Pokazuje rezultate 1 do 50 od 131

Tema: Vozački - treba li baš s 18?

Threaded View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #11
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Meni tata nije dao vozit tako da sam još tada rekla da ako budem imala djecu, oko auta se neću ponašat kao moj tata.

    Inače, s par frendica sam isprobala kako je to nekog učit vozit.

    Vožnja je vještina - nekom treba kraće vremena da ju savlada, nekom malo dulje. Mislim da to svi mogu savladat iako su mi neki objašnjavali svoje strahove od vožnje. Pa je to onda valjda to
    Jao, ja ne smijem ovdje ni napisati kako sam prvi put sjela za volan, ali bile su to sedamdesete, vrijeme daaavno prije mobitela. Bila sam u 4.ili 5.razredu osnovne škole. Tata i ja smo otišli u ribičiju, ostavili auto na riječnom sprudu i kad smo navečer htjeli doma, kotači su upali u šoder i nismo mogli krenuti. Nigdje nikoga.... Ja nisam mogla gurnuti auto pa je jedino rješenje bilo da sjednem za volan i radim ono što mi je tata govorio, dok je on iz petnih žila gurao..... Podmetnuli granje i gumene tepihe pod kotače i uspjeli smo se iskoprcati. Nije da sam baš vozila, tj jesam metar i pol ili dva, aliii dobro mi je došlo to što me uvijek zanimalo, pa sam znala od ranije "na suho" šaltati brzine i to nam je dobro došlo, a i činjenica da mi je tata uspio objasniti što i kako trebam raditi... Eto, drugačija vremena (tad su se sigurnosni pojasevi ugrađivali naknadno, auto je kupljen bez njih) ali ovo nije izmišljena priča.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 04.08.2018. at 19:06

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •