Stranica 31 od 39 PrviPrvi ... 212930313233 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,501 do 1,550 od 1910

Tema: Odbrojavanje 2/2019 by Riri92

  1. #1501

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Alice, zvali bi te sigurno da misle da nesto nije u redu. Ako nista onda radi sebe samih jer ne mogu bas riskirati da se nesto desi, ti si zvala, a oni ignorirali. Ako imas doma popij magnezij. Jedino to mi pada na pamet da ti preporucim.

    JustMe, a cuj bez muke nema nauke hahaha. Vibram ~~~~~~~~
    Krenulo je opet da ziga. Ne bih rekla da ima veze sa MG jer nije grc u pravom smislu te rijeci. Ne znam kako da opisem, pulsirajuca bol u intervalima, kao da ti neko zabije noz pa izvadi pa opet i opet. Podsjeca me na zubobolju. :D Bum vidjela...nije jos jako kao sinoc. Drago mi je da vi bar nemate nista cudno. :D Dobro, mozda neki malo cudan apetit ali to je dobar znak.

  2. #1502
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Alice, ako misliš da trebaš otići na pregled ili ako misliš da to nije normalna bol, odi. Bit ćeš mirnija. Ali ne mora uopće biti da je nešto opasno, eto meni su točno takvi bolovi kakve ti opisuješ prestali tek nedavno. Jave se i sad povremeno, ali ne svaki dan.

    Za krvarenje isto, ne sjećam se u kojem tjednu sam bila kad sam prokrvarila, možda u 15. I užasno sam se uplašila, odmah otišla vidjeti što je i na kraju popucale neke kapilare.

    U svakom slučaju, ja sam uvijek za to da se uzroci boli provjere, ali to često u trudnoći ispadne nešto totalno bezvezno.

  3. #1503
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Alice ako se bojis radje idi provjeriti. Mozda da nazoves ginekologiju pa pitas za savjet barem?
    Riri i ti si krvarila? Ja se nadam da necu niti malo jer cu vjerovatno posjediti od muke

  4. #1504
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Alice ako se bojis radje idi provjeriti. Mozda da nazoves ginekologiju pa pitas za savjet barem?
    Riri i ti si krvarila? Ja se nadam da necu niti malo jer cu vjerovatno posjediti od muke
    Potpisujem!
    Ja jedino kaj sam primjetila na dnevnom ulosku je par tocki piiinku tamnijeg. Al to jos spada u spektar zute/narancaste.

  5. #1505
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Riri i ti si krvarila? Ja se nadam da necu niti malo jer cu vjerovatno posjediti od muke
    Da da. Ma znam, i ja sam se baš prepala.. Svašta mi je prošlo kroz glavu. Je*ena kapilara.

  6. #1506
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Andydea tebi jos cca 5 dana do moguceg testa?
    Da,tako nesto ali nebi radila test prije petka.U petak bi trebala dobit pa se do tad mogu strpit.

  7. #1507
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj AliceInChains prvotno napisa Vidi poruku
    Andy.....isto mi se desavalo. Pastetu ne jedem ali sam uzela krisku jer mi je zamirisala. Svidjaju mi se simptomi.
    Simptomi su full cudni... A vidit cemo...
    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Andy, bome simptomi samo takvi!! Drzin fige da je uspjelo, kad ste se vec zainatili ovaj ciklus, pogotovo muz hahaha!
    Hahahaha draga da bas se zainatili ali ono bas me briga jer ipak ni od klomifena bas prvi ciklus ne ocekujem puno. Sto bude bude. Ako ne sad onda ce bit kad bude...

  8. #1508
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Justme,hahaha odmori...posteno ste pokrili plodne dane.Bravo! Dosadi to sve kad je pod moranje haha ( barem meni je) i barem 10 dana ne zelim vidit muza oko mene hahaha.

  9. #1509
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Andydea, ako mozes, pricekaj s testom. Ja sam samu sebe kostala zivaca i zivaca jer nisam bila kadra cekati.

  10. #1510

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Alice ako se bojis radje idi provjeriti. Mozda da nazoves ginekologiju pa pitas za savjet barem?
    Riri i ti si krvarila? Ja se nadam da necu niti malo jer cu vjerovatno posjediti od muke
    Pa ja sam zvala danas svog ginekologa i sestra rece javit ce mi sta doktor kaze i javila je al malo sutra. Cijeli dan to traje ali ne intenzivno kao jucer. Subotom u Domu zdravlja ja mislim bude dezurni ginekolog pa mozda odem pitam....ne znam ni sama. Na kliniku ako odem, oni odmah galame. Proslu T me poslali gore jer sam saznala a radila rtg taj dan i bila na agresivnoj terapiji pa kao da vide sta cu sa terapijom. Oni se izderali sto sam dosla jer zaboga ne krvarim i jos je rana trudnoca....tako da nisam bas nesto za da idem ako bas ne moram. Uzasni su ovdje na klinici, pravi mesari. Nadam se da je tamo bolje. Ima i ovdje izuzetaka, da se razumijemo.

    Jagodice, i kod mene je boja iscjetka jaca ali je zuckasto ipak smao malo gusce nego prije.

  11. #1511
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Alice i kod nas nisu bas nesto razumni bas svi radnici. Ja sam zbog toga kad sam zvala (2.dan smedjarenja) s pozitivnim testom (slucaj vanmatericna) svog dr ginekologa, sestra mi rekla da pričekam jos 5 dana pa da se javim... Promjenila ginekologa zbog sestre. Steta jer je bio dobar, al nju nisam godinama mogla podniti pa sam morala otici. Sad imam privatnog gin koji radi u bolnici i super mi je. Srecu sam imala sto je on bio dezuran kad sam prokrvarila s tom vm pa mi je izvadio krv i rekao da dodjem odmah ujutro na pregled,, da ne cekam 3 sata nalaze u bolnici.
    Doduse ja sam isla na hitnu 2 puta samo, prvi put s upalom crijeva nakon 10 sati povracanja i 2.put kad sam prokrvarila s tom vm. Radila sam u bolnici i znam kako se gleda na to pa ne zelim nikad ici "zbog gluposti", i to me 2 puta moglo kostati glave. Tako da se ja smatram glupom osobom.
    U trudnoci je po meni bolje otici nego ne otici.
    Doduse, ti si bsrem zvala pa racunam i ja da bi te zvao gin odmah da smatra da je nesto ozbiljno, a i ne krvaris. Ali ako se bojis i osjecas neugodno radje ujutro prosetaj do tamo da te smiri neka strucna osoba.

  12. #1512
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    lista za
    02.11.2019.

    (Ne) čekalice

    jagodicabobica~~~~~~~32.dc-pozitivan test
    AliceInChains~~~~~~~~30.dc-pozitivan test
    mašnica~~~~~~~~~~~26.dc

    Odbrojavalice

    Andydea123~~~~~~~~~21.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~19.dc
    justme409~~~~~~~~~~18.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~17.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~12.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~7.dc
    Posljednje uređivanje od Andydea123 : 02.11.2019. at 09:40

  13. #1513

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Just Me, hvala na savjetima. Ma moj ginekolog je postao drugaciji u zadnje vrijeme. Prije je bio mngo detaljniji i sve objasnjavao, a sad....
    Nemam bolova od jutros pa je vjerujem to nesto periodicno sto se desava u nekim trudnocama. OK se osjecam. Kuhala neki zdravi rucak kofol, a veceras cu bolonjeze, pale mi na pamet.

    U pola posta me prkeinuo zemljotres pa sad nastavljam jer smo izasli ispred zgrade kratko. Dakle laptop i stol na kojem je su se tresli, a i tlo pod nogama. U zadnje vrijeme jako cesto se desi. :/

  14. #1514

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj AliceInChains prvotno napisa Vidi poruku
    Just Me, hvala na savjetima. Ma moj ginekolog je postao drugaciji u zadnje vrijeme. Prije je bio mngo detaljniji i sve objasnjavao, a sad....
    Nemam bolova od jutros pa je vjerujem to nesto periodicno sto se desava u nekim trudnocama. OK se osjecam. Kuhala neki zdravi rucak kofol, a veceras cu bolonjeze, pale mi na pamet.

    U pola posta me prkeinuo zemljotres pa sad nastavljam jer smo izasli ispred zgrade kratko. Dakle laptop i stol na kojem je su se tresli, a i tlo pod nogama. U zadnje vrijeme jako cesto se desi. :/
    Alice,jel.moze pitanje....iz kojeg mjesta dolazis,jer sam.i ja osjetila zemljotres i to doooobar...

  15. #1515
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Samo da se pozalim malo. (.(.) me ubijaju. Otekle i bas bas bas bole, a o tek prosla

  16. #1516
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    lista za
    03.11.2019.

    (Ne) čekalice

    jagodicabobica~~~~~~~33.dc-pozitivan test
    AliceInChains~~~~~~~~31.dc-pozitivan test
    mašnica~~~~~~~~~~~27.dc

    Odbrojavalice

    Andydea123~~~~~~~~~22.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~20.dc
    justme409~~~~~~~~~~19.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~18.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~13.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~8.dc

  17. #1517
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da se pozalim malo. (.(.) me ubijaju. Otekle i bas bas bas bole, a o tek prosla
    Jooooj i mene danas ubijaju!

  18. #1518
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Navijam da bolne cice prerastu u poz. test! Ja sam zbog sisa i posumnjala jer me jace bole samo jedan dan, a ovaj put se oduljilo na par dana.

    Mene sad polako brine kaj i dalje nemam apsolutno nikakav simptom. Izbio mi prist na faci na mjestu di ih nemam inace. I to je to...
    Al ajde, rano je valjda jos ipak.

  19. #1519

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Citiraj JelenaR prvotno napisa Vidi poruku
    Alice,jel.moze pitanje....iz kojeg mjesta dolazis,jer sam.i ja osjetila zemljotres i to doooobar...
    Ja sam u Tuzli, BiH.

  20. #1520

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Hi cure! Vidim cice bole redom. :D I mene jos uvijek i krneule su pomal rasti. Ostalih simptoma nemam, cak ni navalu za hranom. Traze mi s euglavnom zdrave stvari. Jedino sta bih zeljela smanjiti jeste moja hipohondrija. Pecka me usnica cijeli dan i bila neka bijela bubuljicica ispod donje usne i ja se prepala da nije herpes na usnicama sto izadje. Znaci nakon prosle trudnoce ja sam nepopravljiva. Krenem onda googlati i naravno uvijek nadjes i loseg i dobrog......Uglavnom, pokusava se skinut s neta pa sam rjednje i na forumu. Jedino kad radim budem tu i trudim se da ne googlam. :D

    Cure sa bolnim cicama, navijam za pozitivni test!

  21. #1521
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Alice, a kaj ak je herpes? Kaj to moze biti nesto opasno u trudnoci? Znam da se ovak zna desiti kad padne imunitet i da nije "big deal" (ak nije genitalni jel )
    Posljednje uređivanje od Jagodicabobica : 03.11.2019. at 21:20

  22. #1522

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Alice, a kaj ak je herpes? Kaj to moze biti nesto opasno u trudnoci? Znam da se ovak zna desiti kad padne imunitet i da nije "big deal" (ak nije genitalni jel )
    Na internetu svasta ima, a na torchu se radi i tip 1 (usne) i tip 2 (genitalni). Uglavnom sam nalijetala da je malo vjerovatno da na usni moze izazvati malformacije u prvom tromjesecju ali znala sam naici i na ne tako lijepe informacije. Stoga, trudim se ne guglat. Jos nista ne vidim, samo me pecka i ima neka plava linija, kao vena-mozda je i usna pukla na neki nacin, ko zna. Uglavnom do 11.11. cu pokusati biti google free jer panicarenjem samo mogu sebi odmoci.Voljela bih da nisam trenutno takva but can't help myself.

  23. #1523
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    Ja sam danas pišnula test..nista...bijelo kao snijeg. Simptoma nikakvih nemam tako da cekam M

  24. #1524
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    lista za
    04.11.2019.

    (Ne) čekalice

    jagodicabobica~~~~~~~34.dc-pozitivan test
    AliceInChains~~~~~~~~32.dc-pozitivan test
    mašnica~~~~~~~~~~~28.dc

    Odbrojavalice

    Andydea123~~~~~~~~~23.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~21.dc
    justme409~~~~~~~~~~20.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~19.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~14.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~9.dc

  25. #1525
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam danas pišnula test..nista...bijelo kao snijeg. Simptoma nikakvih nemam tako da cekam M
    Mašnice,bas mi je zao...

  26. #1526

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Mašnice

    Ja sam bila na HSG. Sve je prohodno. Bolilo me ko sam vrag nakon pregleda kad sam došla doma. Za vrijeme pregleda nisam ništa osjetila. Sad tri mjeseca ciljanih odnosa i onda ćemo vidjeti hoćemo li hormone popravljati.

  27. #1527
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Masnice, drzi se!

    Himalaya, pa nisam pojma imala da ides. Meni eto nakon hsg-a 4ti ciklus bio dobitan. Taman sam mislila da nista od toga jer svi kazu kao ta tri nakon da su sanse vece.
    Sretno, i pokrijte ovaj ciklus svakako. Super da je prohodno!

  28. #1528

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Od srpnja odgađam taj pregled i svaki mjesec nešto. Sad je napokon to obavljeno. Pokriti ćemo, nema nam druge

  29. #1529
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Masnice,
    Himalaja, suuuper za prohodnost! A sta vam nije u redu s hormonimma?
    Ja neke mucnine jutarnje, cicke osjetljive, al sam nervozna za poludit.

  30. #1530

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Citiraj bubamara39 prvotno napisa Vidi poruku
    Masnice,
    Himalaja, suuuper za prohodnost! A sta vam nije u redu s hormonimma?
    Ja neke mucnine jutarnje, cicke osjetljive, al sam nervozna za poludit.
    Imam PCOS.

  31. #1531
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Citiraj bubamara39 prvotno napisa Vidi poruku
    Masnice,
    Himalaja, suuuper za prohodnost! A sta vam nije u redu s hormonimma?
    Ja neke mucnine jutarnje, cicke osjetljive, al sam nervozna za poludit.
    Ja i dalje nista, i kolko god si mantram da je normalno, stalno mi to visi u podsvjesti. Budemo vidli, mozda kad krene 5tt se nesto krene odvijati.

    Himalaya, ne znam dal si radila uzv ili rtg, ja sam isla na rtg s onim kontrastom pa mi curkao jos par dana. Da se ne splasis, jer ko krv izgleda.

    JustMe, Andydea ima novosti?
    Iva, Anita, Jelena, kaj ima?

  32. #1532

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Rtg sam radila. Ma sve ću lakše podnijeti uz spoznaju da sam to maknula s dnevnog reda.

  33. #1533
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja odradila zadnju fm. Nadam se da je to to. Viditi cemo oko 15tog

  34. #1534

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Jagodice, zar nije vec 5tt krenula?. Ja neam apetita nesto, jedem jer znam da trebam...voce, povrce,meso, jogurt... bude tu i koja kockica cokolade i uz to folna kiselima i Duphaston..... :D Bit ce da su sve trudnoce razlicite.

    Himalaya, sretno u narednim ciklusima.

    Masnice, zao mi je i nadam se da ce naredni ciklus biti dobitni. <3

  35. #1535

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Progutala se recnica, a napisala sam bila.
    Jagodice, ja sam sad u petoj, tj. po nekim racunanjima 4+2, a po nekim 4+3, ovisno racunas li prvi dan. Tako neke aplikacije ovako, a neke onako. :D

  36. #1536
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Pa no, ja sam po ZM 4+5 danas. Dobro ja to kazem 4ti tjedan, nije mi peti do 4+7 iliti 5tt. I sestra kod gina kad sam bila 4+1 mi je rekla da sam u 4om tjednu, nije rekla u 5om.

    JustMe, drzimo fige! Jel se vidi da je prosla O?

  37. #1537

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Ne jagodica
    Kad si 4+1 onda si 4 tj trudna al se kaze U 5 tj si

  38. #1538

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Ti si sad u 5 a za tri dana ces bit u 6 tt

  39. #1539

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Da, to je peti tjedad. 4 puna i koliko vec dana petog pa ces za koji dan napunit pet i uci u sesti. Jer ako sam ja u petom ti si jos koji dan iznad mene.

  40. #1540
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Da, da, da kuzim. A prvi mi je put pa ne znam
    Eto onda u petom da. Vec sam zaboravila zakaj smo to spomenule hahaha, al fala ba objasnjenju.

  41. #1541
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Pa no, ja sam po ZM 4+5 danas. Dobro ja to kazem 4ti tjedan, nije mi peti do 4+7 iliti 5tt. I sestra kod gina kad sam bila 4+1 mi je rekla da sam u 4om tjednu, nije rekla u 5om.

    JustMe, drzimo fige! Jel se vidi da je prosla O?
    Je, prosla o. Endometrij u drugoj fazi debljine 11 mm. Viditi cemo sad dalje. Ili cu imati pozitivan ciklus ili cu imati najduzi ciklus ikada u zivotu

  42. #1542
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    lista za
    05.11.2019.

    (Ne) čekalice

    jagodicabobica~~~~~~~35.dc-pozitivan test
    AliceInChains~~~~~~~~33.dc-pozitivan test
    mašnica~~~~~~~~~~~29.dc

    Odbrojavalice

    Andydea123~~~~~~~~~24.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~22.dc
    justme409~~~~~~~~~~21.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~20.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~15.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~10.dc

  43. #1543
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Da prijavim betu 16dnt 1165.9
    I prvo povracanje

  44. #1544
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ohoho, beta se vidim dupla kak spada. A za povracanje mogu samo reci da se drzis. Bome si rano krenula, evo nadam se da je to bilo "slucajno", tj da nece postati rutina.

    JustMe, navijam s tobom!

    Andydea, imas ti kaj za prijaviti?

  45. #1545
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Bubamara utjesi se s naljepsim razlogom povraćanja

  46. #1546
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja imam jos masu do moguceg testa, ako cu ici prije m raditi ga

  47. #1547
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno


    lista za
    06.11.2019.

    (Ne) čekalice

    jagodicabobica~~~~~~~36.dc-pozitivan test
    AliceInChains~~~~~~~~34.dc-pozitivan test
    mašnica~~~~~~~~~~~30.dc

    Odbrojavalice

    Andydea123~~~~~~~~~25.dc
    iva_777~~~~~~~~~~~~23.dc
    justme409~~~~~~~~~~22.dc
    anita83~~~~~~~~~~~~21.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~~16.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~~11.dc

  48. #1548

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Pozdrav, nova sam na temi. Inače su mi ciklusi 28 dana i M uredna al ovaj put "dobijem" 29.10. ujutro i bllijeda krv, svijetla, grčevi u stomaku i sve 5, sutra dan ništa ni sukrvice tijekom mokrenja i 31.10. očepi tamna krv, ugrušci i pravi bolovi. Ukoliko računam od 29.10. onda sam 9. dc, a ukoliko računam 31.10. onda sam 7.dc . Budem pitala ginekologinju u petak.

  49. #1549

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Radila test i nista!! Bijelo ko snjeg!! Vjv ni nemozemo napravit bebu

  50. #1550
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    evo cure da vam se javim, sutra je dan D .. sutra mi induciraju porod.. bebac je prestao dobivati na tezini i skroz je nisko u zdjelici pa nemamo kaj vise cekati.. sutra sam 39+3tt

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •