Stranica 13 od 18 PrviPrvi ... 31112131415 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 891

Tema: muž uhvaćen u kaznenom djelu

  1. #601

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Ne pitam zbog braka.
    Već vremena i dosade.
    Ako ne radi, očito ima previše vremena i iz čiste dosade uhodi muža.
    Ja radim, odlazim iz kuće u 5,50 dolazim najranije u 18,00.
    Dakle nema me minimalno 12 sati.
    Kuham za sutra, hendlam dijete, bolesnog muža i bolesnog psa.
    Čistim, perem, peglam, idem u nabavku...
    Sve sama.
    Najranije legnem u 22,00 i to se onesvijestim od umora.
    Doslovno.
    I niti znam ima li moj muž šifru na mobitelu, niti me zanima.
    28 godina dijelimo dobro i zlo.
    Ali zato jako dobro znam sve njegove nalaze.
    Jer su to moji prioriteti.
    Pokretačica teme je ili vrhunski trol ili netko tko nema pametnijeg posla u životu od uhođenja.
    Od 99 postova, 98 je na ovoj temi i tek sad se registrirala.
    Ma daaaj.
    Ima dvoje djece i zbog djece, trudnoće i sl. se nije nikad registrirala, ali zbog muža “ kriminalca” je.
    Ma daaaj.
    Ako taj muž uistinu postoji treba pobjeći što dalje ga noge nose.
    Dok nije prekasno.
    A pokretačica teme nek nađe posao pa će imati više novca, a manje vremena za gluposti.
    I da, zašto si čovjek ne bi priuštio joint?!?
    On je te novce zaradio.
    Podmirio sve obaveze i od siće koja mu je ostala nije kupio nove hlače, već jedan jedini joint. U 40 godina života.
    Ne opravdavam korištenje ikakve droge. Nikad nisam ništa probala, koristila, niti neću. Kao ni moj muž.
    To jednostavno nas ne zanima.
    Ali jedan joint pretpostavljam nije nikog ubio.
    I neka si za svoje novce čovjek kupi što hoće.
    Koliko uopće to košta?
    100 kn? Više?
    Ne vjerujem.
    100 kn za malo sreće i opuštanja nije previše.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    strašno bezobrazan i patronizirajući post. Nažalost, uobičajeno, tvoj stil.
    uz konstantno nametanje svojeg života, kao jedinog ispravnog, uz mamu i kćer svetice.

  2. #602
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Tanci, meni se isto cini da nisi procitala cijelu temu.
    Uostalom, i da ne radi "pravi" posao, i posao domacice je itekako tezak.
    A savjet da se ubije radom i drugim obvezama da manje misli na muza i bracne probleme mi je :/
    I to je jedan evidentirani joint.
    Ali point je u promjeni ponasanja njenog muza. Ne izricito u jointu.

  3. #603
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    uhođenje ili "uhođenje" partnera nema nikakve veze sa zaposlenjem ili (pre)zauzetošću

  4. #604

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    nl
    Postovi
    654

    Početno

    osim toga, ako ste pozorno pratili temu, vidjet cete da anita nikad nije ni uhodila svog muza, dok joj ovdje nisu poceli dijeliti savjete o tome kojim tonom treba razgovarati s suprugom, kako neprimjetno iskamciti sifru itd...

  5. #605
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj lunja prvotno napisa Vidi poruku
    osim toga, ako ste pozorno pratili temu, vidjet cete da anita nikad nije ni uhodila svog muza, dok joj ovdje nisu poceli dijeliti savjete o tome kojim tonom treba razgovarati s suprugom, kako neprimjetno iskamciti sifru itd...
    Točno i to ove iste koje sad pljuju po meni i miješaju moje dijete u ovo.
    Ja imam pravo na svoje mišljenje, a vi svi koji vrijeđate nemate pravo na to.
    Naravno, iluzorno bi bilo očekivati da budete sankcionirane jer znamo tko o tome odlučuje i kako.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #606

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Točno i to ove iste koje sad pljuju po meni i miješaju moje dijete u ovo.
    Ja imam pravo na svoje mišljenje, a vi svi koji vrijeđate nemate pravo na to.
    Naravno, iluzorno bi bilo očekivati da budete sankcionirane jer znamo tko o tome odlučuje i kako.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    I opet krivo. Jer nitko te nije pljuvao, a jedina koja je spomenula tvoje dijete sam ja. A ja ni u jednom postu nisam savjetovala pokretacici teme da uhodi muza.

    Povrsnim citanjem teme secirala si anitu vrlo bezobrazno i sad kad ti se netko suprotstavio i dokazao ti da si u krivu, nasla si se uvrijeđenom.

    Jer ti si samo imala pravo ma svoje misljenje.
    Znas, i mi ostali imamo samo pravo na svoje misljenje. Svidjalo se to tebi ili ne.

  7. #607
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Tanci, meni se isto cini da nisi procitala cijelu temu.
    Uostalom, i da ne radi "pravi" posao, i posao domacice je itekako tezak.
    A savjet da se ubije radom i drugim obvezama da manje misli na muza i bracne probleme mi je :/
    I to je jedan evidentirani joint.
    Ali point je u promjeni ponasanja njenog muza. Ne izricito u jointu.
    Ali piše negdje u sredini topica da rade i jedva krpaju kraj s krajem. Ne da mi se sad secirati cijeli topic....

    Potpis na zadnju rečenicu. Zapravo, na cijeli post.

  8. #608
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Citiraj lunja prvotno napisa Vidi poruku
    Ako su oboje punoljetni, po meni je barem vrijedno usporedbe. I ako muz pusi pred djetetom kao pod normalno, prvo pitanje koje se postavlja.
    Pa baš i nije, nije djevojka od 18 godina niti fizički isto što i muškarac od 40, a nije niti odnos majke prema kćeri od 18 koja s njom živi isto što i odnos žene i muža.

    A što se tiče nadzora i uhođenja, priznajem da nisam niti ja pažljivo čitala cijelu temu, ali isto sam stekla dojam da zapravo forumašice šapću aniti na uho kao Jago Otelu da je čudno što joj muž ima šifru na mobitelu.

    Dakle, anita, ako si stvarna osoba, ne daj da te uznemire takva šaputanja, svatko od nas ima pravo na privatnost, meni recimo ne pada na pamet taknuti mužev mobitel, niti bi mi se sviđalo da on dira moj.

    Što se mog muža tiče što ja guglam s kim hoda Dragan Mićanović ?!

  9. #609

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    nl
    Postovi
    654

    Početno

    Ma znam da nije isto. Pitanje je bilo vise retoricko + malo i izrevoltitano.

    Ali iskreno, mene nije nesto previse briga za privatnost Anitinog muza. I ja bi mu cirnila u mobitel da vidim ima li poziva coviku, kakvi su mu planovi za vikend i tako.

    Htjela sam samo poruciti Aniti da se ne hvata u krug sumnje, uhodjenja i kontrole, radi svojih zivaca. Ne mozemo odrasloj osobi govoriti sto radi. I svi planovi i strategije na koje ces potrosit svoju energiju, vrijeme i zivce padaju u vodu ako ovom nije do savjeta.

    Komunikacija je kljuc za rjesenje vecine problema, iako, nazalost, nekad jednostavno ne pali.

    Been there done that, nazalost.

  10. #610
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Itekako bih virila muzu u mobitel da opravdano sumnjam u radnje koje bi bile na moju stetu.
    Npr. da sumnjam da je ovisnik o kocki i da je zakartao velike svote novca ne bih sljivila niciju privatnost nego prezivljavanje.

  11. #611
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Da bih isla iz dosade gledati povijest u mobitelu ili provjeravati sto je sve za ribolov natucio sa net-a, to mi ne pada na pamet.
    Ali da mi se upali neki alarm zbog zabrinjavajucih promjena u svakodnevnoj rutini i prihodima, a muz me ignorira
    Ili uvjerava da sam paranoicna i pri tome mobitel, racune i sve ostalo drzi pod siframa...
    Bas tako bedasta nisam da bi mu potpuno vjerovala dok moja logika govori suprotno.
    Posljednje uređivanje od sirius : 10.02.2019. at 13:27

  12. #612
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Pa hajde da se ne upuštam u ovakvu raspravu, iz napisanog zaista ne mislim da se anita ima razloga brinuti za svoje preživljavanje.

  13. #613
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Gledaj, ne znam niti ja da li ima.
    Ne poznajem nju , niti njezinog muza.
    Mozda joj je samo dosadno u zivotu, a mozda se istinski brine zbog situacije , a nema s kim razgovarati u svoj blizini.

  14. #614
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Ne vidim da tu ima neke situacije za brigu.

  15. #615
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Cuj, ne znam.
    Promjena posla. Duzi ostanci na poslu i cesci izlasci.
    Pusenje trave u zahodu iako je uvijek bio protiv toga. Mobitel pod sifrom koju zena ne zna. Nikakav uvid u prihode, izdatke i muzev tekuci racun. Pod uvid mislim dostupnost sifre i izvoda, ne da joj se podnosi izvjestaj o svakoj kuni. Nikakva zelja za razgovorom o svemu navedenom i obrambeni stav kod bilo kakvog upita.

    Ne znam, ima svakakvih dogovora u brakuoko privatnosti i financijama. Mozda je u nekim brakovima sve ovo ok, ne bih ulazila u to.
    Posljednje uređivanje od sirius : 10.02.2019. at 13:40

  16. #616
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    A gdje je napisala to za izlaske i financije?

  17. #617
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Za izlaske nisam skužila, financije sam preskočila (to mi nije alarmantno jer znam dosta parova gdje jedan u potpunosti brine o lovi, mada oboje zarađuju), al si sirius zaboravila još i da je malo smršavio i da je češće neraspoložen nego prije. OK, moguće da je samo u maloj sredovječnoj pa mu ide na živce i žena i cijeli svijet. Al da je to njegovo uobičajeno i poželjno ponašanje, ne bi Anita ni otvarala temu.
    Posljednje uređivanje od Argente : 10.02.2019. at 14:44

  18. #618
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Izlaske sam shvatila sa novim drustvom nakon posla ponekad. Ne cajke u nocnim klubu.
    Sto se tice financija spomenula je da nema uvid u njegove, ali da on valjda plati struju kad ih ne iskljucuju.
    Mozda i ima uvid , a nema uvid u placene racune direktni.
    Nemam pojma, razni parovi imaju razne kombinacije.
    Kod nas ja placam racune sa muzevog racuna internet bankastvom. On ne vidi dobro te sitne brojeve i mrzi placanja.
    Ali isto znam puno ljudi koji nemaju uvid. Kod nekih to bas nije zavrsilo sretno.
    Posljednje uređivanje od sirius : 10.02.2019. at 15:08

  19. #619
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Da ulovim muža da puši travu u kupaoni, zaključala bih se s njim i probala, Nisam nikad.

  20. #620
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    ana.m !

    Još da pikulu ili Ifigeniju vidim .

    I Nena mi jako nedostaje.
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 10.02.2019. at 16:22

  21. #621
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    ana.m !

    Još da pikulu ili Ifigeniju vidim .

    I Nena mi jako nedostaje.
    Mislis da bi se i one pridruzile?

  22. #622
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    ana.m !

    Još da pikulu ili Ifigeniju vidim .

    I Nena mi jako nedostaje.
    Hej! Otvorila nakon sto godina da vidim što ima..i ima se kaj za čitati. Hehe

  23. #623

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Tanči svaka čast na tvojoj produktivnosti al nismo svi isti šta je tebi bitno meni nemora bit i obrnuto. 100 kn je meni puno i ako tebi nije drago mi je. Ako misliš da sam trol preskoči temu ko i ostali koji to misle. Za ostale cure koje su pratile ovaj vikend je bio dobar. Popričali smo i sredili dosta stvari. Šifru nismo još al travu jesmo. Kaže da mu je to bilo bježanje od realnosti al da je skužio da to nevodi nikuda. Da ga je malo povukla ekipa s posla i da više neće. Za šifru kaže da je mob njegov i da nebi ni on mene tražio šifru

  24. #624
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    p.s. da moj nabavi travu, ne bi ni zapalio bez mene.

  25. #625
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Tanči svaka čast na tvojoj produktivnosti al nismo svi isti šta je tebi bitno meni nemora bit i obrnuto. 100 kn je meni puno i ako tebi nije drago mi je. Ako misliš da sam trol preskoči temu ko i ostali koji to misle. Za ostale cure koje su pratile ovaj vikend je bio dobar. Popričali smo i sredili dosta stvari. Šifru nismo još al travu jesmo. Kaže da mu je to bilo bježanje od realnosti al da je skužio da to nevodi nikuda. Da ga je malo povukla ekipa s posla i da više neće. Za šifru kaže da je mob njegov i da nebi ni on mene tražio šifru
    Cuj, ako je to tebi ok, i nama je.
    Sretno vam.

  26. #626
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    sirius meni nije al nije moj brak, pa sam nevažna u toj priči.
    al da mi je takva situacija smatrala bih da nisma Bog zna šta rješila osim što je uvrijeđeni princ progovorio

    anita sretnoo! i da bude tako.

  27. #627
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Mislis da bi se i one pridruzile?
    Misim da pikula ne bi .

  28. #628
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Anita, to je ok. Ekipica puši, povuklo ga malo i eto.

  29. #629
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    sirius meni nije al nije moj brak, pa sam nevažna u toj priči.
    al da mi je takva situacija smatrala bih da nisma Bog zna šta rješila osim što je uvrijeđeni princ progovorio

    anita sretnoo! i da bude tako.
    Cuj , i ja imam svoje misljenje , ali cu ga zadrzati ( za buducnost) .

  30. #630
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Anita, to je ok. Ekipica puši, povuklo ga malo i eto.
    potpis
    nis strasno se nije dogodilo

  31. #631

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Ma znam ja cure da je ovo daleko od super situacije al u kakvim odnosima smo bili zadnjih dana ja sam zadovoljna jer je propričao i rekao da ga muči naša životna situacija i da nije sanjao ovakav život. Otvorio mi se i proveli smo dobar vikend zajedno. Al da me ta šifra i dalje muči normalno da da. Samo trenutno neznam kako to srediti. Al kako se kaže malim koracima....

  32. #632
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Anita, sifra uopce nije bitna.
    Vazno je ono sto stoji iza potrebe za ( apsolutni tajnom) šifrom.
    Ali to ne ide na silu. Mozes saznati sve to i bez da znas sifru. Tj. muz konacno moze reci u cemu je problem.
    Ili moze presutjeti pa sam srediti problem bez da ti znas .
    Ili nesto trece.
    Posljednje uređivanje od sirius : 10.02.2019. at 20:14

  33. #633
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma znam ja cure da je ovo daleko od super situacije al u kakvim odnosima smo bili zadnjih dana ja sam zadovoljna jer je propričao i rekao da ga muči naša životna situacija i da nije sanjao ovakav život. Otvorio mi se i proveli smo dobar vikend zajedno. Al da me ta šifra i dalje muči normalno da da. Samo trenutno neznam kako to srediti. Al kako se kaže malim koracima....
    Krenuli ste dalje, pomalo ce sve na bolje. A sto se tice sifre, jesi li uopce prije postova na ovom forumu razmisljala o njoj? Ako nisi, de se lijepo okani. Ako jesi, probaj sama sebi dokucit sto ti to uopce znaci. Ja recimo, imam sifru. Zakoniti ju ne zna. Zasto bi. Da mu zatreba moj mob, naravno da cu mu reci. Ali da me trazi sifru jer me zeli provjeravat, jer zeli kontrolu, e pa ne bih mu je rekla da sjekire padaju. Tako da, mozda da probas shvatit da inzistiranje na sifri i nije uvijek bas produktivno. Stovise, moze se osjetiti kao napad

  34. #634
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Vi imate šifre na brojeve ne patterne?

  35. #635
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    Krenuli ste dalje, pomalo ce sve na bolje. A sto se tice sifre, jesi li uopce prije postova na ovom forumu razmisljala o njoj? Ako nisi, de se lijepo okani. Ako jesi, probaj sama sebi dokucit sto ti to uopce znaci. Ja recimo, imam sifru. Zakoniti ju ne zna. Zasto bi. Da mu zatreba moj mob, naravno da cu mu reci. Ali da me trazi sifru jer me zeli provjeravat, jer zeli kontrolu, e pa ne bih mu je rekla da sjekire padaju. Tako da, mozda da probas shvatit da inzistiranje na sifri i nije uvijek bas produktivno. Stovise, moze se osjetiti kao napad
    Koji put je legitimno i otvoreno provjeriti, nije muž tajni agent pa da ima pravo srati o privatnosti itd. Moja šifra je javna i bilo kad bilo tko ima pravo ući u njega. Isto kao profil na Facebooku, messenger, whatsapp itd..
    Uvijek je tako bilo. Dok je mm-ova šifra bila tajna, nikad nisam imala ni želje ni volje kopati po mobitelu jer mi je to krajnje dosadno. Do jednom. A onda sam imala što vidjeti. Potpuno iznenađujuće iskustvo, nadasve šokantno

  36. #636
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    moguce, no meni nikad ne bi palo na pamet trazit zakonitog sifru samo zato da ju znam. stajaznam, ja sam takva, no ako drugima pase drugacije, suoer za njih

  37. #637

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Magriz nisam ja njega tražila šifru zato da je znam. Rekla sam mu da mi treba al nije mi dao. Istina i da nisam prije toga o njoj mislila al ako ima nešto bolje da znam nego da prođe još godina a ko zna šta se događa. I ima pattern

  38. #638
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    moguce, no meni nikad ne bi palo na pamet trazit zakonitog sifru samo zato da ju znam. stajaznam, ja sam takva, no ako drugima pase drugacije, suoer za njih
    Ovako je i kod nas. Ima sifru, ak trebam mob da mi ga i otkljuca. Al ne vidim potrebu da ceprkam i znam koja je

    Ja nemam sifru jer mi to tlaka svaki puta unositi
    Posljednje uređivanje od Vrci : 10.02.2019. at 21:46

  39. #639
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    moguce, no meni nikad ne bi palo na pamet trazit zakonitog sifru samo zato da ju znam. stajaznam, ja sam takva, no ako drugima pase drugacije, suoer za njih
    Pa ja svog nisam nikad tražila šifru, niti me bilo briga za to. A nisam ni znatiželjna, ljubomorna ili paranoična. Ali jednog dana neke stvari su mi postale neobične, upratila sam malo situaciju i hop hop gle čuda, nakon tristo godina braka iznenađenje!! Samo što nije bilo nikakvo varanje, dopisivanje..ništa na tu temu. Ali da je bilo generalno buđenje-bome je. I sreća da je tako ispalo jer da se nije sve tako odigralo nebi radili na sebi, popravili puno više drugih stvari i ostali u braku. Doduše, nikad poslije nisam imala želju kopati po mob. ali sad je i kod njega sve na javno, i mob i šifra.
    Ali moraš priznati da je čudno da jedan supružnik ima sve otvoreno a drugi žudi za velikom privatnošću. Zašto?

  40. #640
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Cuj , i ja imam svoje misljenje , ali cu ga zadrzati ( za buducnost) .
    mudrice a ja u glavu.

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    . I ima pattern
    da odmah razjasnim ne dajem nikakve ideje, al barem se patterne može lako isprobat, ne vjerujem da su ljudi prekreativni u osmišljavanju patterna. ja imam Z a mislim i moj muž.
    Pa onda su tu dijagonale, kocka, obrnuto slovo Z, M, obrnuto M, E, N i tak a kad bi bilo nešto drugačije, eh ...zadržavam mišljenje kao sirius.

    Dakle anita ne pišem da ti to napraviš ok?! Da se ne bi javili dušobrižnici s foruma.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 10.02.2019. at 22:07

  41. #641
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    mudrice a ja u glavu.



    da odmah razjasnim ne dajem nikakve ideje, al barem se patterne može lako isprobat, ne vjerujem da su ljudi prekreativni u osmišljavanju patterna. ja imam Z a mislim i moj muž.
    Pa onda su tu dijagonale, kocka, obrnuto slovo Z, M, obrnuto M, E, N i tak a kad bi bilo nešto drugačije, eh ...zadržavam mišljenje kao sirius.

    Dakle anita ne pišem da ti to napraviš ok?! Da se ne bi javili dušobrižnici s foruma.
    Ja ću poluditi

  42. #642
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Flegmatično ću poluditi jer ne znam kako se preko mobitela stavljaju smajliji koji se jače smiju

  43. #643
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    haha oni koji se krevelje i smiju, ne znam ni ja znam samo ovoga

  44. #644

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Probala sam već te klasike al nisu

  45. #645
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Upravo to sam pretpostavila.:/

    Anita šta on baš nikad ne otključava ekran šifrom pred tobom? Ono sjedi pred tv-om, za stolom i tako nešto a ti u blizini?
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 10.02.2019. at 23:14

  46. #646

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Nisam baš nikad pratila to. Pretpostavljam da je nekad i otključao al ja nisam pratila. Al sad kad pratim ne. Uvijek mu je već otključan kad se približim pa je na njemu il je okrenut na drugu stranu. Smišljam neku taktiku kako bi otkrila tu šifru i stvarno gorim sad već od straha šta mi skriva

  47. #647
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Ma daj, ostavimo se sad mobitela. Mozda tamo ima samo pornografije.
    Nego , reci, imas mozes li uci u njegovo internet bankarstvo ili imas dostupan izvod mjesecnih troskova iz banke?

  48. #648
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Ne pisem da to isto provaljujes ako je tajno. Samo pitam da li je tajno.

  49. #649
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Ako nije neka klasična teško da ćeš služiti šifru

  50. #650
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Tanči svaka čast na tvojoj produktivnosti al nismo svi isti šta je tebi bitno meni nemora bit i obrnuto. 100 kn je meni puno i ako tebi nije drago mi je. Ako misliš da sam trol preskoči temu ko i ostali koji to misle. Za ostale cure koje su pratile ovaj vikend je bio dobar. Popričali smo i sredili dosta stvari. Šifru nismo još al travu jesmo. Kaže da mu je to bilo bježanje od realnosti al da je skužio da to nevodi nikuda. Da ga je malo povukla ekipa s posla i da više neće. Za šifru kaže da je mob njegov i da nebi ni on mene tražio šifru
    No, vidiš, bit će to sve ok.
    Pusti taj mob i tu šifru! Neka čovjek ima privatnost. Vjerujem da i ti imaš svoju, privatnost, šifra je nebitna.
    Brak bi trebala biti zajednica dvoje ljudi koji vole da su skupa, ali i da svaki bude svoj. Ili tako nekako

    Nemam šifru ni na čemu. Muž ima, kaže da mora imati na poslu. Znam mu šifru, barem mislim da znam, jer mi nije palo na pamet isprobavati.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •