Dakle, neka me admini isprave ili prebace ako već postoji tema.
Molim sve roditelje koji imaju iskustva s preseljenjem u drugu školu da napišu kako su se njihova djeca i oni sami nosili s promjenama.
Mi smo od ove šk. godine preselili klinca u drugu školu zbog preseljenja. Krenuo je u 2. razred, a čini se da će period prilagodbe potrajati. Već prvi dan neke stvari nisu štimale, a kasnije se samo gomila njegovo nezadovoljstvo. ne želi ići u školu, ne sviđa mu se razred i učiteljica, djeca ga ne doživljavaju, sam je vani u produženom boravku jer dečki jedino igraju nogomet, a on ne voli nogomet, učitelji su već prigovorili da je sporiji (u pisanju i čitanju) i da ćemo morati puno s njime raditi da sustigne njihov tempo... još uz sve to ni učitelji mi njegovi ne ulijevaju nekakvo povjerenje. samopouzdanje mu je naglo palo, nema volje za učenje, zadaće su mu teret... a dijete je bilo normalno, ok, u bivšoj školi, malo zaigran, ali veseljak i otvoren za društvo. uvijek smo se malo mučili sa zadaćama, ne zato što ne zna, nego zbog obaveze, ali sve smo izvršavali na vrijeme kako treba.

što da radim? kažu svi da treba proći vremena da se privikne, ali teško mi ga je gledati tako tužnog i nezadovoljnog.