Citiraj enela prvotno napisa
Ajmo malo o peglama

Ozbiljno. Nisam neki fanatik peglanja i baš zato mi nije jasno kak mi pegla može procuriti za 6 mjeseci? Ona prije nje je držala 1.5 godinu, i isto je puštala na sve strane.
Ne mislim za peglu dat 2 000 kn, ali mislim da ni 300 nije malo. Ove dvije su bile jedna philips, druga rowenta.

Ima neko neki savjet?

Sorci, ne ti (ionak peglam samo ono kaj fakat ne mogu obući nespeglano jer izgleda ko da je krava prožvakala i ispljunula)
Citiraj pujica prvotno napisa
a jel ju cistis? moja isto curi svakih pola godine, onda izvadim onaj stap za kamenac i drzim ga dva sata u sicjedjenom limunu (tak je pisalo u uputstvima - pegla tefal) i onda para ide super i nis ne curi
Citiraj enela prvotno napisa
Citiraj pujica prvotno napisa
a jel ju cistis? moja isto curi svakih pola godine, onda izvadim onaj stap za kamenac i drzim ga dva sata u sicjedjenom limunu (tak je pisalo u uputstvima - pegla tefal) i onda para ide super i nis ne curi
Koristim kupovnu destiliranu vodu. Ne bi smjelo biti kamenca.
Citiraj pujica prvotno napisa
Citiraj enela prvotno napisa
Citiraj pujica prvotno napisa
a jel ju cistis? moja isto curi svakih pola godine, onda izvadim onaj stap za kamenac i drzim ga dva sata u sicjedjenom limunu (tak je pisalo u uputstvima - pegla tefal) i onda para ide super i nis ne curi
Koristim kupovnu destiliranu vodu. Ne bi smjelo biti kamenca.
i ja isto koristim samo takvu vodu, al ga opet na kraju bude i onda je ocistim ovako opisano i sve super

mislim, bolje je probat ocistit nego stalno bacat pegle