Ja sam jucer zavrsila na popodnevnom treningu (trenerici je iskrsnulo nesto s djetetom, a ja sam slucajno mogla pomaknuti na popodne) pa je, zapravo, bilo prilicno zabavno. Poceli smo s TRX mucilistem, ali smo nakon otprilike pola sata morale van jer je navalila neka grupna situacija, a mi smo bile uljezi taj dan. Drugu polovicu smo odradile same u yoga studiju, uz puno core vjezbi. Nakon pocetnih zapinjanja oko intenziteta (i problema s mojom hiperfleksibilnoscu koji bi onda dovodili doslovno do ozljeda), sad smo se super nasle. Rasturi me skroz, ali tako da sam ipak pokretna.

Danas nisam stigla ama bas nista, brzinski smo proslavili treci rodjendan. Posao je ludost ovih dana, pripremamo ekipu za zicanje drzavnih para (nonprofit biznis) pa grcam u poslu, ali nadam se da cu se uspjeti odvuci do teretane dok su djeca u vrticu/skoli. Van tog vremena ne mogu apsolutno nista (osim kucne joge u sitne nocne sate koju ovaj cas ciljano preskacem u korist dokonog sjedenja na guzici jos desetak minuta).