čekam da ja to vidim na svojim trakicama. Sretno

  42. #542
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~
    Lista za:
    4
    .3.2016.
    ~~~~~~~~~~~~~~~




    (Ne)čekalice:



    malaguena ~~~~~~~~~~~~ 48.dc
    romeo85
    ~~~~~~~~~~~~~~32.dc
    Limeta~~~~~~~~~~~~~~~ 29.dc
    monaLi~~~~~~~~~~~~~~~26.dc





    Odbrojavalice:




    šiškica ~~~~~~~~~~~~~~~22.dc
    xavii ~~~~~~~~~~~~~~~~ 16.dc
    nivesa
    ~~~~~~~~~~~~~~~ 13.dc
    vjerujem u bolje sutra
    ~~~~~11.dc
    Cheerilee
    ~~~~~~~~~~~~~10.dc
    mami2~~~~~~~~~~~~~~~~9.dc
    zola ~~~~~~~~~~~~~~~~~ 8.dc
    tanita14~~~~~~~~~~~~~~~7.dc
    jagodicabobica
    ~~~~~~~~~~ 5.dc
    anka91 ~~~~~~~~~~~~~~~ 3.dc
    Ives000
    ~~~~~~~~~~~~~~~ 2.dc

  43. #543
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Pitanje, ak ja ginicu kazem samo da ocu da mi napravi briseve jer radimo na trudnoci, jel to samo jedna vrst briseva postoji, ili moram tipa bas nabrojati koje ocu/trebam?
    I da, planiram ga traziti uputnicu za onaj TORCH. Kak se to izgovara? Jel onak ko baklja na eng?

  44. #544
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Jagodica samo trazis ciljane btiseve. On ce znat kaj treba.
    I da baklja

  45. #545
    Limeta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj MonaLi prvotno napisa Vidi poruku
    Limeta - super link, suze na oči
    Da, bas podize raspolozenje Anka91 je pronasla ovaj članak

  46. #546
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Nivesa a ono citam kak cure kazu da rade na trudnoci pa im ginici kazu samo da je sve oke da ne treba brisevi. Onak wtf?!
    Pa cisto da budem informirana, jer kod ovog gin jos nisam bila. A citala sam da za torch daje gin uputnicu za vadenje krvi.

    Hvala na odg kaj ima kod tebe?

  47. #547
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Jagodice, i ja moram još vaditi TORCH i prekontrolirati crp, kks uk. Moram ga tražit sad uputnicu kad budem išla ponavljati briseve.
    Ajme što ova menga rastura
    cijeli dan se ko truplo vučem po kući. Popila sam već tri lupoceta..ništ mi nije bolje !!!!!

  48. #548
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Crp? Kks? Uk? Jel bi ja trebala znati kaj je to?!
    Sad citam malo o toj vrkuti i sve si mislim dal bi to pocela pit....bum si jos malo razmislila. Do sljedece M (koja NEBU dosla, i rodila bum strijelca u Prosincu!!
    Ives drzi se! Meni Lupocet nikad nije s nicim pomogo. Al za M bolove mi pomogne nurofen.

  49. #549
    xavii avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    458

    Početno

    Ankica cestitam na plusicima )) Curke, jel koja od vas koristila utrogestan i imala bolove u trbuhu? Otkad ih stavljam po cijele me dane boli kao da trebam dobiti svaki tren..

  50. #550
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Ak ih nisi radila Jagodice imas pravo i mora ih napravit.ali preporuca se ne u istom ciklusu kad i papa

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •