Stranica 7 od 60 PrviPrvi ... 567891757 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 301 do 350 od 2968

Tema: Testiranje tijela vježbanjem, trčanjem, plivanjem, plesanjem i vožnjom 2020

  1. #301
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Tang ja gledam da skacem oko 30 minuta i tim se vodim, npr ako napravim kbell wo 1 uzet cu jos i 8min6, drugi kriterij mi je da izmjenjujem body weight i treninge s kbellom i treci da izmjenjujem dijelove tijela, pa ako sam opteretila donji dio sa lifted butt ili killer legs da radim black diamond ili upper body serije. Imam i pull up bar- onaj sta se zakaci za stok i makne nakon vjezbanja, iz pollea- oko 200kn, to je super stvar, jer osim pull upova koji su jezivo teski, i chin upova koji su mi malo laksi, moze se koristiti za sve vrste dizanja nogu dok visis sto je fakat odlicno za core. Ja vjezbam bosa sve osim slajdanja. Inace Beti mozes na tepihu uzet dva cd-a!
    Ja imam deezer, imamo neki obiteljski deal, ali moram pitat sina koji jer nam je on to slagao.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #302
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj Danči29 prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme što vas je lijepo čitati sve na okupu, kao u dobra stara vremena
    Evo moje prijateljice s roditeljskih sastanaka. Tebe, uz sasu, jos najcesce vidim.
    Uvijek te zaboravim pitat, jel se viđas s Vikki jos?

  3. #303
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    Betty, je li spreman kostim? Sigurna sam da si joj složila nešto vauuuuu. Ja još završavam...
    Emmmm, Spajki, nem mi odmah dat opomenu pred isključenje čim sam se pojavila zbog off topica
    Nisam vidjela Vikki jaaakooo dugoo, nažalost. Zhang ju najčešće vidi.

  4. #304
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Moja ce biti jednorog, tako da cu se fokusirati na sminku. Nema sanse da bih u ovoj ludnici od posla sad izrađivala kostim
    Al bas mi zao da cetvrtasi ne idu s njima. Mislila sam da ce biti skupa bar taj jedan put.
    On topik, idem jogicu odraditi

  5. #305
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Slidere sam u staroj sobi radila na tepihu i na nekim podloscima za case
    Sad isto na parketu, nekim debelim mucastim carapama. Kad radim doma.

    Danas je rest. Inace idem vikendom u teretanu, ali sam s petka na subotu bila fasovala neku crijevnu virozu pa provela u kupaoni pola dana i noci. Jela u 48 sati 1 i pol posten obrok, pala kilu i po.

  6. #306
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Ah, crijevne viroze, moja najdraza dijeta

  7. #307
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Ajme koji preporod, bez trčanja.
    Ja sam se godinama prije djece bavila yogom i bas sam ju voljlela. I na žalost, nikad joj se vise nisam vratila.

    Sad vec neko vrijeme idem na pilates i bas sam zadovoljna. Za razliku od vas ne mogu se natjerat vježbat doma iako sam imala par pokušaja. No ako vas nastavim čitat, možda ooet pokušam

  8. #308
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Tang umiren na jaukanje!
    Ja volim upale

    Ovo za fleksibilnost ignoriram
    Jogu nikako ne volim,

  9. #309
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    mb, sestro, skupa cemo ignorirati.
    Ja sam, kak spajka kaze, trckarala. Ali samo zato jer je vani divno.
    I odradila prvi dan tatinog ab challenga. Trbuh mi je i dalje slaba tocka

  10. #310
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    nano ni ja nisam za vjezbanje doma. krenem, odradim 3 dana i gotovo. meni treba bic koji ce me prozivat i tjerat

  11. #311
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Da. I to i moram imati točno određeni dan, i tak si posložit u glavi. Al fakat bih mogla ubacit jednom tjedno doma.

    Bas mi neki dan veli frendica, kojoj se sin odselio da sada ima svoju sobu za vježbanje

  12. #312
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    aaaaaaa i Danci
    zhang, kako nam je vikki?

    ja sam jucer BR wo4 i nakon toga malo cucnjeva s utezima
    i evo me, patim...od cucnjeva, lol
    jutros otrcala laganih 9 km
    sutra cu samo jogu
    ja isto nisam fleksibilna, pa zato joga
    plus, manje se pokocim otkad ju pomalo radim
    al kako sam pocetnik, kad radim samo jogu, u mojoj glavi je to kao da nisam vjezbala
    a brzati ne smijem i ne mogu
    da, koristim je i za rastezanje nakon trcanja
    Posljednje uređivanje od Ginger : 02.02.2020. at 13:28

  13. #313
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    Ah, crijevne viroze, moja najdraza dijeta
    i moja
    bas si prizeljkujem jednu

  14. #314
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    nano ni ja nisam za vjezbanje doma. krenem, odradim 3 dana i gotovo. meni treba bic koji ce me prozivat i tjerat
    pa bila si ono jedno vrijeme redovita
    svaki dan si radila
    i onda naprasno prestala, koliko se sjecam s connecta :stalker: lol

    Nano pa probaj ubaciti
    ono, ili odredi dan kad radis doma ili kad je vrijeme lose za rolanje

  15. #315
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Ja jogu volim najvise zbog tog pristupa, Adriene mi ga pogotovo ima, gdje je naglasak na osjecaju dok radis, na paznji, a ne na rezultatu. Njena joga mi je ko mindfulness vjezba i poslije se osjecam totalno zen, dok mi ukucani ne ispusu balon

  16. #316
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    otkinilo mi pola posta

    ispala sam iz stosa za kucno vjezbanje, vec 3 god idem u isti finess. liti ona dva miseca kad ne idem trcim. mogla bi ove god probat ta 2 mj zuzku vjezbat

    sve cure cu mi falile :grouphug:

  17. #317
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    i moja
    bas si prizeljkujem jednu
    Ja upravo izlazim iz jedne takve, od ponedjeljka nisam bila na treningu, malčice grizem

    Kućni treninzi su i kod mene trenutno zapostavljeni, kući odrađujem samo mjesečne challenge na dnevnoj razini koje nam trener postavi ali dobro bi mi yoga došla. Tang di nađem Adriene (da ne tražim unazad :ljunguza pa da probam? Dobro bi mi došlo malo zena, pa bar na kratko....

  18. #318
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Danci upisi yoga with adriene, imas cijeli kanal pa biraj. Mozes po listi za reprodukciju, bude za svaki mjesec, ili po svojim potrebama, tipa bole me ledja radim jogu za back pain, imas i jogu za rodjendan. Imaju one koje su vise snaga, zovu se yoga for weight loss, traju po 40 minuta i solidno ih osjetis
    Vjerojatno nije svakom isti efekt, ko sa drugim fitness trenerima, neke zivcira zuzka sto puse, meni draga sto ne prica puno

  19. #319
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    Hvala ti

  20. #320
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Gle, koja stara, dobra ekipica!
    Dobrodošle sve! Čestitke trudnicama! Čestitke svima za svaki pretrčani km i izdvojeno vrijeme za trening!

    Ovaj tjedan sam odmarala, umor me pokosio. Inače sam i dalje u zornica treninzima, ponekad pospana da mi suze frcaju dok mlatim kbellom, ponekad pred pećnicom radim čučnjeve i čekam peciva, ali ne dam se. Bivši trener trčanja me nagovara da ponovno krenem trčati, da me spremi za polumaraton, a to zahtjeva logistiku za koju nisam sigurna da je imam i kupnju sata - tj. više ozbiljnosti u mom pristupu. To vrijeme bez djeteta mi je za sve ključno. Što bi bilo nogom u g.. moje zone komfora (ako je imam, jel). Još mi i oba roditelja ovaj mjesec idu na operaciju pa molim bogove olimpa da se vilenjak ne razboli.
    Baš ste motivirale da češće pišem i malo više uprem s treninzima!

  21. #321
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    O kako je ovdje veselo i napokon vrvi od raznovrsnih postova i treninga

    Nadam se da će tako i ostati, jako mi je drago opet vidjet tu neke forumašice koje nisu dugo pisale stara ekipa

    Budući da je bio divan sunčan dan, jednostavno je zvao van.

    Otišla sam u šumu makadamom od Kustošijanske, preko Risnjaka do ceste za Sljeme, sunce, cvrkut ptičica, srna mi pretrčala preko staze, divota

    Uživala sam, gušti samo takvi, nakupila 930m nadmorske i 20km. 2h čistog uživanja!

    Ugodan vikend svima!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 02.02.2020. at 14:37

  22. #322
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    pa bila si ono jedno vrijeme redovita
    svaki dan si radila
    i onda naprasno prestala, koliko se sjecam s connecta :stalker: lol

    Nano pa probaj ubaciti
    ono, ili odredi dan kad radis doma ili kad je vrijeme lose za rolanje
    stalkerica
    jesam, jer me trener prozivao pa nisam smjela preskocit, a onda nisam smjela mjesec dana vjezbati pa sam se samoubila na svim aplikacijama

    sad sam samo na garminu, a i to ne pustam sve u javnost

  23. #323
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    Bivši trener trčanja me nagovara da ponovno krenem trčati, da me spremi za polumaraton, a to zahtjeva logistiku za koju nisam sigurna da je imam i kupnju sata - tj. više ozbiljnosti u mom pristupu.

    treba vremena i organizacije, sat ne trebas, do pred 5 godina nije bilo satova na svima, a ljudi su isto trcali polumaratone

  24. #324
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Joj, ja ne volim crijevnu dijetu. Onda mi treba par dana da se vratim u trening.
    Ali da je efikasna, je

    Vikki je dobro, sad se nismo od jeseni vidjele, ali nadoknadit cemo to

  25. #325
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Danci, di si na treningu?

  26. #326
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    Hard body premium gym - funkcionalni trening (girje, TRX i bodyweight) 3-4x tjedno (ovisno da li ima radna subota taj tjedan). Tu preko ceste je
    Trening je za male grupe. Nas u grupi u 6-7 ujutro bude u prosjeku 4-5 pa je trening praktički poluindividualni.
    Ugl, ja prezadovoljna. I više od toga.

  27. #327
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Joj, ja ih rado malo u teretanu, ali teško uklopio trenutno.
    Ali ste me sad potaknule, sutra spuštam tatamice i krećem sa Zuzi. Baš sam gledala, imam od prije 3 god dnevnik vježbanja, pa ću po njemu vježbe iz Zwow koje su mi bile dobre.

    On topic, jutros 4,6km otrčano

    Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

  28. #328
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Ja sam danas prvih 40 min trčanja u komadu bez stajanja
    Mali korak za covjecanstvo, al milestone za mene.

  29. #329
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    magriz, a zasto ne pustas sve?? pa nije mii onda neko stalkanje

    joj, super zvuce te vase teretane...i ja bih, i budem, u buducnosti nekad

    zwow kako smo to vrtile!
    i ja cu probati kad se vratim u formu
    e, a je li ono mb imala onaj omiljeni koji je cesto ponavljala? pa se znala zeznut u broju ponavljanja i dodati jos koje ponavljanje ili je to bila Anci?

    spajka cekamo tvoj lijepi izvjestaj

  30. #330
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam danas prvih 40 min trčanja u komadu bez stajanja
    Mali korak za covjecanstvo, al milestone za mene.

    to jest uspjeh

  31. #331
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Toooo cubana, skroz mogu zamislit koji ti je to milestone, tako je i meni u glavi "trcanje bez hodanja je tek pravo trcanje"
    Bravo, svaka cast!

    Ja sam sad odradila zuzkin cardio kick box, oni su mi trenutno najdrazi, uznojim se i umorim a tako su zabavni i samo prolete. Osjecam se mocno s tim kickovima, pusem da sto jace udarim. Poslije toga kratka joga za istezanje

  32. #332
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Uff, odem na planinu na cijeli dan i imam sta vidjeti na temi - bas mi je drago da ste se sve skupile ponovo ovdje, i da cemo opet bodriti jedni druge bez obzira kome je sto dosadno ili ne.
    Sa danasnjeg skijanja imam za prijavit da je snijeg popodne uzasan, toplo je vrijeme i puno bordera, pa je stazai ledena i puna hupsera. Uglavnom dijete od 10 godina i 50-ak kila se u punoj brzini zabio u mene. Cijelo tijelo me boli, tako se valjda osjecaju oni koje netko prebije. Mali je dobro, on je preko mene napravio jos i salto, a njegova mama je prvo urlala na mene da sam joj razbila dijete. Nije to skijanje bas neko veselje.
    Jedva se cekam vratit dosadnom trkackom tjednu koji me ceka.
    Spajka, ovo je tjedan sa 3x2 km intervalima, nama najmilijima

  33. #333
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Ginger ne sjecam jesam li to bila ja ali imala sam par omiljenih koje san cesto ponavljala i moguce da bi falila jer sam znala napamet vjezbe i nisam radila uz video.

    Danci super

    Cubana bravo!! Ja trenutno ne mogu 40 min bez hodanja

    Tang

    Danas rest, bila sam na druzenju, napunila baterije za ovaj tjedan

  34. #334
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    kjb, na Sljemenu il negdje drugdje?
    Ak je, onda sam u pravu kaj se nedam nagovorit.

    Kad je toplo, i na drugim skijalistima ne skijam popodne. Radije se dignem ranije pa bez pauze, koliko izdrzim.

    A ove godine na zalosat bas znam dosta ljudi da se povrijedilo na skijama,. To se ja tjesim jer me ove godine skijanje zaobilazi

  35. #335
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    Aaaaaa koja ekipa
    Danci, Sani, Zhang!
    Betty i Sasu čitam na drugim temama, ali mi vas je svejedno lijepo čitati ovdje

    Ja se i ne javljam jer ne vježbam. Zadnji put sam spavala 6.1. kad je mala dobila mix pencilina, analgina i deksametozona, tako da nema smisla pokušavat bilo što. Doduše jest mi BR pao na pamet, kontam jedino je on dovoljno lagan da ga mogu raditi ovako pospana.

    Betty, pitala si za program. Zadnje sam radila Black Fire od Bob Hurpera, ali to je bilo 2018. Od tada ne vidim na temi cure da vježbaju kod kuće.
    Ovog pratim na IG https://www.instagram.com/p/B295hRnp...id=xxjskcodz9i
    Mislim da je dostupan samo online kao pretplatnik Beachbody, baš bezveze jer mi se čini da je dobar.

    MB mislim da si ti neki zwow 55, ili 45 stalno radila
    Posljednje uređivanje od j-la : 02.02.2020. at 22:13

  36. #336
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Kod mene samo joga funkcionira kod kuce jer mi to nije nezgodno u neke kasne sate kad svi spavaju. Trening je i dalje dva puta tjedno. Razmisljam o tome hocu li nastaviti placati kad potrosim ovu pretplatu. Pregovaram sama sa sobom i oko taekwondoa jer mi je jedina opcija, u jedino vrijeme kad bih mogla trenirati, obvezujuca na cetiri godine. A tko ziv, a tko mrtav do tad.

    Djeca skijaju svaki vikend, a ja se jos nisam usudila spustiti i potencijalno polomiti sve kosti. Samo trcim po brdu gore dolje. Sedmogodisnjak je ove godine pohvatao sve konce i sad skija kao metak, a mladjoj je odmah kliknulo, samo sto ne moze skijati sama (preniska je, ne moze sjesti na zicaru :patuljcica: ) Drago mi je da im se skijanje svidja; bar neka korist od vjecne nam zime.

  37. #337
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Zaspala sam jucer u devet, pa sad vec ludujem
    I ja zelim dobrodoslicu zhang, danci, betty: sjecam se kako sam upijala svaki vas post dok sam bila sramezljuva i nisam se usudila prikljuciti vam se na vjezbacicama. A onda me Spajka nagovorila i evo me, treniram za ironmena. I na pocetku sam jos i vjezbala uz trcanje - jillku. Medu, isla na treninge u skidaj kile, ali kako sam pijacavala trcanje i uvodila nove sportove, tako je to pomalo otpadalo.
    Zhang mi je bila neprikosnoveni autoritet, a Spajka je to i do sada ostala. Spajka hvala na strpljenju sve ove godine.
    Nano, u Austriji sam od petka, danas se vracam. Tijelo je puno bolje nakon ibuprofena i normabela, tako da cu hodati po planini dok deca jos malo skijaju. Moram reci da mi je ovo taman skujanja, ne treba 7 dana. A sljeme me uopce ne privlaci, volim velika skijalista i puno sirokih staza.
    Kaae, ja zavidim i ovima koji uzivaju u planini bez skijanja.
    J-la, znam kako ti je sa nespavacicom, i naravno da ne mozes vjezbati u takvom fizickom stanju. Ali ako ti vrijeme i druge obaveze dopustaju, duge setnje su super.
    Svoje posustale trkacice mb i ginger ocekujem na projece u punoj formi i zadovoljne, jer ja i dalje najvise uzivam u trcanju (ali nakon sto prodju prva dva kilometra). Taj zen, to uzivanje u svakom udahu i mirisu, to upijanje svakog zvuka ili pak potpune tisine: to je ono sto radim sa najvecim gustom. I vrijeme moze bit kakvo god hoce, sve gore navedeno ostaje i dalje i uvijek. Lili, znam da si jucer uzivala.

  38. #338
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Jutro
    Cubana, super za trk. Meni je tvojih 40 min vauuuu.
    J-la
    Svima ostalima bravo za sve.
    Rano je, pijem kavicu i spremam se laganini za posao, ali procitala sam zwow,mb i anci u iatoj recenici. Pametnom dosta

  39. #339
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    J-la
    Cubana, braaaaavooooooo!!
    40min bez hodanja je meni dugo trebalo, cak sam i na utrkama znala hodati dio. Sad cu, valjda, opet ponovo tako, kad odem na neku utrku.

    Danas me ceka pilates like trening. Za sutra jos nisam ziher hocu li trenkati ili cu preksutra tek. Vidjet cu kako cu se osjecati.

    Sani, i ja kavu pijem i nagovaram se da krenem u dan. Zhang, ajmo, kreni, mozes ti to

  40. #340
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Zhang, sani
    I ja pijem kavu i nagovaram se da je vrime da se krenem tusirat jedva sam se ustala!

  41. #341
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    kjb, na Sljemenu il negdje drugdje?
    Ak je, onda sam u pravu kaj se nedam nagovorit.

    Kad je toplo, i na drugim skijalistima ne skijam popodne. Radije se dignem ranije pa bez pauze, koliko izdrzim.

    A ove godine na zalosat bas znam dosta ljudi da se povrijedilo na skijama,. To se ja tjesim jer me ove godine skijanje zaobilazi
    u subotu sam bila na sljemenu, snijeg je vec u 8 bio uzasna kasa
    kavu sam popila, danas rest, jucer je bila teretana i bazen

  42. #342
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno


    Ovdje se ne piju kave vec vjezba. Tako da molim sad kad ste se izljubile i izgrlile molim vjezbati.

    Ja sam jucer, kao valjda 90% zagreba i okolice, malo po sljemenu trckarala sa bas vedrom ekipom.
    Jel smijem napisati ttckarala s obrzirom da sam i trcala i hodala i puhala?
    Na Graficaru srela inesicu koja je presetala valjda pol sljemena

  43. #343
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Jutros joga, nesto od Adriane lagano.
    Razmisljala sam bi li trcala ujutro, ali onda bih morala ustajati valjda u pol 5… pa onda radije dan zapocnem jogom. Ne zahtijeva nikakve pripreme.

  44. #344
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    J-la
    Cubana svaka cast za 40min u komadu! Ja na to ni ne pomisljam. Trcanje nije mom bicu prihvatljivo...
    Trening odradjen, idemo dalje. Ugodan Dan svima zelim!

  45. #345
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Spajka, danci, Cubana

    Sad ste me navele da razmisljam o zuzki... Mogla bi to ovaj mj umisto trcanja one dane kad nemam fitness

  46. #346
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Danči, gledam sad na slikama, kostim ti je čudo! Svaka čast!

    Mene je jučer popodne ipak nešto šarafilo u trbuhu, jutros je malo bolje
    probat ću odraditi nešto navečer, kad dođem doma.

  47. #347
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    Hvala ti! Ono kad ti mali kaze: Zelim biti Kornel Corn
    A tvoja je preslatka!!!
    Vibrice da trbuh nastavi na bolje!

  48. #348
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ja sam jutros summer shred 27 i 5min 121 i yogu pola sata. Malo sam vjezbala headstand- konacno mi ide da se dignem u njega bez zabacivanja, vec kontrolirano i polako. Inace ovaj summer shred mrzim i uzasno mi je tezak, jos sam ga radila nataste, fakat sam se izmucila.

  49. #349
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    Sasa naklon do poda za headstand!

  50. #350

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku

    Ovdje se ne piju kave vec vjezba. Tako da molim sad kad ste se izljubile i izgrlile molim vjezbati.

    Ja sam jucer, kao valjda 90% zagreba i okolice, malo po sljemenu trckarala sa bas vedrom ekipom.
    Jel smijem napisati ttckarala s obrzirom da sam i trcala i hodala i puhala?
    Na Graficaru srela inesicu koja je presetala valjda pol sljemena
    molim lijepo, ja nisam trčkarala nego hodala do Risnjaka i Grafičara

Stranica 7 od 60 PrviPrvi ... 567891757 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •