Pokazuje rezultate 1 do 39 od 39

Tema: Okvirni obračun alimentacije

Threaded View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Andro-gen avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    373

    Početno Okvirni obračun alimentacije

    dakle, imam primanja oko 8500 kn, više nekretnina i nešto štednje na banci. dodatnih primanja nemam. uzdržavam dijete iz prvog braka iznosom od 1500 kn (+aktivnosti, ljetovanja i sl.).
    majka drugog djeteta koju drugi ili treći puta vidim u prostorijama czss očekuje čuda (stan djetetu, dadilju, urnebesnu alimentaciju prema vrijednosti nekretnina i sl.).
    nekretnine su prazne i loše, ne mogu se prodati i imam samo trošak. nekada sam imao podstanare i da li se to uzima u obzir od trudnoće, rođenja ili od kada je svijeta? u jednoj nekretnini imam čak i uzdržavanu osobu temeljem ugovora o dosmrtnom uzdržavanju.
    pitanje: temeljem čega se određuje alimentacija? da li samo primanja, skeniranja prometa na računima, vrijednosti imovine u novcu i nekretninama... čega? ne uračunavaju se rashodi za uzdržavano dijete? ako je tako, kako isplatiti 5 djece alimentaciju od 1500 kn ako imam plaću 8000 kn.?
    da li u obzir dolaze i rashodi koje imam (uzdržavam jedno dijete i jednu osobu)?
    sam sebi uplaćujem na drugi račun druge banke 1000 kn za crne dane i tako uštedim 1000 kn svaki mjesec već godinama. da li je to prihod? dakle, ako prebacim plaću sa svog računa pbz na zaba, da li se to računa kao dvije plaće?
    koliko je očekivati alimentacije za drugo dijete u ovom slučaju?
    puno cura, puno sudske prakse
    Posljednje uređivanje od Andro-gen : 28.08.2017. at 15:43

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •