Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
Ovdje smo negdje bili pisali i o kolačima. E pa slastičarnica Magnolija zaslužuje čistu jedinicu! Više ne ulazim osim možda na kavu kad me tko odvuče. Ledeni vjetar je bio nejestiv. Gomila biljnog šlaga odurnog okusa, žuta krema kruta, nedefiniranog okusa - prava margarinka, unutra doslovce prozirna šnitica kivija i nekakve kakti jagode iz kompota, smeđe, pljesnivog okusa , a pravog bezea nije ni bilo. Prije par mjeseci kad su djeca jela bio je zapravo svijetli biskvit, a sad nekakva hostija debljine papira natopljena tekućinom. Užas i katastrofa!
Preporučam ovu temu:

http://www.forum.hr/showthread.php?t=523925&page=454

Baš su Magnoliju dobro oprali nedavno.

jel ima neki kolač u Magnoliji da je dobar?
blizu mene se preuređuje neki prostor u kojem se planira otvoriti jedna, pa da znam kad se otvori što da uzmem
Nema !

Ne bacaj novce, ne isprobavaj. Užas !
Ja sam u toj slastičarnici prvi puta jeo kad su je otvorili u Konzumu Radnička i ne znam što je bilo jače, znatiželja, tvrdoglavost ili glupost ali tri šopinga su mi trebala da shvatim da tamo ništa nije jestivo.
Ma ni pelin ne valja ako ti ga oni natoče.
Mislim da sam ovdje u 1, 2 navrata naveo za Magnoliju baš onako birane riječi- ali grozne birane riječi.
Inače ne popljujem nikog onako skroz, ali ti kolači i torte su zaslužili upravo to, da ih se gazi nogama, a ne jede.
Sori ekipa, to nije dobro.