Eto..to si od mene procitala maloprije na drugoj temi..ALI to nista nema veze sa time sto si ti ovdje navela..barem ne kod mene..naravno da se ne moze usporediti..nimalo..i svi mi znamo da je lakse otici na posao nego biti majka i kucanica..kod mene je barem ovako..svako ima neki posao koji ne voli..nema veze koliko je banalan..ali evo ja naprimjer MRZIM se baviti oko auta i MRZIM isprazniti sudjericu ( slozit prljavo sudje unutra-no problem ali slozit cisto sudje natrag..omg upucajte me...neznam zasto ali tako je haha)

Kad nisam bila udata imala sam ja svoje auto a on svoje..i dobro znam sve odraditi oko toga ali mi je uvijek bilo uff koliko god je to banalna stvar... kad smo se vjencali rekli smo da cemo ostat kod jednog auta..sasvim nam je dosta a i zasto trosit novac na dva...i tako sam njemu to "uvalila"...kao i praznjenje sudjerice :D

Kad smo bili bez dijeta smo uglavnom kuhali skupa jer smo u isto vrijeme dolazili kuci sa posla..sada pretezno ja kuham jer on radi dokasno a ja sam kuci..a i dijete mi svakako mora rucati..a nekada uspijem samo dijetu napraviti nesto..tada on skuha ili skupa ili narucimo nesto kako god.

trudimo se oboje oko svega stignuti koliko mozemo

Nikad nismo rekli "ti radis to i to a ja ovo i ovo"..dugo smo skupa i tako je se ispostavilo. Kao sto sam rekla na drugoj temi..ja se ne brinem o uplacanjem racunima o autu itd a on nemora oko rucka i peglanja naprimjer...ali ovdije naravno postoji jedan veliki ALI..i to je...da ga pitam da on popegla skuha ili on mene da odvedem auto na servis nebih bio problem..

Ne osjecam se ne kompetentno uopce..i ne mislim da zene to ne mogu... da bih mi neko rekao kao sto si navela gore "ja radim sve a muz samo oko auta" ni meni to nebih bilo ok..jet se to sve. enoze usporediti sa "odrzavanjem auta", ali opet svaka veza je drugacija..nekome je top nekome flop.