Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 109

Tema: Učinkovita krema protiv bora?

  1. #1
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno Učinkovita krema protiv bora?

    Toliko proizvođača. Ja sam se izborala pravo zdravo! Imam 35 i puno bora i koju sad kremu kupiti?

    Koristi li itko neku kremu koju bi svesrdno preporučio radi njene učinkovitosti? Mackala bih se ja, ali ne znam s čim, hhahahah!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Meni je super Vichy Idealia, ali svaka koža ne reagira isto na svaku kremu, pa ono što je dobro nekome drugome neće koristiti i obrnuto. Moja kuma koristi dječji Becutan i ima glatko lice na pragu 40-e, meni to pak stvara prištiće. Moja mama cijeli život koristi običnu plavu Niveu i gotovo da nema bora...

  3. #3
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Moje mišljenje je da treba biti uporan s bilo kojom kremom.
    Redovito prati lice i mazati kremom 2 x dnevno, obavezno i područje oko očiju.

  4. #4
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Podosta sam starija od tebe i imam dugogodišnje iskustvo korištenja krema protiv bora.
    Iskustvo me naučilo da mi podjednako koriste one kreme koje koštaju oko 100 kuna kutijica ( Garnier, Nivea, L'Oreal) kao i one skuplje od 200 kn ( Avene, Vichy...). Uglavnom, redovito ih mijenjam. Znači potrošim kutijicu jedne, pa onda kupim različitu. Obavezno navečer mažem sa noćnom, i ujutro je lice daleko čvršće nego ako ne namažem.
    Vidjet ćeš s godinama da ti je važnija struktura lica nego same bore. Koža se nekako opusti na rubovima brade i masiranje sa kremom prema gore, baš učini čuda
    Treba mazati i dekolte i vrat, tu se bore prije pojave.

    Važna je i ishrana i zdrav život. Ja ne pušim, ne pijem alkohol, ali zato pijem puno tekućine, ne jedem suhomesnato, kekse ni bombone, osim izuzetno, hranim se normalnom hranom moga kraja, doduše neslanije, zbog povišenog tlaka. Očito i genetika ima itekakvog utjecaja na izgled kože

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Nedavno sam u Bipi kupila kremu Vita stem- "zlatna" kutijica, marka Bottega Verde.
    Čini mi se odlična..sad koliko će usporiti nastanak borica pitanje je.
    Piše na kutijici "protiv starenja, sadrži matične stanice iz jabuke..Potiče proces popravka i obnove stanica koje su uzrokovani uslijed starenja."

  6. #6
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    matične stanice iz jabuke?

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    matične stanice iz jabuke?
    biljne matične stanice iz jabuke..tako piše..šta god da to bilo

  8. #8
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    kao i one s ozoniziranim kisikom

  9. #9
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Super! Da li su " maticne stanice jabuke ozonizorane kisikom" zapravo jabuka koja je rasla u vocnjaku na zraku ?
    Posljednje uređivanje od sirius : 05.09.2015. at 18:07

  10. #10
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

  11. #11
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    Nda...zvuči kao da je opet nešto zapamtilo...

    Nego, uvijek me zanimalo kako izmjere to usporavanje nastanka bora, ono - "dokazano smanjuje bore za 38%" ?

  12. #12
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Nda...zvuči kao da je opet nešto zapamtilo...

    Nego, uvijek me zanimalo kako izmjere to usporavanje nastanka bora, ono - "dokazano smanjuje bore za 38%" ?
    Daju reklamne uzorke 100 žena. Njih 38 slaže da imaju manje bora

  13. #13
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    Ma gledala sam neku emisiju gdje su uspoređivali skupu i jeftinu kreme (zene mazale dvije polovice lica dvjema kremama kroz mjesec dana) pa onda kozmeticarka ili mozda dermatologinja analizirala pod povecalom, ali nijw bilo ni rijeci o postotcima.

  14. #14
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Daju reklamne uzorke 100 žena. Njih 38 slaže da imaju manje bora

    evo što ti je matematički um

  15. #15
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Ma gledala sam neku emisiju gdje su uspoređivali skupu i jeftinu kreme (zene mazale dvije polovice lica dvjema kremama kroz mjesec dana) pa onda kozmeticarka ili mozda dermatologinja analizirala pod povecalom, ali nijw bilo ni rijeci o postotcima.
    Ma prekrasno... mene isto ti postoci fasciniraju, ali isto tak i ta ženska oosjednutost borama, koja je stara stvar...

    Asocijacija: mm-ovu nonu su prije 2.svjetskog rata pitale prijateljice na ulici čime maže lice kad ima tako krasnu kožu bez bora.... Ona nije koristila kozmetiku i kaže "Ma s gomnom..." To je čuo prolaznik i kaže "Oprostite, ja sam profesor hr.jezika - ne kaže se gomno nego gov-no!"

    A sad natrag na temu: mene ne smetaju bore nego osjećaj zatezanja suhe kože. Tu pomaže Q10, bilo koji. Obično imam Lidlovu dnevnu kremu, ponekad i noćnu, ali za noć mi je Pavlovićeva odlična zza područje oko očiju, ne nužno svaki dan nego isto po potrebi, zimi često, ljeti redovno, ostatak godine povrem3no.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Joj, sad sam se sjetila, moja je šogorica jedno vrijeme eksperimentirala svim i svačim i naletjela je na netu na neku "zmijsku" kremu, zvala se Amazonas Snake Venom cream. Efekt je bio kao da je stavila botoks ili u najmanju ruku hijaluron. Naprosto nismo mogle vjerovati da je mogla toliko zategnuti kožu lica.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Nije da imam bore, ali polako se javljaju no od kad koristim kokosovo ulje koža mi puno bolje izgleda, nekako zdravije. Bolje nego s bilo kojom kremom prije.

  18. #18
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Ove maticne stanice svicarske rijetke jabuke su me tako oraspolozile da djeluju i bez aplikacije na kozu. Ili ne!!?? Smijanje produbljuje bore ili ne?? E sad sam se i zabrinula.

    Ja imam suhu kozu i isto kao i Peterlin me smeta zatezanje, a o borama razmisljam ponekad. S godinama se vide promjene na kozi i nisam sigurna da kreme mogu tu pomoci. Mislim kao carobnim stapicem malo namazes i imas sjajnu kozu i zategnutu kao u 20tim. Ali volim i ja kremu staviti na lice.

  19. #19
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    S obzirom na cijenu tih kremica (100kn na vise za par ml koji traju mozda mjesec dana) mislim da je puno efikasnije te novce staviti na stranu i nakon par godina otici kod estetskog kirurga, ako je nekome bas stalo do rezultata

    Da vam kazem iskreno, ponekad mislim da su neke od kolegica u firmi otisle na nesto takvo, one na visokim pozicijama, koje nekako uvijek izgledaju jednako mladoliko kao da su "zamrznute" u 35-oj. No kad se vidi kako su korporativni selekcijski mehanizmi nemilosrdni zakljucis da vjerojatno nije lose malo investirati da je i vanjski prvi dojam u skladu s karakterom ispod koze

  20. #20
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Ja sam bitku protiv bora već proglasila izgubljenom jel po svim tim naputcima nisam na vrijeme počela sa "borbom" na vrijeme. Tako da se ni ne sekiram previše.
    Ali imam jako suhu kožu pa volim navečer nakon čišćenja staviti neko ulje. Danas imamo more proizvođača, radionica i koječega vezano za prirodnu kozmetiku pa se stvarno može nabaviti na svakom ćošku ne loše ulje za ne velike pare.
    Ja trenutno koristim arganovo ulje. Imam i macerat i hidrolat smilja al mi miris nikako ne paše.

  21. #21
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Ja pak mislim, da redovito njegovanje kremama, uljima, pri čemu je naglasak na redovito, daje rezultate. U smislu elastičnije, zdravije kože, te mladolikijeg izgleda.
    naravno ne da sa 60 izgledaš kao sa 20, nego da naprosto izgledaš njegovano.
    mislim da je njegom, prehranom, ne pušenjem, Itd moguće malo usporiti proces starenja.

  22. #22
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Ove maticne stanice svicarske rijetke jabuke su me tako oraspolozile da djeluju i bez aplikacije na kozu. Ili ne!!?? Smijanje produbljuje bore ili ne?? E sad sam se i zabrinula.

    Ja imam suhu kozu i isto kao i Peterlin me smeta zatezanje, a o borama razmisljam ponekad. S godinama se vide promjene na kozi i nisam sigurna da kreme mogu tu pomoci. Mislim kao carobnim stapicem malo namazes i imas sjajnu kozu i zategnutu kao u 20tim. Ali volim i ja kremu staviti na lice.
    Starenje se najjače vidi ulaskom u menopauzu. Meni se drastično opustilo lice (kao i svi mišići, ne samo lice ali tu se najjače vidi). Gubi se estrogen, a lice se objesi gotovo preko noći. Ali to je tako. Dok je zdravlja, ne uzrujavaju me bore ni podbradak ni vrećice pod očima. Oko usta - mreža sitnih bora pa mogu zaboraviti na tamne ruževe jer se "razlijevaju" što god radila, pa izgledam kao da sam musava. Zaboravi priču!

    Na zatezanje lica i slične estetske korekcije (botoks) ni ne pomišljam. Za sada me Q10 dobro služi da mi ublaži nelagodu suhe kože. Ponekad koristim bademovo ulje (koje znam stavljati i u kupku za tijelo) i zapravo ništa drugo.

  23. #23
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Potpisujem Beti i Peterlin, i meni su manji problem bore, a veci opustanje misica, promjene oko donje vilice. Meni i skupljanje vode oko ociju ujutro smeta.

    Prijateljica koristi redovito onu dmovu jeftinu marku i super joj je koza. Ja sam pak u nekom cudnom momentu kupila Helenu R. za oko ociju. Nisam nikako mogla shvatiti zasto sam to platila, nadala sam se da ce mi biti cudotvorna i naravno da nije. Nije ni skodilo, osim novcaniku.

    Sad dobijem jednu "domacu" kremu. "Kuharica" kaze da ju kutijica kosta oko 50 kn. Ja sporo trosim, a ona me voli pa imam stalno Ne da recept, al znam da nekih sastojaka nema u Hrvatskoj.

    Ja vjerujem u genetiku, hormone, stres, spavanje, klimu i prehranu.

  24. #24
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Ja trenutno koristim arganovo ulje. Imam i macerat i hidrolat smilja al mi miris nikako ne paše.
    joj i ja sam kupila nedavno neku kremu od Biobaze sa smiljem, to je zvučalo tako dobro dok sam bila u dućanu, kao padine Biokova u proljeće, a kad sam je navečer stavila asocijacija je bila više - štala.

    Teoretski, meni se i isplati kupit kremu od 100+ kuna jer nema nikakve šanse da ću se ja sjetit nanosit to svaki dan, tako da mi na kraju uvijek traju ohoho.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    ispod Sljemena
    Postovi
    113

    Početno

    U godinama 40+ bore ovise i o količini masnoće ispod kože. Jedna kilica više i lice mi više nije tak izborano kao kad sam bila mršavica u tridesetima. Meni je pomoglo...za lice

  26. #26
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    mene isto bore ne smetaju, a imam ih ohoho. Dugo, dugo nisam koristila nikakvu kremu jer sam gadljiva i sve mi smrdi. i onda sam opet počela, da bih nedavno prestala.
    Na moru napravim macerat smilja koji meni prefino miriši i svako jutro stvaim kap na dlan malo ga zagrijem među dlanovima i takvim dlanovima pređem prek lica - ista stvar sa vratom. i to je sve. navečer ništa.
    I to mi je baš gušt, jer obožavam miris smilja

    A imam i godine i u menopauzi sam već dosta dugo

  27. #27

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    inače radim sama kreme,
    ovaj recept mi je najbolji za bore i oko očiju,
    40 g shea maslaca
    10 g biljnog ulja ploda divlje ruže
    po 10 kapi eteričnog ulja palmarose i sjemenka mrkve

  28. #28
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    Za moju jako zrelu suhu kozu sve su nocne kreme pretjerano masne i teske pa ih ne koristim, imam dojam da mi je koza s njima zabetonirana.
    Zato danju koristim BB kremu za zrelu kožu ( jer su mi obicne bb presuhe zbog pudera u njima), a nocu stavim neku +45 dnevnu. Svaka Q10 me zateze i stvara neugodu.

  29. #29
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    kao padine Biokova u proljeće, a kad sam je navečer stavila asocijacija je bila više - štala.

  30. #30
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj bobić prvotno napisa Vidi poruku
    U godinama 40+ bore ovise i o količini masnoće ispod kože. Jedna kilica više i lice mi više nije tak izborano kao kad sam bila mršavica u tridesetima. Meni je pomoglo...za lice
    pa zna se da žena u nekim godinama mora birati između lica i guzice

  31. #31
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Prijeteljica je jednom pitala svoju sestru, koja radi u farmaceutskoj kući, za učinkovitost krema protiv bora. Ono, radi li to, koje su bolje i slično. Dobila je odgovor da imaju učinka, ali manje od redovitog umivanja hladnom vodom
    Od tada se umivam hladnom vodom, to je bar lako, a i gušt.

  32. #32
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    pa zna se da žena u nekim godinama mora birati između lica i guzice
    Ja sam čula između lica i tijela.
    A zapravo bih rekla, možda između lica i trbuha? U nekim godinama ni guzici više baš ne paše mršavost, nekako su lice i guzica tu sličnog karaktera

  33. #33
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    ma, mogu dermatolozi pričat o neučinkovitosti šta hoće, ja se za svaki slučaj malo mažem i održavam pozamašnu stražnjicu.
    sve za lice!

  34. #34

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    ispod Sljemena
    Postovi
    113

    Početno

    A crvenilo lica? Kako to rješavate?

  35. #35
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    joj i ja sam kupila nedavno neku kremu od Biobaze sa smiljem, to je zvučalo tako dobro dok sam bila u dućanu, kao padine Biokova u proljeće, a kad sam je navečer stavila asocijacija je bila više - štala.

    Teoretski, meni se i isplati kupit kremu od 100+ kuna jer nema nikakve šanse da ću se ja sjetit nanosit to svaki dan, tako da mi na kraju uvijek traju ohoho.
    ja sam to isto probala, i bome tako je smrdila da sam odustala. pokusala sam je uvaliti mm-u. no i on je zafrknuo nosom, tako da je krema zavrsila u smecu.

    meni je jako dobra krema od Nikel-a, mislim da se zove bogata hidratantna sa smiljem (mislim da je sa smiljem, vise ne pamtim imena sve te kozmetike). nasla u dm-u.
    bas mi je odlicna za noc. isprobala sam do sada raznih, kremica iz raznih cjenovnih kategorija.
    moj zakljucak je:
    1. koza se mijenja, to sto mi je pasalo prije 15 godina, ne pase vise il obrnuto.

    2. najvise sve ovisi o tome kako neka krema pase kozi. mozes imati vise ili manje srece u odnosu na cijenu.
    moja za oko ociju nije bas jeftina, ali mi je najbolja i upotrebljavam je vec 7, 8 godina.

    umivanje hladnom vodom, kao i tusiranje hladnom vodom je odlicno za tonus.

    navodno (nisam probala, jer mi je to ujutro komplicirano) je za tonus lica najbolje napuniti posudu vodom sa ledom, pa se tim umivati.

    i nasla sam ovo ljeto u dm-u neku sos/ neem ulje kremu iz ove neke nove linije - meni super za oci ljeti, a prilicno jeftina.
    namjena kreme je kao neki ubodi komaraca, ranice, iritacije, no pise moze protiv podocnjaka. ja probala i za navecer mi je odlicna.

  36. #36
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    smilje ima jak štufasti miris i ne sviđa se svakome. meni ta biobazina prekrasno miriši i stalno ju koristim. ali ja obožavam miris smilja. a za tijelo čisto ulje smilja na kožu. mirišim si cijeli dan

  37. #37
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    a šta ja znam, naravno da je genetika najvažnija, al ne možete reći da njega nema nikakve veze. vidim ja moju frendicu, super izgleda. al to su redoviti tretmani lica, pa neke stimulacije, pa skupe kreme, pa malo i filera, tek tolko da se ništa ne primijeti nego kad ju vidiš kažeš ajme kako izgledaš svježe i odmorno ..
    a ja samo još na greenline kremama od 40,00 kn iz DM-a

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    joj i ja sam kupila nedavno neku kremu od Biobaze sa smiljem, to je zvučalo tako dobro dok sam bila u dućanu, kao padine Biokova u proljeće, a kad sam je navečer stavila asocijacija je bila više - štala.

    Teoretski, meni se i isplati kupit kremu od 100+ kuna jer nema nikakve šanse da ću se ja sjetit nanosit to svaki dan, tako da mi na kraju uvijek traju ohoho.
    Jooj isli na more u sestom jesecu i vidjela sam covjeka s vrecom izmedju dvije trake autoputa tamo kod Maslenice koji bere smilje. Neš ti zdravlja u tom bilju!
    Mene prenerazilo i stavilo u ispravan element da nije sve bilje zdravo...

  39. #39
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    e cvijeto i ja se s tim slazem.
    ima dovoljno stvari koje pomazu, a da nisu operacija i botox.

  40. #40
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    smilje ima jak štufasti miris i ne sviđa se svakome. meni ta biobazina prekrasno miriši i stalno ju koristim. ali ja obožavam miris smilja. a za tijelo čisto ulje smilja na kožu. mirišim si cijeli dan
    nomen est omen, ha?

    ja sam sa smiljem završila, iako ok mi je krema, neće ko senina u smeće, iskoristit ću je do kraja
    ali idući put kupujem neku sa matičnim stanicama sretne ozonizirane jabuke

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Potpisujem Cvijetu skroz! Moja kuma na pragu 50-e izgleda kao da ima 30, majke mi - ni manje ni više! Komad žene samo takav! Ali tu je svoju ulogu odigrala genetika, pravilna ishrana, ali bome i silni preparati koje troši, mislim da mjesečno odvaja barem 1000,00kn za kreme, praške, masti, ma zavrti mi se u glavi kada joj pogledam kupaonski ormarić...

  42. #42
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    ajde nam javi da li sto pomaze

  43. #43
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    e ali ta krema od Nikela (e sad ne znam da li je sa smiljem ili nije, mirise skroz lijepo)
    tako da mozda ovisi kako oni to smilje prerade?

  44. #44
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    ja obožavam miris smilje - slobodno sve kremice i ulja koja ga sadrže, a vama se miris ne sviđa, pošaljete meni.

    U onaj Loccitaine ne smije niti ući - kupila bih (da imam tolko love, sve na bazi istog, pa makar niš ne djelovalo. samo da mi fino miriši

  45. #45
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    http://www.nikel.com.hr/bogata-hidra...sa-smiljem-p83

    evo proguglala sam. stvarno jest sa smiljem.
    ali za razliku od biobaze mirise fino.

  46. #46
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Moja preporuka:

    http://3.bp.blogspot.com/-XkYNiUVXTpQ/UY6mXPzWigI/AAAAAAAAA5g/94jfl11ZUps/s1600/101_2359-001.JPG

    Ima je u DM-u, košta oko 100 kn, ali bila je snižena neko vrijeme na 75, ne znam koliko je sad.


    A u skupljoj (i cruelty-free ) varijanti, nešto odavde:

    http://www.paulaschoice.hr/trgovina/...otiv-bora.html



    Ja imam ove:

    http://www.paulaschoice.hr/trgovina/...l#.Ve7Xyn3_hhE

    http://www.paulaschoice.hr/trgovina/...l#.Ve7Xwn3_hhE

    A uzela sam i set uzoraka da isprobam što još valja:

    http://www.paulaschoice.hr/trgovina/setovi-uzoraka.html

    (Ako se uzme samo jedan set uzoraka, poštarina je besplatna.)

  47. #47
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    e morala je u smece.
    jednom sam dobila jedan poseban parfem od kojeg je mm-u bilo doslovce zlo. i sto sam mogla. poklonila sam dalje, jer mi ga je naravno bilo zao baciti.
    znam da se to u principu ne radi, ali sto sam mogla.
    dovest brak u krizu?

  48. #48
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Moja pok. sveki je svaki dan radila masažu lica. Neku posebnu, trajala je oko 10-15 min, bome imala je jako malo bora. Nisam nikad pazila kako točno ide ta masaža, sad se pitam jesam li pogriješila.
    Nije koristila neke turbo skupe kreme, tek Vitaskin neki određeni broj, niš posebno...

  49. #49
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ajme, Vitaskin...to me vraća u djetinjstvo
    A bit će se još proizvodi?

  50. #50
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Mislim da ne, zadnjih par kutijica smo jedva našli... a ima 5 godina da je ona pokojna.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •