Bebac ima mjesec dana. U rodilistu sam mu 2-3 puta dala ad jer su sestre rekle da je dijete gladno. Imao je temperaturu 37,5 na sto je dezurna sestra rekla da je to temp od gladi. To mi je bilo malo cudno al ajde kazem valjda oni imaju vise iskustva. Rođen je sa 3680 a izasli smo iz rodilista sa 3390. Patronazna ga je vagala nakon 4 dana 3540. Do tada iskljucivo dajem mm. 10-ti dan zavrsili smo na pedijatriji zbog upaljenog pupka i bakterije u mokraci. Vaga pokazuje 3500.Daju mu antibiotik i stojimo 10dana u bolnici. Uglavnom dojim uz nadohranu ad 2x dnevno. Izlazimo iz rodilista sa 4020. Kuci mu dajem samo mm i dojim na zahtjev samo sta je bebac uspavan i brzo zaspe tako da malo sisa malo spava. Nakon tjedan dana na kontroli vaga pokazuje 3830. Bila sam u soku znaci da nije napredovao vec jos izgubio na tezini. S tim da je narastao 7cm. Nakon 3 dana odlazimo u pedijatra i on govori kako mu moje mlijeko ocito nije dovoljno i da mu je potrwbna nadohrana.tada je vaga pokazala 4050 Ova dva dana mu ponovno dajem 2x dnevno ad. Ali totalno su me izblesirali vise ne znam sto da radim. Zeljela bih iskljucivo samo dojit ali posto su me uplasili da dijete ne dobiva koliko bi trebalo strah me. Ako imate kakav pametan savjet bila bih vam zahvalna. Komentari iz okoline tipa nemas dovoljno mlijeka ili mozda ti mlijeko nije kvalitetno samo me bacaju u depru. Hvala unaprijed