Pozdrav,

evo ostalo je malo više od mjesec dana do upisa, a mi muku - mi mislim pod supruga i mene, jer je mom sinu sve svejedno, rekao je da ga u principu ništa ne interesira i da je škola nužno zlo ((a)tipičan tinejdžer). Jedino je zamolio da ga ne upišemo u medicinsku

Bilo smo kod Severice na prof. orijentaciji, preporuka po sposobnostima kombinacija mm i fizike i svega što se tiče tehnike (kombinacija s umjetničkim granama, web dizajn, specijalni efekti, scenografija). Preporuka po sposobnostima bilo koja matematička gimnazija, no obzirom da nema bodove niti za jednu (u 6. i 7. razredu prosao vrlo dobrim isključivo zbog neizanteresiranosti i lijenosti) i evo tek sad se kao probudio (8. ce proci s odlicnim) - mislim da se bodovi krecu od 67 do max 70
Nadam se da će upisati Ruđer iako koliko vidim bodove od prošle godine i to će biti za dlaku, razmisljamo i o drugim opcijama (u slučaju da ne upadne u Ruđer). Ima li tko info o tehničkoj školi u Voltinoj, tehničkoj gimnaziji u Palmotićevoj, i Grafičkoj (znam da treba proći prijemni).
Vise me stav mog sina izluđuje - on ne bi nista ali bi mozda u Gimnaziju (zbog frendova, e pa kasno se sjetio poceti učiti). Iz mm, fizike i en ima 5 i jako je dobar u tome, ostali ga predmeti ne interesiraju... totalno je izgubljen, a ovo je ozbiljan korak određuje njegovu daljnju budućnost....