Stranica 185 od 383 PrviPrvi ... 85135175183184185186187195235285 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 9,201 do 9,250 od 19127

Tema: Korona virus, panika ili?

  1. #9201
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Nisam tu uopce shvatila da je Moderna bolja od Pfizera, a ni obratno. Izgleda da Pfizer uglavnom dijele po zdravstvenim ustanovama (recimo Mayo Clinic zaposlenici su dobili Pfizer, a i neke druge lokalne klinike), a ovo gdje sam ja bila je prvi vikend imalo Pfizer na raspolaganju, a jucer Modernu. Sljedece ce biti sto god da im Ministarstvo zdravstva posalje (moje je bilo u organizaciji okruga u kojem sam registrirana kao netradicionalni zdravstveni radnik, a u tom okrugu i zivim). Medicinska sestra koja nam je davala cjepivo jucer je rekla da joj se Moderna vise svidja jer dolazi uz manje stresa oko mijesanja doza i slicnog.

  2. #9202
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Ma, kaae... mislim da cemo mi (narod hrvastki, ne sabor ekipa) bit sretni s kineskim i sputnikom kako je eu dobro krenilo.

  3. #9203
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Je kad se Brexit umijesao u cijelu pricu, šta' š...

  4. #9204
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,247

    Početno

    Ovo je treći svjetski rat u tijeku. Malo zamotan u celofan.
    Tko je jači kupuje cjepivo na razne načine, procijepi cijelo stanovništvo i ekonomija te zemlje može krenuti dalje.
    USA i Kina će se ubrzo ekonomiju vratiti u normalu, a Europa je ispala iz igre jer će biti u lockdown-u dodatnih godinu dana.

  5. #9205
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ovo (još) nije 3. svjetski rat, ali je jedinstvena prilika da bogata EU osjeti na svojim ledjima sve ljepote slobodnog i samoregulirajuceg trzista. Gdje vrijedi doktrina ponude i potraznje i sto veceg profita, a bez uvodjenja drugih faktora u obzir. S time da cjepiva NE BI BILO da se drzava (EU) nije socijalisticki uplela i financirala razvoj. Ovo ce zavrsit ili teskim nemirima i neredima i jacanju separatistickih ideja unutar EU ili mooozda razumijevanju da je, definitivno dosao kraj doktrini stalnog rasta.
    Valjalo bi se sjetiti i svih onih zemalja 3.svijeta koje nece cjepivu ni primirisati.

  6. #9206
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Ma, ne trebamo.se samo njih sjetit, ima i nas tu dovoljno sto to nece ni primirisat, ko sto nisu ni takvom high techu ko ove godine ni cjepivu protiv gripe, ni pregledima sa simptomima, ni pcr-evima i tako dalje. Ne moramo opce do Afrike. Ko sto je reko onaj Afrikanac za Split pa se svo uvrijedili - it's just like Africa, but with electricity.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 28.01.2021. at 09:32

  7. #9207
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Osim ako 'ljepote slobodnog trzista', ko sto su za gripu, ne omoguce privatna cijepljenja za covid, cemu se ne bih cudila u nasim krajevima. Pricekajmo pa cemo vidjet. Iz perspektive Amerike, nasa ovogodisnja moljakanja za testovre, trazenje veza za cjepivo protiv gripe, nazivanje perifernih apoteka u potrazi za osiguranjem cjepiva protiv gripe za starcad, pa je kolegica iz Zg isla u Karlovac -eno je stiglo u apoteku u Pusca Bistru il u Karlovac, sto mozda nekom u sustavu i nije tako vidljivo, vec lice na Afriku. I ne, nije to nastalo jer su zle kro korporacije povukle ogromne kolicine za svoje djelatnike.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 28.01.2021. at 09:40

  8. #9208
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    I da, ako eu ovo nije u stanju osigurat i rijesit, ako nema dovoljno leveragea za to, onda je to, po meni, breaking point za njenu svrhovitost. U to svi ulaze jer racunaju na pregovaracku snagu veceg entiteta. Ako se sad ne izbori, it will be the end od it.

  9. #9209
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Prijavak nakon druge doze Pfizera. Kurila preko 38°C nekih 36h, tresla se cijelu noć i pol dana, glavobolja, mučnina, opća slabost. 48h nakon još me samo ruka i glava boli. Od cca 100injak koji smo primili drugu dozu, cca 10ak je imalo slične nuspojave, ostali većinom samo bolnu ruku a neki ni to.
    Imam dojam da je veliku ulogu kod nas s jačim nuspojavama odigrala iscrpljenost, neispavanost ili načetost nekim drugim stanjima.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  10. #9210
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Svakom je njegova muka najteza, no ipak bih bila suzdrzana oko tvrdnji da ce nam biti ili jest, kao zemljama 3. svijeta. Koje sigurno nece vidjeti cjepivo kad i mi.

  11. #9211
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj eryngium prvotno napisa Vidi poruku
    Prijavak nakon druge doze Pfizera. Kurila preko 38°C nekih 36h, tresla se cijelu noć i pol dana, glavobolja, mučnina, opća slabost. 48h nakon još me samo ruka i glava boli. Od cca 100injak koji smo primili drugu dozu, cca 10ak je imalo slične nuspojave, ostali većinom samo bolnu ruku a neki ni to.
    Imam dojam da je veliku ulogu kod nas s jačim nuspojavama odigrala iscrpljenost, neispavanost ili načetost nekim drugim stanjima.
    Zanima me kad si posle bila radno sposobna,i kak si regulirala tih 2-3 dana kad vjerovatno nisi radila i pod kojim uslovima?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 28.01.2021. at 10:43

  12. #9212
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj eryngium prvotno napisa Vidi poruku
    Prijavak nakon druge doze Pfizera. Kurila preko 38°C nekih 36h, tresla se cijelu noć i pol dana, glavobolja, mučnina, opća slabost. 48h nakon još me samo ruka i glava boli. Od cca 100injak koji smo primili drugu dozu, cca 10ak je imalo slične nuspojave, ostali većinom samo bolnu ruku a neki ni to.
    Imam dojam da je veliku ulogu kod nas s jačim nuspojavama odigrala iscrpljenost, neispavanost ili načetost nekim drugim stanjima.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Suosjećam... U pravu si da opće stanje organizma ima puno utjecaja.

    Ovisi i o pojedinom organizmu, čak i kad je najzdraviji. Ja imam slične nuspojave kod svakog cjepiva, naročito onog protiv gripe, a po zlu pamtim i cjepivo protiv tetanusa. Nadam se da će cjepivo imati učinka, tako da ti se muka isplati.

  13. #9213
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Citiraj eryngium prvotno napisa Vidi poruku
    Prijavak nakon druge doze Pfizera. Kurila preko 38°C nekih 36h, tresla se cijelu noć i pol dana, glavobolja, mučnina, opća slabost. 48h nakon još me samo ruka i glava boli. Od cca 100injak koji smo primili drugu dozu, cca 10ak je imalo slične nuspojave, ostali većinom samo bolnu ruku a neki ni to.
    Imam dojam da je veliku ulogu kod nas s jačim nuspojavama odigrala iscrpljenost, neispavanost ili načetost nekim drugim stanjima.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Uzas..
    I mojih par je imalo temp ali samo do 37.5.

  14. #9214
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Zanima me kad si posle bila radno sposobna,i kak si regulirala tih 2-3 dana kad vjerovatno nisi radila i pod kojim uslovima?
    Opcija je ili pisati godišnji ili regularno bolovanje. Ja sam izabrala žrtvovati dva dana godišnjeg.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  15. #9215
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Suosjećam... U pravu si da opće stanje organizma ima puno utjecaja.

    Ovisi i o pojedinom organizmu, čak i kad je najzdraviji. Ja imam slične nuspojave kod svakog cjepiva, naročito onog protiv gripe, a po zlu pamtim i cjepivo protiv tetanusa. Nadam se da će cjepivo imati učinka, tako da ti se muka isplati.
    Do sad nisam imala posljedica od cjepiva, ovogodišnje od gripe me isto zaobišlo, nisam imala ni temperaturu, ni slabost, malo samo kao da su me kosti bolile ali neznatno. No, kad sam njega primila, stvarno sam bila u boljem stanju psihički a pogotovo fizički nego sada. Tako da sam praktički i očekivala nuspojave.
    Jučer sam slušala predavanje o cjepivima protiv Covida gdje su, između ostalog, prezentirali sve dosadašnje studije i rezultate. Nekoliko puta su istaknuli da ukoliko i non/low-responderi na cijepljenje kasnije dobiju Covid u 100% slučajeva je spriječena teža komplikacija u vidu potrebe za respirator ili pak smrtne posljedice. Meni dovoljan razlog da mi se isplatilo cijepiti.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  16. #9216
    bodo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    869

    Početno

    Citiraj eryngium prvotno napisa Vidi poruku
    Prijavak nakon druge doze Pfizera. Kurila preko 38°C nekih 36h, tresla se cijelu noć i pol dana, glavobolja, mučnina, opća slabost. 48h nakon još me samo ruka i glava boli. Od cca 100injak koji smo primili drugu dozu, cca 10ak je imalo slične nuspojave, ostali većinom samo bolnu ruku a neki ni to.
    Imam dojam da je veliku ulogu kod nas s jačim nuspojavama odigrala iscrpljenost, neispavanost ili načetost nekim drugim stanjima.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Uh, gadno te dohvatilo.
    Kod mene nakon 2.doze samo bolovi u mišićima i umor. Trajalo cca 36h,sada je već bolje.
    Posljednje uređivanje od bodo : 28.01.2021. at 12:54

  17. #9217
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Koliko treba čekati nakon 2. doze da se smatra da je imunitet od cjepiva do kraja razvijen (koliko god to bilo, znam da je individualno)?

  18. #9218
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Tjedan do dva.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #9219
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Svakom je njegova muka najteza, no ipak bih bila suzdrzana oko tvrdnji da ce nam biti ili jest, kao zemljama 3. svijeta. Koje sigurno nece vidjeti cjepivo kad i mi.
    Ti si nas prva pozvala da prisjetimo zemalja treceg svijeta, ne znam zapravo zasto, meni je konkretno dosta i nasih muka i gledam kako je na zapadu jer nemamo bas puno forumasica iz 3. svijeta, ponesto iz zapada imamo pa je logicno da se usporedjujemo s necim sto nam je blize. A propos 3 svijeta, utjesno je da je 3. svijet barem mladji u smislu sastava stanovnistva.

    Eryngium, drago mi je da je proslo i nadam se da se isplatilo!

  20. #9220
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Eryngium, jesi smjela / imala potrebu pit sta od antipiretika/analgetika? Smije li se pit ista u tom slucaju, koje su upute?

  21. #9221
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Šta znači ovo popuštanje za sport? Pretpostavljam da od treninga za djecu dopuštaju plivanje, veslanje, tenis...?

  22. #9222
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,204

    Početno

    Biste li vi išli s šmrkavim djetetom na igralište?

  23. #9223
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Biste li vi išli s šmrkavim djetetom na igralište?
    Ako nema temperaturu i dobrog je opceg stanja , zasto ne?
    Obzirom na covid izbjegavala bih drugu djecu.

  24. #9224
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Eryngium, jesi smjela / imala potrebu pit sta od antipiretika/analgetika? Smije li se pit ista u tom slucaju, koje su upute?
    I da nisam smjela (a nitko mi nije rekao da ne smijem), ja bi popila jer mi je potreba za analgetikom bila golema. Temperaturu mogu potrpiti ali kad mi glava puca tu pijem štogod dohvatim i preferiram one za migrenu u vidu kombinacije paracetamola/aspirina/kofeina.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  25. #9225
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Evo jedan argumentiraniji clanak o situaciji sa cjepivima za obican puk, rudan(ica):

    http://www.rudan.info/nema-igle-bez-love/
    Posljednje uređivanje od ina33 : 28.01.2021. at 22:36

  26. #9226
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Šta znači ovo popuštanje za sport? Pretpostavljam da od treninga za djecu dopuštaju plivanje, veslanje, tenis...?
    Jesu li vam se javili iz klubova, šta kreće?
    Nama su se javili za plivanje

  27. #9227
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Nama su javili da nista od plivanja za malog, a bome ni od boksa za srenjeg. On bar dobiva treninge on line i vježba doma (ima pravu vreću)

  28. #9228
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Zašto ne plivanje, babyboys?
    Bazeni su se otvorili

  29. #9229

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Moj kreće od danas, bazen.

  30. #9230
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Zašto ne plivanje, babyboys?
    Bazeni su se otvorili
    Došao je mail da su se otvorili samo za kategorizirane sportaše. Moje dijete to ipak nije

  31. #9231
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    I pojedinačne posjete. Škole plivanja i grupno plivanje za djecu ne moze još

  32. #9232
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Ovisi koliko koji klub odluci zaobici trenutne epidem.mjere. Hrvatska posla :/

    Frendicama dio djece ce ici plivat, dio nece. Ovisi koji su klub, nitko nije kategoriziran od njih.

    Vaterpolo je veliki NO jer je timski sport.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 29.01.2021. at 15:13

  33. #9233

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    tenis kreće

  34. #9234

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    rukomet 17+

  35. #9235
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ne shvaćam, zar kategorizirani plivači nisu i dosad trenirali? Moj kategorizirani bejzbolaš trenira cijelo vrijeme.
    Sad se baš dozvolilo da treniraju i ostali, vani i na bazenima, tako sam ja shvatila.

  36. #9236

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Kod nas su trenirali samo seniori i juniori. Mladji (kategorizirani mladji juniori, kadeti...) krecu od danas.

  37. #9237
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    J. je mlađi kadet-plivanje. Za sad još čekamo. Klub je na stranicama podijelio ovu obavijest:
    https://www.swimzg.hr/novosti-i-vije...reninga-za-sve
    Posljednje uređivanje od mitovski : 29.01.2021. at 18:10

  38. #9238
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Ne shvaćam, zar kategorizirani plivači nisu i dosad trenirali? Moj kategorizirani bejzbolaš trenira cijelo vrijeme.
    Sad se baš dozvolilo da treniraju i ostali, vani i na bazenima, tako sam ja shvatila.
    jesu. i po mailu, oni nastavljaju trenirat, djeca ne mogu još

  39. #9239
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    ustvari sam došla reć da smo danas saznali da je mm mama primila prvu dozu cjepiva. ne znam kojeg tj. čijeg

  40. #9240
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Ne shvaćam, zar kategorizirani plivači nisu i dosad trenirali? Moj kategorizirani bejzbolaš trenira cijelo vrijeme.
    Sad se baš dozvolilo da treniraju i ostali, vani i na bazenima, tako sam ja shvatila.
    Kazem da ta djeca koju poznajem nisu kategorizirani nitko od njih, al svejedno ce neki pocet plivat, a neki ne. Klubovi razlicito "reagiraju" na nove mjere.

    Dobiju uputu da na bazenu ne spominju da su na treningu. Jedan dio njih.

    Ne znam jel sad jasnije.

  41. #9241
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    ustvari sam došla reć da smo danas saznali da je mm mama primila prvu dozu cjepiva. ne znam kojeg tj. čijeg
    Pa gdje, u domu?

  42. #9242
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Kazem da ta djeca koju poznajem nisu kategorizirani nitko od njih, al svejedno ce neki pocet plivat, a neki ne. Klubovi razlicito "reagiraju" na nove mjere.

    Dobiju uputu da na bazenu ne spominju da su na treningu. Jedan dio njih.

    Ne znam jel sad jasnije.
    zaobilaze se pravila, kao i u svemu ostalome

    a djeca se ne kategoriziraju ako su malđa od 12 godina.
    po trenutnim mjerama, treniraju samo 1 i 2 kategorija - to su vrhunski sportaši, osvajači prvenstava i olimpijski pobjednici

  43. #9243
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Pa gdje, u domu?
    da, u domu

  44. #9244
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Pa tek sad prvu, neki su već dvije dobili.

  45. #9245
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    prošli tjedan, mi smo danas tek saznali. ona je zbog izlaska na sprovod bila u izolaciji, a onda opet jer je netko na odjelu bio pozitivan.

  46. #9246
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    zaobilaze se pravila, kao i u svemu ostalome

    a djeca se ne kategoriziraju ako su malđa od 12 godina.
    po trenutnim mjerama, treniraju samo 1 i 2 kategorija - to su vrhunski sportaši, osvajači prvenstava i olimpijski pobjednici
    Upravo tako.

  47. #9247
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    ustvari sam došla reć da smo danas saznali da je mm mama primila prvu dozu cjepiva. ne znam kojeg tj. čijeg
    Super!

  48. #9248
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    zaobilaze se pravila, kao i u svemu ostalome

    a djeca se ne kategoriziraju ako su malđa od 12 godina.
    po trenutnim mjerama, treniraju samo 1 i 2 kategorija - to su vrhunski sportaši, osvajači prvenstava i olimpijski pobjednici
    Samo je 80 plivača u cijeloj Hrvatskoj dosad smjelo trenirati po mjerama.

    Je li čuo tko šta za veslanje?

  49. #9249
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Samo je 80 plivača u cijeloj Hrvatskoj dosad smjelo trenirati po mjerama.

    Je li čuo tko šta za veslanje?
    po neslužbenim informacijama, ovi klubovi oko mene namjeravaju krenut sa treninzima za sve od ponedjeljka, ali iz nekog razloga nitko to još nije objavio

  50. #9250
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Hvala.
    Nešto po FB čitam da u Zagrebu stvarno ne kreće plivanje za sve, ali i dalje ne razumijem zašto

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •