Evo, uhvatila sma malo vremena pa da rezimiram.

Osim sto cure super savjetuju predlozila bi nesto u vezi gacica za decke.
Htjela sam vam predloziti bokserice, medutim i one su velike, nego sad si nesto mislim gacice sa dugim nogavicama. Njima mozete za pocetak ako su preduge odrezati nogavice do koljena, a one su od materijala koji prijanja uz kozu pa ne lamatara okolo, a i imaju mnoge usitak na guzi.

To sam pocela proucavati od kada moj Karlo odbija stramplice. Sanetta je dobar marka po kvaliteti jedino mislim da je konac na rubovima ponekad ostar. Sva sreca da je Karlo debelokozac pa mu je to svejedno. Anna mi je uvijek reagirala.

Kod dugih gaca se tesko sto ukljestuje od visecih djelova kao kod prevelikih kratkih gacica. Mozda je to neka alternativa.
Mislim da je samaritanka takodjer spominjala da Schisser ima male muske gace. Znaci sliperice.

Ja sam u Turbolimachu kupila najmanje sliperice koje proizvode (92/98) pa sam ih iskuhala i sad su Videku taman. I fino se iskuhaju, guma ostane kakva je. Probala sam skuhati jos jedne mislim da su marke Filmar i kod njih se guma rastegla ko zvaka.

Za curice je mislim malo lakse jer znam da malenih gacica ima u Getrou, a ja sam svojevremeno kupila i neke kineske, u tekstilprometu, doista minijaturne.