Stranica 4 od 57 PrviPrvi ... 234561454 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 2816

Tema: prekomjerna težina

  1. #151

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    evo ja nemam problem s težinom.A baš volim jesti
    170 cm,54 kg
    Jučerašnji meni:
    D:2 kave,3 kajgana jaja plus dvije šnite kruha
    MO:grožđice(ajmo reć šaka)
    R:tanjur pileće juhe,bolonjez,onak dobra porcija
    M:2 čokoladice(kandit),jabuka
    V:4 šnite kruha sa humusom,čaj
    Poslije kokice i još jedna čoksa

  2. #152
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Meni je najdraži doručak kajgana, sir i vrhnje ili varivo od jučer. Ali vidim po djeci da malo drugačije funkcioniraju...

  3. #153
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj rafi&gabi prvotno napisa Vidi poruku
    evo ja nemam problem s težinom.A baš volim jesti
    170 cm,54 kg
    Jučerašnji meni:
    D:2 kave,3 kajgana jaja plus dvije šnite kruha
    MO:grožđice(ajmo reć šaka)
    R:tanjur pileće juhe,bolonjez,onak dobra porcija
    M:2 čokoladice(kandit),jabuka
    V:4 šnite kruha sa humusom,čaj
    Poslije kokice i još jedna čoksa

    Ajme, draga moja ja da ovo pojedem imala bih 100kg.

  4. #154

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    I još sam bila gladna oko 11 navečer al sam odustala od dizanja iz kreveta.
    Da,nitko ne vjeruje da doslovo jedem iste količine ko moj muž,on dobi skoro 10kg ja niš

  5. #155
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    moj problem u ovakvom doručku je to što me apsolutno ne zasiti,
    nakon 5 minuta sam gladna i što sam onda napravila?!
    doručak mi mora biti konkretan, recimo jutros sam pojela tost sendviče sa sirom i origanom.
    nije uvijek bilo tako, nekad mi su cornflakesi, voće i jogurt bili dovoljni,
    danas to jedem isključivo kad se zaželim, ali znam da ću iza toga opet nešto jesti.
    Ne znam dali si upoznata s lchf prehranom.
    Nikada nisam bila od doručka, ja mogu nešto konkretnije pojesti oko 11-12 i sve dijete ili prehrane na kojima sam prije lchf bila su imale pravilo dobrog doručka i ja to nisam mogla. Ne ide u mene ujutro koliko god se ja tjerala.
    Zato mi lchf odgovara. Ujutro popijem BP kavu u koju ide kokosovo ulje i ono me fino zasiti. Nisam gladna.

  6. #156
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme, draga moja ja da ovo pojedem imala bih 100kg.
    i kod mene se promijenilo s godinama. ovakav menu meni nije bio stran. sad s 43 godine se osjeti.

  7. #157
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    i kod mene se promijenilo s godinama. ovakav menu meni nije bio stran. sad s 43 godine se osjeti.
    Nikada nisam smjela ovoliko jesti, čak ni kada sam se sportom bavila. S godinama, negdje nakon 35 ne mogu jesti ni koliko sam prije smjela.

  8. #158
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je najdraži doručak kajgana, sir i vrhnje ili varivo od jučer. Ali vidim po djeci da malo drugačije funkcioniraju...
    I ja ovako volim jesti, varivo obično nemam ali gustu juhu znam jesti ujutro. A i moj stariji sin, koji je obožavatelj sira i vrhnja. Ali mlađi je drugačiji - taj bi se komotno mogao odseliti u Španjolsku... ujutro popije kakao ili bijelu kavu i pojede neki kolač/biskvit ili pecivo (jedva).... a za večeru se ne može zaustaviti, jede ko freza...Kompletan obrok + desert (jučer su bile američke palačinke sa sirupom od brusnica) i obično još uzme koji prutić čokolade i jabuku ribanu.

    Nitko osim mene nije debeo.

    Ne bi ni ja bila da preskočim one obroke koje ne jedem zato jer sam gladna nego zato jer mi je baš fino (često) ili jer mi je dosadno (ne baš često, ali dogodi se...)

  9. #159
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Marta,
    Sve 5 al ne pricam o Spanjolskoj ili Italiji pricam o svom.iskustvu i svome organizmu.
    Ja ako dobro ne doruckujem ( a to ne mogu cim se dignem.nego sat vremena nakon toga) onda sam cijeli dan gladna i nesto trazim za jest.

    evo jutros sam pojela u tanjuru mix skute, kefira, lanenih sjemenki posuto preko s kaparima i uz to domacu pogacu. Fino se zasitila samo tako. A to sve kroz dan izgori za razliku id turbo rucka koji se jede tek u 17h.
    Meni se cini da se precesto govori o tome da bi se udebljale da jedu tako cesto kao mi neke a upravo bi mozda vrijedilo probat. Zasto ne?!
    Interesantno da sve osobe koje su fit i tanje a koje ja poznajem jedu upravo cesce a manje pa valjda tu nesto ima
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 17.01.2017. at 11:40

  10. #160
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    rafi, da ne radiš u rudniku možda? . Meni je otprilike za teški fizički rad..super za tebe.

    Peterlin, e, ali dečki rastu, kod njih je metabolizam u naponu, a kod nas u opadanju.

  11. #161
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Lili, ti vrlo generalno pišeš da treba povećati obroke na početku dana, a smanjivati prema kraju. Meni osobno to odgovara. I tebi. Al evo ti mitovski, npr. njoj ne paše. I ti ljudi kojima to ne paše, u našoj kulturi jedenja, prožetoj poslovicama tipa "doručkoj kao kralj, ručaj kao građanin, a večeraj kao siromah", osjećaju pritisak da nešto rade pogrešno. A ne rade. Jer svatko sebi (ok, nekim treba i pomoć struke) treba posložiti obroke kako mu odgovara. A ne kako je narod zamislio da bi trebalo biti.
    Drvljenje po dijetama koje te u potpunosti negiraju kao osobu s nekim potrebama (jer moraš doručkovat/večerat baš ovako ili onako, inače pujpik ne važi) u konačnici je veliki gubitak vremena i motivacije.

  12. #162

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    rafi, da ne radiš u rudniku možda? . Meni je otprilike za teški fizički rad..super za tebe.

    Peterlin, e, ali dečki rastu, kod njih je metabolizam u naponu, a kod nas u opadanju.

    Hahaha dijana
    Pa i meni se to čini malo too much al ja bi se rušila da ne jedem
    Meni odmah ni dobro ak sam gladna(nizak tlak)

  13. #163
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    neću pisati za jučer, jer pola dana nisam bila doma pa je sve bilo zbrćkano, ali evo nedjelja.
    kad sam se ustala popila sam kavu i pojela bananu.
    nakon sat vremena veliki sendvič od zdenka sira i zimske.
    za ručak blitva, 2 faširanca i 3 žumanjka (bjelanjke pojedu drugi, jer ih ne volim) i kruh.
    popodne kod frendova malo čipsa, malo kikirikija i par žele bombona.
    navečer 3 šnite pohanog kruha i sira.
    za kraj šipak i naranča.

    ali ovdje treba uzeti u obzir da to nisam ja, nego moja štitnjača.
    kad se ona smiri ja ću imati jedno 5 kg više nego sada.

  14. #164
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    bucka sta u figureli nisu ti dali sto trebas jesti. imam poznaincu koja je tamo isla 2x i znam da je morala pisati i paziti na svaki zalogaj.
    Mojca je rekla da je sljedila upute nutricionista, pitaj nju za savjet.

    i ja cu te opet pitati, jel spavas dovoljno? jer znam da i to utjece. mada iskreno ovo sto ti pises vise spada u ovisnost, koje se i sama svjesna. pitaj lavko za taj centar i sasa je stavila isto mjesto gdje se moze pripuitati.
    u figurellu sam isla davno, ali sjecam se smjernica (u principu je sve u izbjegavanju ugljikohidrata)
    ne spavam dovoljno
    cca 7h sa 3-5 budjenja po noci (djeca dolaze i odlaze iz naseg kreveta, vodim ih na wc, po potrebi dajem piti par gutljaja vode i tak...)

  15. #165
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ja nisam nikad bila od velikog doručka ni velike večere. Meni je ručak najobilniji obrok u danu. Vrlo često se dogodi da ne večeram. Kad me uhvati razdoblje pa jedem navečer oko 7-8 to se odmah primjeti na vagi.

  16. #166
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    rafi, da ne radiš u rudniku možda? . Meni je otprilike za teški fizički rad..super za tebe.

    Peterlin, e, ali dečki rastu, kod njih je metabolizam u naponu, a kod nas u opadanju.
    Eh, zato i kuham i držim u kući pa ako ne goleme ali značajne količine hrane....

    Prije udaje jela sam juhu i salate, vrlo malo mesa i bome sam imala dosta kila manje. ALi u kući nije bilo skladište hrane dovoljno za šest mjeseci,hehehe...

  17. #167
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa Vidi poruku
    u figurellu sam isla davno, ali sjecam se smjernica (u principu je sve u izbjegavanju ugljikohidrata)
    ne spavam dovoljno
    cca 7h sa 3-5 budjenja po noci (djeca dolaze i odlaze iz naseg kreveta, vodim ih na wc, po potrebi dajem piti par gutljaja vode i tak...)
    moji veliki si sami otiđu opopit vode ako trebaju, mali ima flašu u krevetu, i rolu WC papira za nos obrisati

  18. #168
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Uopce nije bitno kad se unose kalorije nego koliko ih se unosi- samo sto ima nesto u tome da ljudi kad ne jedu dovoljno do predvecer pojedu previse kad se konacno docepaju hrane. Ja jedem dva puta dnevno 90%vremena. I tako oduvijek. Jedem dorucak cim oci otvorim. Uvijek isto- dvije snite domaceg kruha popecene sa ghee maslacem uoblicene u tost sa bivoljom mozzarelom i malo gruyera/ zrele gaude/ chedara. I rucak. Koji jedem kako kad. Jer i radim dvosmjenski. Nekad nosim na posao. Nekad jedem prije posla. Nekad kad dodjem s posla. Jucerasnji menu:

    Dakle tost, onda soufle od spinata, zelena salata, par ljesnjaka. Uvecer sam s muzem popila pivo. Ujutro turska kava. U medjuvremenu voda. Nikad nisam imala problema s tezinom. Od djetinjstva ne jedem veceru- nikada mi nije trebala. Ako ju pojedem sada u nekim prigodama lose spavam, znojim se, nije mi dobro.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #169
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Dosli smo do zakljucka da smo svi razliciti sto i jesmo i svakome odgovara neato drugo.
    zadatak svakog pojedinca je pronaci svoj nacin a to mozda i uspije citajuci kako drugi funkcioniraju

  20. #170
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    a ja-ujutro prvo euthyrox pa sljedećih sat vremena ne smiijem jesti ) ili barem izbjegavati doručak pola sata). Onda kava, banana il neko drugo voće ili lješnjaci,bademi, orasi ili smučkam smoothie od čega već imam. Onda dućan,pa pojedem neko pecivo ako sam baš gladna...svai dan kuham ( na maslinovom ulju ili maslacu, sad ću početi na masti), meseko/riba,prilog i salata obavezno. 6/7 dana je juha na meniju. kruh ne jedem uopće osim eto povremenog peciva. Vecere su vecinom ostatci od rucka,peceno jaje ili sl.

    Ne jedem slatkiše. Ne jedem grickalice. Ni kolače ( rijetka prilika). Sokove pijem samo one koje doma napravim,iako češće pijem čaj ili vodu.

    Jedem jako puno voća i povrća.

    Ne spavam dobro. Imam hipotireozu i problema s kortizolom. Od toga sam stalno umorna, anemična i iscrpljena i samim time se ne krećem dovoljno ( ne bavim se ama baš nikakvim sportom, povremeno rolam i skačem na trampolinu=. Svugdje idem pješice.

    Imam 15 kg viška prema svim standardima, što bi značilo da sam pretila. Vel. koju nosim je 44.
    Posljednje uređivanje od nanimira : 17.01.2017. at 13:18

  21. #171
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    pa meni ovo od rafi uopće nije pretjerano
    meni ujutro ide samo slatko.
    ja kao talijani.
    kava i brioš.
    meni to najviše paše.
    ili ako nema brioša, a uglavnom ga nema :D onda 2 fete tostiranog kruha s putrom i pekmezom i bijela kava.
    to pojedem u 7, u 11-11,30 marendam. u lošijoj varijanti sendvič/burek :D, a u boljoj neka lagana kuhana marenda/salata. danas sam pojela krem juhu i salatu i fetu kruha.
    do kraja radnog vremena obavezno još pojedem nešto slatko, tipo 2-3 keksa, 2-3 kockice čokolade.
    doma - normalan ručak oko 17. jučer npr mm napravio prefini sekeli gulaš. odličan je bio. pa sam toga pojela pun pjat i 2-3 kocke kuhanog krumpira. al u principu je bio pun pjat, al uglavnom kupusa. i par kockica svinjetine.
    tome držalo do spavanja, kad pojedem svinjetinu za ručak, najčešće ništa ne večeram. u stvari, pojela sam jedan onaj grčki jogurt, da.
    e, i oko nekih 6 sam djeci narezala jedno 4 jabuke (to, kad im staviš pred nos narezano, samo viču - još) i ja sam pojela negdje jednu.

  22. #172
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    moji veliki si sami otiđu opopit vode ako trebaju, mali ima flašu u krevetu, i rolu WC papira za nos obrisati
    Jelena ti doma imas i srednjoskolca, a buckino najstarije dijete ide u 5 razred. nije to isto. a ova dva malaca mislim da su jos u vrticu. ne dize se ni ona radi dijeteta koje je u 5 razredu. sigurna sam.

  23. #173
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    slažem se sa cvijetom - meni isto ono od rafi nije pretjerano. sad tek vidim kako MM ima pravo kad mi veli da užasno puno jedem.
    No ja baš nisam od slatkog, iako ga jedem. Mene "ubijaju" kalorični sirevi i tijesto (slano) svih vrsta

  24. #174
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    pa spajalice, zapravo uopće nije loš savjet ako je zaista do vode, malima dati flašu vode s onom cuclom pored kreveta. kažem, ako je do vode.
    pored kreveta obavezno zadnjih godina imam flašu s vodom baš zato što mi treba ponekad taj jedan guc, a ne želim ustajati iz toplog kreveta i razbijati si san.

  25. #175
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    X na Adiomare. I moja je još u vrtiću, nema šanse da joj donosim vodu. Za kuhinju ima klupčicu, da sve može dosegnuti, a po noći ne traži.
    Da traži, bila bi boca kraj kreveta. Piškenje isto obavlja sama.

    slažem se sa cvijetom - meni isto ono od rafi nije pretjerano.
    Tu ima blizu 3000 kcal..
    Posljednje uređivanje od Dijana : 17.01.2017. at 13:36

  26. #176
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Jelena ti doma imas i srednjoskolca, a buckino najstarije dijete ide u 5 razred. nije to isto. a ova dva malaca mislim da su jos u vrticu. ne dize se ni ona radi dijeteta koje je u 5 razredu. sigurna sam.
    zato sam ja odvojila stariji si sami zemu ako trebaju, mali vrtićanac ima bocu u krevetu, ako ostali imaju temperaturu ko sad za praznike svi imaju boce po krevetima, pa moraju piti svako malo, ja ih dižem samo kad treba mjerit temperaturu pa ih tada i natankam. Usput i moje srednje ide u 5 razred.

  27. #177
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj rafi&gabi prvotno napisa Vidi poruku
    evo ja nemam problem s težinom.A baš volim jesti
    170 cm,54 kg
    Jučerašnji meni:
    D:2 kave,3 kajgana jaja plus dvije šnite kruha
    MO:grožđice(ajmo reć šaka)
    R:tanjur pileće juhe,bolonjez,onak dobra porcija
    M:2 čokoladice(kandit),jabuka
    V:4 šnite kruha sa humusom,čaj
    Poslije kokice i još jedna čoksa
    Pa recimo meni se ovo čini normalan meni, ono, za održavanje težine. Nije mi pretjeran. Tako recimo ja normalno jedem. Ako želim smršaviti i skinutu koju kg, onda bi izbacila čokoladice i srezala kruh na pola.

  28. #178
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Opet se ja uhvatila na Lili, a štaš.
    Htjela sam komentari ove doručke kraljevske kakti. To nije nikakvo pravilo, niti nešto čega bi se trebalo slijepo pridržavati. Ovisi o osobi, državi, klimi, whatever. U nekim je drugim državama uobičajeno nešto potpuno naopako od onoga što se kod nas preporučuje. Npr. Španjolska (odnosno neki dijelovi, ne mogu tvrditi za sve). Za doručak ne jedu skoro ništa, brljave po nekim keksima i kavi. Ručak im je lagan i usputan, a večera oko 9-10 navečer je naobilniji obrok dana. I eno ih, živi ko i mi, ništa deblji...
    Nečija prehrana i problem s istom ne smije se svesti na narodne poslovice.
    Ja, Spanjolka
    Najmanje pojedem za dorucak.
    Kod mene je bitan dnevni unos kalorija. Svejedno kako ih raspodjelim.

  29. #179

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    372

    Početno

    Tu ima blizu 3000 kcal.


    Misliš?
    Pa onda je to ok.
    Jer negdje sad pročitah da recimo ja sa svojih 54kg trebam dnevno unositi oko 1800kcal ako se bavim laganom aktivnošću.
    A ja sam na najjače od jutra i obavljam sto i jednu stvar plus vježbam.
    Posljednje uređivanje od rafi&gabi : 17.01.2017. at 13:55

  30. #180
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Pa ok je za tebe , za velikz vecinu ne bi bilo ok.

  31. #181
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj j-la prvotno napisa Vidi poruku
    Bucka, po meni ti ne doruckujes dovoljno. Je l ono samo kefir ili jogurt bilo?
    Pokušaj bar to pojačati, ne količinski nego nutritivno.


    Imaš li vremena za bar još dva treninga u kućnoj varijanti? Ne moraju biti duga, do pola sata dnevno.
    samo jogurt ili kefir da
    nisam bas neki ljubitelj jedenja ujutro

    mogla bih jos doma vjezbati 30 min, ali svaki dan hodam cca 4km, pa si mislim da mi je to isto dobra vjezba uz redovne treninge 2x tjedno

  32. #182
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Uguraj ti svejedno i to vježbanje. Neće odmoći.

  33. #183
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Marta je napisala sto i ja mislim, nije na odmet ubacit jos vježbanja.

    Ako ne možeš jesti ujutro, onda se nemoj prisiljavati. Svako od nas zna sta mu odgovara.

    Tu smo za podršku!

  34. #184
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    bucka a jel možeš doručkovat kasnije npr. u 10h?

  35. #185
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    ne bas
    dizem se malo iza 06, pa do 10 vec pregladnim

  36. #186
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa Vidi poruku

    ali svaki dan hodam cca 4km,
    bucka u komadu ili kroz dan? ako je kroz dan onda to i nije nesto puno.

  37. #187
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    bucka u komadu ili kroz dan? ako je kroz dan onda to i nije nesto puno.
    točno, moj mobitel kaže da sam prošla danas već 1,7km a još sjedim u uredu
    samo od puta do posla i na pauzi, i šetanja s mobitelom po uredu

  38. #188
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Tang, čime mjeris? Neka aplikacija? Imam endomondo i runtastic, mogu time?

  39. #189
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    bucka u komadu ili kroz dan? ako je kroz dan onda to i nije nesto puno.
    cca 2km do posla i 2km do doma
    po uredu ne mjerim

  40. #190
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    neki sam dobila s mobitelom, a na prošlom sam bila instalirala Pedometar
    iako dodaje on malo, jednom mi je pokazao dvadesetak koraka a još nisam bila ni ustala iz kreveta

  41. #191
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Ja prosjecno radim izmedju 7-8 km kroz dan. i mogu ti reci to zbilja nije puno.

  42. #192
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Kažu da bismo, kad bismo dnevno radili 10 tisuća koraka, bez promjena prehrane u godini dana smršavili 10 kg.

  43. #193
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja prosjecno radim izmedju 7-8 km kroz dan. i mogu ti reci to zbilja nije puno.


    a ja ponosna na ova svoja 4 jer sam do prošlog posla isla tram i vracala se tram pa sam hodala cca 200m u danu

  44. #194
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ali to zbilja nije puno. ali i 4 km su dobar pocetak. to su dvije setnje. na to potrosis koliko vremena?
    ubaci jos dvije takve, i vec je to dobar start.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 19.01.2017. at 15:32

  45. #195
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    neki sam dobila s mobitelom, a na prošlom sam bila instalirala Pedometar
    iako dodaje on malo, jednom mi je pokazao dvadesetak koraka a još nisam bila ni ustala iz kreveta


    Napredan je, 20 koraka ispred tebe

  46. #196
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Kažu da bismo, kad bismo dnevno radili 10 tisuća koraka, bez promjena prehrane u godini dana smršavili 10 kg.

    ja radim sitne korake - baš me zanima koliko je to u km.

    Ali očito nisam dostigla 10000 jer se debljam , svake godine po malo

  47. #197
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Nek ti mobitel broji.

    Meni je jednom za vješanja bijele robe ostao mobitel u džepu i izbrojio 1400 koraka.

  48. #198
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    4 km je zbilja malo, ja kad idem pjehe na posao imam otprilike toliko, ta dva km do posla mi potrosi oko 120 kcal (imam onaj sat sto mjeri). To je prakticki nista. Rekla si da vjezbas, mozes li uz to ubacit posla sata brzog hodanja par puta tjedno?

  49. #199
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Sreca da od javne garaze do radne sobe imam 900m , pa barem prohodam 2 km dnevno.

  50. #200
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Sirius .

    Predlažem vam brži tempo, od šetnje nema ništa.

Stranica 4 od 57 PrviPrvi ... 234561454 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •