Stranica 13 od 39 PrviPrvi ... 3111213141523 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 1910

Tema: Odbrojavanje 2/2019 by Riri92

  1. #601

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    https://ibb.co/M6BLPMT
    Hvala riri.....

  2. #602
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj JelenaR prvotno napisa Vidi poruku
    https://ibb.co/M6BLPMT
    Hvala riri.....
    Suuunce malo

  3. #603

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Suuunce malo
    To sam dobila od muza za rodendan...kaze da se malo zabavim oko neceg da zaboravim malo na te spontane i vm....

  4. #604
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 13.09.2019.

    (Ne) čekalice

    anđeo26012013~~~~~~~~~38.dc

    Odbrojavalice

    ljube555~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~~24.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~23.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~21.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~19.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~~~17.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~~~16.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~~~~12.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~10.dc

  5. #605
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    cao cure!
    kako ste? gdje nam je Anđeo? odustala ili?
    Riri,e nasmijala si me sa prozorima,a Jelena,tvoj pas je preeeesladaaak! ja imam psa,papigu,ribice i macku hehehe.

  6. #606
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Slatkis, beba mala.

    Kad smo oko poslova u kuci. Moj ima sudje prati, to mrzim, ja sve ostalo u kuci. Plus on kuha cesce jer ja i ti mrzim hahahaaha

    Ja se danas osjecam malo bolesno. Kao da mi je kamen u grlu, al nije mi mucno. Neki glupi pritisak u glavi i umorna sam. Petak je pa nije ni cudo. Sutra uj pokusam mozda test. Jos se mislim. Razmisljala sam i danas al mi se nije dalo. Mozda tako i sutra preskocim.

  7. #607
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    justme daj pozitivno rađe napiši osjećam se trudno

  8. #608
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    JustMe, ak se krenes osjcati ko da ces dobiti temp, zahtjevam test!

    Jelena ajme!! Kak se zove? Kolko je star? Jel decko!

    Andydea, ti ih imas taman da se svi u krug ganjaju hahaha.
    Mi imamo peseka (curku) i macu (curku). Jos ak jednog lijepog dana rodim curicu hahaha

  9. #609
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    riri ta tvoja je luda ko siba, ma ja sve radim po kuci ,muz radi fizicki i to zna otici u 7 i doci u 19,20h tako da.. a i ja sam tip koji voli sve sama odraditi .
    joj danas je bas pre pre tezak dan, toliko sam kao da me vlak pregazio, jedva drzim oci otvorene..a zivci me peru na najjace

  10. #610

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    cao cure!
    kako ste? gdje nam je Anđeo? odustala ili?
    Riri,e nasmijala si me sa prozorima,a Jelena,tvoj pas je preeeesladaaak! ja imam psa,papigu,ribice i macku hehehe.
    Imam i ja papige..tigrice 2,a maca ima oko kuce na izvoz

  11. #611

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    JustMe, ak se krenes osjcati ko da ces dobiti temp, zahtjevam test!

    Jelena ajme!! Kak se zove? Kolko je star? Jel decko!

    Andydea, ti ih imas taman da se svi u krug ganjaju hahaha.
    Mi imamo peseka (curku) i macu (curku). Jos ak jednog lijepog dana rodim curicu hahaha
    Zove se Maša...ima 2.5mjeseca.....curka je....moja mezimica

  12. #612
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    To je koker, jel tako? Mi smo u obitelji imali jednu s kojom sam ja odrasla. Mislim da sam dosta dugo mislila da sam pas. Ali se ona i brinula o meni.
    Ja imam 2 decka, i m. Imala sam curicu, koju smo nasli negdje u nigdjezemskoj doslovno, izglednjelu. Ugl bolesna bila, super se oporavila, udebljala i jedno jutro mi izleti iz stana i tragedija. Tako da smo opet ostali samo nas 4. I ja jedina cura u tom coporu. Cekam svoju curku opet. Ova se igra s bebicama iz proslih trudnica.

  13. #613

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    To je koker, jel tako? Mi smo u obitelji imali jednu s kojom sam ja odrasla. Mislim da sam dosta dugo mislila da sam pas. Ali se ona i brinula o meni.
    Ja imam 2 decka, i m. Imala sam curicu, koju smo nasli negdje u nigdjezemskoj doslovno, izglednjelu. Ugl bolesna bila, super se oporavila, udebljala i jedno jutro mi izleti iz stana i tragedija. Tako da smo opet ostali samo nas 4. I ja jedina cura u tom coporu. Cekam svoju curku opet. Ova se igra s bebicama iz proslih trudnica.
    Znam kako ti je...da koker je...ja sam ti isto imala nekog peseka muzjaka..muz ga nasao u sumi...i donio.....joj kako ke on bio sladak mali ....Medo smo ga zvali..ja nisam vidjela pametnijeg psa bila...nazalost ove god mi je uginuo....neznam sta mu je bilo...tako.je dosla Maša....da nas malo oraspolozi...a draga moja doci ce i to ako bog da...jos malo strpljenja...bit ce

  14. #614
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja nisam nikad imala nikakve ptice, jer onako.. Nije da ih se bojim ali nije mi ugodno kad me gledaju.

    Kod svojih sam imala, tj. još imam psa, par mačaka (vrhunac mi je bio 11) i zeca. Ovdje imam psa, njega je muž imao prije braka i imam kornjaču. Želja mi je imati iguanu ali nemam mjesta.

  15. #615
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Evo citam sad i moram napisati.
    Mi smo imali malu cupavu curicu, obozavali smo ju nenormalno. Jednog dana je izletila iz haustora, i ja za njom. I uspjela ju dozvati, i krenule smo nazad i ispred samog haustora se okrenula i zatrcala odjednom na cestu i pod kotace kamiona koji je naletio. (Inace dosta mirna kvartovska cesta). Najgori dogadaj u mom zivotu. Kremirana je i ima svoje mjesto u sobi i zauvijek u srcu. Evo i tipkam sad i samo krenu suze... 26.1. ce biti dvije godine da nije s nama. Nije prozivila nista, ni dvije godine. Nadam se jednog dana shvatiti sto i zasto ju je odvuklo iz cista mira na cestu.
    Mogu samo biti zahvalna da taj dan nisam bila sama doma jer zivimo u istoj zgradi sa svekrvom i sogorima, i moja mama bila tamo. Oni su nas obje makli s ceste u stan... Ah, zivot... Mozda se jednom i sretnemo opet da joj jos jednom bacim stap...

  16. #616

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Evo citam sad i moram napisati.
    Mi smo imali malu cupavu curicu, obozavali smo ju nenormalno. Jednog dana je izletila iz haustora, i ja za njom. I uspjela ju dozvati, i krenule smo nazad i ispred samog haustora se okrenula i zatrcala odjednom na cestu i pod kotace kamiona koji je naletio. (Inace dosta mirna kvartovska cesta). Najgori dogadaj u mom zivotu. Kremirana je i ima svoje mjesto u sobi i zauvijek u srcu. Evo i tipkam sad i samo krenu suze... 26.1. ce biti dvije godine da nije s nama. Nije prozivila nista, ni dvije godine. Nadam se jednog dana shvatiti sto i zasto ju je odvuklo iz cista mira na cestu.
    Mogu samo biti zahvalna da taj dan nisam bila sama doma jer zivimo u istoj zgradi sa svekrvom i sogorima, i moja mama bila tamo. Oni su nas obje makli s ceste u stan... Ah, zivot... Mozda se jednom i sretnemo opet da joj jos jednom bacim stap...

  17. #617
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    https://ibb.co/LrrmK77 dal vi vidite sta tu gdje oznacena ta zelena crtica ispod...???

    Ja i vidim i ne vidim..[emoji26][emoji26][emoji26][emoji26]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  18. #618
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Vidi se sjena da!!!
    Jel to tvoj?!!
    Posljednje uređivanje od Jagodicabobica : 13.09.2019. at 18:09

  19. #619
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Vidi se sjena da!!!
    Jel to tvoj?!!
    Da

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  20. #620
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jagodica tocno slicno kao i meni. I meni je srecom mama bila tu inace ne znam kako bi.

    Ljube sreeeeetno!

  21. #621
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ajme Ljube! Kad ponavljas? Drzim fige da je to to, ja vjerujem da je jer se stvarno vidi

  22. #622

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Ljube drzimo ti fige da to bude to....
    Bas mi.je drago da ima vec plusica joj....

  23. #623
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Jagodica tocno slicno kao i meni. I meni je srecom mama bila tu inace ne znam kako bi.

    Ljube sreeeeetno!
    Bas mi je zao JustMe.

  24. #624
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Necemo pesimisticno dobro sam ja, nadam se i ti jagodica. Sad idemo dalje, sto cemo
    I cekamo ljubin novi testic. Ja sam radila na bagovor jedan, bijel ko snijeg. Nikad bijelji nije bio.

  25. #625
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Tebi je negdje cca 9dpo? A cuj obzirom da nisi s prvim jutarnjim jos je malo rano.
    Ljube, koji je to test? Kinez ili? Koji si dpo?

  26. #626
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Tebi je negdje cca 9dpo? A cuj obzirom da nisi s prvim jutarnjim jos je malo rano.
    Ljube, koji je to test? Kinez ili? Koji si dpo?
    Valjda da kinez preko njuskalo kupljen i lh trakice i testovi... a neznam ni sama koji dno..
    Posto M tek iduci tjedan bi trebala doci... ako racunam po rjecima gin.da je O bi trebala biti 13i 14dc mozda 15ali vise bilo kao 14dc a ako gledam po lh piku koji bio 15 i 16dc a 14dc nisam ni radila pa sada neznam nista... nisam imala jedan folikul nego tri a sada koji kako pukao to je pitanje....

    I zato ne nadam se ni cemu uopce... a crticu ja i vidim kao naznaku i ne vidim ni sama neznam... mozda ja sve to tako zamislila ili gubim razum vise...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  27. #627
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ma ja cu jos viditi za par dana. Ako ne bude sad bit ce u 12 mj. Malo cu si pripomoci folikulom. Taj mj.
    I zab sam napomenuti da u mom snu termin bebacha je bio u 9tom mj, kao i ja kao... Tako da, taman 12ti mj ostanem trudna kad bi mi opet trebala biti o na pravoj strani.

    A ljube... Za 2 dana ce sve biti jasno hahah. Ja mislim da je to nesto

  28. #628
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Plus sretna sam sto ovaj mj imam 2 ovulacije sto znaci da cu jos imati sansu u 10tom i 12 mj ❤️

  29. #629
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    Ajmooo sretnooo i pozitivno! Vidi se lagano da da...ponoviti...

  30. #630
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ajme baš tužne priče.

    Ljube sretno!

  31. #631
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    Lista za 14.09.2019.

    (Ne) čekalice

    anđeo26012013~~~~~~~~~39.dc

    Odbrojavalice

    ljube555~~~~~~~~~~~~~~25.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~~~25.dc
    justme409~~~~~~~~~~~~24.dc
    Andydea123~~~~~~~~~~~22.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~~~20.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~~~18.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~~~17.dc
    mašnica~~~~~~~~~~~~~~13.dc
    jagodicabobica~~~~~~~~~~11.dc

  32. #632
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Ljube,sretno! drzim fige na najjace!

  33. #633
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Jutroooo!
    Cekamo potvrdu testa.

    JustMe svidaju mi se tvoji prorocanski snovi, i jos vise mirna glava. Nego...kad opet piskis?

  34. #634

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Jutroooo!
    Cekamo potvrdu testa.

    JustMe svidaju mi se tvoji prorocanski snovi, i jos vise mirna glava. Nego...kad opet piskis?
    Jutro jagodice.....kako si danas

  35. #635
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja cu pon vjv cekati. Bas se mislim.

    Ma na svojoj kozi, sam osjetila da se primilo tocno onaj mj kad sam "odustala". Kad se
    nisam zamarala, brojala, pratila i sve sto radimo jeli. Nisam sigurna ni jeli o bila pokrivena, ili samo nesto oko nje ali ne svaki drugi put, i te stvari, nego onako, 1, 2 puta pokrili i primilo se.

    Tako da opustenost zapravo samo dobro utjece na to sve, pa zasto ne.

  36. #636
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ja cu pon.cekati da ponovim test... ali cure drage ja vas bas ne osjecam se nekako poz.nego neg.

    Mozda me u glavi vec kaos i gubim razum vise dal bude ili ne bude...



    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  37. #637
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ajme zeno svaka cast na karakteru ja bi ujutro cekala pred ljekarnom da se otvori hahaha.
    Zasto negativno ljube? Ak ces cekati Pon moj savjet da si kupis Gravignost.

    Jelena, dobro sam, hvala. Evo odradim danas jutarnju pa sam sutra doma. Tako da vec sad jedva cekam 15h

  38. #638

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja cu pon.cekati da ponovim test... ali cure drage ja vas bas ne osjecam se nekako poz.nego neg.

    Mozda me u glavi vec kaos i gubim razum vise dal bude ili ne bude...



    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Negativno se osjecas a mislis da je crta na testu a na temi si jer zelis ostat T
    Nekuzim....

  39. #639
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Negativno se osjecas a mislis da je crta na testu a na temi si jer zelis ostat T
    Nekuzim....
    Zato kooliko god da budem poz.uvijek razocaram se... i onda jos teze...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  40. #640
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    A Ljube svima nam je tako. Moras naci neki nacin da se pomiris sa situacijom. Tj da prihvatis situaciju takvu kakva je. Rjesenja uvijek postoje pitanje je samo kolko daleko je osoba spremna ici. A da ne spominjem da ovaj test moze samo znaciti da si ti svoje rjesenje nasla.
    Jer ako nastavis u tom tonu, cak i ako si trudna citavu trudnocu ces provesti u strahu i negativi. A to utjece i na mamu i na bebu. Odnosno na samu trudnocu.
    Da je ikome od nas lak i pozitivan put ne bi bile ovdje. Ja drzim fige da ti sljedeci test potvrdi trudnocu, pa da se uvjeris da sami sebi stvorimo i negativu i pozitivu. Nemoj da ti kasnije bude zao jer se nisi veselila i uzivala.

    Anita, kaj ima kod tebe?

  41. #641
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj anita83 prvotno napisa Vidi poruku
    Negativno se osjecas a mislis da je crta na testu a na temi si jer zelis ostat T
    Nekuzim....
    Ja ne mislim da je crta ...

    Ja nju i vidim i ne vidim...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  42. #642
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme zeno svaka cast na karakteru ja bi ujutro cekala pred ljekarnom da se otvori hahaha.
    Zasto negativno ljube? Ak ces cekati Pon moj savjet da si kupis Gravignost.

    Jelena, dobro sam, hvala. Evo odradim danas jutarnju pa sam sutra doma. Tako da vec sad jedva cekam 15h
    Imam najosjetljivi od 10

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  43. #643
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    A Ljube svima nam je tako. Moras naci neki nacin da se pomiris sa situacijom. Tj da prihvatis situaciju takvu kakva je. Rjesenja uvijek postoje pitanje je samo kolko daleko je osoba spremna ici. A da ne spominjem da ovaj test moze samo znaciti da si ti svoje rjesenje nasla.
    Jer ako nastavis u tom tonu, cak i ako si trudna citavu trudnocu ces provesti u strahu i negativi. A to utjece i na mamu i na bebu. Odnosno na samu trudnocu.
    Da je ikome od nas lak i pozitivan put ne bi bile ovdje. Ja drzim fige da ti sljedeci test potvrdi trudnocu, pa da se uvjeris da sami sebi stvorimo i negativu i pozitivu. Nemoj da ti kasnije bude zao jer se nisi veselila i uzivala.

    Anita, kaj ima kod tebe?
    Hvala draga od srca!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  44. #644
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Nemas kaj misliti, vidimo ju mi za tebe hahaha! Samo cekamo potvrdu. Izgleda da vama upali to pokrivanje par dana prije O. Vec ti je to donjelo rezultate, moguce da je i ovaj put. Moj savjet ti je ako u Pon planiras pisnuti da se sad za vikend necemu drugom posvetis i skrenes misli. Zabavi se necime.

    Di je ostatak ekipice? Simptomasice, da cujemo! Di kaj pika, kaj boli, kaj je naduto?

  45. #645
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Andydea ja cekam i tvoje simptome.

  46. #646

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Zato kooliko god da budem poz.uvijek razocaram se... i onda jos teze...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Ljube, normalno je da se bojiš, ali užasno je bitno za tvoju psihu šta si govoriš, a ti si govoriš jako pesimistične stvari i naravno da onda vidiš samo negativno.
    Jagodica ti je dobro rekla - da je ikome put bio lak i pozitivan, ne bi se našle na ovoj temi. Ja sam evo od danas u 31. tjednu i vjeruj mi ne prođu 2 dana da ne pomislim šta ako sad prestane rasti? Sad bi već morala imati pravi porod, kako bi to izgledalo? Kako pokušati poslije tako nečega, kako bi opet prošla bezbrižno kroz tih prvih 30 tjedana, šta sad s ovim svim stvarima koje sam počela kupovati i skupljati u sobi? Evo nije prošla ni jedna kupovina ičega do sad da nisam to pomislila. Di ću s tim ako se sad sve prekine? A 31. mi je tjedan i sve ide super, ali strah je uvijek tu. Ali nikad do sad, evo nikome osim sada i ovdje vama nisam to napisala ili rekla na glas jer uopće ne želim tu negativnost zamišljati. Ako se sad sranje dogodi, razmišljat ću onda o njemu, ne prije.

    Tako da probaj i radi sebe, ali i radi svih ovdje koji se stvarno pokušavaju držati i misliti pozitivno (i svaka vam čast na tome, uz SVE što ste prošle), ako ne prestati misliti negativno, barem prestani govotiti si negativnosti pa će ti biti lakše stišati taj glas u glavi.


  47. #647

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Tako je i drugima ovdje treba pozitiva na listi

    E a cure ja sam onda mozda pogrjesila. Ovdje se nalaze samo cure koje imaju problema sa zacecem il? Ako da onda ja netrebam bit tu
    Jagodicabobica ma nist....bila mi o ja mislim 12 dc al nebi rekla da ce ista bit jer je muzic na jedan jedini odnos u plodnim danima izvadio cim je poceo jer kao ovaj mj nije jos spreman

  48. #648
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ne ne anita. Ne samo s problemom sa zacecem. Samo smo takve tu malo duze hahahahaah.
    Svi koji odbrojavaju do bebacha su ovdje dobro dosli. Kad vidis srceko na uvz otvaras odbrojavanje sa tvojim imenom, a oni koji jos nisu cekaju jos malo.

  49. #649

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Aha kuzim
    Mislila sam kad govorite da je lako nebi bile tu i tako pa sam krivo skuzila

  50. #650
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ma jer je vecina nas koji ovdje pisemo tu vec neko vrijeme, pa jeli. Nije nam se nikome dogodilo iz prve, druge i sl.
    I ja se smatram da nemam problema sa zacecem, samo jos nije doslo vrijeme.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •