Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Majke - pomozite mi!

Threaded View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    27

    Početno Majke - pomozite mi!

    Drage mame,
    od jucer lezim u bolnici dok je moje sunce kod kuce. Vidjela sam je jucer predvecer, i danas evo vec dvaput, ali mi svejedno nenormalno nedostaje. Rekli su mi pustiti me sutra, najkasnije preksutra, ali s obzirom na mali napredak od jucer - morat cu ostati i preko vikenda. Ne moram vam pricati kroz koje sam vec drame prosla sama sa sobom jer je vise ne mogu dojiti (za deset dana ce 7 mjeseci), a ova razdvojenost me jednostavno tjera na suze. Koliko to moze ugroziti nas odnos, i prije svega koliko to moze na nju utjecati, na njezin osjecaj sigurnosti, pouzdanja i samopouzdanja? Ona je inace jako vesela beba, vec puze, penje se, sjedi, ima je svugdje po stanu i ovo vrijeme koje provodi sa tatom i njegovom sestrom (s kojom je kliknula od prve) ne djeluje tuzno, igra se kao i kada sam ja doma, pa se pitam i je li to normalno? Mozda ima povjerenja u mene da cu se vratiti, ako je to ikako moguce u tako maloj dobi. Ima li netko iskustva, koja su vasa misljenja koliko ce to promijeniti nase zivote i trebam li se uopce brinuti?

    Tuzna mama
    Posljednje uređivanje od Frafi : 16.08.2018. at 18:20

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •