Stranica 54 od 83 PrviPrvi ... 444525354555664 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,651 do 2,700 od 4145

Tema: Vjezbanje i trckaranje i trcanje 2018

  1. #2651
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    ja sam skroz u tom fazonu lili, moj najstariji ni u skolu nece ici od sledece godine a za mladu decu ne vidim nikakvog smisla da idu na 'aktivnosti,' posebno vise od jedne vrste. al dzaba sve kad imam 4 dece, i muza navucenog na rad. vrti mi se u glavi kad pomislim na prosli i sledeci semestar... btw mi bolesni od subote, ali sam kreyen u subotu trcala misleci da je samo jutarnji umor u pitanju - satralo me. nedelja nista, juce i danas samo bolest i joga. a kakav efekat ceo vrtlog obaveza ima na mene - jutros sam odvezla Theu kod zubara (45min voznje) da bi mi rekli da sam zeznula dan i da je sutra. i tak'....

  2. #2652
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Vi bi se bavile ozbiljno sportom, al djeci ne bi dale
    Većinu sportova u 4. razredu ako misle bit dio kluba moraju već počet ozbiljno trenirati

  3. #2653
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    "Dala" bih detetu koji je ili jako talentovan ili ima snaznu zelju, ali to nije uobicajeno. Za sport jesam i to se svakako vidi :D

  4. #2654
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ja trcala po ovoj sparini...uf...al zadovoljna sam

    ja se ne bavim ozbiljno sportom
    a iskreno, ne bih htjela ni da mi se djeca ozbiljno bave sportom
    osim ako pokazu iznimnu zelju ili talent
    sto nisu
    samo im zelim usaditi naviku bavljenja sportom

  5. #2655
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Mi volimo aktivnosti/sport jer su nam alternative lose ili nikakve. Sedamnaest mjeseci zime, dva mjeseca toplijeg vremena s komarcima koji te pozderu zivog, ulice bez plocnika (pa je nezgodno doci s djecom od tocke A do tocke B), gotovo sve nedostupno bez auta, previsoko brdo za bicikl... prazni parkovi, kad se doteglimo do nekog od njih. Onda idemo na sport (tae kwon do cijele godine i plivanje kad su organizirani satovi, za starijeg od pet i pol godina). Ne znam kako ce sve izgledati kad krene u skolu za mjesec i sitno.

  6. #2656
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Bas sam vas se nacitala i nasmijala, a povrsna kakva jesam samo zapamtila ebay i sat. Vrijedne ste i mudre, nema sta.
    Ja se malo privikla na odmor, i ne forsiram previse. Trcala jutros sa muzem dionice 5x5minuta na 5:05, digli se u pola sest da mi ne bude zlo ( a bilo je u ponedjeljak, imala sam epizodu). Otusirala se i vratila na recovery sleep, sad me probudili cvrci.
    Kavica pa plaza.
    Uzela sam i knjigu od 840 stranica da me drzi prikovanu u lezeci polozaj

  7. #2657
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,526

    Početno

    Citiraj krumpiric prvotno napisa Vidi poruku
    Vi bi se bavile ozbiljno sportom, al djeci ne bi dale
    Većinu sportova u 4. razredu ako misle bit dio kluba moraju već počet ozbiljno trenirati
    he he znala sam da će netko to napisat ALI mi sami idemo na sport.

    A sad ozbiljno, ako je itko za sport, ja sam, cijeli život se nečim bavim, ali da me se pita (a ne pita me se ) ne bih da su mi djeca profesionalni sportaši. Neka uče, druže se i zabavljaju, a sport neka im bude sastavni dio života, to svakako.

    Citiraj kjb prvotno napisa Vidi poruku
    Bas sam vas se nacitala i nasmijala, a povrsna kakva jesam samo zapamtila ebay i sat. Vrijedne ste i mudre, nema sta.
    Ja se malo privikla na odmor, i ne forsiram previse. Trcala jutros sa muzem dionice 5x5minuta na 5:05, digli se u pola sest da mi ne bude zlo ( a bilo je u ponedjeljak, imala sam epizodu). Otusirala se i vratila na recovery sleep, sad me probudili cvrci.
    Kavica pa plaza.
    Uzela sam i knjigu od 840 stranica da me drzi prikovanu u lezeci polozaj
    kjb, molim te polako, brine me ta "epizoda", koliko poznajem tu tvoju stazu pa tamo ni hlada nema, treba oprezno. Super je da se možete ustat u te sate, ja ne mogu meni prerano :/ fino uz knjigicu i polako, ne može se po ovim temp trčat ko inače. Jesi vidjela trenerov mail gdje upozorava da se za svaki stupanj iznad 25 C treba dodat po 2-3 sekunde sporiji pejs. ako je vani 35 C bome onda treba usporit za 30sek. Uživaj, odmaraj, uživaj, zavidiiim!!!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 25.07.2018. at 10:12

  8. #2658
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    kjb svaka cast, ne bi se ja na godisnjem ustala u tu uru

    moji idu na sport. maza je isao jedno vrijeme 5xtjedno + utakmice vikendom pa sam ukinila jedan klub. ne zbog vozikanja nego zbog njega, previse mu je to bilo uz druge obaveze (ucenje, domaci...).
    cimavica ide samnom na fitnes ali isla je prije na svoje aktivnosti. sta ja znam, meni to nije problem. veci bi mi problem bio da imaju 100 aktivnosti pa da nemaju vremena za druzenje, ucenje i sl.

    preksinoc trcala 5 km, sinoc krenila i nakon 2km odustala, toliko sam snervana jucer bila da ni trcat nisam mogla :/

  9. #2659
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    kjb, pazi se
    je, ovo su isti frendovi s kojima sam bila i u londonu, 25 godina druzenja i podrske u najrazlicitijim zivotnim situacijama

    mb, nadam se da je danas bolje

    o sportu kao i ginger
    podrzala bih ih da bas zele biti profi sportasi
    ali osobno im zelim druge karijere, a da se sportom bave kao sastavnim dijelom zivota

    sinoc pyramid, kako sam i planirala
    par tjedana povremeno s utezima i vec se vidi bolja definicija
    vidjet cu sto cu veceras, nesto van gamme pretpostavljam
    danas idem frizeru, moj mini wellness
    ceka me ispunjen vikend, dolazi mi sestra s curama, a onda ja idem dva dana kod nje jer imam sluzbeni put u njenom gradu

  10. #2660
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,384

    Početno

    Mi na trenigu stavljamo plave plusice za dolazak, a crvene za odradeni trening nasamo .
    Dolazim jucer i kazem treneru da mi za subotu stavi crveni jer nisam bila ujutro s grupom, nego sama popodne.
    Kaze on da mi je stavio plavi jer me je vidio i to dva puta ( dva kruga oko Jaruna) , jos je i vikao ali sam ga potpuno ignorirala ( ne jednom , nego dva puta ).
    Reko, oprosti , imala sam slusalice i nista ne cujem u dubokoj koncentraciji.
    Posljednje uređivanje od sirius : 25.07.2018. at 11:58

  11. #2661
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    sirius koja koncentracija
    mene zivciraju ovi koji mi trube

    kjb daj se pazi
    i odmori

    mb grlim

    na temu sporta kod djece
    moji nemaju izbora, na sport moraju, nije im opcionalno
    vec sam pisala, sve moraju zavrsiti minimalno tri godine skole plivanja, a tek onda mogu birati
    i tu dolazimo do problema, tj. onog sto me zivcira jako
    vec na trecoj godini (a moje krecu kao predskolke) imaju treninge od pon-pet svaki dan!
    meni je to malo tu mac za djecu
    a o cetvrtoj godini da ne pricamo
    i nema opcije da idu i dalje 3x, bave se time onak rekreativno
    hebate, pa nece svi biti profici
    oni koji pokazu talent i volju, nek furaju dalje
    a ostali nek uzivaju
    i kako cujem, isto je i sa ostalim sportovima, nogomet najgori
    treninzi stalno i jos onda nekakvi turniri skoro svaki vikend, obitelj ne moze nista planirati
    majketi, ko da su sve sami modrici i rakitici
    i tak, meni to totalno glupo
    Posljednje uređivanje od Ginger : 25.07.2018. at 12:14

  12. #2662
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,384

    Početno

    Ginger, ne izgledam bas takoooo dobro da bi mi trubili okolo. Ali super za tebe, to, curo!
    Mozda da skinem slusalice , pa da se i ja iznenadim?!

  13. #2663
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    sirius skini, bus vidla, tj. cula
    ma kaj oni znaju kak izgledam, samo vide da zensko trci i odmah na trubu
    a uocljiva sam...uvijek kricave boje...
    Posljednje uređivanje od Ginger : 25.07.2018. at 12:19

  14. #2664
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,728

    Početno

    Na racun boja. Pakiram se ja za go. Moja sestra sjedi pored i izjavi. Obicna roba je monokromatska crno i bijrlo. Fala bogu da imas to nesto sportske robe jer bih se pitala di ti je boja
    Jucer klinci i ja se vracamo a vani tete trce. Mi umiremo hodajuci. Valjda je kod nas trcanje po suncu ko propuh
    Al ovog propuha se i ja bojim. A mozda je i do toga da moramo trcati brzo. Pa.nam ne pase svako doba dana.

  15. #2665
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    spajka i kod mene isto s bojama
    tj. u boji je samo sportsko

  16. #2666
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,526

    Početno

    X na Ginger u vezi dj.aktivnosti.

    Sirius da šta da ti trube i bulje al ti ne čuješ kad imaš to čudo na ušima

    Spajka jesi ti to na moru? Uživaj!
    Uh ja sam poznata po bojama, kod,mene ima svega, a najmanje ili skoro ništa crne.

    Jedva čekam ljeto i običnu boju kože

  17. #2667
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    I kod mene su samo boje.
    Jutros smo MM i ja napravili odličnu pješačku turu uz branje smilja za macerat. Na kraju kupanje u predivnom moru. Obožavam stijene i kupanje bez ljudi.
    Ni ja ne bih djecu sportaše, s tim da se kod mojih oko toga uopće ne moram bojati

  18. #2668
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    zavidim vama koje ste na moru...ja cu opet tek nagodinu, kako sada stvari stoje...

    sirius, nosis i mob za muziku?
    ja ne znam, nekako uzivam u tisini i vlastitim mislima...doma mi je ionako stalno (pre)bucno
    al onda opet, ja ne trcim duge rute...
    i sirius, kad ces nastimati te postavke?

    mb, kak funkcionira tvoj sat
    uploadas na njega pa imas te bezicne slusalice, ili?

    inace, ja jucer za vrijeme trcanja pokusavala nesto nastimati, ono, odvojiti krugove trcanje/hodanje, al nesto on sam broji pa ja stisnem pa na kraju kupus
    dok ja skuzim kak on funcionira, vec ce zima...

  19. #2669
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,526

    Početno

    Ginger broji ti vrijeme pauze vjerojatno, pretpostavljam da si pritisnula onaj lap gumb. Al teško je ovako reći. I ja volim tišinu.

    Koje postavke imaš na ekranu? Što bi htjela mjeriti?
    Javi pa ti probamo pomoći.

    I na.you tube imaš puno filmića o tome al samo ti nas pitaj.

    Možeš dionicu trčanja podesit na vrijeme al i na udaljenost .

    Nano sestro po bojama, smilju i stijenama bez ljudi

    MB ljubim proći će.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 25.07.2018. at 16:11

  20. #2670
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,526

    Početno

    Meni danas 1.dan ciklusa, sva sam smoždena i zanosi me u glavi, a večeras su turbo dionice. Bome ih sama neću radit tako da ću skoknut do kluba kako god znam, lakše mi te teže treninge odradit u hordi. Bože pomozi večeras, drž -ne daj

    Hoću moreeeeeee!!!

  21. #2671
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Lili ne znam ni sama kaj hocu
    pa ne znam ni traziti
    je, lap gumb sa stiskala
    htjela sam odvojiti trcanje od hodanja
    al on sam nakon 1 km pise da je krug, pa ja stisnem koju sekundu kasnije pamu je to jos jedan krug
    i tak malo on, malo ja i dobila kupus
    u biti, evo kaj hocu - odvojiti pejs trcanja, od pejsa hodanja
    to onda stisnem pauzu pa se hodanje uopce ne biljezi, ili ima opcija sa lap gumbim di mogu odvojiti to?
    ak me ista skuzite

  22. #2672
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    sretno veceras, vani je koma...

  23. #2673
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,384

    Početno

    Radim na spajanju Ginger.
    Ali mi bas ne ide.
    Pitati cu trenera sutra.

  24. #2674
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,526

    Početno

    Šta to nije kao trčanje dionica, uključe se sve opcije za dionice (to sam savladala aleluja) i onda dok traje pauza je Ginger zapravo hodanje, ponovno pritisneš taj gumb za lap i opet ti iznova izračuna trčanje sve dok opet ne stisneš gumb pa hodaš.

    Ako ti je bitno pratit brzinu dionice trčanja, onda lijepo:
    1. Izgasiš autolap na satu u postavkama
    2. Podesiš ona 3 ekrana sata tako da imaš lap time, lap pace and lap distance.

    I rijekom treninga osim starta, udaraš po lap gumbu (isključivo po njemu!!!) to ti je sve. Kad prebaciš na garmin connect sve će ti bit jasnije.

    Probaj pa javi.

    Stetnoooo!!! Daaa jučer je bilo puno ugodnije za trčat navečer, sad je ajme meni +1.dc, nek je i meni sretno već sad znam da ću umirat oš od temp oš od pejsa .
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 25.07.2018. at 17:49

  25. #2675
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Ginger da, uploadala sam muziku i imam bezicne slusalice, ne nosim mobitel. Mozes nastimat to sa hodanjem i unaprijed na connectu ako zelis.

  26. #2676
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Lili ne znam kak to mislis da podesis za dionice
    kad sam krenula trcati, nastimala sam na connectu kad hodam, a kad trcim
    sat mi je znaci bipkao kad sta trebam (to je mislim ovo sto mb spominje)
    al opet, laps su bili po 1 km (jer sam ostavila na auto)
    i ni tu mi nije pejs bio odvojen trcanje-hodanje, nego znaci po km i ukupni
    ne znam ni moze li se pa zato i pitam

    probat cu sad kak mi je Lili rekla iskljuciti auto laps

    Lili, jesi ziva?

    mb super da ne nosis mob

    sirius, javi kad sredis
    Posljednje uređivanje od Ginger : 25.07.2018. at 20:42

  27. #2677
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,526

    Početno

    Jesam srećo, evo me preživjela.

    Bilo je sparno i vruće 27C u 20h naveče, al išlo je puno bolje od očekivanog. Čak sam i vodila cijelu grupu, uključujući muškadiju jer jedina znam lapat po školski a svi imaju Garmine godinama doduše i ja tek nedavno savladah. Bilo 5x5min na 4:35 i 12min zagr i 6 min rastr, nekih 9km ukupno.

    Samo ti probaj ovako kako sam ti rekla al podesi sve postavke tako i onda ćeš imat i pejs za dionicu koju si trčala i pejs za dionicu koju si hodala.

    Još najbolje da kažeš kakav točno trening želiš odradit onda bi ti mogla onda zdravo seljački objasnit

    Taj autolap zeza ako se ne radi standardni trening tempo, dužina, fartlek.
    Zato za dionice ga isključi.Bolje ćeš pratit sve druge pojedinosti tijekom i nakon treninga.

  28. #2678
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,526

    Početno

    Samo se sjeti drugi put upalit ga ako radiš “običan“ trening da ipak imaš pejs po km a ne samo ukupni

  29. #2679
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Lili, koma su mi ti vasi pejsevi! svaka cast!

    ja ti sve to jos lovim i pol toga mi nije jasno od terminologije pa dalje, lol
    dakle, ja sam krenula trcati bez nekog plana
    ponijelo me i krenula brze nego inace pa sam oducila malo trcati, malo hodati
    ispalo nesto ko intervali, al bez plana, jel...
    i htjela nekako to razdijeliti na satu, ispalo da ne znam kak
    uglavnom, probat cu kak si rekla pa javim
    thnx

  30. #2680
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,384

    Početno

    Ginger, ja sam u istom klubu kao i Lili i pojma nemam o cemu prica kad upotrebljava trkacku terminologiju.

  31. #2681
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno


  32. #2682
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Ginger ni ja ne znam nikako da uvatim vrimena proucit
    Al naucila sam nastimat po endomondovom programu dionice i to. Jedino sta sad trcim bez plana i programa sta zbog vrucine sta zbog nedostatka vremena
    Ali opet puno bolje i vise nego proslo lito pa sam cak i zadovoljna

    Od prijavka nista, samo odmor. Muz me odveo na rucak u Sinj pa na kavu na sankic u zalazak sunca...
    Sad cu pod tus i u krevet, laku noc drage moje vjezbacice!
    Posljednje uređivanje od malena beba : 25.07.2018. at 22:35

  33. #2683
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,526

    Početno

    joj MB baš ti je romantičan mužić, vidi on kad si ti u strci pa te malo izvede da se opustiš
    I fakat trčiš puno češće ljeti u odnosu na prethodne godine.

    evo par pojašnjenja trkačkih termina:

    TEMPO: Trening tempa se odnosi na neprekidno trčanje od 5 do 10 kilometara u tempu bržem nego što je to uobičajeno. Dobro utrenirani trkači mogu održavati isti, visoki tempo sat vremena. To su treninzi koji služe povećanju brzine koju ćete moći održavati što dulje i produženju vremena u kojem možete trčati u jako brzom tempu. Za tempo treninge se kaže da su ‘ugodno teški’: morate se koncentrirati da održite napor, a nisu zahtjevni kao sprint ili utrka na 5 kilometara.

    FARTLEK
    : Igranje brzinom. Riječ koja dolazi iz Švedske, a u doslovnom prijevodu znači ‘igra brzine’. Učinkovit trening brzine u kojem trčite brzo i sporo naizmjenično u trajanju u kojem želite: doslovno se igrate brzinom. Sami određujete dionice, tempo i odmor.

    INTERVALNI TRENING/DIONICE
    : Tehnički, radi se o vremenu koje provedete oporavljajući se između brzih dijelova treninga, no izraz (interval, dionice) se najčešće koristi kao naziv za trening brzine. Trkač prelazi određenu udaljenost vrlo brzim tempom, a nakon toga se oporavlja lagano trčeći (ili hodajući ili pauzirajući). Te dvije faze se ponavljaju nekoliko puta. Dionice je dovoljno raditi jednom tjedno.

    A trkački pojmovnik imate tu: http://3sporta.com/mali-trkacki-pojm...hovo-znacenje/


    Čini mi se Ginger da tebi ne treba naizmjenično hodanje i trčanje, puno ti je bolje radit pravi intervalni trening/dionice. Znači trčiš najbrže što možeš a onda stisneš lap da ti ide pauza (obavezno imaj pasivnu pauzu, znači stajanje) npr. 10 x 100m ili 8 x 200m ili 4 x 500m. to su treninzi kojima ćeš povećat brzinu a poslije će ti tijelo još neko vrijeme "raditi". Trebaš znači trčat najbrže što možeš, na granici izvedivog, da jedva dišeš i zapušeš. To je taj efekt. Naravno dionice pred kraj će biti teže, to je normalno. i naravno uvijek trebaš imati prije dionica zagrijavanje nekoliko minuta osrednjeg tempa trčanja i poslije par minuta rastrčavanja.

    što se tiče sata za ovakve dionice, napravi onako kako sam ti gore napisala, korak po korak. Dionice je zgodno radit i negdje na atletskoj stazi ako je imaš.
    sretno i javi kad testiraš!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 26.07.2018. at 10:31

  34. #2684
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,526

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ginger, ja sam u istom klubu kao i Lili i pojma nemam o cemu prica kad upotrebljava trkacku terminologiju.
    ti ćeš to sve do jeseni savladat, uostalom ti si pod vodstvom i ne trebaš razmišljat, samo slijediš dane upute

  35. #2685
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    thnx Lili, probat cu uskoro pa javim
    imam i skolsko igraliste u blizini pa bih mogla tamo
    jutros u 6 sam isla neki obicni trk, al bilo mi je jako tesko ustati pa nisam nista ispobavala
    na kraju 4 km, zadovoljna
    morala sam ujutro, jer popodne idem na frizuru pa ne mogu poslije trcati
    uglavnom, sad sam umorna, idem spat s djecom....ak uspijem nagovoriti Trojkicu...

  36. #2686
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Sve gledam da li mi radi telefon, danas ste utihnule. Ginger razumijem za dionice, meni informaticki obrazovanoj ne ide bas jos. Ali kod mene je rijec o treningu za mozak: uz trcanje uvijek nesto preracunavam, mjerim metre i sekunde, sat mi gitovo ni ne treba. Old school.
    Od prijavaka kilometar plivanja po uzburkanom moru, jos uvijek nisam uhvatila jutarnju bonacu za pravi dozivljaj. Sutra je 15-ak km po planu i programu. Javim se

  37. #2687
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Ja se lecim, u poslednja tri dana je malo bolje pa ujutro joga, uvece trcanje. Nismo isli na bazen ove nedelje jer smo svi bolesni.

  38. #2688
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,526

    Početno

    Kli kli drži se, brz oporavak želim!

    Kjb odlično za plivanje! Ugodan trk sutra.

    Sutra mi Franko slavi 7.rođendan napokon su sve bake i dede tu jer se inače ljeti razletimo, pa je happy.

    Večeras ću malo spremat stan i krenut s pripremom pašticade tj.like pašticada, da ujutro rano mogu odradit trening (17km) i nastavit poslije trka s pripremom ručka

    Jedna draga prijateljica mi kreće večeras na Jahorini na 102km, pa imam tremu zbog nje.Startaju u ponoć, dok se probudim ona će već odradit dobar dio staze.

  39. #2689
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Lili sretan!

    kjb, kak mjeris metre? ja se sa i satom svadjam da sam davno vec prosla tih 300 metara

    kli kli bome se ti aktivno oporavljas
    svaka cast

    ja mislim da necu do pon nista
    umorna sam

  40. #2690
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Trčat 102 km??? Jesam to dobro pročitala ???

  41. #2691
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Mislis 1.2 km? Drzim fige za frendicu!

    Kod mene ama bas nista ovaj tjedan, osim ponedjeljka. Morala sam otkazati prvi trening zbog posla. Sutra ili idemo u Door County ili ne idemo. Muz zaradio upalu pluca pa, iako mu je danas bolje, nije jos najjasnije kako ce se razvijati cijela prica. On svakako ne ide na put (niti je planirao), ali ne idemo ni mi ako je njemu lose.

  42. #2692
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,526

    Početno

    Cure je to je 102km ali je to trail, tako da tu ima i hodanja, planinarenja i trčanja. Jede se, prispava ako ne možeš izdržat budan i tak.

    Ona je malo ekstremniji tip što se tiče km al čudo jedno. Trenira uz troje djece. Ona nije brza al je jako izdržljiva pa ide na te velike distance.

    Ja se noćas dignula na piš i mislim se Gospe moja, pa ona trči po šumi u ovo gluho doba noći s lampom na glavi, fakat je i luda i odvažna. Pratim je na stotinki, dobro joj ide. Njen cilj je da završi utrku, vjerujem da bi trebala večeras do 22h ući u cilj.

    Ispijam kavu prije trka, jurim odmah nazad doma da stignem poljubit mog malog muškarca čim otvori oči da mu čestitam rođendan

    Kaae kod tebe nikad mira, stalno se nešto događa. Želim mužu što brži oporavak!

  43. #2693
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    lili75, sretan rođendan junioru!
    Kod mene i dalje sve laganini. Malo plivam i napravim koju vježbu u moru.

  44. #2694
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    lili sretn rodjendan malom!

    Kaae nadam se da ce muz biti bolje da mozete na put :grli:

    sinoc 10km@5:47.

  45. #2695
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Kaae nadam se da ce se muz brzo oporaviti

    mb bravo!

    Nano na odmoru si, samo polako

    ja sam jutros ipak trcala, 5 km
    naspavala se, mm nije isao na put pa reko ajde, bas je ugodno vrijeme
    na kraju nije bilo bas tak lijepo vrijeme, al dobro...

  46. #2696
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,384

    Početno

    Jutros 7 km na 6:29.
    Bila sam voditeljica grupe pa sam usporila tempo. Zasto bi samo Lili vodila svoju brzu.

  47. #2697
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ooooo sirus bravooo!!!
    a smijemo pisati pejs veci od 6?
    moj je na 5 km bio 6:24
    meni je tih tvojih 7 km jos nedostizno...

  48. #2698
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,384

    Početno

    Valjda smijemo. Ako grom udari forum znati cemo da je to zbog toga.

  49. #2699
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno


  50. #2700
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    bravo sirius, mb, ginger... i sve ostale
    kaae hug

    ja odmaram i jedem smokve. skupljam energiju za drugu subotu i jos jednu kratku i brzu utrku

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •