Dakle, pocelo 1.1. s proljevom i grcevima, fibru nisam mjerila. Iscrpljena sam i nenaspavana, bebača od 5mj samo dojim, a naredalo se ovih mjeseci upala i viroza kod svih troje. Inace sam kronicni sinusaš. Dakle, temp 37,8 pojavila se u cetvrtak i u petak bila oko 38, sve me bolilo, pocela iskasljavati i u sub ujutro na pregledu receno da je virozno i ako fibra potraje doc po antb. Sutradan mali zakurio pa ga odvela i usput i mene pregledao, dao Amoxicilin 500gr pet dana i javit se svojoj dr. Međutim, meni je fibra iduca dva dana buknila, 38,5, bolovi u glavi, jedva se ustajala iz kreveta. U srijedu fibra napokon dosla na 36,9/37 cili dan i noc. U cetvrtak mapokon vadim nalaze i sve mirno osim crp koji je 21. Kaze dr popijte jos te dvije tablete i u pon ponovit nalaze. Navecer fibra opet 37,5. Sutradan cili dan žiga uho, bubnja mi u glavi, kasljem i iskasljavam, slabo pijem i jedem. U sub tj jucer dobivam Zinnat jer dr misli da se gripa iskomplicirala u upalu sinusa “jer nema sta drugo bit”. Temp i jucer 37,2-37,7 cili dan. Popijem brufen i padne u roku keks. Jutros mi je malo bistrija glava, ali temp 37,2 i bol u glavi onako tup. Nizi tlak i priznajem, malo pijem. S obzirom na dojenje i evo skoro 10 dana agonije, mogu li biti dehidrirana? Ima li tko iskustvo, moze li se zaista radiliti o iskompliciranoj gripi? Ponavljam nalaze ujutro, a strah me i anksiozna sam i samo mi se plače.