Mamice koja su vaša iskustva? Koju ste veličinu kupovale i nabavljale u trudnoći za bebu koja je na putu ?

Idemo sutra u shopping robice za maloga, i to vjerojatno u HM i Next, kad nema niš drugo pametnoga, te se strašno se dvoumim koju veličinu uzeti. Da li da mu kupujem većinski 50 ili da odmah krenem s 56? Ja ne volim da je beba u jako velikom i da pliva u robici, radije bi da mu je onak taman lijepo ili mrvicu veće. Imati će platnene pelene pa moram računati i da ga to malo "poveća", trba utrpati platnenu pelenicu s guzom u body .

Zasad je mišić norlmalno velik, odgovara tjednima, sad sam u 32.tt no postoji velika mogućnost da rodim koji tjedan radije na CR. Curka moja je rođena s 3040g i 47cm, dva tjedna prije termina.

Od robice kupujemo one kombinezone - onzie (s nogicama) i bodije dugih rukava sa kopčanjam sa strane za prvo vrijeme i hlačice s nogicama. Nikakve fancy traperice, majčice, hoodice za sad... Mora mu biti ugodno i praktično .

Nemam pojma, ako kupim 50 i ako mu bude malo a neću moći zamijeniti sam se totalno zeznula, ali ako kupim većinu ili sve 5 ii ak mu bude veliko isto ne budem baš sretna plus muž će onda morati u shopping .