Moj 8 godisnjak je krenuo na dramske igraonice s 4 godine i to jaaaaako voli. To vam je jedno od one djece za koju vrlo brzo vidite da je za nesto rođen. On je rođen za glumca. Prekrasno pjeva i voli i glazbu, ali gluma mu je strast. (Sad kad to napisem, zvuci smjesno, al zbilja je tako.)
Sad u prvom razredu su imali dramsku u skoli, ali to je bio totalno bacen novac i izgubljeno vrijeme jer profa je malo dolazio a malo nije. Klinci su se upisivali i ispisivali tokom cijele godine, a kao radili su predstavu i ustvari su cijele skolske godine ispocetka dodjeljivali uloge i tekst, kako bi im se tko prikljucio. U sjecnju smo imali prilike vidjeti rezultat i moram reci da nisam bila impresionirana. Za kraj sk god nisu nista pripremili jer se grupa skroz osipala.

Sada razmisljamo sta cemo na jesen.

Prva ideja je bila da ga se upise u ZKM; ali navodno da je jagma za njih ogromna i da nema audicije nego tko prvi njegova djevojka.
Netko mi je sugerirao da ovi u Kaz. Tresnja isto nisu loši.
Zanimaju me vaša iskustva.

Iako nemam nista protiv malih kazalisnih grupa, 3 godine u kazalistu Tirena je zaista uzivao i obozavao tamo ići, čini mi se da je veća sansa za nesto ozbiljnije u većem kazalistu poput ZKM-a.

Vasa iskustva u vezi ZKM-a i Tresnje kao i eventualne sugestije za neku alternativu su dobrodosli.