Stranica 28 od 39 PrviPrvi ... 18262728293038 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,351 do 1,400 od 1910

Tema: Odbrojavanje 2/2019 by Riri92

  1. #1351
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Jagodica cestitam
    Cak je ovaj od Gravignost mini najsvijetliji.
    Eto sad znate koje kupovati..taj unitest je jako lijepa crtica od sinoc...bas zanimljivo.

    Jagodica mozda je bas pogodovalo to sto si bila prehladjena jer kad je super imunitet onda tijelo embrij smatra stranim tijelom i odbaci ga.
    Mislim sad skroz nebitno. Nek ti je sretno do kraja
    Posljednje uređivanje od sara79 : 25.10.2019. at 10:32

  2. #1352
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jagodica da da. Sad mi je sve sjelo. Znam da sam ti napisala samo sretno u ovom ciklusu, ili nesto tako, a kroz glavu mi prolazilo ajme super... Sad kad im upali bas ce se lijepo iznenaditi. Citala sam jako puno tih prica, i dosta ljudi uspije bas u ciklusu prije nekih akcija jer se okrenu u glavi tome, i odrade taj ciklus onako, ako uspije uspije ali nisu vise toliko optereceni. I onda bas taj bude dobitni. Bas mi je drago vjeruj mi. Nista lose drugim curama (i ja spada medju vas po toj mojoj kategorizaciji), al meni je nekako posebno drago i ohrabrujuce kada cure koje dugo pokušavaju dobiju plusic.

    Al ako je ovo s prehladom super, taman sam bolesna i stize ovulacija hahahahahaah

  3. #1353
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Alice, od srca ti zelim da sutra ujutro gledas svoju crticu. Evo mene cak iznenadio Gravignost da se tak slabo vidi, a ClearBlue obicno zna davati lazno pozitivan rez tako da ga ja ne bi kupila da nije muz, ali drago mi se to je jer mi je tako lijepi plusic izbacio.

    Alice, svakako javljaj novosti.

    Andydea, kaj ima kod tebe, vi ste pokrili svoje dane jel? Ili jos radite kcer hahaha

    JustMe, javi kak ce se razvijati fm.


    P.S. kaj se tice naseg pokrivanja, dva puta dan prije peaka, na dan peaka nista, i dan poslje peaka jednom. Ovo prije i poslje nisam zapamtila

  4. #1354

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Hocu, javljat cu.

    Usput Jagodice, imas pp. Valjda to nije problem da napisem ovdje, mozda brze vidis. Meni se desilo da sam tek dans vidjela jednu od prije 3 dana. Kako...ne znam. :/

  5. #1355
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Jagodice, divnooooo, kako ja volim ovako nesto procitati
    Posljednje uređivanje od bubamara39 : 25.10.2019. at 11:20

  6. #1356
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Kako meni ide na zivce kad napisem post pa stisnem brzi odgovor a ono posta nigdje. Pokusat cu ponovo

  7. #1357
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Dakle,
    Alice, jedva cekam sutrasnji test, i vjerujem da je to tooooo
    Ja sam danas 5dnt, 10dno, kupila test o kojem pisete taj ultra osjetljivi, i bas me strah pisnut, bojim se minusaa.
    Sise me bole manje, dole nista, jucer me ulovila navala emocija i proplakala sam bez razloga ko kisna godina. Poslije me ulovila glavobolja koja je trajala do maloprije. Nakon toga muka, ne ona od gladi nego kao za povracanje, skupljala mi se voda u ustima. Pojela sam jedan keksic i sad mi je bolje. E sad jel to od migrene il se sta desava, ne znam. Boze, ko ce docekat betu 31.

  8. #1358

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Bubamara, vjeruj da je i mene strah pisnut opet, razumijem te potpuno. Ne pridajem znacaja nekog jutrosnjoj skoro nevidljivoj crti. Javi ako pisnes. Danas je izgleda pozitivan dan. Sto se tice simptoma neki bi mogli biti....ti.
    Kod mene bole cice vise nego inace i napuhane su i imam simptome gripe, a i temp je na gornjoj granici. Misici i kosti me bole.....akne sitne po licu....to je ono neobicno. Sjetilasam jednog od simptoma ranijih dana a to je krv iz nosa sto se meni desilo samo nekoliko puta u zivotu.

  9. #1359
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Da i akne imam a inace nemam, a to sam si objasnila zbog svih hormona sto sam unijela

  10. #1360

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Citiraj bubamara39 prvotno napisa Vidi poruku
    Da i akne imam a inace nemam, a to sam si objasnila zbog svih hormona sto sam unijela
    Drtim fige da sto prije ugledas plusic!

  11. #1361
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Bubamara, drzim fige, zvuci obecavajuce!

    Alice, dobro da si napisala ja nikad ne skuzim te privatne hahaha

  12. #1362
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure dobro vam jutro!

    Ja stizem sa lijepim vijestima
    Pisnula sam pozitivan test!
    Jucer First Sign sjena sjenice, totalno nesigurna dal umisljam ili vidim. Ode muz po Gravignost, ista stvar. Navecer jos jedan gravignost, opet neka sjena nit je u boji nit nis ali je**mu tu je i vidimo ju!
    Ode muz u ljekarnu po Gravignost, Clear Blue i neki Unitest.
    Unitest plasticni s prozorcicima, odma bacio rozu sjenu.
    Jutros iz istog urina Gravignost i dalje slaba sjena ali sad vise nema dvojbe da je tu, a Clear Blue bacio plus!! (ne digitalni, onaj obicni) danas sam cca 10dpo.
    Ja jos ne mogu vjerovati, nakon preko 3 godine, u iscekivanju inseminacije pozitivan test! Van sebe sam, ne mogu opisati opce kak se osjecam. U Pon zovem gina da zamolim uputnicu za betu.
    Alice, zelim ti isti ovakav scenarij! Svima vama

    JustMe, super za trolinijski endo!

    Andydea, hvala za sretnu boju liste hehe!
    Ma sto prije nisam mjenjala boje?! Hahahaha! Cestitaaaaaaam!!!! Bas sam sretna sretna zbog tebe,zbog alice,zbog bubamare... Presuper dan! Bravo!
    Mi jos pravimo kcer,rekao doktor do ponedjeljka pa cemo ga i poslusat haha.

  13. #1363

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    306

    Početno

    Jagodice!! Čestitam od srca

    ajme bila sam umorna i mislila ići leći i sad sam tako hype haha
    čestitam draga

  14. #1364
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Ovo bas gledam na kalendar i racunam kad bi trebala (ne)dobit M i gle cuda,na moj rodendan 8.11.pada. sretno mi!

  15. #1365
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Nisam izdrzalaaa. Pisnula i vidi se blijeda crta al se vidii i ja sam ko Alice ogulila plastiku da bolje vidim...i tu jeee. Odmah sam sad isla izvadit betu i dobit cu nalz za 2 sata mailom. Rano mi se cini za sve alcrta je neminovno tuuuuu. Ne mogu vjerovat

  16. #1366
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ajmeeeeee koji dan!!
    Cure pa kaj niste rekle da mene cekate hahaha

    Uh jedva cekam da javite novosti! Bubamara ne znam jel rano za betu, tj oce biti brojke pametne ali drzim fige da budu!

    Andydea, jel vidis zeno sto ucini sa njeznijom bojom hahahahaha! Ajde da i ti dobijes iznenadenje za rodendan.

    Ema, hvala ti! Joj bas me raznjezite sa svom tom pozitivnom i dobrim zeljama!

  17. #1367
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj bubamara39 prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam izdrzalaaa. Pisnula i vidi se blijeda crta al se vidii i ja sam ko Alice ogulila plastiku da bolje vidim...i tu jeee. Odmah sam sad isla izvadit betu i dobit cu nalz za 2 sata mailom. Rano mi se cini za sve alcrta je neminovno tuuuuu. Ne mogu vjerovat
    Ludilo!!! Braaaavooo!!! I cestitaaaam!!!

  18. #1368
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ajme divoteee.. Danas pratim forum. Pa opet cemo imati trostruko odbrojavanje, a mozda cak i 4 <3

    Ja bi mogla u 12 mj otvoriti odbrojavanje. Ono jeli, ako uzmemo u obzir dok vidimo srceko. Nadam se da se i vi slazete s mojom rezervacijom hahaaha

  19. #1369
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Beta 11.5. Al ja mislim da je to ok ovako rano

  20. #1370
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    JustMe, moze moze. Zapisat cemo hahaha!

    Bubamara, ja se slabo kuzim u to, po onom sto sam neki dan googleala za Alice mi se cini oke, ali sad je najbitnije da se pravilno dupla. Znaci prekosutra ponovo.
    Ajme! Ajme! Ajme!

  21. #1371
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Jagodice sve sam ti već rekla, ali hoću i ovdje staviti nek bude zabilježeno.
    Alice, nadam se da ćeš sutra potvrditi taj pozitivan test! Bubamaro, ja bih rekla da je ta beta okej za tako rano. Divno!

    Baš mi je drago zbog vas cure, nek iduće bude barem trostruko!

    Andy, kod mene je sve super, na pola puta sam. Trenutno uživam u Poljskoj. I bravo za mijenjanje boje, pun pogodak hahaha.

    Justme, ja se slažem ako me se pita.

  22. #1372
    iva_777 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    407

    Početno

    Ajme ajme ajmeeeee
    Bravo cureeee cestitaaaaaaam!!!!

  23. #1373
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ajmeeeeee koji dan!!

    Andydea, jel vidis zeno sto ucini sa njeznijom bojom hahahahaha! Ajde da i ti dobijes iznenadenje za rodendan.
    Andy listonosa-sreconosa! Neka!

  24. #1374
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jagodica i ja mislim da je ok za 10dpo. Al kao sto si ti rekli. U ned opet da vidimo dupljanje. Ali ja racunam da je to to

  25. #1375
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ajme, neniagodica nego bubamara.gledala sam sad na stranici za betu, 14 dpo je kao oko 48, tako da je tvoja idealna za 10dpo. Na 12 dpo ce biti oko 25, a 14 dpo taman preko 40-50

  26. #1376

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Cestitam curke valjda cemo i mi ostale jednom

  27. #1377
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Cure cestitam....bas kakav divan dan!
    I neka vam svima sto prije ovako bude sretan

  28. #1378

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Danas je pravo zivahno na forumu. :D

    Bubamara, cestitam. Naravno da je to OK za ovako rano. Ja ne smijem ici vaditi.....u biti nikad prije me niko nije ni slao osim kad sam trebala terapiju da pijem pa da provjere sam li trudna. Ako bude trebalo kasnije valja mi kazu.

    Andy, ma otvaraj, jasta ces! <3

    Jao tako me strah piskit na test kasnije, znam da je bolje jutro ali sam nestrpljiva. Beta mi je bila <1,28 21.10. Jesu li bile realne sanse da je sad oko 10 i da je test mogao blago pokazati??? Uh, uh!!! Ali definitivno danas nam je dan WOW!

  29. #1379
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Alice, od srca ti zelim da sutra ujutro gledas svoju crticu. Evo mene cak iznenadio Gravignost da se tak slabo vidi, a ClearBlue obicno zna davati lazno pozitivan rez tako da ga ja ne bi kupila da nije muz, ali drago mi se to je jer mi je tako lijepi plusic izbacio.

    Alice, svakako javljaj novosti.

    Andydea, kaj ima kod tebe, vi ste pokrili svoje dane jel? Ili jos radite kcer hahaha

    JustMe, javi kak ce se razvijati fm.


    P.S. kaj se tice naseg pokrivanja, dva puta dan prije peaka, na dan peaka nista, i dan poslje peaka jednom. Ovo prije i poslje nisam zapamtila
    Pa da, rekoh ja da u zadnje vrijeme nesto ne stima s tim Gravignost mini.

  30. #1380
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Alice ak te tjesi meni jucer u 22h najjasniju sjenu pokazalo.

    Anita83, samo pozitivno. Oboruzat se lijepim emocijama kao sto su empatija, razumijevanje, ljubav, strpljenje.... A izbaciti negativne kao sto su zavist, oholost....o ostali grijesi haha.

  31. #1381
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj AliceInChains prvotno napisa Vidi poruku
    Danas je pravo zivahno na forumu. :D

    Bubamara, cestitam. Naravno da je to OK za ovako rano. Ja ne smijem ici vaditi.....u biti nikad prije me niko nije ni slao osim kad sam trebala terapiju da pijem pa da provjere sam li trudna. Ako bude trebalo kasnije valja mi kazu.

    Andy, ma otvaraj, jasta ces! <3

    Jao tako me strah piskit na test kasnije, znam da je bolje jutro ali sam nestrpljiva. Beta mi je bila <1,28 21.10. Jesu li bile realne sanse da je sad oko 10 i da je test mogao blago pokazati??? Uh, uh!!! Ali definitivno danas nam je dan WOW!
    Pisni i ti pa da se pridruzis curama
    Do sad bi trebalo pokazati. To je bilo prije 4 dana

  32. #1382

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Jagodice bas mi je drago....nek ti bude sa srecom

  33. #1383

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Odakle.sad da sam zavisna i ohola....boze dragi

  34. #1384
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Hvala svima od srca na ovako lijepim zeljama. Divan dan na forumu

  35. #1385
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Anita sacuvaj Boze!! Pa di sam ja to napisala? Ja opcenito govorim o emocijama koje nas uzdizu i koje nas vuku.

    Jelena hvala ti draga!

    Bas je divan dan, jos da nas Alice razveseli!

  36. #1386

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Anita sacuvaj Boze!! Pa di sam ja to napisala? Ja opcenito govorim o emocijama koje nas uzdizu i koje nas vuku.

    Jelena hvala ti draga!

    Bas je divan dan, jos da nas Alice razveseli!
    Ja cijeli dan nisam ulazila na forum,bila sam bas u poslu,pa kad sam sad pogledala ono buuum....joooj curke bas ni je drago zbog vas...alice,bubamara...i vama zelim srecu....

  37. #1387

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Ok....

  38. #1388

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Ladies, nakon jutrosnje jedva vidljive sjene (skoro nevidljive) ja nisam mogla cekati sutra i pisala sam dva testa osjetljivosti 10 maloprije. Na jednom je jednako kao jutros skoro nevidljiva sjena, a na drugom svijetlo roza (jako svijetlo roza) linija. Ostavila sam dva testa i za jutarnji urin. Muz ne vjeruje dok ne vidi linije iste boje i dok ne prodje period kada treba stici vjestica kojeg se i ja iskreno plasim. Ali nakon onog sto smo prsli pocetkom godine, strah je opravdan. Kaze on, kad dodje da popiskis najjeftiniji test i bude tamna linija ja cu se moci poceti radovati.

    Uploadujem sliku pa mi recite sta mislite. Uzivo je vidljvije nego na slici. Drugi je toliko svijetal da je na slici nevidljiv pa ne znam ni dal da stavljam.

    https://ibb.co/p2Tw7pp

  39. #1389
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Ja vidim i to jasno....bravo

  40. #1390
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    Alice!!! Pa to je tooooo!!! Vidii se!!! Cure drage koje veselje danas!!! Jako mi je drago zbog svih vas!!

    Ajme divnooo...da mogu sad bih tu sva srčeka i cvjetiće poslala. Pusa svima javljajte i dalje samo pozitivno! Ovo bude bombastičan dan zabilježen!

  41. #1391
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Pa ovo je pozitivno covjece! Kod mene se jos slabije vidlo a ja tu slavim
    Ma to je to Alice!! Sad pisamo dalje da vidimo dal tamni hahaha

  42. #1392
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj AliceInChains prvotno napisa Vidi poruku
    Ladies, nakon jutrosnje jedva vidljive sjene (skoro nevidljive) ja nisam mogla cekati sutra i pisala sam dva testa osjetljivosti 10 maloprije. Na jednom je jednako kao jutros skoro nevidljiva sjena, a na drugom svijetlo roza (jako svijetlo roza) linija. Ostavila sam dva testa i za jutarnji urin. Muz ne vjeruje dok ne vidi linije iste boje i dok ne prodje period kada treba stici vjestica kojeg se i ja iskreno plasim. Ali nakon onog sto smo prsli pocetkom godine, strah je opravdan. Kaze on, kad dodje da popiskis najjeftiniji test i bude tamna linija ja cu se moci poceti radovati.

    Uploadujem sliku pa mi recite sta mislite. Uzivo je vidljvije nego na slici. Drugi je toliko svijetal da je na slici nevidljiv pa ne znam ni dal da stavljam.

    https://ibb.co/p2Tw7pp
    Alice,vidim i ja!!! Cestitam!!!

  43. #1393
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Alice, vidim i ja, svi vidimo... i jako sam sretna zbog danasnjeg dana, nevjerojatno

  44. #1394
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Ja ne znam stavit sliku, al kod mene je isto tako blijedo

  45. #1395

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Drago mi je da nisam ''ćorava''. Muz ne priznaje ovo svijetlo, hahahahahaha. Iskreno, nadam se da ce proci datum ocekivane i da ce sve svima nastaviti biti u naljepsem redu. Sutra piskim dva opet od 10 pa od prekosutra mozda vec mognem one jeftine od 20 da pratim liniju. Mm me nagovara da opet vadim krv smjeskajuci se-ali necu. Vidjet cu sa ginom kaj ce reci. Na Duphastonu sam i prestajem ga piti prekosutra i onda bi kao trebala (ne)dobiti. Rekli su ako ne dobijem onda da se javim oko daljnje procedure i objasnjenja kako sa Duphastonom koji ce mi pomoci ocivati trudnocu.

    Bubamara, ukucaj na google upload image i prvi link otvoris te uploadujes sliku sa mob ili kompa i kopiras link. Ako zelis, naravno.

    Puse svimaaaaaaaa! Zelim jos plusica uskoro da se javi.

  46. #1396
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Vidim i ja, čestitam Alice!
    Posljednje uređivanje od Riri92 : 25.10.2019. at 20:09

  47. #1397
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Evo da probamo jel radi...Alice, tnx
    https://ibb.co/x3xTYhp
    Posljednje uređivanje od bubamara39 : 25.10.2019. at 20:11

  48. #1398

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Hvala vam!

    Bubamara, to je to! Bas sam sretna, cestitam ti!

  49. #1399
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    I Buba!!!! Wooohoooo

  50. #1400
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj bubamara39 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da probamo jel radi...Alice, tnx
    https://ibb.co/x3xTYhp
    Op ovo je jako lijepa crtica za 5 dnt!!!
    To su blastice vratili?
    Mozda su se obe primile
    Cestitam

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •