Poštovanje!

Udala sam se prije godinu dana za čovjeka koji iza sebe ima brak i dvoje djece, zajedno imamo jedno dijete koje navršava uskoro godinu dana. Prije tri mjeseca smo odlučili da on ode raditi u Njemačku zbog bolje financijske situacije. Ja sam ostala sa djetetom u Hrv i njegovo dvoje djece dolazi svaki drugi vikend k nama s tim da on dolazi isto svaki drugi ili treći vikend kući. Dogovor je bio da nakon nekog vremena ako bude se privikao na drugu državu nađe stan/kuću i povede dijete i mene tamo, te da ja nađem tamo posao i dijete da ide u jaslice te da budemo kao obitelj zajedno. Međutim on svako malo mijenja planove, zadnje je rečeno da je bolje da ostanemo mi tu, ja da krenem na posao nakon porodiljnog i da počnemo graditi novu kuću i da se on kroz par godina dok se sve to ne sredi vrati nazad u Hrv. Odkad smo se oženili ja sam sama s djecom kod kuće, mislila sam da je bitnije da smo zajedno barem on, dijete i ja i da je plan da odemo i mi gore, ali njemu je to nepotreban trošak. zadnji problem je nastao danas kad mi je rekao da prvi djetetov rođendan proslavim sama sa familijom jer kad on dode idući vikend doma bit će preumoran za slavlje. time me neopisivo povrijedio da ja nemam vise volje se uopce boriti za našu zajedničku budućnost, jer ja sam za njegovu djecu sve napravila i svaki rođendan organizirala jer je on bio na putu...zivce sam radi svega gubila cijelu trudnoću brineći se oko svega da im ništa ne fali i zapostavljam ovih god dana svoje dijete dok su tu da se ne bi osjećali manje vrijednima, ali ja nisam kriva tome da je situacija takva, a najmanje moje dijete. gubim zivce i često plačem jer on uopće ne razumije ili ne želi razumjeti, samo govori kako on puno radi da bi imali sve...