Cure , dobro bi mi došlo par savjeta kako uzimati vitamine. Nikako da dođem kod doktorice da malo s njom proljudikam o tome , naime uputim se k njoj kad tamo gužva za poludit , a ja kako sam kratka s vremenom (muž radi do 6 , jedino vrijeme kad mogu otići k njoj je od 6-7 , nemam kud s klincima a neću ih voditi sve tri po domu zdravlja bezveze ) okrenem se i odem. ovako , pijem željezo ujutro prije doručka , htjela bih početi piti još kalcij (zubi su mi se počeli dosta kvariti nakon 3 trudnoće , non stop sam kod zubara , kosti me bole za poludit pogotovo za promjene vremena ) i možda b komplex i omegu 3. dakle zanima me kako da ih pijem , koji vremenski razmak treba biti. kalcij znam da ne smije sa željezom jer smanjunje apsorpciju , onda bi bilo dobro možda ga piti navečer s magnezijem , jer znam da kalcij pomaže apsorpciju mg i obrnuto. jesam u pravu ? a sad za b komplex i omegu 3 stvarno nemam pojma kam da ih uguram. baš sam sva nikakva , ne jedem baš zdravo , jako malo voća , povrće kuham curama ali nisam neki ljubitelj , ja se davim u ćuftama , sarmi , gulašima i sličnim stvarima tako da sigurna sam , fali mi i vitamina i minerala.