Drage moje,
nakon dva dana plakanja, odlucila sam podijeliti s vama svoju tugu. Nakon sto sam "sama" otkrila / dijagnosticirala prije nekoliko mjeseci hipotoniju kod svojih najmladjih (B. 2,5g. i E. 11 mj.) opet sam "pronasla" novu bolest.
Naime, negdje prije 4-5 mjeseci primjetila sam malu jamicu ispod E. grudi u sredini cca na mjest gdje je srce. Malo mi je bilo cudno ali posto nije bilo jako izrazeno nisam se bas previse brinula... Ipak dok je E. imala opstruktivni bronhitis pedica je rekla da E. jako tesko dise buduci da joj se vidi ta rupica, na sto sam joj odgovorila da je njoj tako stalno :/ . I nakon toga ona se vise nije brinula. Inace su moju E. u zadnja 4 mjeseca gledali mnogi lijecnici i u Klaicevoj, zaraznoj, Srebrnjaku jer stalno ima neke respirativne bolesti... I nitko ni zuc. A ja sam i dalje trazila po netu, svuda,.... i pronasla : moje dijete ima ljevkasta prsa (obrnuto od kokosjih prsa koja idu van) tj. prsnu kost koja ulazi unutra. I da bih provjerila jurnuh svom lijecniku kod kojeg je i E. prijavljena.
Nakon moje cijele price uz koju sam i proplakala - dr mi je propisao Normabel, rekao da se javim za mjesec dana kad bih trebala kao prestati dojiti jer ce mi propisati malo jace sredstvo, jer, kako kaze, s dijetetom je sve ok, normalno dise, ali sa mnom bas i nije.....
:shock: .
Inace nas fizioterapeut se slaze s mojom dijagnozom pa sam nakon soka zvrcnula i fizijatricu koja me je malo smirila rekavsi da se radi najcesce o kozmetickom nedostatku i da se nada da ce to i ostati.....
Imate li vi kakva iskustva s tim ?