Stranica 49 od 59 PrviPrvi ... 394748495051 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,401 do 2,450 od 2947

Tema: Online nastava

  1. #2401
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj mama pticica prvotno napisa Vidi poruku
    upravo saznala da je u 6. mjesecu bila anketa za roditelje i ucenike viših razreda OŠ kako je prosla nastava na daljinu..

    mi tu nismo dobili ...samo na pocetku lockdowna pocetkom travnja

    molim vas cure, jako nam je vazno, javite jeste li ispunjavale anketu..

    ima li netko još da nije dobio to za ispuniti?
    Mi smo dobili.

  2. #2402
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    I mi smo dobili.

  3. #2403

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    996

    Početno

    Ispunjavali smo anketu

  4. #2404
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Mi smo ispunjavali. Zamoljeni smo da za svako dijete ispunimo posebno.

  5. #2405

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Di je bila ta druga anketa?

    Mi smo dobili samo prvu na početku korone.

  6. #2406
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Razrednici su nam poslali na mail.

  7. #2407
    vjerujem u bolje sutra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    552

    Početno

    ispunili anketu na kraju skolske godine, osnovna skola u Novom Zagrebu

  8. #2408
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    I mi smo ispunjavali, posebno za svako dijete. Učiteljica i razrednica su nam se obratile putem viber grupe i zamolile da ispunimo.

  9. #2409
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Mi smo imali.
    I bas sam bila detaljna , te sam si dala oduska.

  10. #2410

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    a sad molim vas cure vi koje radite u školama, jeste li dobile kakav feedback od toga?


    jučer sam išla pročačkat dalje pa razgovarala s jednom ravnateljicom i jednom profesoricom i vele;

    ravnateljica SŠ: "bilo je svako malo tih anketa (!?), iz nekoliko izvora, čak i izvana, pa su na kraju zamoljeni da se prosljeđuju ankete samo od "naših" - ministarstva i NVV-a (!?!)",
    s tim da ona zna da su neke škole jednostavno ignorirale sve takve upite, obavezno nije bllo kaže...(možda i njena ..)

    učiteljica 5-8ZG OŠ:
    dobila i proslijedila svojim učenicima i roditeljima tu anketu na kraju godine, a i ona sama ispunjavala tu anketu kao roditelj za dijete od 1-4..
    veli da su i feedback dobili, da je rezultat nezadovoljstvo...


    možda zato sad MO, svjesni rezultata iz prošle šk god, fura ideju da se gdje god je moguće ide prava škola (meni osobno izuzetno drago!)

    držim nam svima palce, pa ak u ZG klinci i ne budu išli odma, nek bar bude normalna škola u županijama gdje je mirno i/ili gde su razredi manji!

  11. #2411
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Nisam dobila nikakvu povratnu informaciju.

  12. #2412
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Danas 199 zaraženih a oni bi djecu u škole.
    Ne želim uopće napisati što mislim o tome.

  13. #2413
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Ni ja

  14. #2414
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Ja mislim da je djeci mjesto u školi. Djeca u malim mjestima imaju prostora i može se organizirati rad u smjenama tako da svi idu u školu. Manja mjesta, uostalom,redovito imaju katastrofalan internet. Zdravstvo i školstvo ove države su u rasulu, ne može se doći do specijaliste, plaćam zdravstveno, a djetetu ne mogu doći do doktora. Odvajanje djece od roditelja...
    Besplatno školstvo, a ja da je sa srednjom stručnom spremom podučavam uz svoj posao. Tri mjeseca ljeta,a oni osnuju povjerenstvo tri tjedna prije početka školske godine , pa ima li srama i odgovornosti igdje?
    Dobili smo izbor, izgubiti posao i biti uz djecu koju ne možeš prehraniti ili raditi i pustiti da propadnu u ovim okolnostima. Kojim novcima da platim internet ako ne radim? Hoće li se dijeliti subvencije neke za nezaposlene roditelje više djece? Kako će na psihu mog djeteta utjecati kad joj mlađe sestre budu išle u školu, a ona ne ? Eto uputite me netko.
    Dosta mi je oprečnih informacija, dosta mi je dvoličnosti odgovornih, dosta mi je da se sve prelama na djeci

  15. #2415
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    S kako tek na psihu djeluje kad tek jedno dijete iz obitelji mora u školu

  16. #2416

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    Daklem, samo nek ne bude na izbor nama roditeljima
    Svi zdravi u skolu, srećom je to velika većina djece i tocka.

    djeca koja su osjetljivija roditelji/lijecnici ce odluciti ...i ostaviti doma
    ili sigurno nac nacina da ih ne salju

  17. #2417

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Danas 199 zaraženih a oni bi djecu u škole.
    Ne želim uopće napisati što mislim o tome.
    A da zivis u zupaniji sa sveukupno 10 bolesnih ili i manje od toga..., a ti moras ic radit... i muz isto..
    zaista je vrlo razlicito moras priznati
    Posljednje uređivanje od mama pticica : 18.08.2020. at 16:18

  18. #2418
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj mama pticica prvotno napisa Vidi poruku
    A da zivis u zupaniji sa sveukupno 10 bolesnih ili i manje od toga..., a ti moras ic radit... i muz isto..
    zaista je vrlo razlicito moras priznati
    Da živim tu gdje ljetujem djeca bi mi išla u školu bez problema. Ali ne živim.
    Nego živim gdje živim i imam potpuno pravo ne biti sretna sa fizičkom školom. Pogotovo što već sada moram početi filati dijete sa lijekovima kako bi se uopće mogao vratiti u Zagreb bez da završi na hitnoj.

  19. #2419
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Ja potpuno kuzim obje strane.

    No, kojim carobnim stapicem rijesiti "prijedlog" da djeca ciji roditelji ili lijecnici smatraju da je za njihovu djecu bolja online opcija?

    Raspoloviti nastavnike ili zaposliti tisuce novih kad znamo da za masu podrucja niti sad nema strucnog kadra? (O financijskoj strani takvog poteza da i ne govorim...)

  20. #2420
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    I ja razumijem obje strane i svatko ima pravo misliti i željeti ali ja se pitam ako ne idu u školu do kada da ne idu? Dok se ne nađe cjepivo? Tko zna kada će to biti. Možda prođe i godinu dana. Kakve bi posljedice to ostavilo na djecu da godinu dana ne idu fizički u školu? Onda se ne bi smjeli niti družiti po parkićima jer inače neodlaženje u školu nema smisla. Sve vannastavne i sportske aktivnosti bi trebalo ukinuti ili provesti online. Ja već mogu otprilike zaključiti kakve bi to psihičke, emocionalne i fizičke posljedice imalo na moje dijete.

  21. #2421
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Ne znam do kad da ne idu, ali sa ovakvom situacijom kakva je u Zagrebu trenutačno mislim da ne trebaju ići.

    Vidjeli smo jako dobro da se brojke zaraženih mogu smanjiti restriktivnim mjerama, pa eto rješenja, smanjimo brojke a onda otvorimo škole.

    Druženje na otvorenom se ne može uspoređivati sa višesatnim boravkom u školi. Izvannastavne aktivnosti isto tako, na kraju krajeva nisu niti obavezne.

    Vjerojatno bi bilo pametno gledati svaku županiju za sebe, i donositi odluke prema brojevima pojedinačne županije.

  22. #2422
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Teško da će gledati županije,ali gledali su kod štrajka ali to je bilo na dnevnoj bazi što nije nikako za usporedbu

  23. #2423

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    Ali upravo to ministar veli, tam gde se bu moglo - islo se bude!
    jedino logicno rjesenje

  24. #2424

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    i kolko vidim na slici aktivnih na sluzbenoj stranici jedino su ZG I Splitska zupanija problematicne
    znam da je to skoro polovina djece, ali to znaci , i to se ne smije zanemariti!, da vise od polovina djece moze u skolu
    Posljednje uređivanje od mama pticica : 18.08.2020. at 19:34

  25. #2425
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Što je problematično? Govori se o broju zaraženih na 100.000 stanovnika, ali ne znam koje brojke se smatraju za problematične.

    Ako je problematičan Zagreb, problematične su i šibenska i vukovarska županija.

    Vidim na Indexu da je Austrija razradila detaljan plan za rad škola, sa 4 stupnja ovisno o epidemiološkoj situaciji.
    Doduše, još nisu objavili koje brojke znače koji stupanj.

  26. #2426
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Mislim da se kao problematična smatra brojka od 40 aktivnih na 100.000 stanovnika.
    Mi ih službeno imamo 1370/40=34
    A danas je porast 135 aktivnih odnosno samo danas je skok od 3.5/100.000 => u prijevodu 2 dana takvog porasta broja aktivnih i probijamo granicu od 40

    Treba li uopće komentirati razliku između broja testova kod nas i vani? Da testiramo kao neki drugi ta bi granica vec bila debelo probijena
    Dodatno takve statistike objavljuje slovenija a naš stožer daje minimum informacija... Mene osobno je sram da informacije o našoj zemlji moramo čitati na slovenskom...

  27. #2427
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Ups kriva tema, nisam skuzila da je ovo o skoli. Ne znam sto se smatra granicama za skole, a i austrijanci će tek objaviti.
    No možemo s mislim tu s velikom vjerojatnošću pretpostaviti da naši neće "svaka tri tjedna testirati reprezentativnu skupinu od 15 tisuća učenika i 1200 prosvjetnih radnika" jer ne testiraju ni prve kontakte zaraženih... pa ćemo ionako biti u mraku oko stvarnog stanja kao i do sad.

  28. #2428

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Uz svu zbrku bude škole - nebude, mene je uznemirila ova obavijest na stranicama škole kako ćemo radne trebati kupovati, ali da pričekamo početak škole.. pa to će biti ludnice po knjižarama ako se svi sjatimo onda u nabavku...
    "Roditelji će ih u dogovoru s učiteljima sami nabavljati prema potrebi, ali pričekajte početak nastavne godine i pratite obavijesti na našim mrežnim stranicama."

  29. #2429
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Ne radne nego dodatne materijale kupuju roditelji, recimo kod nas su to matematičke priče zbirka zadataka,ali često znaju naručiti preko škole za sve

  30. #2430

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    iz Upravnog odjela za predškolski odgoj, školstvo i sport Grada Velike Gorice dobili smo obavijest da Grad Velika Gorica neće financirati nabavu dodatnih obrazovnih materijala za školsku godinu 2020./2021. (radnih bilježnica i radnih materijala za Tehničku kulturu) jer ove godine Zagrebačka županija ne sufinancira njihovu nabavu. ►

  31. #2431
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Ove godine udzbenike financira drzava.
    Radne biljeznice moze financirati lokala uprava npr. Grad Zagreb snosi troskove. Moje mjesto ne.
    Ove godine drzava je propisala koliko rodifelji smiju pozrositi na radne biljeznice i dodatne materijale i ukoliko je iznos visi u skolu moramo dostaviti suglasnost da smo suglasni na dodatni trosak.
    Zato vjerojatno cappy ima takvu odluku skole.

  32. #2432
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj mama pticica prvotno napisa Vidi poruku
    upravo saznala da je u 6. mjesecu bila anketa za roditelje i ucenike viših razreda OŠ kako je prosla nastava na daljinu..

    mi tu nismo dobili ...samo na pocetku lockdowna pocetkom travnja

    molim vas cure, jako nam je vazno, javite jeste li ispunjavale anketu..

    ima li netko još da nije dobio to za ispuniti?
    Mi smo dobili
    Razrednici oba djeteta su poslali na mail (3. i 7. razred)

  33. #2433
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Mi smo dobili.

  34. #2434
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Ja nisam zadnju

  35. #2435
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Fuchs navodno inzistira na podjeli razreda, sto god to znacilo. Tako barem stoji u izvjestaju predstavnice Sindikata Preporod koja je dio "radne skupine".
    Nakon dva dana, dva sastanka, nisu nista dogovorili, jucer je sastanak naprasno prekinut, clanovima je receno da ce ih se pozvati na novi sastanak "ako bude potrebno".

    Nitko ne zeli preuzeti odgovornost za nista. Cak ce traziti sluzbenu uputu WHO-a o tome treba li bositi maske u skoli ili ne?
    Dva tjedna prije pocetka sk.godine ne znamo nista.

  36. #2436
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Reli su da će info dati 31.8. kad prođe neki sastanak na euro nivou

  37. #2437
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    http://hr.n1info.com/Vijesti/a536868...ri-tjedna.html

    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

  38. #2438
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,247

    Početno

    Ja kad izvrtim film unazad, moj nije ni imao 'online nastavu'. To bila 'dopisna škola'.

    Dobio bi link na neku lekciju/video koji je izradio netko drugi, broj stranice u knjizi koje treba pročitati/naučiti i stranice u radnoj koje treba riješiti. Uz zadavanje roka za dostavu zadaće.
    Često im zadaću ne bi niti pregledali nego bi samo poslali rješenja zadataka da sami prekontroliraju.
    Ako bi neki učitelji i pregledali zadaću, često nije bilo dodatnog objašnjenja zašto je nešto netočno. A očito djetetu nije jasno kad nije znao točno riješiti.

    Ako neće biti prave škole, ja bih voljela da je moguć homeschooling ali da meni kao roditelju plate naknadu za podučavanje. Valjda bi znala pronaći link na webu i zadati rokove za rješavanje zadataka u radnoj bilježnici.

  39. #2439
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    I ja bi naknadu za kućnu školu,i za faks
    Većinom su svi imali to što opisuješ,kod velikog i klinke je ponekad bilo malo i suradnje ,ali više baš to kaj ne bi trebalo biti.
    Naša učiteljica je pregledala zadaće,moj je morao dosta i ispravljati,ali to je njegova boljka da ne provjeri rješenja.

  40. #2440

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    ček ček!
    Jel cijelo vrijeme vrtići rade?
    Jel još negde osim Đakova bilo zatvaranja?
    evo dokaza da sve moze funkcionirati!

  41. #2441
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj mama pticica prvotno napisa Vidi poruku
    ček ček!
    Jel cijelo vrijeme vrtići rade?
    Jel još negde osim Đakova bilo zatvaranja?
    evo dokaza da sve moze funkcionirati!
    Rade. Pretpostavljam da je manji broj djece , ali svi rade.

  42. #2442
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Mogu li ja pitati one koji navijaju za online školu, kako vi inače živite, u kolikom krugu ljudi se krećete i općenito na koji način se inače čuvate od korone?

    Ljudi koje ja vidim svaki dan imaju ovakve živote: mama i brat mi rade u ugostiteljstvu, prilično prometno mjesto, puno mladih. Šogorica radi u vrlo popularnom i svaki dan punom dućanu na vrlo frekventnom mjestu u gradu. Njihovo dijete je svaki dan s mojima. Dvoje od troje djece mi ide u vrtic i u jaslice. Djeca mi se svaki dan druže po raznim parkovima s najmanje 40-50 različite djece u zadnja dva mjeseca. Distanca koju oni drže na tom krasnom otvorenom mjestu je ravno 1 do 2 centimetara, ne računajući dijeljenje hrane i pića. Ja radim u neboderu u multinacionalnoj kompaniji i u okruženju je gomila firmi i stotine ljudi svaki dan kupuju gablec na istom mjestu. MM je podrška u firmi od 2000 ljudi i svaki dan je u sobi kod najmanje 30 njih. 30 različititih svaki dan naravno. Pola nas je u tramvaju svaki dan.

    Ja zbilja ne razumijem kakve živote žive oni koji misle da će ih online škola “spasiti”. Ne računam ovdje stvarno jako teške bolesnike i kritične skupine, a čini mi da mnogi sa preferencijom prema online školi zapravo nemaju takvu kritičnu osobu doma. Ili da imaju veću djecu kojima ne treba asistencija .

    Meni dok jedno dijete ide u vrtić, zbilja ne vidim niti jedan jedini razlog da mi drugo dijete ne ide u školu.
    Ispada da je samo škola problematična i samo se tamo može dobiti virus.

    A i na zadnjem sastanku prije godišnjeg sam najvećem klijentu i direktoru rekla, ako na jesen nema škole i vrtića, zaboravite na mene, ja ne radim više od doma, ja dajem otkaz . I najozbiljnije to mislim.

  43. #2443
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Rade. Pretpostavljam da je manji broj djece , ali svi rade.
    Kod nas je puno manje djece... Od 150 inace u objektu ljeto su proveli u 2 grupe po 20ak

  44. #2444
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Mogu li ja pitati one koji navijaju za online školu, kako vi inače živite, u kolikom krugu ljudi se krećete i općenito na koji način se inače čuvate od korone?

    Ljudi koje ja vidim svaki dan imaju ovakve živote: mama i brat mi rade u ugostiteljstvu, prilično prometno mjesto, puno mladih. Šogorica radi u vrlo popularnom i svaki dan punom dućanu na vrlo frekventnom mjestu u gradu. Njihovo dijete je svaki dan s mojima. Dvoje od troje djece mi ide u vrtic i u jaslice. Djeca mi se svaki dan druže po raznim parkovima s najmanje 40-50 različite djece u zadnja dva mjeseca. Distanca koju oni drže na tom krasnom otvorenom mjestu je ravno 1 do 2 centimetara, ne računajući dijeljenje hrane i pića. Ja radim u neboderu u multinacionalnoj kompaniji i u okruženju je gomila firmi i stotine ljudi svaki dan kupuju gablec na istom mjestu. MM je podrška u firmi od 2000 ljudi i svaki dan je u sobi kod najmanje 30 njih. 30 različititih svaki dan naravno. Pola nas je u tramvaju svaki dan.

    Ja zbilja ne razumijem kakve živote žive oni koji misle da će ih online škola “spasiti”. Ne računam ovdje stvarno jako teške bolesnike i kritične skupine, a čini mi da mnogi sa preferencijom prema online školi zapravo nemaju takvu kritičnu osobu doma. Ili da imaju veću djecu kojima ne treba asistencija .

    Meni dok jedno dijete ide u vrtić, zbilja ne vidim niti jedan jedini razlog da mi drugo dijete ne ide u školu.
    Ispada da je samo škola problematična i samo se tamo može dobiti virus.

    A i na zadnjem sastanku prije godišnjeg sam najvećem klijentu i direktoru rekla, ako na jesen nema škole i vrtića, zaboravite na mene, ja ne radim više od doma, ja dajem otkaz . I najozbiljnije to mislim.
    Nemoj mene pitati , to i mene zanima.
    Plus , brine me cinjenica da ce postojati popis rizicne djece kojoj nece biti preporucena prava skola pa ce biti zamoljeni ostati doma ili potpisivati cuda na svoju odgovornost ili tko zna sto . Sve to dok im roditelj radi npr. u bolnici u direktnim kontaktu sa cc 300 ljudi dnevno.

  45. #2445
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Tko kaže da će biti? U lipnju nije bio nikakav popis!

  46. #2446
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Tko će raditi takav popis?
    Moj mali je stvarno prošao sve i svašta sa zdravljem i još uvijek svaki mjesec hodamo po zdravstvenim ustanovama, ima i astmu, ali mi je njegov liječnik na Rebru još na proljeće prvi rekao da on nije rizična skupina i da može slobodno u školu.
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 21.08.2020. at 09:32

  47. #2447
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Moj je u svibnju sam isao dva tjedna u razred, a skoro i u skolu, jer mi je to djelovalo sasvim sigurno, tj. nije mi djelovalo da bi se mogao zarazit. Al sad mi uopce ne djeluje sigurno.

    No, ako nastava bude on-line, nema sanse da cu i ja radit od kuce, cak, ako mi i omoguce. To kombiniranje posla i cuvanja djece mi je bilo jako naporno. Jos se odmaram Dolazit ce nam teta cuvalica (i tako cuva najmladjeg) pa cemo se tako iskombinirat.

    Ipak se nadam da ce se situacija pocet smirivat.

  48. #2448
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Tko će raditi takav popis?
    Moj mali je stvarno prošao sve i svašta sa zdravljem i još uvijek svaki mjesec hodamo po zdravstvenim ustanovama, ima i astmu, ali mi je njegov liječnik na Rebru još na proljeće prvi rekao da on nije rizična skupina i da može slobodno u školu.
    HZZO radi popis rizicnih skupina za profesore i ucenike. To se stalno spominje. Sto ce aj popis ukljucivati i koje ce biti preporuke i zakonske mogucnosti za one s popisa nemam pojma.

  49. #2449

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    A ti rizicni jelte nigde drugde ne zive, samo u skoli...ufff

    imamo mi jednu uciteljicu, mogla jer pred 3 g u penziju, jos k tome je i plucni bolesnik, al ona ne bi, jer ne zna kaj bi sa sobom doma
    ak sad ne ode stvarno ne znam kaj bu nju maknulo..a mlade uciteljice nemaju kam...

  50. #2450
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    A zasto bi isla u penziju prije nego mora? Prestat radit, drasticno smanjit prihode,... Ne bi ni ja.

    A maknit ce se valjda sa 65 godina.
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 21.08.2020. at 10:44

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •