Stranica 47 od 60 PrviPrvi ... 37454647484957 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,301 do 2,350 od 2968

Tema: Testiranje tijela vježbanjem, trčanjem, plivanjem, plesanjem i vožnjom 2020

  1. #2301
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,535

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    Kupih badić, sad će biti red i češće odtađivat 6w6p


    Munkice, jako lajkam tvoj otočić i ljetni odmor

    I ja brojim još sitno do prvog dijela GO i ne mogu dočekaat, u međuvremenu restam, samo da znate i finaliziramo sitne radove u stanu prije useljenja.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 10.06.2020. at 10:21

  2. #2302
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    imam ti na google disku prvi dio Body revolutiona. Pošalji mail pa ti pošaljem link
    Hvala ti na linku!

    Ja sam jučer skinula aplikaciju Jillian, 7 dana je kao besplatni period. Jel ima netko možda?
    Sviđa mi se taj koncept jer ima i prehrana i više različitih programa vježbanja.
    Uglavnom, nakon što unesete svoje podatke i mjere odaberete koju ćete razinu vježbanja i neću ja beginner neću ni hard ja ću si intermediate.
    Znala sam da nisam u kondiciji ali ovako nisam bila nikada. Nakon 15 minuta noge kao žele, dahćem, umirem, svađam se s njom. Gleda me J. i nakon 5 minuta vježbanja kaže: Mama, fuj kaaj ti je to znoj? Sve ti kapa. Ma jok rekoh iz mora izašla. I tako odem i promijenim postavke u beginner. Ne da sam se precijenila nego ne mogu doći k sebi u kojem sam stanju.

  3. #2303
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    he he mitovski

  4. #2304
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    mitovski, ništa se ne sekiraj, to je normalno
    i privremeno! ako budeš redovita, brzo ćeš vidit napredak

    ja osobno mislim da nije sramota počet sa beginner bolje i to nego uzet preteško, pa da ne možeš držat dobru formu

    a znoj, ja ga koristim kao mjeru toga koliko sam se satrala. Nisam sklona nešto puno se znojit inače, pa kad odradim workout i počne kapat s mene, računam "pa, nisam se puno štedila". Još se djetinjasta kakva jesam volim i hvalit time ukućanima "vidi kako sam se uznojila!"
    uvijek se sjetim kad sam lani išla u tu neku teretanicu u mojoj ulici, dvije tete koje su prešetavale sa sprave na spravu i komentirale predsjedničke kandidate, kad su komentirale "bome je hladno ovdje", skoro sam prasnula u smijeh

    uglavnom, ako ti je bilo teško, to znači da ćeš napredovat

  5. #2305
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Naravno da nije sramota. Smijem se J.

    Ja bih počela od manje neg početnika

  6. #2306
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ma nisam ja to zbog sramote odabrala nego zato što sam mislila da ja to mogu . Ma baš sam se na kraju nasmijala jer je J. taman legla i kako ja vičem ajme šta je ovo, ma jesi ti normalna i umirem tako J. trči iz sobe svako malo i govori mama daj prestani jer kad tako govoriš ja moram doći vidjeti kakva je vježba . Na kraju mi je dijete reklo: Dobro mama jel ti vidiš da je to tebi preteško i da ne možeš?

  7. #2307
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    tako mene moja djeca pitaju: zašto vježbaš kad ti je teško?
    onda ja kažem kako vježbam baš zato jer mi je teško
    jer nekad moramo malo trpiti za veće dobro (zdravlje)

    i da, znojim se i kad jogu radim dulje od 10 minuta

  8. #2308
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,729

    Početno

    Mitovski bas si me nasmijala.
    Meni je poceo produljeni vikend u kojem cu malsimalno biti hedonist.
    Trckarat cu. Odvjezbat ci i koji trening al sce koliko mi je gust.

  9. #2309
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ja sam krenula na pilates, kod voditeljice koju su mi jako preporučili, i ova dva puta šta sam bila je stvarno bilo odlično. Bit će mi odličan most do baleta koji uopće nije počeo nakon karantene, a poslije ljeta kreće tek od 1. listopada.
    Usput su mi se svidjele vježbe za ruke-ramena-gornji dio leđa sa Lazy dancer tips pa to ubacujem bilo kad u danu. Npr. ove ili ove.

    Mitovski, super, i mene ste nasmijale vas dvije
    I ja sam jedno vrijeme bila u baš lošoj formi, ali vrati se to, i ide dosta brzo, ako je čovjek nekad prije bio redovito aktivan.

  10. #2310
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    idem i ja na GO danas
    zadnji put sam na godišnjem bila prošlo ljeto

  11. #2311

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    I meni je počeo produženi vikend. Planiram šetnje po brdima .
    Ja sam opet malo štrajkala. No nastavljam s Jillian programom 6w6p. Nikako da dođem do 6week

  12. #2312
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,729

    Početno

    Larmama lako za 6weeks. Ja nikako do 6packs

  13. #2313
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,910

    Početno

    I ja se brusim na 6w6p no nikako ni krenuti.
    Ja laganao povremeno jogu, u nedjelju odradila neki program za noge, ponedjeljak predragi mi kickbox cardio sa fitnes blendera, jučer šišanje i farbanje u terminu za vježbanje, danas/večeras peglanje. Noge/listovi upala, leđa i ruke isto upala...sutra nadam se barem joga. Uglavnom ja ni ne krenem pa već odmor
    Imam još neku ludnicu s poslom (a radim od doma pa je sve tako sporo) ali nadam se da ću se stabilizirati s idućim tjednom pa možda zaozbiljno počnem 6w6p ili nešto već.
    Mitovski samo hrabro, baš bi mogla probati tu aplikaciju od Jillian, ipak je ona moja prva online trenerica.

  14. #2314

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Larmama lako za 6weeks. Ja nikako do 6packs
    zato nisam ni 6packs ni spomenula

  15. #2315
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Jucer kruzni, danas pituranje i vecera s prijateljicom
    Godisnji, sta je to
    Za ozbiljno, neman pojma kad sam bila...

  16. #2316
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Jučer sam upogonila Pony. I sad me boli rit. Danas šetnja Mikulići- Risnjak.

    I sad se mogu par tjedana odmarat

  17. #2317
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Danas ramena, zadnji povratnicki trening. Sutra s trenerom imam testiranje 1RM i od ponedjeljka krecem sa novim programom. Jako se veselim.

    Sutra sam na godisnjem i jako se veselim. Vec neko vrijeme vucem preumor. Kako je splasnulo oko ove korone, tako je meni isto valjda adrenalin popustio i bas osjetim taj neki umor.

    Dobra strana je sto skola uskoro zavrsava pa ce biti malo lakse. Dodatno sam malo povecala i unos kalorija, bila sam smanjila kako je pocela korona i smanjeno kretanje...

  18. #2318
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Izgleda da nas je većina preumorna..
    Jučer 6w6p
    Jutros 5 km trčanja šumom
    Popodne se nadam biciklu ako ne padne kiša...

  19. #2319
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Flopi, da... Valjda ce se to sad malo popraviti. Malo vise sunca, kraj skole, malo mora...

  20. #2320
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Da, naslaže se svega, meni je 6.mj.uvijek krajnja granica izdržljivosti, i stvarno mi treba break.

  21. #2321
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,535

    Početno

    Odmorite se curke , pogotovo vi koje sad imate produženi vikend ili GO.

    Danas samo lagano, jutros kava na trgiću s obit. prijateljima, ručak, popodnevni odmor uz TV, sad ćemo do vrta malo obići da vidimo kako raste povrće.
    Sutra posao i eto vikenda.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 11.06.2020. at 16:40

  22. #2322

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    danas malo po Medvednici, od Talana do Risnjaka. Super je bilo. U šumi uopće nije bilo vruće . A i interesantno mi je bilo vidjeti stazu i dom u drugom izdanju

  23. #2323
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    larmama, istu rutu smo imale. Možda smo se i pozdravile.

    Jedino previše blata. I ja nisam dugo bila pa me iznenadio posječeni dio šume

  24. #2324
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,535

    Početno

    Ja često trčim tu rutu, užasni je kako gore izgleda, sve su ogolili radi žičare
    Al ta šumska staza mi je predivna

  25. #2325
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Pa tam ne ide žičara

  26. #2326
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Pa tam ne ide žičara
    od talana do risnjaka sigurno ne

  27. #2327
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,535

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Pa tam ne ide žičara
    A ne znam ti fakat Nano, kad sam gore pitala ljude pa čemu to rušenje drveća i ogoljavanje, tako mi rekoše da tamo gore kod Risnjaka idu neki stupovi. Nemam pojma što je istina,no užas kako to gore izgleda.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 11.06.2020. at 22:24

  28. #2328

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    larmama, istu rutu smo imale. Možda smo se i pozdravile.

    Jedino previše blata. I ja nisam dugo bila pa me iznenadio posječeni dio šume
    da možda smo se vidjele a da ni ne znamo
    Ja sam išla zimus par puta tako da znam da je taj dio ogoljen

  29. #2329
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    da možda smo se vidjele a da ni ne znamo
    Ja sam išla zimus par puta tako da znam da je taj dio ogoljen
    sljeme gazda sa svojim drugarima sjece vec par godina, zadnje dvije posebno. a najmanje zbog zicare, vise zbog prenamjene zemljista i pripreme terena za hotelizaciju

  30. #2330
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Znam za devastaciju i sječu šume. Al me uvijek ponovno iznenadi. I ražalosti. Al na ovom komadu ima i mladih " samoniklih" drveća

  31. #2331

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Da, ja hodam dosta po Medvednici pa vidim sve to ;(. Evo upravo se spremam za još jedno planinarenje po Medvednici

  32. #2332
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,535

    Početno

    Larmama, za koju poslaticu se spremaš? Daj ideje
    Koja staza?

    Ja ne mogu ne primjetit ogoljavanje zadnjih godina jer me sve više opali sunce dok trčim po svom dragom brdu
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 12.06.2020. at 09:46

  33. #2333
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Ja sam pod sigurnom zaštitom vlastitog krova jučer odradila summer shred #20

  34. #2334
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Ja sam odradila testiranje 1RM i dosla sam do tezina gdje sam stala prije korone. Sto je super, s obzirom na pauzu dizanja teskih tereta
    U ponedjeljak dobivam novi program i jako se veselim. Lijepo ce to ici dalje.

  35. #2335
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    bravo zhang

    tang

    jucer samo pituravanje, danas neman pojma. imam kruzni na rasporedu ali ne znam ocu li stic pa mozda ubacim trcanje. ne znam ni sama, nesto sam bas umorna trenutno, poslin cu razmisljat o tome...

  36. #2336
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    I ti si umorna, ovo je ludo.
    Ja navijam da stignes na kruzni..

  37. #2337

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Larmama, za koju poslaticu se spremaš? Daj ideje
    Koja staza?

    Ja ne mogu ne primjetit ogoljavanje zadnjih godina jer me sve više opali sunce dok trčim po svom dragom brdu
    evo vratila se , 4,9 uzbrdo i 4,7 km nizbrdo :D, danas sam išla popularnom stazom, Lagvič-Medvedgrad- Grafičar. Danas je puno topliji dan nego jučer. No bilo je divno, zeleno, mirno. Par planinara na putu.

  38. #2338
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    evo vratila se , 4,9 uzbrdo i 4,7 km nizbrdo :D, danas sam išla popularnom stazom, Lagvič-Medvedgrad- Grafičar. Danas je puno topliji dan nego jučer. No bilo je divno, zeleno, mirno. Par planinara na putu.
    jesi srela divlje svinje? proslu srijedu su ih moji poznati uslikali nedaleko lagvica. roditelje i male pajceke

  39. #2339
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,535

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    evo vratila se , 4,9 uzbrdo i 4,7 km nizbrdo :D, danas sam išla popularnom stazom, Lagvič-Medvedgrad- Grafičar. Danas je puno topliji dan nego jučer. No bilo je divno, zeleno, mirno. Par planinara na putu.

    Aaaa zavidiiim milina tu rutu sam u ned, a sutra planiram na dio Medvednice koji slabo poznajem, ovaj put idem solo u nepoznato, ako se ne izgubim, javim se
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 12.06.2020. at 15:42

  40. #2340

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    jesi srela divlje svinje? proslu srijedu su ih moji poznati uslikali nedaleko lagvica. roditelje i male pajceke
    ne znam jel da se radujem što ih nisam srela ili da žalujem

  41. #2341

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Aaaa zavidiiim milina tu rutu sam u ned, a sutra planiram na dio Medvednice koji slabo poznajem, ovaj put idem solo u nepoznato, ako se ne izgubim, javim se
    sretno

  42. #2342
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    ne znam jel da se radujem što ih nisam srela ili da žalujem
    ja sam u to vrijeme dozivjela tucu na bikci. nekako mi milije to bilo od svinjica

  43. #2343
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Bravo svima

    Prošli tjedan očekivano ništa od mršavljenja jer nisam ni vježbala. Danas sam krenula sa Jillian i 30ds, odvježbala prvi dan. Amy mi je postala neizazovna, pa sam krenula dalje.

  44. #2344
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    bravo riri

    ja sam trcala sub i ned, u pon sam imala kruzni, vcrs trcanje. smrsavila sam, cak sam i relativno zadovoljna kad sam poslala trenerici sliku, pitala me jesam li to stvarno ja

    inace, sve drugo je u kaosu, vazno da ja vjezbam

  45. #2345
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    pa tako je, kad je drugo u kaosu, vježbanje može bit ona jedna stvar koju imaš pod kontrolom, to mi je bila filozofija ovo proljeće
    ja sam imala busy radni vikend, tako da nisam ništa 4 dana, imam velike planove za danas

  46. #2346
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,535

    Početno

    Ola evo me, tu sam.

    Kod mene svakakvih događanja preko vikenda: primopredaja stana (gotovi građevinski radovi), planinarenje po Medvednici, čišćenje stana, proslava sa starcima u obližnjoj pizzeriji (bit će još prava proslava kad dođe kuhinja i uselimo). Jučer nabavke raznih čuda za stan, muž paralelno sređuje zube (ima neke probleme). U petak se spuštamo na jug i ne mogu dočekat jer smo se ovaj tjedan nakrcali sa svakakvim aktivnostima u vezi stana, neke proslave rođendana, zubare, svašta nešto. Kad ću se pakirat fakat ne znam al znam da idem na otok, pa makar samo s rezervnim gaćama u rukama

    Što se tiče mog resta, evo svečano prisežem da i dalje restam od trčanja (planirala cca 2 tjedna) i nastojat ću se toga držat. Povremeno odem na bajk, malo plivat ili planinarit, al to je to, jedino što ne restam od ostalih obaveza kojih je more. Tako da sam iskreno odmornija dok treniram nego kad ne treniram, a imam ovoliko obaveza al ajd opet treba i tijelo odmorit bar 2x godišnje. I čovjek se seli svega par puta u životu u novi stan tako da ipak je to pozitivno uzbuđenje.

    Planinarila sam sama, išla na PD Lipa, ne poznajem uopće taj istočni dio Medvednice. Krenula stazom 29 (hmmm krasnih trešnaja sam se najela), pa na 1M al sam skrenula za nečijim putokazom na drvetu na desno umjesto ravno tako da sam se u jednom trenu našla usred ničega, šuma a nema više staze, prepala sam i jadnog srndaća koji se tamo zatekao jer valjda tamo ne dolaze ljudi aj dobro da nije bila svinja. Uglavnom uspjela sam fulat planinarski dom, taman sam nekako ispod njega prošla, nabadajući naslijepo (a tako su mi se jele štrudle), onda sam se opet spojila na 1M i zaokružila nazad na Čučerje sa stazom 53. Bilo mi je baš uzbudljivo i zabavno,a šuma ima iscjelujući ućinak na mene, sve zeleno, cvrkut ptica, milina I doslovce tu nedjelju nisam srela živo biće osim tog srndaća, što je ogromna razlika u odnosu na ove staze prema zapadu.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 16.06.2020. at 15:11

  47. #2347
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,535

    Početno

    Riri
    , vauuu odlično ti grabiš u nove izazove

    MB
    , idešš bejbe, čestitam, svaka ti čast!!! Tako i treba držat kontrolu kad je već okolo "opšti haos"

    Tangerina
    , ajd sutra ispovijed šta se realiziralo od velikih planova

  48. #2348
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,535

    Početno

    Ajme bode mi oči tipfeler gore: uČinak

  49. #2349
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    MB svaka cast, a trenerica ti je blesava, hahahaha.
    Riri samo napred, kao sto rekoh ranije, iskoristi period kad je dete ispod 2god, tad se najlakse smrsavi.
    tang, potpuno se slazem da je vezbanje spas u haosu. poslednje dve godine su mi izuzetno teske zbog naporog zivota i licnih problema, i kad god me neko pita kako izdrzim ovo ili ono ja se mislim, 'pa trcim!!'
    lili, samo se ti odmaraj i uzivaj, moraju se i tvoje nogice nekad oporaviti skroz :D

    Evo i mene, dobila mecu pre 3 dana, nakon strasnog straha od trudnoce. Naime, poslednjih godinu dana su mi ciklusi kratki, poslednjih pola godine cak 25-26 dana, a ovaj ciklus bio 31 dan! Precrkla sam... No medjutim, izgleda da je telo odreagovalo na intenziviranje treninga. Izostanak mece zbog mrsavljenja ili vezbanja mi nije neobican, cak sto vise to je nesto zbog cega sam uvek na oprezu jer mi se desavalo. Ove god sam napunila 41 i mislila sam da je drugacije kad je zena starija, ali eto vraga. No dobro, nisam trudna! Jihiiii
    Fizicki sam super podnela novi rezim. Konacno pijem magnezijum redovno i lili setim te se svakodnevno barem zbog toga. Znaci niti jednom nisam osetila premor celog tela od kad ga pijem, a trebalo bi jer sam maltene poduplala broj sati u aerobnom vezbanju. Ne znam koji drugi faktor bi mogao da bude...
    Znaci prijava ista kao prosle nedelje, dva trka po 14km, jedan od 25, i tri spinning intervalna treninga od sat vremena. Dizem i tegice s najstarijim sinom svakodnevno kao mali dodatak.

  50. #2350
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Uf, kli-kli, znam kako ti je, meni zna nekad tako produzit i taman dok provrtim u glavi scenarije stigne utjeha
    Evo sam odvjezbala Black diamond #12, to je core i upper body, mislila sam uz njega napravit i prvi dan tatinog butt izazova, ali nisam bas imala snage. Nema veze, bio je niz od 4 dana nevjezbanja, bitno da sam njega prekinula, sutra idemo dalje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •